Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Μάλλον θα κάνω άλλη μια..θα το συζητήσω αύριο με τον γιατρό..

      πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!♥️♥️

      Τα υπόλοιπα που έχεις στην κατάψυξη είναι τρίτης ημέρας η πέμπτης? Εμείς έχουμε ένα πέμπτης,για κάποιο λόγο ο γιατρός μου είπε πως πρώτα περιμένουμε να γίνουν βλαστοκυστες και μετά τα βάζουμε κατάψυξη και πάμε για εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία και σε σένα,με το καλό🥰

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Σου εύχομαι το 2ο σου παιδάκι να είναι κοριτσάκι!!!!!! Πρόσεχε, είμαι σαββατογεννημένη!!!!!!!!!!!!!

Εγώ πάντως θέλω ξανά κοριτσάκι, αν καταφέρω να κάνω 2ο...

σε ευχαριστω!!! στο ευχομαι ολοψυχα συντομα να λυθουν ολα!! θα τα καταφερετε συντομα, απλα να μπειτε σε μια σειρα τωρα με τις εξετασεις και τους γιατρους!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Να στε καλά βρε κορίτσια γιατί σε σας τα λέω όπως τα νιώθω... Δεν νιώθω άνετα να τα μοιραστώ πια με λεπτομέρειες με τις φίλες μου ή με κανέναν άλλο...

Αύριο έχω πρωινό ξύπνημα για αιματολογικές εξετάσεις, οπότε σας καληνυχτίζω και εγώ!

Φιλάκια!


Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου σας αφηνω κι εγω γιατι η νυστα μου χτυπησε την πορτα!! τον συζυγο τον πηρε ο υπνος στον καναπε πισω μου, παω να τον σηκωσω κι αυτον τον καημενουλη μου!!! Σας φιλω γλυκαααααα!! Καληνυχτα!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Να στε καλά βρε κορίτσια γιατί σε σας τα λέω όπως τα νιώθω... Δεν νιώθω άνετα να τα μοιραστώ πια με λεπτομέρειες με τις φίλες μου ή με κανέναν άλλο...

Αύριο έχω πρωινό ξύπνημα για αιματολογικές εξετάσεις, οπότε σας καληνυχτίζω και εγώ!

Φιλάκια!

Καλα αποτελεσματα!! Κι εγω δε συζητω με κανεναν οτι σκοπευουμε και γι αλλο παιδακι, ποτε δεν αισθανομουν ανετα να τα συζηταω με κανεναν εκτος απο τον αντρα μου!!! Καληνυχτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλεεεεεεεεε!!!!Ηρθε ο αντρας μου και του εβαλα να φαει και ειπαμε και δυο κουβεντες!!!Οοοοοοοοολες υπνο,μετα απο αυτο το τρομερο μαθημα με τα ζωδια???:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αντε λοιπον,ομορφες μου να ξεκουραστειτε!!!!

Καληνυχτα σε ολες τις μανουλες και καλο ξημερωμα!!!!!

Φιλια στα ζουζουνακια σας και εντος και εκτος κοιλιτσας!!!

Μααααααααααατς!!!!!

Μουυυυυυυυυυτς!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Τι κάνετε;

Μόλις έκανα κατ΄οίκον αιμοληψία. Η κόρη μου κοιμαται ακόμα και ργώ πίνω καφεδάκι.. Πριν λίγες μερες τον άρχισα πάλι τον καφέ. Τον ειπχα κόψει με τις αναγούλες.

Το πρωί που σκουπιστηκα είχα μια κόκκινη βλεννα στο χαρτί που στο δευτερο σκουπισμα δεν υπήρχε.. Τι είναι αυτό πια;; Μετά από τόση ξάπλα..

Το σίγουρο ειναι οτι πια δεν παθαινω υστερία.. Μόνο με πιάνει ένας κόμπος απογοήτευσης.

Τελοσπαντων, θα δούμε!

Ευχομαι να εχετε μια πολύ καλή μέρα!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα κοριτσοπουλααααα...!!!!!!! Τι κανετε...?????? κοιμηθηκατε καλαααααα....??????

Εδω σημερα ο καιρος ειναι συννεφιασμενος και ωσ εκ τουτου εχει δροσουλα...

Μαυ μου εφοσον με τοση ξαπλα εχεις παλι "ιχνη" αιματος μπορει να ειναι απλα κυηση με αιμα (συνηθες φαινομενο), καποια στιγμη ομως σταματαει....εντελως.

