Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , ZetaK είπε:

      Εγώ την έχω κάνει ήδη μια φορά και τώρα την Πέμπτη θα την επαναλάβω μετά από ακόμη μια αποτυχία και έχω ξεκινήσει ήδη πάλι προβιοτικά έπειτα από 50 μέρες ! Για να μην χαθεί πολύς χρόνος! Τα αποτελέσματα θέλουν περίπου 2-3 εβδομάδες !

      Όσον αφορά τα κέντρα δεν το γνωρίζω σημασία έχει ο γυναικολόγος σου εάν θέλει και μπορεί να σε εξετάζει και στο ιατρείο του ! Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα ακόμη και στο ιδιωτικό κέντρο πρωινά ζητάνε την εξέταση! Και με τις δουλειές μας υπάρχει όντως κάποια ανασφάλεια όσο αυτό καθυστερεί κιόλας !

      Και τι έδειξε η εξέταση την 1η φορά? Και ο δικός σου γιατρός σου είπε πως το μικροβιωμα μπορεί να επηρεάζει την εμφύτευση? Εμένα μου είπε πως το κόστος θα είναι 200€ αλλά δεν μου διευκρίνησε πως μπορεί να θέλει επανάληψη! 

       

      Εμένα παρ όλο που έχει απογευματινό ιατρείο στο νοσοκομείο θέλει μόνο πρωινά για να πηγαίνω στο τμήμα Εξωσωματικής. Είναι ένα θέμα το ωράριο καθώς δουλεύω μόνο πρωινά και δυστυχώς δεν μπορώ να λείπω συχνά! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Ναι γιατι οι κινησεις του ακομα ειναι πολυ ηπιες, θα το νιωσεις εκει που δεν το περιμενεις και θα ειναι τοοοοσο ομορφο, μαγεικο θα ελεγα σαν την ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.....,!!!!!!!!!!!

Πιστευω τοτε θα ηρεμησω λιγο πιο πολυ!!!Τωρα ειμαι μονιμως τσο αγχος αν ειναι καλα!!!Ολοι μου λενε οτι μπορει να ειναι ησυχουλι,γι'αυτο!!!

Να το δω κι αυτο λεω,το δικο μου το παιδι ησυχο!!!

Δεν το νομιζω γιατι απ'οπου και να μοιασει εχουμε θεμα!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Πιστευω τοτε θα ηρεμησω λιγο πιο πολυ!!!Τωρα ειμαι μονιμως τσο αγχος αν ειναι καλα!!!Ολοι μου λενε οτι μπορει να ειναι ησυχουλι,γι'αυτο!!!

Να το δω κι αυτο λεω,το δικο μου το παιδι ησυχο!!!

Δεν το νομιζω γιατι απ'οπου και να μοιασει εχουμε θεμα!

Σε καταλαβαινω πολυ καλα μαλιστα, αλλα εκεινο ειναι εκει και ειναι καλα....!!!!!!

Αυτο δεν αλλαζει και αν αποβαλεις λιιιιιγο το αγχος σου να ξερεις θα σου την κανει την εκπληξη......,!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαινω πολυ καλα μαλιστα, αλλα εκεινο ειναι εκει και ειναι καλα....!!!!!!

Αυτο δεν αλλαζει και αν αποβαλεις λιιιιιγο το αγχος σου να ξερεις θα σου την κανει την εκπληξη......,!!!!!!!

Θα το προσπαθησω κοαλακι μου!!!Να σου πω τι εχω παθει??Νομιζω οτι με το που θα διωξω το αγχος και θα χαλαρωσω μπορει να συμβει κατι κακο!!Εχω τρομαξει πολυ!!!!!Η ΚΟΥΤΕΓΚΩ!!!:P:p:p:p:p:p:p:p


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Θα το προσπαθησω κοαλακι μου!!!Να σου πω τι εχω παθει??Νομιζω οτι με το που θα διωξω το αγχος και θα χαλαρωσω μπορει να συμβει κατι κακο!!Εχω τρομαξει πολυ!!!!!Η ΚΟΥΤΕΓΚΩ!!!:P:p:p:p:p:p:p:p

Κραταει αμυνα η συνειδηση σου, το κατανοω απολυτα.

Τιποτα δεν θα συμβει, μπρος ολοταχως για την αφιξη του μπεμπηηηηη......!!!!!

Ερχονται τα καλυτεραααα......!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κραταει αμυνα η συνειδηση σου, το κατανοω απολυτα.

Τιποτα δεν θα συμβει, μπρος ολοταχως για την αφιξη του μπεμπηηηηη......!!!!!

Ερχονται τα καλυτεραααα......!!!!!!!!!

Ενταξει λοιπον!!!!!!!!!Φυγαμεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!

Το Μαριαννακι μας κοιμαται?????


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ενταξει λοιπον!!!!!!!!!Φυγαμεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!

Το Μαριαννακι μας κοιμαται?????

Ετσι μπραβο....!!!!

Ξυπνησε και μολις την ταισα γιαουρτακια, τα καταβροχθησε σε 5 λεπτα.

Τωρα παιζει, περιμενω παντα κανενα τεταρτο μετα απο καθε γευμα μηπως κανει κακα της και επειτα την αλλαζω ουτως η αλλως.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω τοτε θα ηρεμησω λιγο πιο πολυ!!!Τωρα ειμαι μονιμως τσο αγχος αν ειναι καλα!!!Ολοι μου λενε οτι μπορει να ειναι ησυχουλι,γι'αυτο!!!

