Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Lila86 είπε:

      Μα δεν είναι εύκολο να κρατηθείς και να μη κάνεις τεστ 11η μέρα και ειδικά μια μέρα πριν τη χοριακη! Κι εγώ το ίδιο θα έκανα!!! Αυτό λέω και στον εαυτό μου οταν θα γίνει η εμβρυομεταφορα πως θα αντέξω τόσες μέρες!!! Βγήκε γραμμή αυτό έχει σημασία! Εύχομαι τα καλύτερα για τη χοριακη σου αύριο! 😉 Αναμένουμε νέα!!! Πρωί θα πας να την κάνεις; 

      Ναι πρωι 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Και όμως, η αποκόλληση με τη σωστή έννοια, σε αυτες τις εβδομαδες παρατηρείται! Στην 7η κ 8η εβδομάδα δεν νοείται κάν, η έννοια του πλακούντα και ουσιαστικά το χρησιμοποιούν οι γιατροί ως μεσο επικοινωνίας με την έγκυο.

Όπως και να χει, δε θα ειναι τιποτα και εφοσον μεχρι το απογευμα στις 7 που θα ξαναμιλήσετε σου εχει μειωθεί, πιστευω δε θα σου πει καν να πας στο νοσοκομείο.

Τη Δευτερα που εχετε το ραντεβού, θα σε κοιτάξει.

Αυτό ελπίζω και εγώ. Οτι είναι να περάσει με την ξάπλα και τα ουτροτζεστάν και να γλυτώσω το νοσοκομείο. Θα δείξει!!!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

May23 του απάντησα κοφτά και μου έστειλε απάντηση: "οκ συγνώμη δεν θα σε ξαναενοχλήσω!" Ελπίζω να μην ξαναστείλει τίποτα... Σου εστειλα π.μ.!!!

Λέω, όμως, τί ζευγάρια κυκλοφορούν...Με αυτά που έγραφε, αναλογιζόμουν...


Link to comment
Share on other sites

May23 του απάντησα κοφτά και μου έστειλε απάντηση: "οκ συγνώμη δεν θα σε ξαναενοχλήσω!" Ελπίζω να μην ξαναστείλει τίποτα... Σου εστειλα π.μ.!!!

Λέω, όμως, τί ζευγάρια κυκλοφορούν...Με αυτά που έγραφε, αναλογιζόμουν...

Σου απαντησα!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ngn μου ελπιζω να μην ειναι τιποτα και ολα να ομαλοποιηθουν....!!!!!!

Κατσε ξαπλαααα και ηρεμησε.....!!!!!!!

Κοριτσια δυστυχως ναι υπαρχουν ΚΑΙ στα γυναικεια φορουμ ανωμαλοι...!!!!!

Βασικα ανεγκεφαλοι θα ελεγα.....!!!!!!! Γιατι πρεπει να σου λειπει μυαλο για να μπεις σε γυναικειο φορουμ, να "ενοχλησεις" τον αλλον με πμ για να του ζητησεις γνωριμια......!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτισια!!!!τι κανετε????καλα εισαστε???εγω καλα.

ngn1980 μου,ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην!!!!και θα πανε!!!!

μην αγχωνεσαι!!!!παρε τα ουτροτζεσταν,ξεκουρασου,και θα σταματησει το αιμα!!!

ολα θα πανε τελεια!!!!!!!τη δευτερα εχεις ραντεβου με τον γιατρο σου τωρα?

καλα διαβασα???

οι υπολοιπες μανουλες καλα ειναι?????????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

May23 του απάντησα κοφτά και μου έστειλε απάντηση: "οκ συγνώμη δεν θα σε ξαναενοχλήσω!" Ελπίζω να μην ξαναστείλει τίποτα... Σου εστειλα π.μ.!!!

Λέω, όμως, τί ζευγάρια κυκλοφορούν...Με αυτά που έγραφε, αναλογιζόμουν...

ωπααα!!!τι εχουμε εδω???ηλιοβασιλεμα μου,εχεις κατακτησεις??????????:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

δεν διαβασα τι εγινε...και τι σου εστειλε....αλλα ναι....υπαρχουν και ''αυτοι''


