Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Μάλλον θα κάνω άλλη μια..θα το συζητήσω αύριο με τον γιατρό..

      πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!♥️♥️

      Τα υπόλοιπα που έχεις στην κατάψυξη είναι τρίτης ημέρας η πέμπτης? Εμείς έχουμε ένα πέμπτης,για κάποιο λόγο ο γιατρός μου είπε πως πρώτα περιμένουμε να γίνουν βλαστοκυστες και μετά τα βάζουμε κατάψυξη και πάμε για εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία και σε σένα,με το καλό🥰

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

γιουπιιι!!τα καταφερα!το εβαλα:Pσας ευχαριστω κορίτσια!

ΜAeve πρεπει να μαστε σχεδόν μαζί!

Έχω ΠΗΤ 25/12, και εσύ περίπου το ίδιο φαντάζομαι!

Έχεις μαθει τι μωράκι έχεις;

Εμεις όχι ακόμα.. Γερά να ναι!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Xrydim μου καλημερα....!!!!! Πως εισαι...?????

Ναι ναι το μαριαννακι μου λεων με ωροσκοπο ταυρο, η συμπεθερα μου η καλη μου το ειπε, εχω δεν εχω ιδεα απο αυτα.....!!!!!!!!

Καλημέρα κοαλλάκι μου γλυκό!!!!!!! :D:D:D


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εννοω οτι την τριτη φορα που ειδα αιμα ηταν απο συσπασεις και πονουσα χαμηλα, αλλα ολα ηταν υπο ελεγχο....!!!!!!!

Αχ Κοαλάκι μου, όλες οι μαμάδες και μία περιπέτεια!

Τέλος καλό όλα καλά, αυτό έχει σημασία!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

May23 χριστουγεννιατικο το μωρό σου,εχω ΠΗΤ 27/12 οσο για το φύλο,ναι έμαθα στην αυχενική,αγοράκι περιμένω.εσύ?

Με το καλό!!

Εμείς ακόμα άγνωστο... Δε μας έκανε τη χάρη να μας αποκαλυφθεί ακόμα... Χαχαχα.


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραία εποχή είναι να γεννάς χειμώνα γιατί κλείνεσαι μέσα και ξεπετάγονται. Εγώ με το καλό θα γεννήσω Οκτώβρη ενώ τον γιο μου τον έκανα Νοέμβριο!

Εγώ πάλι, επειδή γέννησα την κόρη μου Ιανουάριο και κλειστήκαμε πολύ μέσα, είχα πει, "το δευτερο παιδί δε θέλω να το γεννήσω χειμώνα και να πάθω τα ίδια".... Δεν έλεγα τίποτα άλλο;; Ο Οκτώβριος είναι καλός μήνας, αλλά ο Γενάρης είναι καταχείμωνο- ευτυχώς βεβαια ζούμε στην Ελλάδα!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγώ Νοέμβρη γεννάω κορίτσια και θεωρώ ότι ειναι καλός μήνας..μέχρι να φτιάξει ο καιρός θα ξεπεταχτει και το μωράκι να μπορουμε να βγαίνουμε! Άσε που τώρα που καλοκαίριασε είμαι στο 2ο τρίμηνο, ούτε με την κοιλιά στο στόμα να δυσκολεύομαι να αναπνεύσω ούτε στις αρχές να μην μπορώ να σταθώ από ζαλάδες και σε συνδυασμό με τη ζέστη!


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Πήγα στη μικροβιολόγο το πρωί και η κόρη μου έμεινε σπιτι!!! μόνη της στη τηλεόραση!!!!!! Την άφησα γιατι από κάτω μένει η μάνα μου και είχε το νου της και επειδή είναι δίπλα το μικροβιολογικό και δεν έκανα πάνω από 5-10 λεπτά!!! Το καλό με τις μικρές αστικές πόλεις να μην χάνεις χρόνο!!! ;)

Καλώς ήρθες Maeve!!! Με το καλό η εγκυμοσύνη σου!!!

May κατοίκον αιμοληψία, ε;!!! Τί να κάνεις και εσύ η δόλια!!! Ο γιος σου καλά; Πότε θα ξαναπας στο γιατρό;

NGN1980, μην ανησυχείς και ξανακάλεσε τον γιατρό σου ή άσε μήνυμα στο κινητό για να σε πάρει άμεσα!!! Εγώ είχα μόνο μία φορά καφέ αίμα στην εγκυμοσύνη μου και μου είχε δώσει για μερικές μέρες ουτροτζεστάν και ξεκούραση. Να φανταστείς δεν ήταν κοντα το μηνιαίο ραντεβού μας, αλλά δεν με άφησε να πάω νωρίτερα.


Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι, επειδή γέννησα την κόρη μου Ιανουάριο και κλειστήκαμε πολύ μέσα, είχα πει, "το δευτερο παιδί δε θέλω να το γεννήσω χειμώνα και να πάθω τα ίδια".... Δεν έλεγα τίποτα άλλο;; Ο Οκτώβριος είναι καλός μήνας, αλλά ο Γενάρης είναι καταχείμωνο- ευτυχώς βεβαια ζούμε στην Ελλάδα!!

Εγώ με το που σαράντησα τα Χριστούγεννα τον έβγαζα έξω βόλτα με το καρότσι με την προυπόθεση οτι δεν είχε αέρα. Τον έντυνα και δεν είχε πρόβλημα!

6


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Πήγα στη μικροβιολόγο το πρωί και η κόρη μου έμεινε σπιτι!!! μόνη της στη τηλεόραση!!!!!! Την άφησα γιατι από κάτω μένει η μάνα μου και είχε το νου της και επειδή είναι δίπλα το μικροβιολογικό και δεν έκανα πάνω από 5-10 λεπτά!!! Το καλό με τις μικρές αστικές πόλεις να μην χάνεις χρόνο!!! ;)

Καλώς ήρθες Maeve!!! Με το καλό η εγκυμοσύνη σου!!!

May κατοίκον αιμοληψία, ε;!!! Τί να κάνεις και εσύ η δόλια!!! Ο γιος σου καλά; Πότε θα ξαναπας στο γιατρό;

NGN1980, μην ανησυχείς και ξανακάλεσε τον γιατρό σου ή άσε μήνυμα στο κινητό για να σε πάρει άμεσα!!! Εγώ είχα μόνο μία φορά καφέ αίμα στην εγκυμοσύνη μου και μου είχε δώσει για μερικές μέρες ουτροτζεστάν και ξεκούραση. Να φανταστείς δεν ήταν κοντα το μηνιαίο ραντεβού μας, αλλά δεν με άφησε να πάω νωρίτερα.

Ηλιοβασίλεμα, κόρη έχω!! Χαχαχα! Αλλά σε καταλαβαίνω, τόσες που εχουμε μαζευτεί, έχουμε λίγο χάσει το μπούσουλα! Μπερδεύουμε τις πληροφορίες!!

Η κατοικον αιμοληψία κοστίζει μόνο 6? οπότε δεν το σκεφτηκα κάν. Είχα άλλωστε καθυστερήσει πάρα πολύ να τις κάνω!

Ευχομαι και συ να εχεις καλά αποτελέσματα!!

Τι εξετασεις έκανες;

Η κόρη σου, μια χαρούλα έμεινε μόνη της!

Ngn1980 και μεις βγηκαμε οταν σαράντησε, αλλά πάλι, οι καλές μερες χωρις αερα κ κρυο δεν είναι πολλες. Τις περιμένεις να ερθουν. Μια φίλη μου που γέννησε Μαιο, είχε φερει το μωρό σε μάρσιππο 9 ημερών στο πάρκο!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...