Να το δω κι αυτο λεω,το δικο μου το παιδι ησυχο!!!

Δεν το νομιζω γιατι απ'οπου και να μοιασει εχουμε θεμα!

Βρε καλο μου μποστακι!!!

Εισαι τρελη και εσυ με την βουλα οπως εγω!

Μην νομιζεις οτι θα ηρεμησεις οταν αρχισεις να το νοιωθεις!

Εγω τωρα αν περασει μια ωρα την τσιμπαω και αρχιζει τα κλωτσηδια !!εχω πολλλα αγχη!

αλλα εχει δικιο σε αυτο που λεει το κοαλακι οτι το μωρο επιρεαζεται απο τοα αγχος μας για αυτο ηρεμησε κανε ενα ντουζ και ξαπλα και θα δεις καποια στιγμη θα νοιωσεις κατι χαμηλα στηνκοιλια ειναι το μωρο σου!!!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Ετσι μπραβο....!!!!

Ξυπνησε και μολις την ταισα γιαουρτακια, τα καταβροχθησε σε 5 λεπτα.

Τωρα παιζει, περιμενω παντα κανενα τεταρτο μετα απο καθε γευμα μηπως κανει κακα της και επειτα την αλλαζω ουτως η αλλως.

Ετσι,να τρωει,να τρωει το πουλακι μου!!

Την ρουφας καθολου κοαλακι??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε καλο μου μποστακι!!!

Εισαι τρελη και εσυ με την βουλα οπως εγω!

Μην νομιζεις οτι θα ηρεμησεις οταν αρχισεις να το νοιωθεις!

Εγω τωρα αν περασει μια ωρα την τσιμπαω και αρχιζει τα κλωτσηδια !!εχω πολλλα αγχη!

αλλα εχει δικιο σε αυτο που λεει το κοαλακι οτι το μωρο επιρεαζεται απο τοα αγχος μας για αυτο ηρεμησε κανε ενα ντουζ και ξαπλα και θα δεις καποια στιγμη θα νοιωσεις κατι χαμηλα στηνκοιλια ειναι το μωρο σου!!!

Το ξερω βρε Μαρακι μου,θα προσπαθησω να το αποβαλω!!Απλα δεν μου ειναι τοσο ευκολο!!Εσυ πως εισαι ματακια??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κοριτσια ηθελα να σας ρωτησω!!!Τισ προαλλες συζητουσα με μια νεα μανουλα η οποια αντι για επισκληριδιο οταν γεννησε εκανε ραχιαια αναισθησια και μου ελεγε οτι ειναι πολυ πιο ακινδυνη!!Ξερετε κατι γι'αυτο?Εγω πρωτη φορα το ακουγα αλλα μπηκα στο ιντερνετ και οντως υπαρχει,αλλα δεν εχω ασχοληθει ακομα να διαβασω λεπτομερειες!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Σήμερα κοιμηθηκα ξερη για μεσημεριανό ύπνο, κοιμήθηκε και η κόρη μου στις 4 και ακομη κοιμάται...Θα πάω σε λίγο να την ξυπνήσω!

Μποτσάκι η επισκληρίδιος με την ραχιαία και εγώ απ' όσα έχω διαβάσει στο ιντερνετ, διαφοροποιούνται ελάχιστα στο σημείο και τρόπο ένεσης στη σπονδυλική πλάτη. Λογικά κοστίζουν και διαφορετικά όπως επίσης πρέπει να έχει ειδικότητα και ο αναισθησιολόγος...Πού γεννάς σε δημόσιο ή σε ιδιωτικό μαιευτήριο;

Εγώ είχα κάνει τελικά καισαρική με επισκληρίδιο και δεν το αλλάζω με τιποτα όσο και αν πονάει ακόμη η μέση μου που την είδα πρώτη την μπουμπού μου!!!!!!!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια ηθελα να σας ρωτησω!!!Τισ προαλλες συζητουσα με μια νεα μανουλα η οποια αντι για επισκληριδιο οταν γεννησε εκανε ραχιαια αναισθησια και μου ελεγε οτι ειναι πολυ πιο ακινδυνη!!Ξερετε κατι γι'αυτο?Εγω πρωτη φορα το ακουγα αλλα μπηκα στο ιντερνετ και οντως υπαρχει,αλλα δεν εχω ασχοληθει ακομα να διαβασω λεπτομερειες!

Αν δεν ειναι για μπανακι μπορει να εμφανιστει...,!!!!!!

Σε καμια περιπτωση η ραχιαια ειναι πιο ακινδυνη γιατι εχει να κανει με την σπονδυλικη στηλη, οποτε το παραμικρο λαθος μπορει να αποβει μοιραιο.

Χρειαζεται ειδικη προσοχη και ο γιατρος που θα κανει ραχιαια θα πρεπει να εχει πολυ μεγαλη εμπειρια.

Ακομα και η μετεγχειρητικη πορεια μιας ασθενους που εχει λαβει ραχιαια για τον οποιονδηποτε λογο, στη ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ αργει να ανταποκριθει και να ανακτησει τοσο τις δυναμεις της οσο και την ισσοροπια γενικα του οργανισμου.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...