Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

ΜΑΥ μου σε καταλαβαίνω απόλυτα αλλά πρέπει να φανούμε δυνατές τώρα για τα μωράκια μας. Και εγώ στην ίδια φάση είμαι αλλά προσπαθώ να το παίρνω χαλαρά γιατί δεν θα την βγάλουμε καθαρή. Όλα μαζεμένα μας έχουν έρθει.:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Εχεις δίκιο, απόλυτο δίκιο!! Αυτά σκεφτομαι και εγώ να παίρνω θάρρος, αλλα τωρα απογοητευτηκα διότι αυτή τη φορα ειπχα τηρησει πληρως τις οδηγιες περί ακινησίας. Προσπαθώ να εχω θετική ψυχολογία και εχω πληρη εμπιστοσυνη στο γιατρό μου, οποτε θα κάνω οτι μου πει.

Εντονεταξύ, απο τις τοσες φορες που πλεον το εχω πάθει, εχω αρχισει και το καταλαβαινω πριν το δω. Ξεκιναει ένας ήπιος πόνος περιόδου που κραταει κανα 20 λεπτο κ μετα εγκαταλείπει..


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ μποτσάκι μου και εσύ τα ίδια! Οι ορμόνες μας τρελάθηκαν!!

Εγώ παιρνω το τ4 75 κ μου πε να παρω 100 και να επαναλαβω! Στην πρωτη εγκυμοσυνη εφτασα μεχρι 125, για να δουμε τώρα!

Όσο για τη φίλη σου, μακαρι να εχω ίδια τύχη! Έβαλα τωρα δυο ουτροτζεστάν και πήρα και το γιατρό! Μάλλον με βλέπω με αντιπηκτική αγωγή..

Ας είναι αυτή η λύση, δε με νοιάζει, αρκεί να μη γίνει κατι ανεπανόρθωτο με αυτες τις μικροσυσπασεις που παθαίνω...

Δεν θα γίνει τίποτα!!!Θα το δεις!!!Σου λέω ηδικια μου ήταν μέσα στο άγχος και κάθε λίγο και λιγακι έπαιρνε τον άντρα της κι έτρεχε στην Αθήνα να βρει τον γιατρό.Λεφταααα???Κλαμααα??Γιατί αυτή δεν την πίστευανε κιόλας!!!Της λέγανε ότι σηκωθηκε και έκανε δουλειες κι αυτή η μαύρη ήταν μόνο ξάπλα!!!Και είχε πάρει και άδεια από τη δουλεια!!!Γι αυτό σου λέω δεν θα είναι τίποτα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου σορρυ που αργώ να απαντησω αλλά κρατάω το μαγαζί της φίλης μου κα απαντώ από το ρημαδικινητο!!!Μολις κλεισω και παω σπίτι θα είμαι πιο άνετη!!!Αφού δεν το βλέπετε??Τούτο δω βάζει τόνους μόνο του!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα γίνει τίποτα!!!Θα το δεις!!!Σου λέω ηδικια μου ήταν μέσα στο άγχος και κάθε λίγο και λιγακι έπαιρνε τον άντρα της κι έτρεχε στην Αθήνα να βρει τον γιατρό.Λεφταααα???Κλαμααα??Γιατί αυτή δεν την πίστευανε κιόλας!!!Της λέγανε ότι σηκωθηκε και έκανε δουλειες κι αυτή η μαύρη ήταν μόνο ξάπλα!!!Και είχε πάρει και άδεια από τη δουλεια!!!Γι αυτό σου λέω δεν θα είναι τίποτα!!!

Ναι αλλα στις εξετασεις θρομβοφιλιας που εκανα τη Δευτερα- βγηκαν χτες αλλα δε θυμαμαι αν σας το έγραψα- είχα ετερόζυγες μεταλλάξεις σε κάποια γονίδια και ο γιατρος μου ανησυχεί κ θα τις δειξει σε αιματολόγο.

Επισης βγήκα θετική κ σε ουρεόπλασμα και ξεκινάω αντιβίωση για 6 μερες!

Τι να λέμε τώρα!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααα να μαι....!!!!! Εφυγα ξαφνικα για κατι δουλειες και δεν προλαβα να σας πω γεια, ηρθα εκανα μπανιο το μωρο, το ταισα και τωρα κοιμηθηκε.

Ngn μου εισαι καπως καλυτερα εμαθα....!!!!! Χαιρομαι....!!!!!!

Μαυ μου παλι αιματακι.......????? μη φοβασαι καλη μου, ηρεμησε...!!!!!!!

Maeve μου να αυτη η κρεμουλα ειναι ακριβη αλλα σε εμενα τουλαχιστον ειχε αποτελεσματα που για να πω την αληθεια και προδιαθεση ειχα αλλα και δεν ενυδατωνα οσο επρεπε τον οργανισμο μου εσωτερικα, παρολαυτα απεκτησα την κορη μου και ουτε μια ραγαδα....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσιαααααααα να μαι....!!!!! Εφυγα ξαφνικα για κατι δουλειες και δεν προλαβα να σας πω γεια, ηρθα εκανα μπανιο το μωρο, το ταισα και τωρα κοιμηθηκε.

Ngn μου εισαι καπως καλυτερα εμαθα....!!!!! Χαιρομαι....!!!!!!

