Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Μάλλον θα κάνω άλλη μια..θα το συζητήσω αύριο με τον γιατρό..

      πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!♥️♥️

      Τα υπόλοιπα που έχεις στην κατάψυξη είναι τρίτης ημέρας η πέμπτης? Εμείς έχουμε ένα πέμπτης,για κάποιο λόγο ο γιατρός μου είπε πως πρώτα περιμένουμε να γίνουν βλαστοκυστες και μετά τα βάζουμε κατάψυξη και πάμε για εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία και σε σένα,με το καλό🥰

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!Είμαι νέο μέλος στην παρέα σας,περιμένω κ εγω το πρώτο μου μωράκι με μεγάαααααλη λαχτάρα.:D

Καλως ηρθες.....!!!!! Με το καλο το μωρακι σου....!!!!!!

Εδω περναμε πολυ καλα.....!!!!!!!! Χαιρομαστε που εγινες μελος στη παρεα μας.....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ngn1980, πρώτη φορά βλέπεις αίμα ΄η έχεις ξαναδεί;

Δεν είχα διαβασει την περίπτωση σου..

Τι ποσότητα αίματος είδες;;

Σε αυτή μου την εγκυμοσύνη βλέπω πρώτη φορά αίμα.

Το είδα στο χαρτί όταν σκουπίστηκα και τώρα που ξαναπήγα και σκουπίστηκα πάλι είδα. Επίσης με πονάει και λίγο η κοιλιά μου χαμηλά σαν να περιμένω να αδιαθετήσω.

maeve με το καλό το μωράκι σου!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτή μου την εγκυμοσύνη βλέπω πρώτη φορά αίμα.

Το είδα στο χαρτί όταν σκουπίστηκα και τώρα που ξαναπήγα και σκουπίστηκα πάλι είδα. Επίσης με πονάει και λίγο η κοιλιά μου χαμηλά σαν να περιμένω να αδιαθετήσω.

maeve με το καλό το μωράκι σου!

Πιθανον να ειναι συσπασουλεσ, πηρες το γιατρο σου τηλ....??????

Και εγω την πατησα ετσι....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτή μου την εγκυμοσύνη βλέπω πρώτη φορά αίμα.

Το είδα στο χαρτί όταν σκουπίστηκα και τώρα που ξαναπήγα και σκουπίστηκα πάλι είδα. Επίσης με πονάει και λίγο η κοιλιά μου χαμηλά σαν να περιμένω να αδιαθετήσω.

maeve με το καλό το μωράκι σου!

Αφου βλεπεις πρωτη φορά αίμα, τότε γιατί ήσουν ξάπλα; Από άλλη αιτία;

Αν είναι κόκκινο, καλό είναι να του τηλεφωνήσεις, μάλλον κάποια σύσπαση όπως λεει το Κοαλάκι κ έσπασε ίσως κάποιο αγγειάκι, αλλά εκείνος θα σε καθοδηγήσει τί να κάνεις.


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάρες μου..τι κάνετε???? Εδώ έχει μια πολύ ωραία δροσούλα. ότι πρέπει για ξάπλα είναι αλλά....:(:( :tongue::tongue:

Σωθηκες τωρα!!Που να ξερω εγω??Μονο το δικο μου ξερω που ειναι καρκινος του αντρα μου που ειναι ιχθεις και 5 φιλων!!

8 δεκ. εχω ΠΗΤ αλλα με κοβω για τελος Νοεμβρη!

Νgn??Tι θα ειναι??

Τοξοτάκι ανεξάρτητο, περιπετειώδες, αισιόδοξο..πολύ γοητευτικοί χαρακτήρες μποτσάκι μου!! (κι εμένα η μπουμπού τοξοτίνα θα είναι, εκτός και αν αποφασίσει να έρθει νωρίτερα....!!!)

Γεια σας και από μία ταλαιπωρημένη Ταύρο!!

Εχω λιώσει στο κρεβάτι, δε μπορώ!

Το αιμα εχει σταματησει, αλλά έχω πεισμώσει κ δε θα σηκωθώ μέχρι να μου πει ο γιατρός!!

Διαβαζω τα νεάκια σας!!

May μου γλυκιά κάτσε εκεί που κάθεσαι!!! απ'οτι κατάλαβα από την τελευταία επίσκεψη στο γιατρό σου, τα νέα δεν ήταν ανησυχητικά, άρα μην αγχώνεσαι και στεναχωριέσαι...ακολούθα πιστά τις οδηγίες του και όλα θα πάνε καλά κοριτσάκι! :)

συμπεθερα η κορη σου ειναι λεων με ωροσκοπο ταυρο!! δεν ξερω τι γινεται με τους ταυρους, παντως ο συνδυασμος στο ακουσμα του και μονο ειναι βαρβατος!! θα μου το ταραξει το παιδι μου, σπαω το συμπεθεριο!!!!!!!! χαχαχαχαχ!!!!!

