Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ήρθα και εγώ κορίτσια μου!

Έλιωσα στον ύπνο. Μάλλον με έπιασε το ουτροτζεστάν που πήρα.

Τι κάνετε?

Εγώ τα ίδια. Ξάπλα και πάλι ξάπλα!!!!

Πως εισαι κοριτσακι μου??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζεις τα δικά μου ngn1980.επαιρνα ολο το πρωτο τριμηνο outrogestan κ με επιανε τρομερη υπνηλια κ οχι μονο!καλο ειναι να τα παίρνεις κολπικά,θα δείς διαφορά.Στην αρχη τα έπαιρνα απο το στόμα κ γινόμουν ράκος,μετά απο συνέχισα απο τον κόλπο κ ήμουν τραλαλα τραλαλο!μια χαρα δηλαδη!:tongue:

Ξεκουράσου οσο μπορείς κ ολα θα σου πάνε μια χαρά!

Μποτσάκι σε ευχαριστώ,θα πάω ισως αυριο να την πάρω,γύρω στα 24 είδα οτι κάνει,θα αρχίσω να παστώνομαι;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όταν πήγα τουαλέτα δεν είδα αίμα οπότε αναμένω. Σε κάνα μισάωρο θα πάρω τον γιατρό μου και θα μου πει!

Τέλεια! Λογικα θα σου πει να συνεχισεις την ξάπλα, μεχρι την Δευτερα που θα σε δει!!

Εγώ μόνο κολπικά τα ουτροτζεστάν. Δε μου εφερναν καθόλου υπνηλια αλλα ένιωθα οτι ειχα καταπιεί βράχο!! Χάλια!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια αν κατάλαβα καλά αναφέρεστε σε κρέμα κατά των ραγάδων?αν ναι,τοτε θα με ενδιεφερέ κ εμένα να μου πείτε ποια χρησιμοποιείτε.Για την ακρίβεια,αυτο μολις εψαχνα στο ιντερνετ κ είδα μια τις frezyderm.Αν ξέρει κάποια κοπέλα τα φώτα της..

και εγώ αυτή την κρέμα έβαζα.είναι πολύ καλή.εγώ έκανα πολύ λίγες αλλά μετά πήρα για την επανόρθωση των ραγαδων κ είναι καλύτερα.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μίλησα με τον γιατρό μου και μου είπε οτι παρόλο που έχει ευημερία και θα μπορούσε να μου πει να πάω στο νοσοκομείο να με δει, δεν θέλει να με ταλαιπωρήσει γιατί δεν θα μου κάνει κάτι διαφορετικό από αυτό που θα κάνω σπίτι οπότε θα με δει μια και καλή την Δευτέρα. Μέχρι τότε ξάπλα και ουτροτζεστάν.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μίλησα με τον γιατρό μου και μου είπε οτι παρόλο που έχει ευημερία και θα μπορούσε να μου πει να πάω στο νοσοκομείο να με δει, δεν θέλει να με ταλαιπωρήσει γιατί δεν θα μου κάνει κάτι διαφορετικό από αυτό που θα κάνω σπίτι οπότε θα με δει μια και καλή την Δευτέρα. Μέχρι τότε ξάπλα και ουτροτζεστάν.

Οκ! Οπότε ξάπλα και υπομονή ως τοτε!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια οι εξετασεις του θυροειδή που έκανα το πρωί, ήταν χάλια. Η TSH είναι 3,90, με όριο στην εγκυμοσύνη το 2. Και να φανταστείτε πριν ένα μήνα ήταν στο 1,80. Μα τι αύξηση!! Πηρα τον ενδοκρινολόγο και μου αύξησε τη δόση και μου πε σε μια εβδομαδα να τις ξανακάνω. Τί μούρλα παθαίνει αυτός ο οργανισμός στην εγκυμοσύνη, είναι απίστευτο!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια οι εξετασεις του θυροειδή που έκανα το πρωί, ήταν χάλια. Η TSH είναι 3,90, με όριο στην εγκυμοσύνη το 2. Και να φανταστείτε πριν ένα μήνα ήταν στο 1,80. Μα τι αύξηση!! Πηρα τον ενδοκρινολόγο και μου αύξησε τη δόση και μου πε σε μια εβδομαδα να τις ξανακάνω. Τί μούρλα παθαίνει αυτός ο οργανισμός στην εγκυμοσύνη, είναι απίστευτο!!

Μούρλα δεν λες τίποτα!!! Εμένα μου έβγαλε ζάχαρο η εγκυμοσύνη που δεν είχα ποτέ. Κάνε οτι σου λέει ο ενδοκρινολόγος και θα δεις τις επαναληπτικές. Είναι για να μην ηρεμούμε ποτέ!!!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μούρλα δεν λες τίποτα!!! Εμένα μου έβγαλε ζάχαρο η εγκυμοσύνη που δεν είχα ποτέ. Κάνε οτι σου λέει ο ενδοκρινολόγος και θα δεις τις επαναληπτικές. Είναι για να μην ηρεμούμε ποτέ!!!!

