Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , ZetaK είπε:

      Εγώ την έχω κάνει ήδη μια φορά και τώρα την Πέμπτη θα την επαναλάβω μετά από ακόμη μια αποτυχία και έχω ξεκινήσει ήδη πάλι προβιοτικά έπειτα από 50 μέρες ! Για να μην χαθεί πολύς χρόνος! Τα αποτελέσματα θέλουν περίπου 2-3 εβδομάδες !

      Όσον αφορά τα κέντρα δεν το γνωρίζω σημασία έχει ο γυναικολόγος σου εάν θέλει και μπορεί να σε εξετάζει και στο ιατρείο του ! Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα ακόμη και στο ιδιωτικό κέντρο πρωινά ζητάνε την εξέταση! Και με τις δουλειές μας υπάρχει όντως κάποια ανασφάλεια όσο αυτό καθυστερεί κιόλας !

      Και τι έδειξε η εξέταση την 1η φορά? Και ο δικός σου γιατρός σου είπε πως το μικροβιωμα μπορεί να επηρεάζει την εμφύτευση? Εμένα μου είπε πως το κόστος θα είναι 200€ αλλά δεν μου διευκρίνησε πως μπορεί να θέλει επανάληψη! 

       

      Εμένα παρ όλο που έχει απογευματινό ιατρείο στο νοσοκομείο θέλει μόνο πρωινά για να πηγαίνω στο τμήμα Εξωσωματικής. Είναι ένα θέμα το ωράριο καθώς δουλεύω μόνο πρωινά και δυστυχώς δεν μπορώ να λείπω συχνά! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

και εμενα ο γιος μου ψαρι ειναι!28/02/2011

ειδες η καθε μια τελικα προσπαθει να προσαρμοσει το προγραμμα του μωρου με του σπιτιου!!!

Εμένα ήταν να είναι το επόμενο ζώδιο, αλλά ήθελα να είναι ψαρι και τελικά εισακούστηκα!!!

Προσαρμοζόμαστε όλοι στο πρόγραμμα του σπιτιού, όχι όμως ότι είναι πάντα σωστό! Πχ η κόρη μου δεν είναι σωστό να ξυπνάει 8 το πρωί και να μην κοιμάται για μεσημέρι μέχρι τις 4 αλλά να πέφτει κατά τις 6!!! Τώρα που είναι καλοκαίρι, εντάξει είμαι χαλαρή, σκέφτομαι και τον άντρα μου που είναι πτώμα και γι αυτό και δεν θα την κυνηγήσω να κοιμηθεί την "σωστή' ώρα...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τρώτε ή κοιμάστε;;;;;;;;;;;; :eek::eek::eek: Πού είστε;;;;;;;

Εγώ πάλι μάλλον σε λίγο θα κλείσω τον υπολογιστή για να ξαπλώσω, είμαι αδιάθετη και νιώθω κάτι κομμάρες...


Link to comment
Share on other sites

Τρώτε ή κοιμάστε;;;;;;;;;;;; :eek::eek::eek: Πού είστε;;;;;;;

Εγώ πάλι μάλλον σε λίγο θα κλείσω τον υπολογιστή για να ξαπλώσω, είμαι αδιάθετη και νιώθω κάτι κομμάρες...

Εμεις φαγαμε και η μαριαννα κοιμαται, εγω θα δουλεψω λιγο (ευκαιρια ειναι) και μετα θα κανω κανενα μπανακι.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλως το ηλιοβασιλεμα....!!!!!!!!!! Τι κανετε....????

Εμενα η κορη μου ειναι λεων...κυριολεκτικα και μεταφορικα....!!!!!!! Χαχαχαχχαχαα......!!!!!!!!!!

Kαι πού να δεις ακόμα τί έχεις να ακούσεις. Είναι φοβερές προσωπικότητες που ... βρυχόνται όταν δεν γίνει αυτό που θέλουν. Να την παίρνεις πάντα με το καλό γιατί το άγριο δεν πιάνει. Είναι και ευαισθητούλες κατά βάθος και πολύ κολλημένες με την μαμά.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!καλα εισαστε??????καλα απο νεα σας εχω χασειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι πολλλλλλεεεεεεςςςςς σελιδες!!!!!!!!!!!!!!!!!

