Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Τα υπόλοιπα που έχεις στην κατάψυξη είναι τρίτης ημέρας η πέμπτης? Εμείς έχουμε ένα πέμπτης,για κάποιο λόγο ο γιατρός μου είπε πως πρώτα περιμένουμε να γίνουν βλαστοκυστες και μετά τα βάζουμε κατάψυξη και πάμε για εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία και σε σένα,με το καλό🥰

      Όλα 3ης είναι. Τα κρυοσυντηρουμε 3ης ημέρας γιατί είχα μείνει έγκυος με 3ης οπότε θα ακολουθήσει το ίδιο ο γιατρός. 
      ευχαριστώ πολύ 🥰

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Κι εγω ετσι ειμαι Μαρακι μου,δεν τους μπορω τους δηθεν και τις φαμφαρες!!!Απλα κι ωραια πραγματακια για να μπορεις να τα απολαμβανεις κι εσυ και οι υπολοιποι!!

βρε αληθεια κατι δηθενισμοι μας εφαγαν!

κατι τετοιοι τυποι και τυπισες μας εχουν τρελανει !τελος παντωων εγω δεν κολωνω πλεον και αν δω κανα τετοιο ατομο μολι μου πει κοπλιμεντο για ρουχο και αποο την λαικη να μην το εχω παρει θα πω επιτηδες α σου αρεσει λαικη μπουτικ μονο 5 ευρω και ας το εχω παρει απο μαγαζι απλα για να την πικαρω!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπέρα κορίτσια μου!!!!!τι μου κάνετε??????

εμείς καλά!!!πηγα στο γιατρό κ τελικά εχω ερεθισμενο το έντερο πολύ κ το παχύ κ το λεπτό πιο πολύ.θα κάνω υπερηχογραφημα άνω κοιλίας κ νεφρών την δευτέρα κ θα δούμε.προς το παρόν χάπι θα πάρω κ να μην τρώω τα γαλακτοκομικά κ τα χορταρικα.

Τhalia τον εκανα και εγω αυτον τον υπερηχο.Εμενα μου βρηκε λιγη αμμο στα νεφρα αλλα γενικα ταλαιπωρουμε πολυ με το εντερο.Ασβεστιο και σιδηρο παιρνεις? Εμενα το ασβεστιο μου το εκοψε.


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααα ηρθαααααα.....!!!!!!!

Γυρισαμε πριν λιγο, ταισα τη μαριαννα και κοιμηθηκε λιγο πιο νωρις απο το καθιερωμενο γιατι δεν κοιμηθηκε καθολου το μεσημερι παρα μονο 20 λεπτα στο αυτοκινητο μετα απο το γιατρο, οποτε τωρα ξεραθηκε. Ευτυχως την ειχα μπανιαρισει το απογευμα, δεν μου κανει και πυρετο στα εμβολια και ειμαστε μια χαρα.

Νικχ καλως ηρθες στο παρεακι μας.......!!!!! εισαι εγκυουλα, μανουλα, η εγκυομανουλα.....????????? η τιποτα απο ολα....???????

Εχει δροσουλα σημερα παλι....τι καλα...!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααα ηρθαααααα.....!!!!!!!

Γυρισαμε πριν λιγο, ταισα τη μαριαννα και κοιμηθηκε λιγο πιο νωρις απο το καθιερωμενο γιατι δεν κοιμηθηκε καθολου το μεσημερι παρα μονο 20 λεπτα στο αυτοκινητο μετα απο το γιατρο, οποτε τωρα ξεραθηκε. Ευτυχως την ειχα μπανιαρισει το απογευμα, δεν μου κανει και πυρετο στα εμβολια και ειμαστε μια χαρα.

Νικχ καλως ηρθες στο παρεακι μας.......!!!!! εισαι εγκυουλα, μανουλα, η εγκυομανουλα.....????????? η τιποτα απο ολα....???????

Εχει δροσουλα σημερα παλι....τι καλα...!!!!!!!!

Κοαλακι μου τεζα το Μαριαννακι μας???Κι εγω περιμενω κατι φιλους για παρεουλα στο μπαλκονι και μου φτιαχνει και η κολητη μου μακαροναδα με θαλασσινα που τρελενομαι!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοαλακι μου τεζα το Μαριαννακι μας???Κι εγω περιμενω κατι φιλους για παρεουλα στο μπαλκονι και μου φτιαχνει και η κολητη μου μακαροναδα με θαλασσινα που τρελενομαι!!!!