Εσυ παλι να εισαι ξαπλα μεχρι να σου επιτρεψει τουλαχιστον ο γιατρος σου να σηκωθεις και επειτα βλεπεις....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερααααα κοριτσοπουλααααα...!!!!!!! Τι κανετε...?????? κοιμηθηκατε καλαααααα....??????

Εδω σημερα ο καιρος ειναι συννεφιασμενος και ωσ εκ τουτου εχει δροσουλα...

Μαυ μου εφοσον με τοση ξαπλα εχεις παλι "ιχνη" αιματος μπορει να ειναι απλα κυηση με αιμα (συνηθες φαινομενο), καποια στιγμη ομως σταματαει....εντελως.

Εσυ παλι να εισαι ξαπλα μεχρι να σου επιτρεψει τουλαχιστον ο γιατρος σου να σηκωθεις και επειτα βλεπεις....!!!!!!

Koalaki μου, όλα τα περίεργα σε μένα θα τύχουν αυτή τη φορά;

Δεν το εχω ξανασυναντήσει, αλλα τί να πω. Ακολουθώ πιστα τις οδηγιες αυτη τη φορά, μόνο καλό θα μου κανει!

Εδώ άλλη μια ημερα με ζεστη θα ξεκινήσει!!

Μακαρι να ειχε κ εδω λίγη δροσούλα!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Τι κάνετε;

Μόλις έκανα κατ΄οίκον αιμοληψία. Η κόρη μου κοιμαται ακόμα και ργώ πίνω καφεδάκι.. Πριν λίγες μερες τον άρχισα πάλι τον καφέ. Τον ειπχα κόψει με τις αναγούλες.

Το πρωί που σκουπιστηκα είχα μια κόκκινη βλεννα στο χαρτί που στο δευτερο σκουπισμα δεν υπήρχε.. Τι είναι αυτό πια;; Μετά από τόση ξάπλα..

Το σίγουρο ειναι οτι πια δεν παθαινω υστερία.. Μόνο με πιάνει ένας κόμπος απογοήτευσης.

Τελοσπαντων, θα δούμε!

Ευχομαι να εχετε μια πολύ καλή μέρα!!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

Μόλις σηκώθηκα και πήγα τουαλέτα είδα αίμα στο χαρτί!!!!:oops::oops::oops::oops:

Τι είναι αυτό πάλι ρε γαμώτο????? Θα με σκάσει αυτή η εγκυμοσύνη!!!!:(:(:(:(:(:(

ΜΑΥ και εγώ κάθομαι στο κρεβάτι και δεν σηκώνομαι μέχρι να μιλήσω με τον γιατρό μου! Πολύ ωραία περνάμεεεεεεεεε!!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

Μόλις σηκώθηκα και πήγα τουαλέτα είδα αίμα στο χαρτί!!!!:oops::oops::oops::oops:

Τι είναι αυτό πάλι ρε γαμώτο????? Θα με σκάσει αυτή η εγκυμοσύνη!!!!:(:(:(:(:(:(

ΜΑΥ και εγώ κάθομαι στο κρεβάτι και δεν σηκώνομαι μέχρι να μιλήσω με τον γιατρό μου! Πολύ ωραία περνάμεεεεεεεεε!!!

Καλημερα ngn μου.....ξαπλααα και εσυ μεχρι να σου πει ο γιατρος τι συμβαινει, δεν ειναι απαραιτητο να ειναι κατι ασχημο απλα ο γιατρος ξερει καλυτερα...!!!!!

Περαστικα να ειναι....!!!!!!!!

Και εγω ειχα 3 φορες αιμα σε ολη την εγκυμοσυνη...!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

Μόλις σηκώθηκα και πήγα τουαλέτα είδα αίμα στο χαρτί!!!!:oops::oops::oops::oops:

Τι είναι αυτό πάλι ρε γαμώτο????? Θα με σκάσει αυτή η εγκυμοσύνη!!!!:(:(:(:(:(:(

ΜΑΥ και εγώ κάθομαι στο κρεβάτι και δεν σηκώνομαι μέχρι να μιλήσω με τον γιατρό μου! Πολύ ωραία περνάμεεεεεεεεε!!!

Ngn1980, πρώτη φορά βλέπεις αίμα ΄η έχεις ξαναδεί;

Δεν είχα διαβασει την περίπτωση σου..

Τι ποσότητα αίματος είδες;;


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...