να δω ποτε θα τα διαβασωωωωωω.............!!!!!!!!!!!!!!

εγω κουτσουνες μου,καλα ειμαι εδω με τη μαμα μου,χθες ηρθε εναας φιλος μας και πηρε μετρα για τεντες στην κουζινα και στο παιδικο δωματιο,και σημερα θα ερθει να δουμε σχεδιο μεσα απο την τεντα!μπεζ ειναι ολη με λευκες βασεις.........!

το απογευμα θα παμε με τη μαμα μου στη θαλασσα!!!!δεν θα κανω μπανακι,απλα θα αγναντευωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαι πού να δεις ακόμα τί έχεις να ακούσεις. Είναι φοβερές προσωπικότητες που ... βρυχόνται όταν δεν γίνει αυτό που θέλουν. Να την παίρνεις πάντα με το καλό γιατί το άγριο δεν πιάνει. Είναι και ευαισθητούλες κατά βάθος και πολύ κολλημένες με την μαμά.

Γιολα μου ναι οντως αυτα που γραφεις τα εχω διαπιστωσει παρολο που ακομα ειναι μωρακι. Λιονταριιιιιιι με τα "ουλα της" που λενε.....!!!!!!!!!!

Σημ. Το "ουλα της" που γραφω ειναι παραλλαγη του "ολα της".....,!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!καλα εισαστε??????καλα απο νεα σας εχω χασειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι πολλλλλλεεεεεεςςςςς σελιδες!!!!!!!!!!!!!!!!!

να δω ποτε θα τα διαβασωωωωωω.............!!!!!!!!!!!!!!

εγω κουτσουνες μου,καλα ειμαι εδω με τη μαμα μου,χθες ηρθε εναας φιλος μας και πηρε μετρα για τεντες στην κουζινα και στο παιδικο δωματιο,και σημερα θα ερθει να δουμε σχεδιο μεσα απο την τεντα!μπεζ ειναι ολη με λευκες βασεις.........!

το απογευμα θα παμε με τη μαμα μου στη θαλασσα!!!!δεν θα κανω μπανακι,απλα θα αγναντευωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!

Πατουσιτσααααα μου τι κανεις....????? παρεουλα με τη μαμα....?????

Θα πατε θαλασσιτσα ε...???? καλα θα κανετε....η μαμα μπανιο και εσυ ξαπλωστρα.....!!!!! Και εγω θα παω τη μικρη αυτες τις μερες....!!!!!!!!

Ναι να βαλετε τεντες γιατι ο ηλιος ειναι ατιμος, εμεις ακομα δεν εχουμε αλλα ειμαστε απο μετακομιση και ισως καθυστερησουμε λιγο να βαλουμε.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Τσουχτρεεεεεεεεες μουυυυυυυυ!!!!Καλα κοριτσακια μου????

Τι βλεπω εμφανιστηκε η ομορφη μας πατουσιτσα???Εχει δουλειες το κοριτσακι μας με την μανουλα του!!Τι ωραια που την απολαμβανει!!

Σας εστειλα πριν σας διαβασω γιατι βλεπω να περναει καμια ωρα ακομα!!!

Οοοοοοοολες καλα??????


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τσουχτρεεεεεεεεες μουυυυυυυυ!!!!Καλα κοριτσακια μου????

Τι βλεπω εμφανιστηκε η ομορφη μας πατουσιτσα???Εχει δουλειες το κοριτσακι μας με την μανουλα του!!Τι ωραια που την απολαμβανει!!

Σας εστειλα πριν σας διαβασω γιατι βλεπω να περναει καμια ωρα ακομα!!!

Οοοοοοοολες καλα??????

Μποτσακιιιιιιιιιιιιι μου ξυπνησεεεεεεεεες......?????????

(Μετα την απαντηση στην πατουσιτσα μπηκα να γραψω καλεεεεεε κοιμασαι ακομααααα....???? και τι να δωωω εχεις μπει ηδηηηη.....,!!!!!!!)

