Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημερα κορίτσια σήμερα ειμαι χαρούμενη είχα απελπιστει ειναι η 11 μέρα της εμβρυομεταφορας αύριο θα κάνω την χοριακη μου και κακωε καλώς εκανα ενα τεστ εγκυμοσύνης βγήκε η δεύτερη γραμμή αχνη αλλα αυτο ειναι καλό πιστευω;

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 1

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Καληνυχτα καλη μου αγορομαμυ!!!Τι ομορφες οι βολτουλες τα καλοκαιρινα βραδια!!Φιλακια στον πριγκηπα σου!!!

Καληνυχτα και σε σενα ngn,να εχεις ενα ηρεμο βραδυ!!!

Κοαλακι μουυυυυυυ!!!Εχει ζεστη εκει??Εδω πολυ!!

Πριν φυγω για τις δουλειες στην πολη ειχε καψα στο χωριο, μολις εφτασα δραμα αρχισε να βρεχει και μετα εκανε ψιχρα, πηρα τη μαμα μου τηλ και της λεω....βρεχει...???? οχι μου λεει εχει ζεστη.....και οντως επεστρεψα και ειχε ζεστη, τωρα ομως εχει δροσουλα....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Πριν φυγω για τις δουλειες στην πολη ειχε καψα στο χωριο, μολις εφτασα δραμα αρχισε να βρεχει και μετα εκανε ψιχρα, πηρα τη μαμα μου τηλ και της λεω....βρεχει...???? οχι μου λεει εχει ζεστη.....και οντως επεστρεψα και ειχε ζεστη, τωρα ομως εχει δροσουλα....!!!!!!!

Αχ στειλε μου λιγη βροχουλα κοαλακι μου!!!!!Τι ωραια να εχει δροσουλα τα καλοκαιρινα βραδακια!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κανε λιγο υπομονη μεχρι να σας περασουν το κλιματιστικο.

Γιατι δεν πινεις κατι δροσερο.....????????

Ειμαι με μια μπουκαλα νερο διπλα και τον ανεμιστηρα!!Θα την παλεψω που θα παει???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω κοαλακι μου ομορφο!!Τι καλη που εισαι??

Τωρα που θυμηθηκα εγω ξεκινησα στον 4το να βαζω την κρεμα της φρεζυ, μεχρι τοτε δοκιμαζα λαδακια (αμυγδαλελαιο και ενα απο το amazon) εξισου καλα, απλα επειδη δεν ειχαν την αποροφητικοτητα που ηθελα και επιπλεον αφηναν λεκεδες πηγα πηρα την κρεμα. Τωρα ενα σωληναριο χρησιμοποησα της prevenstria (frezy) και 2 της percutalfa (pierre fabre) η το αντιθετο, παντως θυμαμαι οτι την εβαζα και οσο ημουν στο νοσοκομειο αλλα επειδη περισεψε εβαζα και μετα οταν ηρθα σπιτι με το μωρο.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που θυμηθηκα εγω ξεκινησα στον 4το να βαζω την κρεμα της φρεζυ, μεχρι τοτε δοκιμαζα λαδακια (αμυγδαλελαιο και ενα απο το amazon) εξισου καλα, απλα επειδη δεν ειχαν την αποροφητικοτητα που ηθελα και επιπλεον αφηναν λεκεδες πηγα πηρα την κρεμα. Τωρα ενα σωληναριο χρησιμοποησα της prevenstria (frezy) και 2 της percutalfa (pierre fabre) η το αντιθετο, παντως θυμαμαι οτι την εβαζα και οσο ημουν στο νοσοκομειο αλλα επειδη περισεψε εβαζα και μετα οταν ηρθα σπιτι με το μωρο.

Κι εγω θα ξεκινησω με αυτη και βλεπουμε!!!Κι εγω εβαλα κατι φορες λαδακι και γεμιζα τα ρουχα και μετα σκεφτομουνα την βαζελινη οτι θα κολλανε τα παντα!!!!Αυτη ειναι οντως πολυ απορροφητικη και μοσχοβολαει!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου!!!!!!!!!μπηκα!!!!!!!!!!!!πολυ μπλα μπλα με τη μανα μου,σταματημο δεν εχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχααχχαχαχαχα!!!!!!!!ολα καλα!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε????καλα εισαστε?????????/κοαλακι μου???????????μποτσακι μου????????????δεν μιλησαμε σημερα!!!!μπηκα λιγακι το μεσημερι....κααι τωρα ξαναμπηκα!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι κανετε????καλα εισαστε?????????/κοαλακι μου???????????μποτσακι μου????????????δεν μιλησαμε σημερα!!!!μπηκα λιγακι το μεσημερι....κααι τωρα ξαναμπηκα!!!!!!!!

Καλως την περδικα, εδω να δεις τι γινεται.....γλωσσα δε βαζουμε μεσα...!!!!!!

Αχχαχαχαχαχαχααχαχαχα....!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε????καλα εισαστε?????????/κοαλακι μου???????????μποτσακι μου????????????δεν μιλησαμε σημερα!!!!μπηκα λιγακι το μεσημερι....κααι τωρα ξαναμπηκα!!!!!!!!

Αγαπηηηηηηηηηηηηη μουυυυυυυ!!!

Πατουσιτσαααααααααα μουυυυυυυυυυυ!!!Μας ελειψες!!Τι κανει το μωρακι σου????

Που να σε ειχαμε το απογευμα που μου εστειλε κι εμενα μην. ενας ανωμαλος και τον πηρε και τον σηκωσε!!!

Πως περνας μικρη μου??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καθομαι και τρωω καλαμποκια σε ξηρο καρπο.

Ασχετο αλλα το απογευμα που κατεβηκα για δουλειες μπηκα να παρω αντιηλιακο για το μωρο και εκει που χαζευα στο φαρμακειο επειδη εβρεχε επεσε το ματι μου σε κατι αρωματα......λεω στη γνωστη μου τι ειναι αυτα....????? και μου κανει ενα "φσιτ" στο χερι...........................τι αρωμα λετε....??????? συκοοοοοοοοοοοοο, πωπω μοσχομυρισε ολο το φαρμακειο, δεν περιμενα να ειναι τοοοοοσο ωραιο....!!!!!! Ακομα και τωρα το μυριζω.....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Πήγαμε στο λιμάνι για καφεδάκι, εχει φουσκωτά η καφετέρια και η κόρη μου ξεπατώθηκε!!! Είχε και την Σοφία Βόσσου Live απόψε εκεί που καθόμασταν, αλλά εμείς φύγαμε...η κόρη μου δεν αντέχει τα δυνατά ντεσιμπελ αλλά και ο άντρας μου ήταν κουρασμένος!!!


Link to comment
Share on other sites

Αγαπηηηηηηηηηηηηη μουυυυυυυ!!!

Πατουσιτσαααααααααα μουυυυυυυυυυυ!!!Μας ελειψες!!Τι κανει το μωρακι σου????

Που να σε ειχαμε το απογευμα που μου εστειλε κι εμενα μην. ενας ανωμαλος και τον πηρε και τον σηκωσε!!!

Πως περνας μικρη μου??

Σου έστειλε μήνυμα μέσα στο φόρουμ ή στο parents cafe;;; Να είναι ο ίδιος με το δικό μου πρωινό μήνυμα;;;

Πώς είσαι; το μπεμπέ;


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...