Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Μάλλον θα κάνω άλλη μια..θα το συζητήσω αύριο με τον γιατρό..

      πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!♥️♥️

      Τα υπόλοιπα που έχεις στην κατάψυξη είναι τρίτης ημέρας η πέμπτης? Εμείς έχουμε ένα πέμπτης,για κάποιο λόγο ο γιατρός μου είπε πως πρώτα περιμένουμε να γίνουν βλαστοκυστες και μετά τα βάζουμε κατάψυξη και πάμε για εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία και σε σένα,με το καλό🥰

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

καλε εγω εχω τη μαμα της κουμπαρας μου που ειναι τρελη με τα ζωδια! εγω πανασχετη αλλα τη σειρα την ξερω!! μου τα 'μαθε η κουμπαρα!! τον ωροσκοπο τον βρηκα στο ιντερνετ απο περιεργεια!! συμπεθερα πατα να δουμε τι ωροσκοπο εχει η φουρτουνα!!!! ή πες μου τι ωρα γεννηθηκε να στο βρω!!

Σκορπιοι στην παρεα??? Τα καλυτερα λενε για εσας χαχαχα! Παντως εγω εχω κολλητη σκορπινα απο το νηπιαγωγειο και ειναι μια χαρα! Ζωδια και βλακειες! Εχω μια φιλη που δουλευει στο mega στη συνταξη των εκπομπων και καποια φορα ελειπε ο αστρολογος με αδεια και της λεει "ανοιξε οποιο αρχειο θες και βαλε οποια προβλεψη σου αρεσει" χαχαχαχα!!

Ωραιος ο αστρολογος!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλε εγω εχω τη μαμα της κουμπαρας μου που ειναι τρελη με τα ζωδια! εγω πανασχετη αλλα τη σειρα την ξερω!! μου τα 'μαθε η κουμπαρα!! τον ωροσκοπο τον βρηκα στο ιντερνετ απο περιεργεια!! συμπεθερα πατα να δουμε τι ωροσκοπο εχει η φουρτουνα!!!! ή πες μου τι ωρα γεννηθηκε να στο βρω!!

Σκορπιοι στην παρεα??? Τα καλυτερα λενε για εσας χαχαχα! Παντως εγω εχω κολλητη σκορπινα απο το νηπιαγωγειο και ειναι μια χαρα! Ζωδια και βλακειες! Εχω μια φιλη που δουλευει στο mega στη συνταξη των εκπομπων και καποια φορα ελειπε ο αστρολογος με αδεια και της λεει "ανοιξε οποιο αρχειο θες και βαλε οποια προβλεψη σου αρεσει" χαχαχαχα!!

Γεννηθηκε 11 παρα 25 το βραδυ η φουρτουνα....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μία ταλαιπωρημένη Ταύρο!!

Εχω λιώσει στο κρεβάτι, δε μπορώ!

Το αιμα εχει σταματησει, αλλά έχω πεισμώσει κ δε θα σηκωθώ μέχρι να μου πει ο γιατρός!!

Διαβαζω τα νεάκια σας!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μία ταλαιπωρημένη Ταύρο!!

Εχω λιώσει στο κρεβάτι, δε μπορώ!

Το αιμα εχει σταματησει, αλλά έχω πεισμώσει κ δε θα σηκωθώ μέχρι να μου πει ο γιατρός!!

Διαβαζω τα νεάκια σας!!

Ααααααααααα!!!!!!Μπραβο καλη μου May!!!Μπραβο κοριτσακι μου!!!Ειδες που σταματησε?Κανε λιγακι υπομονη μονο!Αυριο θα μιλησω και με τη φιλη μου και θα σου πω!!!Μη μου στεναχωριεσαι!!Θα περασει!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μία ταλαιπωρημένη Ταύρο!!

Εχω λιώσει στο κρεβάτι, δε μπορώ!

Το αιμα εχει σταματησει, αλλά έχω πεισμώσει κ δε θα σηκωθώ μέχρι να μου πει ο γιατρός!!

Διαβαζω τα νεάκια σας!!

Καλως τον ταυρο.....!!!!!! Κατσε στα αυγα σου ταυρε τωρα που εστρωσες....!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζωδιοσυζητηση βλεπω! Εγω με το σκορπιο μου τα πάω πολύ καλα γιατι και εγω ζωδιο του νερου ειμαι(ψαρι) .Με το νέο μέλος να δω πως θα είμαστε που θα ειναι ζυγός...