Πως εισαι.....?????? πως τα περασατε εχθες.......?????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Μποτσακιιιιιιιιιιιιι μου ξυπνησεεεεεεεεες......?????????

(Μετα την απαντηση στην πατουσιτσα μπηκα να γραψω καλεεεεεε κοιμασαι ακομααααα....???? και τι να δωωω εχεις μπει ηδηηηη.....,!!!!!!!)

Πως εισαι.....?????? πως τα περασατε εχθες.......?????

Ειπαμε!!!Το'χουμε!!!!!

Καλα αγαπη μου,μπαλκονακι και καλαμπουρια!!!

Απλως ακομα δυσκολευομαι να κοιμηθω πριν τις 5 κι αυτο μου σπαει τα νευρα και δεν ξερω αν επηρεαζεται και το μωρακι μου!!!!

Ουτε κι εγω ηξερα για την περιπετεια που ειχατε με το Μαριαννακι!!!

Ησαστε ηρωιδες γιατι τα καταφερατε και οι δυο μια χαρα,μανα και κορη!!!

Και το Μαριαννακι για να βγηκε ετσι και να μην παιρνει χαμπαρι απο τιποτα καπου εχει μιασει!!Κι απ'οτι καταλαβα κι εσυ καπως ετσι εισαι!!

Μπραβο σας, μπραβο σας,μπραβο σας!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε!!!Το'χουμε!!!!!

Καλα αγαπη μου,μπαλκονακι και καλαμπουρια!!!

Απλως ακομα δυσκολευομαι να κοιμηθω πριν τις 5 κι αυτο μου σπαει τα νευρα και δεν ξερω αν επηρεαζεται και το μωρακι μου!!!!

Ουτε κι εγω ηξερα για την περιπετεια που ειχατε με το Μαριαννακι!!!

Ησαστε ηρωιδες γιατι τα καταφερατε και οι δυο μια χαρα,μανα και κορη!!!

Και το Μαριαννακι για να βγηκε ετσι και να μην παιρνει χαμπαρι απο τιποτα καπου εχει μιασει!!Κι απ'οτι καταλαβα κι εσυ καπως ετσι εισαι!!

Μπραβο σας, μπραβο σας,μπραβο σας!!!!

Ναι τον πρωτο καιρο δυσκολευτηκαμε πολυ....!!!!!! Αλλα ολα περασαν...!!!!!!

Σαφως αντιλαμβανεται το μωρακι σου αυτη την "αλλαγη" του ωραριου αλλα δεν γνωριζω αν το επηρεαζει, αλλα δε νομιζω γιατι εκεινο στη κοιλιτσα σου κοιμαται σχεδον συνεχεια και νιωθει τοοοοσο ασφαλεια που νομιζω θεωρει αμελητεα αυτη την αλλαγη.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι τον πρωτο καιρο δυσκολευτηκαμε πολυ....!!!!!! Αλλα ολα περασαν...!!!!!!

Σαφως αντιλαμβανεται το μωρακι σου αυτη την "αλλαγη" του ωραριου αλλα δεν γνωριζω αν το επηρεαζει, αλλα δε νομιζω γιατι εκεινο στη κοιλιτσα σου κοιμαται σχεδον συνεχεια και νιωθει τοοοοσο ασφαλεια που νομιζω θεωρει αμελητεα αυτη την αλλαγη.

Αντε μωρεεεε!!!Ποτε θα το ξανανιωσω???Μπορει και να εχει γινει δηλαδη και να μην το εχω παρει χαμπαρι!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αντε μωρεεεε!!!Ποτε θα το ξανανιωσω???Μπορει και να εχει γινει δηλαδη και να μην το εχω παρει χαμπαρι!

Ναι γιατι οι κινησεις του ακομα ειναι πολυ ηπιες, θα το νιωσεις εκει που δεν το περιμενεις και θα ειναι τοοοοσο ομορφο, μαγεικο θα ελεγα σαν την ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.....,!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...