Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , ZetaK είπε:

      Εγώ την έχω κάνει ήδη μια φορά και τώρα την Πέμπτη θα την επαναλάβω μετά από ακόμη μια αποτυχία και έχω ξεκινήσει ήδη πάλι προβιοτικά έπειτα από 50 μέρες ! Για να μην χαθεί πολύς χρόνος! Τα αποτελέσματα θέλουν περίπου 2-3 εβδομάδες !

      Όσον αφορά τα κέντρα δεν το γνωρίζω σημασία έχει ο γυναικολόγος σου εάν θέλει και μπορεί να σε εξετάζει και στο ιατρείο του ! Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα ακόμη και στο ιδιωτικό κέντρο πρωινά ζητάνε την εξέταση! Και με τις δουλειές μας υπάρχει όντως κάποια ανασφάλεια όσο αυτό καθυστερεί κιόλας !

      Και τι έδειξε η εξέταση την 1η φορά? Και ο δικός σου γιατρός σου είπε πως το μικροβιωμα μπορεί να επηρεάζει την εμφύτευση? Εμένα μου είπε πως το κόστος θα είναι 200€ αλλά δεν μου διευκρίνησε πως μπορεί να θέλει επανάληψη! 

       

      Εμένα παρ όλο που έχει απογευματινό ιατρείο στο νοσοκομείο θέλει μόνο πρωινά για να πηγαίνω στο τμήμα Εξωσωματικής. Είναι ένα θέμα το ωράριο καθώς δουλεύω μόνο πρωινά και δυστυχώς δεν μπορώ να λείπω συχνά! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσάκια μου τι κάνετε?????εμείς καλά,είχαμε πάει για μπάνιο.εχω ανεβάσει φωτό στο φβ.

κατά τα αλλά τα ίδια!!!!όσο για τα κιλά να ξέρετε ότι αν θηλαζετε τα χάνετε πιο εύκολα.

φιλάκια αγάπες μου!!!!κάθομαι έξω στην αυλή με τον άντρα μου.καληνύχτα σε όλες κ όνειρα γλυκά!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου τι κάνετε?????εμείς καλά,είχαμε πάει για μπάνιο.εχω ανεβάσει φωτό στο φβ.

κατά τα αλλά τα ίδια!!!!όσο για τα κιλά να ξέρετε ότι αν θηλαζετε τα χάνετε πιο εύκολα.

φιλάκια αγάπες μου!!!!κάθομαι έξω στην αυλή με τον άντρα μου.καληνύχτα σε όλες κ όνειρα γλυκά!!!!!

Καληνυχτα θαλειτσα.....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ουουουου να 'μαι κι εγωωωωωωω!!!!!! ειχαμε παει παραλια ολο το απογευμα, κυλιοταν ο μικρος στο μαγαζι με κατι αλλα μικρα και το καταευχαριστηθηκε ο γλυκος μου και επεσε για υπνο ξερος και ρουφηξε το γαλα μεχρι τελευταια σταγονα! Λιονταρομανα κι εγω, ολοι αυτο μας λενε, οτι θα μας αλλαξει τα φωτα! Εγω ειμαι ζυγος με ωροσκοπο λεων και ο αντρας μου υδροχοος με ωροσκοπο τοξοτη. Ο μικρος βγηκε λεων με ωροσκοπο τοξοτη!! Δηλαδη οι ωροσκοποι μας εβγαλαν τον μικρο... Οχι οτι πολυπιστευω στα ζωδια, ουτε καν διαβαζω στα περιοδικα! Κουβεντα να γινεται!! Καλε συμπεθερα τα παιδια μας θα τρωγωνται!!! Δυο λιονταρια μαζι??? χαμοοοοοοοος!!! Κι εμενα παντως απο τωρα φαινεται σκληρος, δε χαμπαριαζει. Παει να μπει στη θαλασσα με κατι αλλα μικρα ο δικος μας ορμηξε, τα αλλα εβαζαν τα κλαματα δεν εμπαιναν με τιποτα! Το μεσημερι τον επιασαν κατι νευρα επειδη δε του διναμε σημασια επειδη θελαμε να ντυθουμε να βγουμε και εκανε σαν σπαστικο!! Αυτα ειναι τα χειροτερα μου και προσπαθω να του κοψω τον αερα απο τωρα, τρεμω μη μου γινει κακομαθημενος και χτυπιεται οταν του χαλανε το χατιρι!

