Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Lila86 είπε:

      Μα δεν είναι εύκολο να κρατηθείς και να μη κάνεις τεστ 11η μέρα και ειδικά μια μέρα πριν τη χοριακη! Κι εγώ το ίδιο θα έκανα!!! Αυτό λέω και στον εαυτό μου οταν θα γίνει η εμβρυομεταφορα πως θα αντέξω τόσες μέρες!!! Βγήκε γραμμή αυτό έχει σημασία! Εύχομαι τα καλύτερα για τη χοριακη σου αύριο! 😉 Αναμένουμε νέα!!! Πρωί θα πας να την κάνεις; 

      Ναι πρωι 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Μολις θα ρωτουσα για την κρεμουλα αν την πηρες και αν την χρησιμοποιησες.....,!!!!!!

Μια φορα βαζεις....???? αν ναι θελεις το πολυ 3 σωληναρια....!!!!!

Ειδες η τηλεπαθεια???;););););););););)

Ναι το βραδυ πριν ξαπλωσω!Να βαζω περισσοτερο λες??

Χαλαλι αμα ειναι καλη!!Μου ειχες πει και μια αλλη η κανω λαθος??Γιατι τοτε που ειχα ρωτησει νομιζω ηταν γυρω στα 10 ευρω πιο οικονομικη,αλλα ειχα χασει το χαρτακι που την ειχα γραψει!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ειδες η τηλεπαθεια???;););););););););)

Ναι το βραδυ πριν ξαπλωσω!Να βαζω περισσοτερο λες??

Χαλαλι αμα ειναι καλη!!Μου ειχες πει και μια αλλη η κανω λαθος??Γιατι τοτε που ειχα ρωτησει νομιζω ηταν γυρω στα 10 ευρω πιο οικονομικη,αλλα ειχα χασει το χαρτακι που την ειχα γραψει!

Εγω εβαζα μια φορα πριν την κατακλιση και κυριως μετα το μπανιο, αν θελεις εσυ να βαλεις περισσοτερες φορες απο 1 δεν υπαρχει προβλημα....!!!!!!!

Ναι ειχα παρει και μια αλλη γιατι οντως ειναι ακριβη αυτη της φρεζυ, οποτε αν και ρισκαρα την δοκιμασα και την αλλη με ικανοποιητικα αποτελεσματα εξισου.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω εβαζα μια φορα πριν την κατακλιση και κυριως μετα το μπανιο, αν θελεις εσυ να βαλεις περισσοτερες φορες απο 1 δεν υπαρχει προβλημα....!!!!!!!

Ναι ειχα παρει και μια αλλη γιατι οντως ειναι ακριβη αυτη της φρεζυ, οποτε αν και ρισκαρα την δοκιμασα και την αλλη με ικανοποιητικα αποτελεσματα εξισου.

Περιμενε να δω γιατι εχω πμ. κι αν ειναι κανενας ανωμαλος θα γελασουμε.Μισο λεπτο κι ερχομαι!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ.ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΩΜΑΛΟς.ΜΑςΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΣΒΑΡΝΑ ΟΛΕΣ.ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΕΙς ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙ.ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΔΥΟ ΛΕΠΤΑ ΠΩΣ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΑΦΟΡΑ.ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΕΙ.

Χαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχα........τρεμε κοσμεεεε....!!!!!!!!!

Ανεγκεφαλοι τελειως ομως.....!!!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχα........τρεμε κοσμεεεε....!!!!!!!!!

Ανεγκεφαλοι τελειως ομως.....!!!!!!!!!!!!!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΒΡΑΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΡΟΦΗ ΟΠΟΤΕ ΑΠΛΩΣ ΔΙΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟΝ Μ@@@@@@Α!!ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΛΕΞΕΙ.ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΤΟ ΜΗΝ. ΕΧΘΕΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΑΝΟΙΓΑ ΤΟΝ ΩΧΕΤΟ ΜΟΥ!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΒΡΑΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΡΟΦΗ ΟΠΟΤΕ ΑΠΛΩΣ ΔΙΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟΝ Μ@@@@@@Α!!ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΛΕΞΕΙ.ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΤΟ ΜΗΝ. ΕΧΘΕΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΑΝΟΙΓΑ ΤΟΝ ΩΧΕΤΟ ΜΟΥ!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Δεν πειραζει μποτσακι μου, μην ταραζεσαι.....!!!!!!!

Δεν υπαρχει λογος, προφανως ειναι καποιος απλα που δεν εχει με τι αλλο να ασχοληθει και κανει αυτου του ειδους τις ανοησιες....!!!!!!!

Για να μην πω τιποτα αλλο και παρεξηγηθει οποιος ειναι.....ο κυριος αδιακριτος.....!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει μποτσακι μου, μην ταραζεσαι.....!!!!!!!

