Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

μποτσακι μου ποσο ητανε εκeινη τη μερα ο πεμπακος σου σε υψος?????

το δικο μου ζουζουνακι ηταν εκεινη τη μερα 53 cm!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ααααααααααααααααα!!!και κατι αλλο!με το αυτοκινητο τι θα γινει???το αφησες εκει σημεραα???και αυριο θα το παρεις?????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!μποτσακι μου παιδαρος ο μπεμπακος μας!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

τρομπονακι οπως το πες!!!!!!!!!!ιχιχιχιχχιχιχιχιχιχιχι!!!!!!!!!!!!!!

ναι ναι!!!!εχεις δικιο μποτσακι μου!!!!!!να σκεφτομαστε θετικα και ολα θα πανε καλα!!!!:D:D:D:D:D:D

Ναι!!!!!!!!!Μη νομιζεις,η χειροτερη ειμαι εγω!!Με το παραμικρο πονακι,ταραζομαι!!!!

Αν συμβει κατι εκτος των συνηθισμενων παλι με πιανει ταραχη!!!

Δεν ξερω τι γινεται μεσα στην κοιλια μου και με πιανει αγχος και σκεφτομαι διαφορα!!

Επισης βλεπω τρομερους εφιαλτες με μωρα!!!

Απλως προσπαθω να το διαχειριζομαι,εχω την φιλαεναδα μου που με προσγειωνει συνεχως,εχω τον αντρα μου που ειναι πολυ αισιοδοξος,και φυσικα εχω την καινουργια μου παρεουλα,εσας,που μοιραζομαι μαζι σας τους φοβους και τις αγωνιες μουκαι μου δινετε μεγαλο κουραγιο!!!!!:):):):):):)

Ετσι λοιπον θα περασει ο καιρος και θα ερθει η στιγμη που ειναι για να ερθει!!!

Αλλιως αστο!!!!Δεν την παλευω!!!Εχω πολυ φοβο!!!!!!!!!:shock::shock::shock::shock:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου ποσο ητανε εκeινη τη μερα ο πεμπακος σου σε υψος?????

το δικο μου ζουζουνακι ηταν εκεινη τη μερα 53 cm!

Εκεινη την ημερα ηταν 6cm και την προηγουμενη εβδομαδα που πηγα στον γιατρο 8cm!!!Ψηλωσεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!;););););)


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ααααααααααααααααα!!!και κατι αλλο!με το αυτοκινητο τι θα γινει???το αφησες εκει σημεραα???και αυριο θα το παρεις?????

Το αυτοκινητο ευτυχως δεν επαιρνε μπροστα οταν πηγα να το παρω απο το σπιτι για να φυγω,οποτε το αφησα στο παρκινγκ και το πρωι θα το αναλαβει ο αντρας του σπιτιου!!!Εγω....τον Κινεζο!!!!:cool::cool::cool::cool::cool:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι!!!!!!!!!Μη νομιζεις,η χειροτερη ειμαι εγω!!Με το παραμικρο πονακι,ταραζομαι!!!!

Αν συμβει κατι εκτος των συνηθισμενων παλι με πιανει ταραχη!!!

Δεν ξερω τι γινεται μεσα στην κοιλια μου και με πιανει αγχος και σκεφτομαι διαφορα!!

Επισης βλεπω τρομερους εφιαλτες με μωρα!!!

Απλως προσπαθω να το διαχειριζομαι,εχω την φιλαεναδα μου που με προσγειωνει συνεχως,εχω τον αντρα μου που ειναι πολυ αισιοδοξος,και φυσικα εχω την καινουργια μου παρεουλα,εσας,που μοιραζομαι μαζι σας τους φοβους και τις αγωνιες μουκαι μου δινετε μεγαλο κουραγιο!!!!!:):):):):):)

Ετσι λοιπον θα περασει ο καιρος και θα ερθει η στιγμη που ειναι για να ερθει!!!

Αλλιως αστο!!!!Δεν την παλευω!!!Εχω πολυ φοβο!!!!!!!!!:shock::shock::shock::shock:

ναι ναι εχεις δικιο!!!εγω εχω εσας!!!!!

και εν το εχουμε πει ακομη σε κανεναν απο τους φιλους μας οτι ειμαι εγκυος!!!ουτε στον πεθερο μου!!φαντασου!!!μονο οι δικοι μου το ξερουν και η αδερφη μου με τον γαμπρο μου!στον πεθερο δεν ειπα τιποτα επειδη αν το λεγαμε απο την αρχη θα το μαθαινε ολος ο ντουνιας!!!!!!!!!!!!!μεχει καιεσυ θα το μαθαινες πριν με γνωρισεις!αχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!ετσι εκανε και στο πρωτο μου.....και μετα απολογομου σε ολο τοσ σοι....ασε...και δεν το παμε πουθενα!

βασικα και να μην το πω πουθενα μεχρι τον 9ο μηνα δεν θα με πειραξει!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου ποσο ητανε εκeινη τη μερα ο πεμπακος σου σε υψος?????