Αχ υπεροχα.....!!!!! Παρεουλα, δροσουλα, μπαλκονακι, μακαρονακι....!!!!!!!!

Μια χαραααααα......!!!!!!!!! Καλα να περασετε.....!!!!!!!!

Εγω ισως δω λιγο τηλεοραση αργοτερα....!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ υπεροχα.....!!!!! Παρεουλα, δροσουλα, μπαλκονακι, μακαρονακι....!!!!!!!!

Μια χαραααααα......!!!!!!!!! Καλα να περασετε.....!!!!!!!!

Εγω ισως δω λιγο τηλεοραση αργοτερα....!!!!!

Ευχαριστω κοαλακι μου!!!

Τωρα εχει δροσισει λιγακι.Εχει αερακι δηλαδη!!

Ολη μερα διαλυθηκα απο τη ζεστη.Περιμενω πως και πως να βαλουμε την αλλη εβδομαδα το αιρκοντισιον γιατι δεν με βλεπω καλα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω κοαλακι μου!!!

Τωρα εχει δροσισει λιγακι.Εχει αερακι δηλαδη!!

Ολη μερα διαλυθηκα απο τη ζεστη.Περιμενω πως και πως να βαλουμε την αλλη εβδομαδα το αιρκοντισιον γιατι δεν με βλεπω καλα!!!

Ναι σε καταλαβαινω, σου προκαλει δυσφορια και στεναχωρια, αναμενομενο. Κανε λιγο υπομονη μεχρι να το βαλετε και μετα δεν θα χαμπαριαζεις τιποτα...!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι σε καταλαβαινω, σου προκαλει δυσφορια και στεναχωρια, αναμενομενο. Κανε λιγο υπομονη μεχρι να το βαλετε και μετα δεν θα χαμπαριαζεις τιποτα...!!!!!!

Ναι κανω και να σου πω πιο πολυ το θυμαμαι κατι τετοιες μερες που κανει πολυ ζεστη!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααα ηρθαααααα.....!!!!!!!

Γυρισαμε πριν λιγο, ταισα τη μαριαννα και κοιμηθηκε λιγο πιο νωρις απο το καθιερωμενο γιατι δεν κοιμηθηκε καθολου το μεσημερι παρα μονο 20 λεπτα στο αυτοκινητο μετα απο το γιατρο, οποτε τωρα ξεραθηκε. Ευτυχως την ειχα μπανιαρισει το απογευμα, δεν μου κανει και πυρετο στα εμβολια και ειμαστε μια χαρα.

Νικχ καλως ηρθες στο παρεακι μας.......!!!!! εισαι εγκυουλα, μανουλα, η εγκυομανουλα.....????????? η τιποτα απο ολα....???????

Εχει δροσουλα σημερα παλι....τι καλα...!!!!!!!!

καλησπερα καλησπερα τι κανετε?

εγω ποναγα πολυ το απογευμα γι αυτο εξαφανιστηκα καποια στιγμη!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πως εισαι τωρα Μαρακι μου??Η κοιλια σε ποναγε???

ποναω μεσα στην μερα καποιες ωρες εχω συσπασεις που συνοδευονται απο πονο εχω και συσπασεις χωρις πονο αλλα οταν ποναω δεν παλευεται απλα βεβαια καθομαι και περιμενω να με πιασουν τα φαρμακα!τωρα ειμαι λιγο καλυτερα !εχει και ζεστη και η κοιλια τουρλα και ιδρωνω !


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

ποναω μεσα στην μερα καποιες ωρες εχω συσπασεις που συνοδευονται απο πονο εχω και συσπασεις χωρις πονο αλλα οταν ποναω δεν παλευεται απλα βεβαια καθομαι και περιμενω να με πιασουν τα φαρμακα!τωρα ειμαι λιγο καλυτερα !εχει και ζεστη και η κοιλια τουρλα και ιδρωνω !

Ναι κοριτσακι μου!!Υπομονη,θα περασει!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ωχ μαρακι....υπομονη καλη μου...!!!!!!

Τωρα εισαι καλα....?????

δεν ξερω πως απαντανε σε πολλα ατομα ταυτοχρονα αλλα σας ευχαριστω και τις 2!

να σας πω απλα οτι και αυτη η υπομονη εξαντλειται τι να κανω πονος ειναι αυτος

και μαλιστα ειναι κανονικες ωδινες τοκετου!

τετοια ταλαιπωρια!το μονο που παρακαλω ειναι να μην παει χαμενη και τουλαχιστον να γλιτωσουμε την προωροτητα!

εσεις κοριτσια τι κανετε?


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...