Πολυ μονολογησα παλι!! Τι κανετε τσουπρες μου??? Θαλεια ειδα τον μικρο σου στο fb,μου φαινεται σου μοιαζει ή τουλαχιστον εχει τα χρωματα σου!! Ειναι ενας γλυκας με χαρουμενη φατσουλα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως την συμπεθερααααα....!!!!!!! Εγω ειμαι ασχετη εντελως απο ζωδια μονο ξερω που περιπου αντιστοιχει το καθε ζωδιο ημερολογιακα, απο ωροσκοπους και τετοια δεν εχω ιδεα....!!!!!!

Καλα κανει και δεν χαμπαριαζει τιποτα ο γαμπρος αλλα σε αυτο που λες εχεις δικιο, δεν πρεπει να κακομαθουν για δικο τους καλο. Στην πραξη ειναι λιγο δυσκολο και θελει δουλεια αλλα πιστευω θα τα καταφερουμε να εφαρμοσουμε ορισμενα πραγματα αν και λιονταρια......!!!!!!!!!

Και εγω μολις της παιρνω κατι απο το χερι γινεται χαμος....!!!!!!

Αν το ζητησω με "καλο" τροπο μου το δινει αλλα και παλι απο το χερι της δεν το αφηνει...!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

ουουουου να 'μαι κι εγωωωωωωω!!!!!! ειχαμε παει παραλια ολο το απογευμα, κυλιοταν ο μικρος στο μαγαζι με κατι αλλα μικρα και το καταευχαριστηθηκε ο γλυκος μου και επεσε για υπνο ξερος και ρουφηξε το γαλα μεχρι τελευταια σταγονα! Λιονταρομανα κι εγω, ολοι αυτο μας λενε, οτι θα μας αλλαξει τα φωτα! Εγω ειμαι ζυγος με ωροσκοπο λεων και ο αντρας μου υδροχοος με ωροσκοπο τοξοτη. Ο μικρος βγηκε λεων με ωροσκοπο τοξοτη!! Δηλαδη οι ωροσκοποι μας εβγαλαν τον μικρο... Οχι οτι πολυπιστευω στα ζωδια, ουτε καν διαβαζω στα περιοδικα! Κουβεντα να γινεται!! Καλε συμπεθερα τα παιδια μας θα τρωγωνται!!! Δυο λιονταρια μαζι??? χαμοοοοοοοος!!! Κι εμενα παντως απο τωρα φαινεται σκληρος, δε χαμπαριαζει. Παει να μπει στη θαλασσα με κατι αλλα μικρα ο δικος μας ορμηξε, τα αλλα εβαζαν τα κλαματα δεν εμπαιναν με τιποτα! Το μεσημερι τον επιασαν κατι νευρα επειδη δε του διναμε σημασια επειδη θελαμε να ντυθουμε να βγουμε και εκανε σαν σπαστικο!! Αυτα ειναι τα χειροτερα μου και προσπαθω να του κοψω τον αερα απο τωρα, τρεμω μη μου γινει κακομαθημενος και χτυπιεται οταν του χαλανε το χατιρι!

Πολυ μονολογησα παλι!! Τι κανετε τσουπρες μου??? Θαλεια ειδα τον μικρο σου στο fb,μου φαινεται σου μοιαζει ή τουλαχιστον εχει τα χρωματα σου!! Ειναι ενας γλυκας με χαρουμενη φατσουλα!!

Καλως την λιονταρομανουλα!!!

Μια χαρα θα τα πανε με την φουρτουνιτσα!!Θα ειναι εκρηκτικο ζευγαρι!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλως την συμπεθερααααα....!!!!!!! Εγω ειμαι ασχετη εντελως απο ζωδια μονο ξερω που περιπου αντιστοιχει το καθε ζωδιο, απο ωροσκοπους και τετοια δεν εχω ιδεα....!!!!!!

Καλα κανει και δεν χαμπαριαζει τιποτα ο γαμπρος αλλα σε αυτο που λες εχεις δικιο, δεν πρεπει να κακομαθουν για δικο τους καλο. Στην πραξη ειναι λιγο δυσκολο και θελει δουλεια αλλα πιστευω θα τα καταφερουμε να εφαρμοσουμε ορισμενα πραγματα αν και λιονταρια......!!!!!!!!!

Και εγω μολις της παιρνω κατι απο το χερι γινεται χαμος....!!!!!!

Αν το ζητησω με "καλο" τροπο μου το δινει αλλα και παλι απο το χερι της δεν το αφηνει...!!!!!!

χαχαχαχαχαααα!!!!!!Πλακα εχουν!!!

Κι εγω αποζωδια ειμαι τελειως ασχετη!!Τελειως ομως!!Οτι ακουω λεω!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...