Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Μάλλον θα κάνω άλλη μια..θα το συζητήσω αύριο με τον γιατρό..

      πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!♥️♥️

      Τα υπόλοιπα που έχεις στην κατάψυξη είναι τρίτης ημέρας η πέμπτης? Εμείς έχουμε ένα πέμπτης,για κάποιο λόγο ο γιατρός μου είπε πως πρώτα περιμένουμε να γίνουν βλαστοκυστες και μετά τα βάζουμε κατάψυξη και πάμε για εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία και σε σένα,με το καλό🥰

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Ο Ταυρος αγορομάμμυ μου είναι μεν ξεροκέφαλος αλλά άμα πεισμώσει δεν τον κάνει καλά κανείς!!! Σου μιλάω εκ πείρας!! Χαχαχαχα

ειναι η κουμπαρα μου ταυρος και οντως ετσι ειναι η γλυκια μου!!!! αλλα την αγαπαω τοοοοοσο πολυ!!!!!!!! και αν αποφασισει να βαλει Χ σε καποιον δεν αλλαζει γνωμη με τιποτα! δεν ξερω αν ειναι λογω ζωδιου χαχαχα!!

Συμπεθερααααααα!!!!!! βοηθεια ερχεται η φουρτουνολιονταροταυρινα!!!!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ειναι η κουμπαρα μου ταυρος και οντως ετσι ειναι η γλυκια μου!!!! αλλα την αγαπαω τοοοοοσο πολυ!!!!!!!! και αν αποφασισει να βαλει Χ σε καποιον δεν αλλαζει γνωμη με τιποτα! δεν ξερω αν ειναι λογω ζωδιου χαχαχα!!

Συμπεθερααααααα!!!!!! βοηθεια ερχεται η φουρτουνολιονταροταυρινα!!!!!!!

Αχαχααχαχαχαχαχαχαχχαχααχαχααχαχχαχχαχα........!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ωχ παναγια μου, τι μου μελε να παθω....???????!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχαχααχαχαχαχαχαχαχχαχααχαχααχαχχαχχαχα........!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ωχ παναγια μου, τι μου μελε να παθω....???????!!!!!!!!!!

πρεπει να μαθουμε τι ειναι και στο κινεζικο μπας και σωθουμε απο 'κει!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue:

Συμπεθερα απο εχθες ο μικρος μου κατεβαινει τα μισα σκαλια!!! ειχα μερες να του το δειξω αλλα το θυμοταν! εχουν τρομερη μνημη οπως ειχες πει κι εσυ!! ειναι απιθανα τα ατιμα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να μαθουμε τι ειναι και στο κινεζικο μπας και σωθουμε απο 'κει!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue:

Συμπεθερα απο εχθες ο μικρος μου κατεβαινει τα μισα σκαλια!!! ειχα μερες να του το δειξω αλλα το θυμοταν! εχουν τρομερη μνημη οπως ειχες πει κι εσυ!! ειναι απιθανα τα ατιμα!!

Αφου κατεβαινει τα σκαλια μπορει και να περπατησει ξαφνικα, ολο εκπληξεις ειναι τα ατιμα, δεν τα πιανεις απο πουθενα....!!!!!!!!

Ειναι υπεροχη αυτη η ηλικια....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Αφου κατεβαινει τα σκαλια μπορει και να περπατησει ξαφνικα, ολο εκπληξεις ειναι τα ατιμα, δεν τα πιανεις απο πουθενα....!!!!!!!!

Ειναι υπεροχη αυτη η ηλικια....!!!!!!!

καθε φορα λεμε "τωρα ειναι στα καλυτερα του" αλλα τελικα ολες οι φασεις εχουν τη χαρη τους!! Καθε μερα μας ξετρελαινει με τα ναζια του και τα κολπα του!! Ειναι πανεξυπνα τα ατιμα!! Ανυπομονω να αρχισει να μιλαει!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καθε φορα λεμε "τωρα ειναι στα καλυτερα του" αλλα τελικα ολες οι φασεις εχουν τη χαρη τους!! Καθε μερα μας ξετρελαινει με τα ναζια του και τα κολπα του!! Ειναι πανεξυπνα τα ατιμα!! Ανυπομονω να αρχισει να μιλαει!!!

Φανταζομαι.....!!!!!! Ειναι αξιολατρευτος....!!!!!!! Μπραβο του....!!!!!!

Εμενα παλι φωναζει τατατατατατα, μπαμπαμπαμπα και οταν νευριαζει κανει αααααααα, αλλα εχω παρατηρησει οτι οταν της δειχνω κατι η ενθουσιαζομαι αυτη αντιδραει ακριβως οπως ενας ενηλικας απλα δεν μπορει να μιλησει και κανει αααα η μμμμμ με πιο γλυκο τροπο και εκει ειναι που λιωνω.....!!!!!!!!

