Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

κοριτσουδια παω για ύπνο!!!!!καληνύχτα σε όλες κ όνειρα γλυκά!!!!!!!

υ.γ. πατουσιτσα μου ότι και να είναι μην στενωχωριεσαι γιατί κανεις κακό στο μπεμπεδέλη!!!!!!!!!!!!!!:P

φιλάκια σε όλες!!!!!!see you tomorrow girls!!!!!!!

Καληνυχτα θαλειτσα μου.......καλη ξεκουραση!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια την κανω κι εγω, τα ξενυχτοπουλια μας θα μεινουν να φυλανε τσιλιες!!χιχιχι!! φιλια σε ολες!!

Καληνυχτα συμπεθερουλαααααα........μου!!!!!!!

Καλη ξεκουραση!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και η σειρα μου...,χααχχααχχαχαχχαχχαχα!!!!!!!

Ε τι εγω στο πηγαδι κατουρησα????????

Λοιπον κοριτσουδακιαααααα μου θα σας καληνυχτησω και εγω γιατι νυσταξα......και ειμαι και κουρασμενη......!!!!!!!!

Θα τα πουμε αυριοοοοοο.........φιλακια σε ολες.....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια κοιμηθηκατε?????????σορρυ που εξαφανιστηκα αλλα ηρθαν φιλοι μας και βλεπαμε μπασκετ!!!!τωρα φυγανε!!!!!!!!πετυχαινω καμια μεσα?????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

κοιμηθηκατε..........!καλο ξημερωμα να εχετε κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!θα τα πουμε αυριο!!!!!!!καλα ειμαι κοριτσια μου!!!!μια χαρουλα ειμαι!!!!!ολα καλα!!!!!!!

θα τα πουμε αυριο!!!!!!!!

φιλακια πολλααααααααα πολλλλλααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοιμηθηκατε..........!καλο ξημερωμα να εχετε κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!θα τα πουμε αυριο!!!!!!!καλα ειμαι κοριτσια μου!!!!μια χαρουλα ειμαι!!!!!ολα καλα!!!!!!!

θα τα πουμε αυριο!!!!!!!!

φιλακια πολλααααααααα πολλλλλααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!Κι εγω γυρισαααααααααααα!!!!Και μου πηγαν ολα στραβα!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι πρεπει να εφαγα φασκελο!!!

Παω να παρω το αυτοκινητο να φυγω,δεν παιρνει μπροστα απο μπαταρια!!

Ερχεται η φιλη μου με παιρνει,ολα ωραια και καλα,μετα με φερνει πισω μια αλλη φιλη μας που ηταν εκει,ξεχναω το κινητο!!!

Τι να πω????Τα καλα του γηρατος!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:Μου σπασανε τα νευρα μιλαμε!!!Μου βγηκε απο την μυτη!!!!!!!!Τελοσπαντων,δεν μασαμε!!!:cool::cool::cool::cool:

Τελικα εσυ patousitsa μου στις 20 θα πας ετσι??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι πρεπει να εφαγα φασκελο!!!

Παω να παρω το αυτοκινητο να φυγω,δεν παιρνει μπροστα απο μπαταρια!!

Ερχεται η φιλη μου με παιρνει,ολα ωραια και καλα,μετα με φερνει πισω μια αλλη φιλη μας που ηταν εκει,ξεχναω το κινητο!!!

Τι να πω????Τα καλα του γηρατος!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:Μου σπασανε τα νευρα μιλαμε!!!Μου βγηκε απο την μυτη!!!!!!!!Τελοσπαντων,δεν μασαμε!!!:cool::cool::cool::cool:

Τελικα εσυ patousitsa μου στις 20 θα πας ετσι??

οοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!μποτσακι μου,την εχω παθει με την μπρατια του αυτοκινητου 2 φορες!!!!!!!!!!!!!!ασε!!!!!!!και δεν ειχα κανεναν!!!!και περπατουσα περπατουσα για να φτασω σπιτι!!!!!!!!!!!!και δεν ειχα μετριτα!!!ειχα την καρτα!και που να βρω τραπεζα!!!!!!!πωωωωω...........τι μου θυμησες!!!!!

ηρεμησε τωρα!!!!παει περασε!!!!!τσαντιζεται και μπεμπακος μας!!!!!!!!!!!!!;););););)

ναι μαναρακι μου 20 του μηνα τελικα!οπως εχει το πραγμα!!!

με πηρε η μανα μου τηλ.και εχει 1 βιβλιο για εγυμοσυνη στο σπιτι και λεει οτι το ρινικο οστο και το πιγουνακι του μωρου κανει την εμφανιση την 13η εβδομαδα!!!!

εκει πηρα μια ανασα μποτσακι μου!!!!!!!!!:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

οοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!μποτσακι μου,την εχω παθει με την μπρατια του αυτοκινητου 2 φορες!!!!!!!!!!!!!!ασε!!!!!!!και δεν ειχα κανεναν!!!!και περπατουσα περπατουσα για να φτασω σπιτι!!!!!!!!!!!!και δεν ειχα μετριτα!!!ειχα την καρτα!και που να βρω τραπεζα!!!!!!!πωωωωω...........τι μου θυμησες!!!!!

ηρεμησε τωρα!!!!παει περασε!!!!!τσαντιζεται και μπεμπακος μας!!!!!!!!!!!!!;););););)

ναι μαναρακι μου 20 του μηνα τελικα!οπως εχει το πραγμα!!!

με πηρε η μανα μου τηλ.και εχει 1 βιβλιο για εγυμοσυνη στο σπιτι και λεει οτι το ρινικο οστο και το πιγουνακι του μωρου κανει την εμφανιση την 13η εβδομαδα!!!!