Μαυ μου παλι αιματακι.......????? μη φοβασαι καλη μου, ηρεμησε...!!!!!!!

Maeve μου να αυτη η κρεμουλα ειναι ακριβη αλλα σε εμενα τουλαχιστον ειχε αποτελεσματα που για να πω την αληθεια και προδιαθεση ειχα αλλα και δεν ενυδατωνα οσο επρεπε τον οργανισμο μου εσωτερικα, παρολαυτα απεκτησα την κορη μου και ουτε μια ραγαδα....!!!!!!!!

Κοαλάκι μου φτιαχνεις το κεφι όταν σε διαβάζω γιατί είσαι πολύ γλυκιά με όλους!

Όνειρα γλυκά στην κορούλα σου..

Εγώ πικράθηκα πάλι, αλλά έχω πίστη οτι κάτι θα γίνει να αλλάξει όλο αυτό!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοαλάκι μου φτιαχνεις το κεφι όταν σε διαβάζω γιατί είσαι πολύ γλυκιά με όλους!

Όνειρα γλυκά στην κορούλα σου..

Εγώ πικράθηκα πάλι, αλλά έχω πίστη οτι κάτι θα γίνει να αλλάξει όλο αυτό!

Φυσικα και θα αλλαξει, ολο αυτο απο κατι προκαλειται οποτε μολις βρεθει η ακριβης αιτια θα ακουλουθησεις τα δεοντα και οοοοοολα θα στρωσουν.

Και καλα κανεις που εχεις πιστη γιατι στις δικες σου δυναμεις πιστευει και το μωρακι σου και κρατιεται μια χαρα εκει μεσα.....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα σας καληνυχτίσω εγώ γιατί αυτά τα κ...οουτροτζεστάν με έχουν κάνει φυτό. Φιλιά σε όλες σας. Αύριο θα είναι μια καλύτερη μέρα!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Καληνυχτα ngn μου, καλη ξεκουραση........!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Τσααααααααααα!!! Κοριτσια μου χαθηκα!! Ειμαστε πολυ καλα, βολταραμε το πρωι, το μεσημερι εχα σιδερο και δουλιτσες, μετα παραλια και τωρα παλι βολτιτσα στο μπαρακι του φιλου μας και πηρα το λαπτοπακι μαζι να σας γραψω οπωσδηποτε!!! Ο Δημητρης κομηθηκε στην ωρα του κατω απο τα αστρα!!! Ειναι διπλα μου μεσα στην κουνουπιερα του!!!!!!!! Μπορει να μας ψιλοχασετε το Σαββατοκυριακο γιατι απολαμβανουμε τον μπαμπακα μας που δε δουλευει!!! Σας φιλω ολες!!!! Συμπεθερα μου ενα φιλακι παραπανω στην φουρτουνολιονταροταυρινα μας!!!! Καληνυχτα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τσααααααααααα!!! Κοριτσια μου χαθηκα!! Ειμαστε πολυ καλα, βολταραμε το πρωι, το μεσημερι εχα σιδερο και δουλιτσες, μετα παραλια και τωρα παλι βολτιτσα στο μπαρακι του φιλου μας και πηρα το λαπτοπακι μαζι να σας γραψω οπωσδηποτε!!! Ο Δημητρης κομηθηκε στην ωρα του κατω απο τα αστρα!!! Ειναι διπλα μου μεσα στην κουνουπιερα του!!!!!!!! Μπορει να μας ψιλοχασετε το Σαββατοκυριακο γιατι απολαμβανουμε τον μπαμπακα μας που δε δουλευει!!! Σας φιλω ολες!!!! Συμπεθερα μου ενα φιλακι παραπανω στην φουρτουνολιονταροταυρινα μας!!!! Καληνυχτα!!

Καλα κανετε και βολταρετε και θα βολταρετε με τον μπαμπα σας, δεν υπαρχει πιο ομορφο πραγμα απο την "οικογενεια" με οτι αυτο συμπεριλαμβανει...!!!!!

Φιλια στο αγγελουδι σου.....παρεα με τα αστρα που κοιμαται....!!!!!!

Καληνυχτα και καλα να περνατε....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα στις εξετασεις θρομβοφιλιας που εκανα τη Δευτερα- βγηκαν χτες αλλα δε θυμαμαι αν σας το έγραψα- είχα ετερόζυγες μεταλλάξεις σε κάποια γονίδια και ο γιατρος μου ανησυχεί κ θα τις δειξει σε αιματολόγο.

Επισης βγήκα θετική κ σε ουρεόπλασμα και ξεκινάω αντιβίωση για 6 μερες!

Τι να λέμε τώρα!!

Αυτο δεν το ηξερα May mου αλλα και παλι επεσες στηνπεριπτωση της ξαδερφης μου που ειχε ουρεοπλασμα οπως εσυ,πηρε αντιβιωσουλα και ολα τελεια!!Εχει κι αυτη μια κορακλα 10 μηνων!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καληνυχτα καλη μου αγορομαμυ!!!Τι ομορφες οι βολτουλες τα καλοκαιρινα βραδια!!Φιλακια στον πριγκηπα σου!!!

Καληνυχτα και σε σενα ngn,να εχεις ενα ηρεμο βραδυ!!!

Κοαλακι μουυυυυυυ!!!Εχει ζεστη εκει??Εδω πολυ!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...