Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , ZetaK είπε:

      Εγώ την έχω κάνει ήδη μια φορά και τώρα την Πέμπτη θα την επαναλάβω μετά από ακόμη μια αποτυχία και έχω ξεκινήσει ήδη πάλι προβιοτικά έπειτα από 50 μέρες ! Για να μην χαθεί πολύς χρόνος! Τα αποτελέσματα θέλουν περίπου 2-3 εβδομάδες !

      Όσον αφορά τα κέντρα δεν το γνωρίζω σημασία έχει ο γυναικολόγος σου εάν θέλει και μπορεί να σε εξετάζει και στο ιατρείο του ! Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα ακόμη και στο ιδιωτικό κέντρο πρωινά ζητάνε την εξέταση! Και με τις δουλειές μας υπάρχει όντως κάποια ανασφάλεια όσο αυτό καθυστερεί κιόλας !

      Και τι έδειξε η εξέταση την 1η φορά? Και ο δικός σου γιατρός σου είπε πως το μικροβιωμα μπορεί να επηρεάζει την εμφύτευση? Εμένα μου είπε πως το κόστος θα είναι 200€ αλλά δεν μου διευκρίνησε πως μπορεί να θέλει επανάληψη! 

       

      Εμένα παρ όλο που έχει απογευματινό ιατρείο στο νοσοκομείο θέλει μόνο πρωινά για να πηγαίνω στο τμήμα Εξωσωματικής. Είναι ένα θέμα το ωράριο καθώς δουλεύω μόνο πρωινά και δυστυχώς δεν μπορώ να λείπω συχνά! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Καλημερουδια!!! Κοριτσια εμεις ειχαμε λιγο ανησυχο βραδυ,ξυπνησε 2 φορες για λιγη αγκαλιτσα ενω 3 βραδια συνεχομενα δεν ξυπνησε ουτε μια φορα! Και το πρωι λιγο σαν φοβισμενος και οποτε ακουγε την εξωπορτα που μπαινοεβγαιναν οι γειτονες φωναζε "μπαμπα", μαλλον κατι εβλεπε στον υπνο του και ειχε ανησυχησει! Ουτε τη φρουτοκρεμα εφαγε! Του εδωσα γιαουρτι και τωρα ειναι πολυ χαρουμενος!! Συμπεθερουλα μου τι κανει η φουρτουνιτσα?? Ειλικρινα δακρυσα τωρα που διαβασα παλι μαζεμενα τι εχει περασει! Και που να σας ηξερα απο κοντα! Παντα ημουν ευαισθητη με τα μωρακια αλλα τωρα εχει παραγινει η ευαισθησια μου!!

Θαλεια μου εισαι καλυτερα? Ο Παναγιωτακης μας τι κανει?

Οι υπολοιπες τι μου κανετε? Μαρακι ευχομαι ολα να ειναι καλα αυριο!! Ειπαμε Αθηνα μενεις?

Καλημερα συμπεθερα μου, καλα ειναι μαριαννα.

Μπορει να εβλεπε ονειρο ο δημητρακης, αυτη η ηλικια τα εχει αυτα σε πολυ μεγαλο βαθμο αλλα μπορει να ειναι και προεορτια δοντιων. Αφου εφαγε το γιαουρτακι μια χαρα τοτε. Τι περιειχε η φρουτοκρεμα και δεν την εφαγε...????? ειχε φρουτα οξυνα μηπως....??????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα συμπεθερα μου, καλα ειναι μαριαννα.

Μπορει να εβλεπε ονειρο ο δημητρακης, αυτη η ηλικια τα εχει αυτα σε πολυ μεγαλο βαθμο αλλα μπορει να ειναι και προεορτια δοντιων. Αφου εφαγε το γιαουρτακι μια χαρα τοτε. Τι περιειχε η φρουτοκρεμα και δεν την εφαγε...????? ειχε φρουτα οξυνα μηπως....??????

ο,τι τρωει καθε μερα ειχε απλα δεν ηταν τοσο ωριμα σημερα!! βερυκοκο-πεπονι-ροδακινο-κερασια! Κατα τ'αλλα τρελαινεται γι'αυτο το συνδυασμο! Οσο για τα δοντακια τι να πω,πριν προλαβω να ρωτησω την παιδιατρο μου εδειξε οτι ειναι ετοιμα και τα πανω εκτος απο τα κατω, τωρα ομως δεν βλεπω καμια ιδιαιτερη φαγουρα! Μακαρι να τα βγαλει ηρεμα! Κι εγω και ο αντρας μου τα βγαλαμε πολυ ευκολα χωρις ταλαιπωρια. Μακαρι να ειναι κληρονομικα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ο,τι τρωει καθε μερα ειχε απλα δεν ηταν τοσο ωριμα σημερα!! βερυκοκο-πεπονι-ροδακινο-κερασια! Κατα τ'αλλα τρελαινεται γι'αυτο το συνδυασμο! Οσο για τα δοντακια τι να πω,πριν προλαβω να ρωτησω την παιδιατρο μου εδειξε οτι ειναι ετοιμα και τα πανω εκτος απο τα κατω, τωρα ομως δεν βλεπω καμια ιδιαιτερη φαγουρα! Μακαρι να τα βγαλει ηρεμα! Κι εγω και ο αντρας μου τα βγαλαμε πολυ ευκολα χωρις ταλαιπωρια. Μακαρι να ειναι κληρονομικα!!