εκει πηρα μια ανασα μποτσακι μου!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

Ναι βρε ματακια μου!!Κι εγω διαβασα ενα σωρο περιπτωσεις πανω σ'αυτο που πηγαν ολα καλα!!!!

Κι επισης αν υπηρχε εστω καποιο προβλημα θα εδειχναν και κατι οι τιμες!!!!!

Ειναι σιγουρο αυτο!!!!

Το ξερω οτι μεχρι να βεβαιωθεις εχεις αγχος κι εχεις δικιο,αλλα υπομονη και θα ξεκαθαρισουν τα πραγματα!!!

Ισως κι εκεινος ο γιατρος να μην εδωσε και τοση βαση!!!Τρομαρα του!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε ματακια μου!!Κι εγω διαβασα ενα σωρο περιπτωσεις πανω σ'αυτο που πηγαν ολα καλα!!!!

Κι επισης αν υπηρχε εστω καποιο προβλημα θα εδειχναν και κατι οι τιμες!!!!!

Ειναι σιγουρο αυτο!!!!

Το ξερω οτι μεχρι να βεβαιωθεις εχεις αγχος κι εχεις δικιο,αλλα υπομονη και θα ξεκαθαρισουν τα πραγματα!!!

Ισως κι εκεινος ο γιατρος να μην εδωσε και τοση βαση!!!Τρομαρα του!!!!!!!!

ειμαι ασιοδοκη μποτσακι μου ομορφο,αλλα οσο να ναι.....καταλαβαινεις!!!

1 βδομαδουλα εμεινε!!!!

εσυ ποσο εβδομαδων ησουν οταν πηγες?θυμησε μου λιγακι....

σημερα εμαι 12+5:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια , προσπαθω να σας παρακολουθησω αλλα δεν σας προλαβαινω!χαχαχαχαχαχα

Patoysitsa γιατι μαλλον κατι εχω χασει.Δεν ειδατε ρινικο οστο στην αυχενικη η εχει να κανει κατι με την PAP-A ???που εκανες την αυχενικη ?

χαχαχαχχαααααααααααα!!!!!!!!!!

Μαρκελακι μου που να μας προλαβεις!!!!Ειμαστε μεγαλες γαλιαντρες!!!!χαχχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ειμαι ασιοδοκη μποτσακι μου ομορφο,αλλα οσο να ναι.....καταλαβαινεις!!!

1 βδομαδουλα εμεινε!!!!

εσυ ποσο εβδομαδων ησουν οταν πηγες?θυμησε μου λιγακι....

σημερα εμαι 12+5:D:D:D

Λοιπον εγω πηγα 11εβδομαδων κι 6 ημερων αλλα υπερηχογραφικα ημουν 12εβδ.κι 6 ημερων!!Οπως σου εχω πει το παιδι ειναι λιγο μεγαλυτερο!!!

Τρομπονακι!!!!!!!!!!!χιχιχιχιχιχιχιιιιιιιιιι!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

Σε καταλαβαινω απολυτα!!Πρεπει να βρουμε ενα τροπο να διωξουμε το πολυ αγχος!!Δεν γινεται να την βγαλουμε σε ολη την εγκυμοσυνη ετσι,γιατι και στην τελικη αυτο που ειναι να γινει θα γινει!!!Ασ κανουμε εμεις αυτο που πρεπει για τα μωρακια μας κι οτι ερθει!!!!

Αλλιως θα τρελαθουμε!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

μαρκελακι μου,εκανα την αυχενικη διαφανεια ολα καλα τα αποτελεσματα!!!!και η παπ-α απλα δεν ειχαμε δει ακομη ρινικο οστο...και στις 20 του μηνα θα κανουμε επιβεβαιωση να το δουμε!!!!!!!!

και αντι για 3 αγγεια στον ομφαλιο λωρο εχω 2!

δεν ειναι κατι το σοβαρο!απλα χρειαζεται παρακολουθηση!

ολα καλα!!!!σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω πηγα 11εβδομαδων κι 6 ημερων αλλα υπερηχογραφικα ημουν 12εβδ.κι 6 ημερων!!Οπως σου εχω πει το παιδι ειναι λιγο μεγαλυτερο!!!

Τρομπονακι!!!!!!!!!!!χιχιχιχιχιχιχιιιιιιιιιι!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

Σε καταλαβαινω απολυτα!!Πρεπει να βρουμε ενα τροπο να διωξουμε το πολυ αγχος!!Δεν γινεται να την βγαλουμε σε ολη την εγκυμοσυνη ετσι,γιατι και στην τελικη αυτο που ειναι να γινει θα γινει!!!Ασ κανουμε εμεις αυτο που πρεπει για τα μωρακια μας κι οτι ερθει!!!!

Αλλιως θα τρελαθουμε!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!μποτσακι μου παιδαρος ο μπεμπακος μας!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

τρομπονακι οπως το πες!!!!!!!!!!ιχιχιχιχχιχιχιχιχιχιχι!!!!!!!!!!!!!!

ναι ναι!!!!εχεις δικιο μποτσακι μου!!!!!!να σκεφτομαστε θετικα και ολα θα πανε καλα!!!!:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

θαλεια μου,δεν θα ξανακανω αυχενικη!απλα θα παω τελικα στις 20 του μηνα για να δουμε μυτουλα!!!!!!!!!!

αγορομαμμυ μου,ευχαριστω πολυ που απαντας για μενα!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!

ηρθαν οι φιλοι μας κια δεν τους περιμενανμε και βγηκα αποτομα!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...