Πωπωπωπωπωπω.....Λοιπόν κοαλλάκι μου, θα σε φέρω σε επαφή με τη μαμά μου...κι εγώ Λέων με ωροσκόπο Ταύρο είμαι!!! Έτσι εξηγείται το πείσμα της και το τσαγανό της που σχολιάζαμε σε προηγούμενα ποστ!!! :D:D:D:D:D

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

Μόλις σηκώθηκα και πήγα τουαλέτα είδα αίμα στο χαρτί!!!!:oops::oops::oops::oops:

Τι είναι αυτό πάλι ρε γαμώτο????? Θα με σκάσει αυτή η εγκυμοσύνη!!!!:(:(:(:(:(:(

ΜΑΥ και εγώ κάθομαι στο κρεβάτι και δεν σηκώνομαι μέχρι να μιλήσω με τον γιατρό μου! Πολύ ωραία περνάμεεεεεεεεε!!!

Κορίτσι μου καλημέρα....κάτσε εκεί που κάθεσαι και μίλα με το γιατρό σου, μην αγχώνεσαι όμως, μπορεί να μην είναι και τίποτα ανησυχητικό! Περιμένουμε νέα σου!!

Καλημέρες σε όλες τις κουκλάρες φιλενάδες!!!!!!!! Επιτέλους ήρθε Παρασκευή!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τον πήρα τον γιατρό αλλά δεν τον βρήκα. Θα έχει γέννα. Θα με πάρει αυτός.

Ναι το αίμα ήταν κόκκινο.

ΜΑΥ δεν ήμουν στο κρεβάτι καθόλου σε αυτήν μου την εγκυμοσύνη. Εμετούς είχα μέχρι την 22η εβδομάδα και τώρα έχω διαβήτη κύησης. Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό τώρα. Έτσι κι αλλιώς την Δευτέρα έχω το καθιερωμένο μηνιαίο ραντεβού οπότε θα δούμε τι έχει γίνει. Με βλέπω να κάθομαι ως την Δευτέρα στο κρεβάτι για να είμαστε σίγουροι.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τον πήρα τον γιατρό αλλά δεν τον βρήκα. Θα έχει γέννα. Θα με πάρει αυτός.

Ναι το αίμα ήταν κόκκινο.

ΜΑΥ δεν ήμουν στο κρεβάτι καθόλου σε αυτήν μου την εγκυμοσύνη. Εμετούς είχα μέχρι την 22η εβδομάδα και τώρα έχω διαβήτη κύησης. Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό τώρα. Έτσι κι αλλιώς την Δευτέρα έχω το καθιερωμένο μηνιαίο ραντεβού οπότε θα δούμε τι έχει γίνει. Με βλέπω να κάθομαι ως την Δευτέρα στο κρεβάτι για να είμαστε σίγουροι.

Αν ηταν κατακοκκινο μπορει να ειναι καποιο αγγειακι που εσπασε (επισης συνηθες φαινομενο), κατσε ξαπλα για να εισαι σιγουρη και ολα θα πανε καλα...!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Τον πήρα τον γιατρό αλλά δεν τον βρήκα. Θα έχει γέννα. Θα με πάρει αυτός.

Ναι το αίμα ήταν κόκκινο.

ΜΑΥ δεν ήμουν στο κρεβάτι καθόλου σε αυτήν μου την εγκυμοσύνη. Εμετούς είχα μέχρι την 22η εβδομάδα και τώρα έχω διαβήτη κύησης. Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό τώρα. Έτσι κι αλλιώς την Δευτέρα έχω το καθιερωμένο μηνιαίο ραντεβού οπότε θα δούμε τι έχει γίνει. Με βλέπω να κάθομαι ως την Δευτέρα στο κρεβάτι για να είμαστε σίγουροι.

Στο κρεβάτι να κάτσεις σίγουρα! Μόνο καλό κάνει... (Ποιός μιλαει τώρα, που επρεπε να δω τεσσερις φορες αίμα για να παρω απόφαση να ξαπλώσω...)

Πιστευω κάποια σύσπαση! Ο διαβητης κύησης δε βλέπω τι δουλειά θα μπορούσε να έχει, δεδομένου οτι όπως λες τον έχεις πληρως ρυθμισμένο με τη δίαιτα που κάνεις. Ευτυχως το ραντεβού σου δεν αργεί!

Όλα θα είναι τέλεια!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...