Επειδη τα ροδακινα ειναι οξυνα παρολο που ηταν ωριμα, ισως να μην εφαγε την φρουτοκρεμα γιατι αν τα δοντια ειναι ετοιμα να σκασουν το φρουτα τον τσουζουν τα ουλα του, γιαυτο και εφαγε το γιαουρτι που ήταν δροσιστικο και οχι τα φρουτα για τα οποια τρελενεται. Γιαυτο σε ρωτησα τι φρουτα εβαλες....??????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

όχι τα εχω κόψει από όταν σταμάτησα τον θηλασμό.εκτός όταν αδιαθετησα που πήρα λίγο σίδηρο γιατί είχα ζαλάδες.γιατι??????

Α νομιζα οτι εισαι εγκυος.Γιατι εμενα μου ειπε οτι το ασβεστιο προκαλει καποιες φορες προβληαμα σε νεφρα και εντερο. Ε εσυ θα στρωσεις σιγα σιγα.

Νικχ καλως ηρθες στο παρεακι μας.......!!!!! εισαι εγκυουλα, μανουλα, η εγκυομανουλα.....????????? η τιποτα απο ολα....???????

Γεια σου Κοαλακι! Ειμαι απ'ολα.Μανουλα ενος αγοριου 2,5 χρονων και εγκυουλα 5 μηνων στον επομενο... ;)


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α νομιζα οτι εισαι εγκυος.Γιατι εμενα μου ειπε οτι το ασβεστιο προκαλει καποιες φορες προβληαμα σε νεφρα και εντερο. Ε εσυ θα στρωσεις σιγα σιγα.

Γεια σου Κοαλακι! Ειμαι απ'ολα.Μανουλα ενος αγοριου 2,5 χρονων και εγκυουλα 5 μηνων στον επομενο... ;)

με το καλο και εγω εχω ενα γιο 28 μηνων και ειμαι εγγυος στην 26η εβδ!

με το καλο το καινουριο σου μωρο και να χαιρεσαι τον γιο σου!

ξερεις τι ειναι αν ειναι αγορι ή κοριτσι το κοιλομπεμπε?


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

με το καλο και εγω εχω ενα γιο 28 μηνων και ειμαι εγγυος στην 26η εβδ!

με το καλο το καινουριο σου μωρο και να χαιρεσαι τον γιο σου!

ξερεις τι ειναι αν ειναι αγορι ή κοριτσι το κοιλομπεμπε?

Αρσενικο Μαρια! Για την κορη πηγαινα αλλα δεν...


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Επειδη τα ροδακινα ειναι οξυνα παρολο που ηταν ωριμα, ισως να μην εφαγε την φρουτοκρεμα γιατι αν τα δοντια ειναι ετοιμα να σκασουν το φρουτα τον τσουζουν τα ουλα του, γιαυτο και εφαγε το γιαουρτι που ήταν δροσιστικο και οχι τα φρουτα για τα οποια τρελενεται. Γιαυτο σε ρωτησα τι φρουτα εβαλες....??????

σωστα δε το ειχα σκεφτει γιατι οντως αλλες φορες ειναι και πιο ξινη αλλα του αρεσει πολυ! αφου πανω που ειχε αρχισει να μην τρωει τη φρουτοκρεμα μολις του εβαλα τα καλοκαιρινα που ειναι πιο ξινουτσικα την καταβροχθιζε, μονο το πιατο δεν τρωει!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Αρσενικο Μαρια! Για την κορη πηγαινα αλλα δεν...

Με το καλοοο!!! Κι εγω για την κορη θελω να παω σιγα σιγα!! Αγορομανα και με τη βουλα εσυ!! Θα εχεις 3 αντρες να λιωνουν για εσενα :D:D:D


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερουδια!!! Κοριτσια εμεις ειχαμε λιγο ανησυχο βραδυ,ξυπνησε 2 φορες για λιγη αγκαλιτσα ενω 3 βραδια συνεχομενα δεν ξυπνησε ουτε μια φορα! Και το πρωι λιγο σαν φοβισμενος και οποτε ακουγε την εξωπορτα που μπαινοεβγαιναν οι γειτονες φωναζε "μπαμπα", μαλλον κατι εβλεπε στον υπνο του και ειχε ανησυχησει! Ουτε τη φρουτοκρεμα εφαγε! Του εδωσα γιαουρτι και τωρα ειναι πολυ χαρουμενος!! Συμπεθερουλα μου τι κανει η φουρτουνιτσα?? Ειλικρινα δακρυσα τωρα που διαβασα παλι μαζεμενα τι εχει περασει! Και που να σας ηξερα απο κοντα! Παντα ημουν ευαισθητη με τα μωρακια αλλα τωρα εχει παραγινει η ευαισθησια μου!!