Και θές και το καλύτερο;!!

Μόλις πηγα τουαλεττα και ειχα μια μεγάλη κόκκινη κυλίδα στο σερβιετάκι. Στο σκούπισμα τίποτα. Και είμαι ξαπλα μια βδομάδα!!

Είμαι λυπημένη τώρα!! Να ξαναπαρω το γιατρό κ τί να του πω πάλι!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια οι εξετασεις του θυροειδή που έκανα το πρωί, ήταν χάλια. Η TSH είναι 3,90, με όριο στην εγκυμοσύνη το 2. Και να φανταστείτε πριν ένα μήνα ήταν στο 1,80. Μα τι αύξηση!! Πηρα τον ενδοκρινολόγο και μου αύξησε τη δόση και μου πε σε μια εβδομαδα να τις ξανακάνω. Τί μούρλα παθαίνει αυτός ο οργανισμός στην εγκυμοσύνη, είναι απίστευτο!!

May μου το ιδιο πράγμα κι εγώ με τον παλιοχασιμοτο.Οταν έμεινα έγκυος ήμουν στο1,5και μετά από ένα μήνα στο 3,5.Μου αύξησε και το χάπι από το τ462 με πήγε στο τ488.Και τώρα σε 10 μέρες είναι να παω πάλι!!!Μεγάλο θέμα ο άτιμος!!! Επίσης πήρα τηλ.την φίλη μου και μου είπε ότι μέχρι τον 4ο μήνα η κατασταση προχωρούσε έτσι,ξάπλα,μέχρι που εβαλε τα ουτροτζεσταν κολπικά και γυρω στον 4ο σταμάτησε και ποτέ ξανά.Ο γιατρός της είπε ότι απλά ήταν ορμονολογικο!!!Μπορεί και να ήταν για να σταματησουν και όχι από τα χάπια,όμως εκείνη πιστεύει ότι την βοήθησαν τα χάπια!!!Γι αυτό σου λέω Mayμου!!!Μην ανησυχείς!!!Και η μπεμπουλα της κάθε φορα που πήγαινε ήταν μια χαρά!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Και θές και το καλύτερο;!!

Μόλις πηγα τουαλεττα και ειχα μια μεγάλη κόκκινη κυλίδα στο σερβιετάκι. Στο σκούπισμα τίποτα. Και είμαι ξαπλα μια βδομάδα!!

Είμαι λυπημένη τώρα!! Να ξαναπαρω το γιατρό κ τί να του πω πάλι!!

ΜΑΥ μου σε καταλαβαίνω απόλυτα αλλά πρέπει να φανούμε δυνατές τώρα για τα μωράκια μας. Και εγώ στην ίδια φάση είμαι αλλά προσπαθώ να το παίρνω χαλαρά γιατί δεν θα την βγάλουμε καθαρή. Όλα μαζεμένα μας έχουν έρθει.:(:(:(:(:(:(:(:(:(


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

May μου το ιδιο πράγμα κι εγώ με τον παλιοχασιμοτο.Οταν έμεινα έγκυος ήμουν στο1,5και μετά από ένα μήνα στο 3,5.Μου αύξησε και το χάπι από το τ462 με πήγε στο τ488.Και τώρα σε 10 μέρες είναι να παω πάλι!!!Μεγάλο θέμα ο άτιμος!!! Επίσης πήρα τηλ.την φίλη μου και μου είπε ότι μέχρι τον 4ο μήνα η κατασταση προχωρούσε έτσι,ξάπλα,μέχρι που εβαλε τα ουτροτζεσταν κολπικά και γυρω στον 4ο σταμάτησε και ποτέ ξανά.Ο γιατρός της είπε ότι απλά ήταν ορμονολογικο!!!Μπορεί και να ήταν για να σταματησουν και όχι από τα χάπια,όμως εκείνη πιστεύει ότι την βοήθησαν τα χάπια!!!Γι αυτό σου λέω Mayμου!!!Μην ανησυχείς!!!Και η μπεμπουλα της κάθε φορα που πήγαινε ήταν μια χαρά!!!

Αχ μποτσάκι μου και εσύ τα ίδια! Οι ορμόνες μας τρελάθηκαν!!

Εγώ παιρνω το τ4 75 κ μου πε να παρω 100 και να επαναλαβω! Στην πρωτη εγκυμοσυνη εφτασα μεχρι 125, για να δουμε τώρα!

Όσο για τη φίλη σου, μακαρι να εχω ίδια τύχη! Έβαλα τωρα δυο ουτροτζεστάν και πήρα και το γιατρό! Μάλλον με βλέπω με αντιπηκτική αγωγή..

Ας είναι αυτή η λύση, δε με νοιάζει, αρκεί να μη γίνει κατι ανεπανόρθωτο με αυτες τις μικροσυσπασεις που παθαίνω...


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...