Εγώ είμαι σκορπιός με ωροσκόπο ζυγό και τα παιδιά μου θα είναι σκορπιός ο μικρός και ζυγός η κόρη. Ωραία τα κανόνισα χαχαχα!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ααααααααααα!!!!!!Μπραβο καλη μου May!!!Μπραβο κοριτσακι μου!!!Ειδες που σταματησε?Κανε λιγακι υπομονη μονο!Αυριο θα μιλησω και με τη φιλη μου και θα σου πω!!!Μη μου στεναχωριεσαι!!Θα περασει!!

Γλυκό μου Μποτσάκι, σε ευχαριστώ! Με ενδιαφερει να μου πεις γις τη φίλη σου για να πάρω θάρρος!

Εσύ τί κάνεις καλή μου;

Μην αγχώνεσαι από τώρα με τον τοκετό και αυτά που επιφυλάσσει! Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και όσες ιστορίες και αν ακούσεις, δε θα μοιάζουν στο τέλος με τη δικιά σου! Οπότε, μην αγχώνεσαι για τίποτα!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρθένος με σύζυγο καρκίνο και παιδί ψαράκι!!! Η παρθένος τα πάει καλά και με τα δύο αυτά ζώδια αλλά μεταξύ τους δεν ξέρω τί λένε τα ζώδια αλλά βλέπω μια ψιλσυγκρουσούλα...:? Ώρες ώρες νιώθω ότι έχω δύο παιδιά και όχι άντρα και παιδί!!!!


Link to comment
Share on other sites

συμπεθερα η κορη σου ειναι λεων με ωροσκοπο ταυρο!! δεν ξερω τι γινεται με τους ταυρους, παντως ο συνδυασμος στο ακουσμα του και μονο ειναι βαρβατος!! θα μου το ταραξει το παιδι μου, σπαω το συμπεθεριο!!!!!!!! χαχαχαχαχ!!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου γλυκό Κοαλάκι! Να μου φιλήσεις τι κορίτσι σου!!!

Ngn1980 νομίζω πως δε σε έχω καλωσωρήσει εγώ!!

Να ζήσει ο γιός σου και με το καλό η κορούλα σου!!

Γεια σου ΜΑΥ! Σε ευχαριστώ κορίτσι μου και εσύ καλή υπομονή και με το καλό το παιδάκι σου.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

συμπεθερα η κορη σου ειναι λεων με ωροσκοπο ταυρο!! δεν ξερω τι γινεται με τους ταυρους, παντως ο συνδυασμος στο ακουσμα του και μονο ειναι βαρβατος!! θα μου το ταραξει το παιδι μου, σπαω το συμπεθεριο!!!!!!!! χαχαχαχαχ!!!!!

Ω Ω Οι συμπεθέρες άρχισαν τις συγκρούσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

συμπεθερα η κορη σου ειναι λεων με ωροσκοπο ταυρο!! δεν ξερω τι γινεται με τους ταυρους, παντως ο συνδυασμος στο ακουσμα του και μονο ειναι βαρβατος!! θα μου το ταραξει το παιδι μου, σπαω το συμπεθεριο!!!!!!!! χαχαχαχαχ!!!!!

Αχαχχααχαχαχαχχαχχαχαχχα........!!!!!!!!!! Εμ τωρα εξηγουνται ολα......!!!!!!!!

Λεων με ωροσκοπο ταυροοοοοο......??????? φωτια και λαυρα......!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρθένος με σύζυγο καρκίνο και παιδί ψαράκι!!! Η παρθένος τα πάει καλά και με τα δύο αυτά ζώδια αλλά μεταξύ τους δεν ξέρω τί λένε τα ζώδια αλλά βλέπω μια ψιλσυγκρουσούλα...:? Ώρες ώρες νιώθω ότι έχω δύο παιδιά και όχι άντρα και παιδί!!!!

χαχαχαχα!!!:tongue::tongue::tongue: ειναι που ειναι πατερας με κορη, τι να πουν τα ζωδια γι'αυτη τη σχεση!! εγω να δεις με τον γιο πως με διεκδικει απο τωρα, απιστευτο το οιδιποδειο!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...