Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Lila86 είπε:

      Μα δεν είναι εύκολο να κρατηθείς και να μη κάνεις τεστ 11η μέρα και ειδικά μια μέρα πριν τη χοριακη! Κι εγώ το ίδιο θα έκανα!!! Αυτό λέω και στον εαυτό μου οταν θα γίνει η εμβρυομεταφορα πως θα αντέξω τόσες μέρες!!! Βγήκε γραμμή αυτό έχει σημασία! Εύχομαι τα καλύτερα για τη χοριακη σου αύριο! 😉 Αναμένουμε νέα!!! Πρωί θα πας να την κάνεις; 

      Ναι πρωι 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια. Τι κάνετε; Εγώ χάθηκα αλλά εχω 2-3 μέρες με στομάχι χάλια. Το απόγευμα θα πάω και στο γιατρό γιατί εχω ραντεβού με το παιδί μου σήμερα. Για να δούμε θα μας δείξει τι είναι;

Τις προηγούμενες σελίδες δεν τις διάβασα η αλήθεια είναι. Γενικώς δεν διάβασα! Μη μου βάλετε τεστ γιατί θα πάρω μηδέν με τόνο!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια ευχαριστω και η γυναικολογος μου αυτο λεει μακαρι να παρει παραταση η ολη κατασταση!απλα δεν εχουμε κατι με το πλευρο μας ο τραχηλος λεπταινει και οι συσπασεις αυξανονται συν το οτι ειναι επιπονες και ποσο να αντεξω δλδ!

σημερα ετυχε και με επιασαν στο νοσοκομειο και μου εβαλαν καρδιοτοκογραφο ειναι κανονικες ωδινες τοκετου και απλα πανε και ερχονται ολο αυτο ομως μειωνει και το παχος του τραχηλου!τεσπα

ευχαριστω πολυ θα ξαναμπω το απογευμα παω να ξαπλωσω λιγο γιατι ποναω!

Βρε Μαράκι μου, έχε πίστη στο μωράκι σου! Οι 32 εβδομάδες είναι ένας επιθυμητός στόχος, αλλά αυτό δε σημαίνει οτι δεν μπορείς να τον ξεπεράσεις!! Με θετική ενέργεια- που σου στέλνουμε άπειρη- θα δεις που η μπέμπα σου μπορεί να μας εκπλήξει όλους!!

Κουράγιο και σωματικό σου εύχομαι αφού πονάς τόσο, ελπίζω με τα φάρμακα να μειωθούν οι συσπασεις.


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια. Τι κάνετε; Εγώ χάθηκα αλλά εχω 2-3 μέρες με στομάχι χάλια. Το απόγευμα θα πάω και στο γιατρό γιατί εχω ραντεβού με το παιδί μου σήμερα. Για να δούμε θα μας δείξει τι είναι;

Τις προηγούμενες σελίδες δεν τις διάβασα η αλήθεια είναι. Γενικώς δεν διάβασα! Μη μου βάλετε τεστ γιατί θα πάρω μηδέν με τόνο!

Καλως την.....αχ τι καλα θα πας να δεις το μωρακι σου...!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

αααα τώρα κατάλαβα.εμείς καλά,εγώ τα ίδια πονάω .θα δείξει την δευτέρα που εχω υπερηχο .

πάντως μπάνιο εμένα ακόμα δεν έχει σταθεροποιηθει στο να κάθεται.είναι 6,5 σχεδόν .μήπως έχει αργήσει???????

Θάλεια μου, είναι νωρις ακόμα να κατσει μόνο του το παιδάκι σου, άλλωστε δεν υπαρχει ιδανικός ΄η ακριβής χρόνος για όλο αυτό. Και το σημαντικότερο ειναι να μην βάζεις εσύ το παιδάκι σου να κάτσει, χωρίς να το υποστηρίζει το ίδιο.

Γύρω στους 7,5 μηνες έκατσε η κόρη μου αν θυμαμαι καλά χωρίς στήριξη!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια ευχαριστω και η γυναικολογος μου αυτο λεει μακαρι να παρει παραταση η ολη κατασταση!απλα δεν εχουμε κατι με το πλευρο μας ο τραχηλος λεπταινει και οι συσπασεις αυξανονται συν το οτι ειναι επιπονες και ποσο να αντεξω δλδ!

σημερα ετυχε και με επιασαν στο νοσοκομειο και μου εβαλαν καρδιοτοκογραφο ειναι κανονικες ωδινες τοκετου και απλα πανε και ερχονται ολο αυτο ομως μειωνει και το παχος του τραχηλου!τεσπα

ευχαριστω πολυ θα ξαναμπω το απογευμα παω να ξαπλωσω λιγο γιατι ποναω!