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ουουουου να 'μαι κι εγωωωωωωω!!!!!! ειχαμε παει παραλια ολο το απογευμα, κυλιοταν ο μικρος στο μαγαζι με κατι αλλα μικρα και το καταευχαριστηθηκε ο γλυκος μου και επεσε για υπνο ξερος και ρουφηξε το γαλα μεχρι τελευταια σταγονα! Λιονταρομανα κι εγω, ολοι αυτο μας λενε, οτι θα μας αλλαξει τα φωτα! Εγω ειμαι ζυγος με ωροσκοπο λεων και ο αντρας μου υδροχοος με ωροσκοπο τοξοτη. Ο μικρος βγηκε λεων με ωροσκοπο τοξοτη!! Δηλαδη οι ωροσκοποι μας εβγαλαν τον μικρο... Οχι οτι πολυπιστευω στα ζωδια, ουτε καν διαβαζω στα περιοδικα! Κουβεντα να γινεται!! Καλε συμπεθερα τα παιδια μας θα τρωγωνται!!! Δυο λιονταρια μαζι??? χαμοοοοοοοος!!! Κι εμενα παντως απο τωρα φαινεται σκληρος, δε χαμπαριαζει. Παει να μπει στη θαλασσα με κατι αλλα μικρα ο δικος μας ορμηξε, τα αλλα εβαζαν τα κλαματα δεν εμπαιναν με τιποτα! Το μεσημερι τον επιασαν κατι νευρα επειδη δε του διναμε σημασια επειδη θελαμε να ντυθουμε να βγουμε και εκανε σαν σπαστικο!! Αυτα ειναι τα χειροτερα μου και προσπαθω να του κοψω τον αερα απο τωρα, τρεμω μη μου γινει κακομαθημενος και χτυπιεται οταν του χαλανε το χατιρι!

Πολυ μονολογησα παλι!! Τι κανετε τσουπρες μου??? Θαλεια ειδα τον μικρο σου στο fb,μου φαινεται σου μοιαζει ή τουλαχιστον εχει τα χρωματα σου!! Ειναι ενας γλυκας με χαρουμενη φατσουλα!!

μμμμ δεν ξέρω ακόμα σε ποιον μοιάζει.μου λένε μισό μισό με τον άντρα μου.

πάντως εγώ είμαι κριός με ωροσκόπο καρκίνο,ο άντρας μου παρθένος με ωροσκοπο ζυγό κ ο μικρός αιγόκερως με ωροσκοπο καρκίνο.γενικά καλά είμαστε!!!"

μποτσακι αν έχεις γεννήσει μέχρι της 20 δεκεμβρίου θα είναι τοξότης αλλιώς μετά αιγόκερως.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ωπααα!!!τι εχουμε εδω???ηλιοβασιλεμα μου,εχεις κατακτησεις??????????:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::D:D:D:D:D Ναι η ρουφιάννα έχω κατακτήσεις!!! Και πλάκα εχει να το πω στον άντρα μου, που για πλακα με πειραζε με ποιους μιλας και τέτοια στο ιντερνετ...Θα με φάει με την ζήλεια του, χμ...μου αρέσει να τον "πειράξω" λίγο τον αντρούλη μου!!!

δεν διαβασα τι εγινε...και τι σου εστειλε....αλλα ναι....υπαρχουν και ''αυτοι''

Ενας τύπος μου εστειλε π.μ. στο φορουμ του parents και ζητούσε γνωριμία και του απάντησα κοφτά ότι δεν με ενδιαφέρει!!! Θα το έβαζα να το διαβάσετε αλλά δεν ξέρω μήπως μπει και στο καφέ και ψάχνει γνωριμίες!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!

Ας πάνε όλα καλά και χαλάλι όλη την ταλαιπωρία μου!!!!

ολα τελεια θα πανε κοπελαρα μου!!!!!!!!τι εχουμε???μπεμπακο η μπεμπουλα???:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


May23 του απάντησα κοφτά και μου έστειλε απάντηση: "οκ συγνώμη δεν θα σε ξαναενοχλήσω!" Ελπίζω να μην ξαναστείλει τίποτα... Σου εστειλα π.μ.!!!

Λέω, όμως, τί ζευγάρια κυκλοφορούν...Με αυτά που έγραφε, αναλογιζόμουν...

καλά δεν υπάρχει"!!!!!!!!!!!!υπάρχουν πολλοί μ@@@@ες!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ενας τύπος μου εστειλε π.μ. στο φορουμ του parents και ζητούσε γνωριμία και του απάντησα κοφτά ότι δεν με ενδιαφέρει!!! Θα το έβαζα να το διαβάσετε αλλά δεν ξέρω μήπως μπει και στο καφέ και ψάχνει γνωριμίες!!!!!!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:Dειδες????

ως μανουλες εχουμε μεγαλυτερη περαση!!!!!!!χαχαχααχχαχαχαχα!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:Dειδες????

ως μανουλες εχουμε μεγαλυτερη περαση!!!!!!!χαχαχααχχαχαχαχα!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Διάβασε και στο δικό μήνυμα, έχω συμπληρώσει σχόλια με κόκκινο!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...