Εχθες ολη την ωρα στον παιδιατρο εκλαιγε και ελεγε μπαμπαμπα και ο γιατρος φωναζε "πες καλε και κανενα μαμα"....!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

καθε φορα λεμε "τωρα ειναι στα καλυτερα του" αλλα τελικα ολες οι φασεις εχουν τη χαρη τους!! Καθε μερα μας ξετρελαινει με τα ναζια του και τα κολπα του!! Ειναι πανεξυπνα τα ατιμα!! Ανυπομονω να αρχισει να μιλαει!!!

ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΛΕΣ: ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ;;;;;;;;;;;;;;

Από την πρώτη στιγμή που θα ανοίξει τα ματάκια της μέχρι να κοιμηθεί το βράδυ, μιλάμε και ξαναμιλάμε, και κάνουμε τις τραγουδίστριες, κάνουμε ρόλους διαφορετικούς κλπ κλπ. Τις προάλλες με εβαλε κατω και με ενα κουκλι στη κοιλιά, ήμουν έγκυος και με ξεγέννησε και έκλεισε τη πόρτα για να περιμένει ο πατερας του παιδιού έξω από το χειρουργείο, μου εδωσε να θηλασω το νεογεννητο και...και.... Μία ώρα παίζαμε!!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι.....!!!!!! Ειναι αξιολατρευτος....!!!!!!! Μπραβο του....!!!!!!

Εμενα παλι φωναζει τατατατατατα, μπαμπαμπαμπα και οταν νευριαζει κανει αααααααα, αλλα εχω παρατηρησει οτι οταν της δειχνω κατι η ενθουσιαζομαι αυτη αντιδραει ακριβως οπως ενας ενηλικας απλα δεν μπορει να μιλησει και κανει αααα η μμμμμ με πιο γλυκο τροπο και εκει ειναι που λιωνω.....!!!!!!!!

Εχθες ολη την ωρα στον παιδιατρο εκλαιγε και ελεγε μπαμπαμπα και ο γιατρος φωναζε "πες καλε και κανενα μαμα"....!!!!!

χαχαχαχα!!! ετσι και ο δικος μου ρε!! εχθες ηταν ενα κοριτσακι στην παραλια που εκανε ακριβως τα ιδια με τον Δημητρη και λεω "καλα βρε ολα σας απο το ιδιο φροντιστηριο μαθαινετε τη γλωσσα σας??" εχουν πολυ φαση!!! αυτο το αααα εμενα το κανει οταν του λεω "μηηηηη" και σουφρωνει και τα φρυδια και μολις τον κοιταξω με υφος αυστηρο μου σκαει ενα χαμογελο να με τουμπαρει αλλα τον πιανω και τον βαζω στο παρκο η κακουργα, τι να κανω που κατα βαθος θελω να τον πνιξω στα φιλια με αυτο το υφος που παιρνει:oops::oops::oops: αλλα ειπαμε, ας μη τα κακομαθουμε!! αχ!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΛΕΣ: ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ;;;;;;;;;;;;;;

Από την πρώτη στιγμή που θα ανοίξει τα ματάκια της μέχρι να κοιμηθεί το βράδυ, μιλάμε και ξαναμιλάμε, και κάνουμε τις τραγουδίστριες, κάνουμε ρόλους διαφορετικούς κλπ κλπ. Τις προάλλες με εβαλε κατω και με ενα κουκλι στη κοιλιά, ήμουν έγκυος και με ξεγέννησε και έκλεισε τη πόρτα για να περιμένει ο πατερας του παιδιού έξω από το χειρουργείο, μου εδωσε να θηλασω το νεογεννητο και...και.... Μία ώρα παίζαμε!!!!!!!!!

χαχαχα!!! αχ τι τελεια!!!! γι'αυτο θελω κι ενα κοριτσακι!! αλλο το δεσιμο με τη μαμα και παιζεις αβιαστα μαζι της γιατι εισαι το προτυπο της! Ενω με τα αγορια δε μπορεις να κανεις τα παντα γιατι το προτυπο ειναι ο μπαμπας!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχα!!! αχ τι τελεια!!!! γι'αυτο θελω κι ενα κοριτσακι!! αλλο το δεσιμο με τη μαμα και παιζεις αβιαστα μαζι της γιατι εισαι το προτυπο της! Ενω με τα αγορια δε μπορεις να κανεις τα παντα γιατι το προτυπο ειναι ο μπαμπας!

Σου εύχομαι το 2ο σου παιδάκι να είναι κοριτσάκι!!!!!! Πρόσεχε, είμαι σαββατογεννημένη!!!!!!!!!!!!!

Εγώ πάντως θέλω ξανά κοριτσάκι, αν καταφέρω να κάνω 2ο...


Link to comment
Share on other sites

Σου εύχομαι το 2ο σου παιδάκι να είναι κοριτσάκι!!!!!! Πρόσεχε, είμαι σαββατογεννημένη!!!!!!!!!!!!!

Εγώ πάντως θέλω ξανά κοριτσάκι, αν καταφέρω να κάνω 2ο...

Μια χαρα θα τα καταφερεις, οχι για το φυλλο αλλα για το 2ρο παιδι....!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...