κοριτσάκι μου σ εύχομαι να μην βγει αληθινός ο γιατρός κ να μείνει κι άλλο μέσα το μωρακι σου.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια. Τι κάνετε; Εγώ χάθηκα αλλά εχω 2-3 μέρες με στομάχι χάλια. Το απόγευμα θα πάω και στο γιατρό γιατί εχω ραντεβού με το παιδί μου σήμερα. Για να δούμε θα μας δείξει τι είναι;

Τις προηγούμενες σελίδες δεν τις διάβασα η αλήθεια είναι. Γενικώς δεν διάβασα! Μη μου βάλετε τεστ γιατί θα πάρω μηδέν με τόνο!

αχ τι ωραία να δεις το μικρό σου!!!!!ωχ το στομάχι ε???? μια από τα ίδια κ εγώ αλλά εμένα είναι σίγουρα το έντερο κ το παχύ κ το λεπτό θα παω κ εγώ να δω στο γιατρό.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το στομάχι μου ποτε δεν περνάει. Οι εμετοί σταμάτησαν σπάνια θα κάνω από κανέναν αλλά το στομάχι εκεί!

τότε μην έχεις κάτι άλλο????πχ εγώ είχα παλιά το ελικοβακτηριδιο.δλδ πονάω κ με πείραζαν όλα τα φαγητα .είναι από το άγχος.λίγο πριν το έλκος.αν το άφηνα θα γινόταν.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Koριτσακια μου ομορφα???Τι κανετε??Οοοοοοοοοοολες καλα???

Εγω εξακολουθω κα κοιμαμαι κατα τις 6 και διακεκομενα αλλα δεν δινω σημασια πια!!Εχω και εκεινο το κατουρημα 6-7 φορες ολη νυχτα πια!!Διαλυθηκα!!!!

Μauve καλως ηρθες στην παρεα μας,θα περασει πολυ ευχαριστα η εγκυμοσυνη σου,και ειμαστε και πολυ τυχερες γιατι εχουμε και τις ηδη μανουλες που ειναι τρυφερες μαζι μας και μας δινουν τα φωτα τους!!!

Ngn μου,οτι σου λεει ο γιατρος σου κοριτσακι μου,δεν θα ειναι τιποτα,υπαρχουν πολλες τετοιες περιπτωσεις!!Μηπως σηκωσες αποτομα βαρος??

Μay μου κι εσυ ξαπλα!!!Ειμαστε κι εμεις εδω για παρεουλα καλη μου,ολα θα γινουν!Το απογευμα θα σου πω νεα απο τη φιλη μου!!

Μαρακι μου προσοχη κοριτσακι μου τωρα που σου εμεινε λιγο,δεν ξρεις μπορει το μωρακι σου να βολευτει και να μη βγει τοσο γρηγορα!!Εμεις εδω ειμαστε γουρλουδες να ξερεις!!!

Πατουσιτσαααααααααααααα!!!Που εισαι καλεεεεεεεεεε!!!

Περνας ομορφα καλη μου με τη μανουλα????Ολο κατακτησεις εισαι ετσι??

ΛΟΙΠΟΝ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΑΚΟΥΣΤΕ ΜΕ ΕΧΘΕς ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ 'ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ' ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΝΝΑ ΕΠΑΘΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΕ ΜΕ ΑΝΑΦΟΡΑ!!ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΦΟΤΩΘΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΤΗΔΕΣ!!!!

Ellie μου τι ωραια που θα πας να δεις το βλασταρακι σου!!!!

Ολες οι αλλες τσουχτρες καλααααααα????


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλα ειμαστε......μολις ξυπνησε η μαριαννα....!!!!!!!

Εχει ζεστη σημερα και η θαλασσα ειναι ακινητη!!!Την ζηλευω αλλα προσπαθω να μην το σκεφτομαι!!!

Εχθες πηρα και την κρεμουλα που μου ειπες.Την ξεκινησα κιολας.Μου ειπε η φαρμακοποιος οτι ειναι πολυ καλη!Αλλα ειναι λιγο τσιμπημενη η ατιμη.Γιατι δεν ειναι οτι θα φτασουν ενα δυο σωληναρια με δεκα στρεμματα κοιλια!!!!;);););)


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εχει ζεστη σημερα και η θαλασσα ειναι ακινητη!!!Την ζηλευω αλλα προσπαθω να μην το σκεφτομαι!!!

Εχθες πηρα και την κρεμουλα που μου ειπες.Την ξεκινησα κιολας.Μου ειπε η φαρμακοποιος οτι ειναι πολυ καλη!Αλλα ειναι λιγο τσιμπημενη η ατιμη.Γιατι δεν ειναι οτι θα φτασουν ενα δυο σωληναρια με δεκα στρεμματα κοιλια!!!!;);););)

Μολις θα ρωτουσα για την κρεμουλα αν την πηρες και αν την χρησιμοποιησες.....,!!!!!!

Μια φορα βαζεις....???? αν ναι θελεις το πολυ 3 σωληναρια....!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...