το δικο μου ζουζουνακι ηταν εκεινη τη μερα 53 cm!

Κι εσενα το ζουζουνακι σου μια χαρα το υψος του!!!!!!!:D:D:D:D:D


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εκεινη την ημερα ηταν 6cm και την προηγουμενη εβδομαδα που πηγα στον γιατρο 8cm!!!Ψηλωσεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!;););););)

περιμενε να δω τα χαρτια!αχχαχαχαχαχχαχ!βλαεια θα ειπα....χιχιχιχιχιχι!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι εχεις δικιο!!!εγω εχω εσας!!!!!

και εν το εχουμε πει ακομη σε κανεναν απο τους φιλους μας οτι ειμαι εγκυος!!!ουτε στον πεθερο μου!!φαντασου!!!μονο οι δικοι μου το ξερουν και η αδερφη μου με τον γαμπρο μου!στον πεθερο δεν ειπα τιποτα επειδη αν το λεγαμε απο την αρχη θα το μαθαινε ολος ο ντουνιας!!!!!!!!!!!!!μεχει καιεσυ θα το μαθαινες πριν με γνωρισεις!αχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!ετσι εκανε και στο πρωτο μου.....και μετα απολογομου σε ολο τοσ σοι....ασε...και δεν το παμε πουθενα!

βασικα και να μην το πω πουθενα μεχρι τον 9ο μηνα δεν θα με πειραξει!

Και μενα δεν με πηραζει!!!Κι εγω δεν το ειπα σε πολλους μονο στους πολυ δικους μου!!!Απλως στη δουλεια γραφτηκε στον φακελο μου γιατι πηρα αδεια,αλλα μεχρι πριν λιγες μερες δεν το επιβεβαιωσαμε σε κανεναν!!!

Απλως τωρα η το πω η δεν το πω δεν εχει σημασια γιατι φαινομαι,κανω μπαμ!!!Οποτε σταματησανε και να με ρωτανε!!!χαχαχαχαχααααααααα!!!!!!

Δεν ειχα προβλημα να το πω για θεμα γρουσουζιας και τετοια!!!

Δεν εχω τετοια θεματα,απλα ειναι αυτο που λες,οτι μετα αν συμβει κατι ολοι σε ρωτανε κι εσυ πρεπει να εξηγεις!!!

Και δεν θελω ρε φιλε να εξηγησω σε κανεναν τιποτα!!!!Αφηστε με στον πονο μου!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


περιμενε να δω τα χαρτια!αχχαχαχαχαχχαχ!βλαεια θα ειπα....χιχιχιχιχιχι!!!!!!!!

Εγω καταλαβα 5.3cm.Μισο μετρο δεν θα μπορουσε να ειναι απο τωρα!!!χιχιχιχχι!!!Εκτος αν εχεις στην κοιλιτσα σου τον Φασουλα η την Φασουλενα!!!!χαχααχαχαχααααααα!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω!!Εμενα αυτο ειναι 64.7mm

πωπωπωπωπωπωω.....μποτσακι μου....τελειως ασχετουλες ειμαστε!!!ευτυχως εχουμε τα κοριτσια και θα μας πουνε!!!!!!!αχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!

χαχαχααχχαχαχαχα!!!!!!!!!

καλα αν ηταν μισο μετρο το παιδι του γκοντιλα θα ειχα!!!!!!!!

χαχαχαχαχχαχαχαχχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μωρε υψος δεν μου εγραψε!!!!!!!!μα τοσο βλακας???????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

πωπωπωπωπωπωω.....μποτσακι μου....τελειως ασχετουλες ειμαστε!!!ευτυχως εχουμε τα κοριτσια και θα μας πουνε!!!!!!!αχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!

χαχαχααχχαχαχαχα!!!!!!!!!

καλα αν ηταν μισο μετρο το παιδι του γκοντιλα θα ειχα!!!!!!!!

χαχαχαχαχχαχαχαχχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μωρε υψος δεν μου εγραψε!!!!!!!!μα τοσο βλακας???????????

Αχαχαχαχαχαχαααααααααα!!!Μηπως μας εχει ξανατυχει στις μαυρες????

Παντως ουτε κι εμενα το γραφει το υψος!!Απλως θυμαμαι που μου το ειπε!!!!

Σου λεω ηταν πολυ καλος κι ευγενικος!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

α,ενταξει!αχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!

ο δικος μου ηταν ανεμοδουρας!!!λαχα λαχα να τλεειωνει!!!βεβαια μου ειχε πει τοτε να κανω μια βολτα κανα 10 λεπτο και να το ξαναδουμε...αλλα ηταν πολυ βιστικος!και εκνευριστικα!!!!ε,μετα εκνευριστηκε και το ζουζουνι μου και του δωσε και καταλαβε!!!!τον υδρωσε!!!ιχχιχιχιχιχχιχι!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...