Δεν υπαρχει λογος, προφανως ειναι καποιος απλα που δεν εχει με τι αλλο να ασχοληθει και κανει αυτου του ειδους τις ανοησιες....!!!!!!!

Για να μην πω τιποτα αλλο και παρεξηγηθει οποιος ειναι.....ο κυριος αδιακριτος.....!!!!!!!!!!

Κι εγω το κραταω το στομα μου γιατι αμα το αφησω ελευθερο θα παθει ζημια!Τελοσπαντων,στο θεμα μας!!

Λοιπον εγω τωρα θα την χρησιμοποιησω και βλεποντας και κανοντας κοαλακι μου!!Αν ειναι να χρειαστω μονο 3 σωλ. χαλαλι!!Δεν πηραζει.

Ειπαμε!!Εχω και δεκα στρεμματα κοιλια η δολια η μπετονιερα!!

Που θα φτασει η κοιλια μου ηθελα να ηξερα!!!!

αχαχαχαχαχαχαχαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ;;;;;;;

Μας εχει παρει με την σειρα μια μια,σου λεει καποια θα κατσει!!Τωρα εφαγε εναν αποκλεισμο και ησυχασε!!Αλλα επρεπε να του εκλεινα ραντεβου και να πηγαινε ο αντρας μου με τον αδερφο μου να τον περιλαβαινανε!!!:evil::evil::evil::evil::evil:

χαχαχαχαχαααααααααα!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγω το κραταω το στομα μου γιατι αμα το αφησω ελευθερο θα παθει ζημια!Τελοσπαντων,στο θεμα μας!!

Λοιπον εγω τωρα θα την χρησιμοποιησω και βλεποντας και κανοντας κοαλακι μου!!Αν ειναι να χρειαστω μονο 3 σωλ. χαλαλι!!Δεν πηραζει.

Ειπαμε!!Εχω και δεκα στρεμματα κοιλια η δολια η μπετονιερα!!

Που θα φτασει η κοιλια μου ηθελα να ηξερα!!!!

αχαχαχαχαχαχαχαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω χρειαστηκα με μια φορα χρηση ημερησιως 3 σωληναρια και γενικα σε τετοια δεν ειμαι καθολου φιδωλη, οποτε μια χαρα θα τα πας και εσυ....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Μας εχει παρει με την σειρα μια μια,σου λεει καποια θα κατσει!!Τωρα εφαγε εναν αποκλεισμο και ησυχασε!!Αλλα επρεπε να του εκλεινα ραντεβου και να πηγαινε ο αντρας μου με τον αδερφο μου να τον περιλαβαινανε!!!:evil::evil::evil::evil::evil:

χαχαχαχαχαααααααααα!!!!!!!!!!!

Όντως!!! Αυτο θα ηταν το τέλειο!!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω χρειαστηκα με μια φορα χρηση ημερησιως 3 σωληναρια και γενικα σε τετοια δεν ειμαι καθολου φιδωλη, οποτε μια χαρα θα τα πας και εσυ....!!!!!!!

Κι εγω το ιδιο!!Οποτε ενταξει με 3 αντε και με 4 παλευεται η κατασταση!!Μουαρεσει οπως μοσχοβολαει!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια αν κατάλαβα καλά αναφέρεστε σε κρέμα κατά των ραγάδων?αν ναι,τοτε θα με ενδιεφερέ κ εμένα να μου πείτε ποια χρησιμοποιείτε.Για την ακρίβεια,αυτο μολις εψαχνα στο ιντερνετ κ είδα μια τις frezyderm.Αν ξέρει κάποια κοπέλα τα φώτα της..


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια αν κατάλαβα καλά αναφέρεστε σε κρέμα κατά των ραγάδων?αν ναι,τοτε θα με ενδιεφερέ κ εμένα να μου πείτε ποια χρησιμοποιείτε.Για την ακρίβεια,αυτο μολις εψαχνα στο ιντερνετ κ είδα μια τις frezyderm.Αν ξέρει κάποια κοπέλα τα φώτα της..

Ναι κοριτσακι μου μου το ειπε κι ο γιατρος μου αλλα την ειχε χρησιμοποιησει και το κοαλακι και ειναι οντως πολυ καλη!!!

Ειναι η prevenstria της frezyderm!Eγω την ξεκινησα απο χθες και μου ειπε και η φαρμακοποιος οτι ειναι πολυ καλη!!!!

Επισης για αργοτερα εχει και κρεμα για ναμαλακωσουν οι θηλες και κρεμα για τις ραγαδες που εχουν ηδη δημιουργηθει,τις εξαλειφει!!

Βλεποντας και κανοντας!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...