Θαλεια μου εισαι καλυτερα? Ο Παναγιωτακης μας τι κανει?

Οι υπολοιπες τι μου κανετε? Μαρακι ευχομαι ολα να ειναι καλα αυριο!! Ειπαμε Αθηνα μενεις?

ναι αθηνα μενω !και εγω αυτο ελπιζω!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρσενικο Μαρια! Για την κορη πηγαινα αλλα δεν...

κοτια εγω στο πρωτο ηθελα κορη τωρα δεν με ενοιαζε γιατι δεν σκεφτηκα τι θελω αλλα οτι ο μικρος θα ηταν καλυτερα μεαδερφο απο οτι με αδερφη οποτε δεν μου εκανε αισθηση!ασε που ειλικρινα πανω απο ολα με ενδιαφερει να ειναι γερο και τυχερο!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Ήταν να είναι Παρθένος και με την καισαρική βγήκε Λιονταρίνα στο παρά τσακ. Εμένα μπορεί ό,τι ώρα κοιμηθεί το βράδυ στις 8:00 να είναι όρθια αλλά το μεσημέρι θέλει λίγη ξεκούραση για να αναπληρώσει. Μετρημένα στα δάχτυλα είναι τα μεσημέρια που δεν έχει κοιμηθεί σε όλη την ζωή της. Είναι όμως καλό παιδάκι και μπορώ και συννενοούμαι άψογα ειδικά τώρα στην περίπτωσή μου. Για μένα αν και τυχαίως λειτουργεί μέχρι τώρα καλύτερα η διαφορά που θα έχουν.

Καλημέρα και καλό μεσημέρι σε όλη την παρέα!!!! Δεν μπήκα το πρωί επίτηδες, γιατί ήθελα να σιδερώσω, να μαγειρέψω και να πάω στο ΙΚΑ να μου γράψει ο γυναικολόγος ορμονικές εξετάσεις. Τώρα έβαλα στην κόρη μου να φάει και είπα να μπω να σας δω!!!!!!!

Γιόλα εμένα το ψαράκι μου. η κόρη μου δεν κοιμάται κάθε μεσημέρι αλλά δεν με ενοχλεί. Ο σύζυγός μου σχολάει γύρω στις 5 και η αλήθεια είναι από μπέμπα προτιμούσα εκείνη την ώρα, που θα ερθει στο σπίτι ο μπαμπάς, να κοιμάται για να μπορεί να κάνει μπάνιο, να φάει και να ξαπλώσει καμιά ώρα (διότι ξυπνάει 4-5 το πρωί καθημερινά...).

Και εγώ πια πιστεύω ότι αν κάνω 2ο, η διαφορά ηλικίας θα με βολεύει, η μεγάλη θα βοηθάει, μπορείς να συνενοηθείς μαζί της άρα θα δει το μωρό σαν κάποιον που μπορεί να φροντίσει. Το θέμα της ζήλειας πάντα παίζει όση και να είναι η διαφορά. Και επίσης η μεγάλη πια διαφορά, θα μας βοηθάει και λίγο στο οικονομικό θέμα...


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μεσημέρι σε όλη την παρέα!!!! Δεν μπήκα το πρωί επίτηδες, γιατί ήθελα να σιδερώσω, να μαγειρέψω και να πάω στο ΙΚΑ να μου γράψει ο γυναικολόγος ορμονικές εξετάσεις. Τώρα έβαλα στην κόρη μου να φάει και είπα να μπω να σας δω!!!!!!!

Γιόλα εμένα το ψαράκι μου. η κόρη μου δεν κοιμάται κάθε μεσημέρι αλλά δεν με ενοχλεί. Ο σύζυγός μου σχολάει γύρω στις 5 και η αλήθεια είναι από μπέμπα προτιμούσα εκείνη την ώρα, που θα ερθει στο σπίτι ο μπαμπάς, να κοιμάται για να μπορεί να κάνει μπάνιο, να φάει και να ξαπλώσει καμιά ώρα (διότι ξυπνάει 4-5 το πρωί καθημερινά...).

Και εγώ πια πιστεύω ότι αν κάνω 2ο, η διαφορά ηλικίας θα με βολεύει, η μεγάλη θα βοηθάει, μπορείς να συνενοηθείς μαζί της άρα θα δει το μωρό σαν κάποιον που μπορεί να φροντίσει. Το θέμα της ζήλειας πάντα παίζει όση και να είναι η διαφορά. Και επίσης η μεγάλη πια διαφορά, θα μας βοηθάει και λίγο στο οικονομικό θέμα...

και εμενα ο γιος μου ψαρι ειναι!28/02/2011

ειδες η καθε μια τελικα προσπαθει να προσαρμοσει το προγραμμα του μωρου με του σπιτιου!!!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...