Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Τα υπόλοιπα που έχεις στην κατάψυξη είναι τρίτης ημέρας η πέμπτης? Εμείς έχουμε ένα πέμπτης,για κάποιο λόγο ο γιατρός μου είπε πως πρώτα περιμένουμε να γίνουν βλαστοκυστες και μετά τα βάζουμε κατάψυξη και πάμε για εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία και σε σένα,με το καλό🥰

      Όλα 3ης είναι. Τα κρυοσυντηρουμε 3ης ημέρας γιατί είχα μείνει έγκυος με 3ης οπότε θα ακολουθήσει το ίδιο ο γιατρός. 
      ευχαριστώ πολύ 🥰

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Εδώ που ζούμε εμείς, κανένα αντικουνουπικό δεν πιάνει τα λεφτά του!!!!!! Μεσολόγγι = κουνούπι ....

Το βράδυ ξενυχτώ για να σκοτώνω τα κουνούπια που τρυπώνουν τα άτιμα απ' όπου βρουνε!!!

να σου πω ο πεθερος μου ειναι απο Γιαννενα και η πεθερα μου απο Αμφιλοχια και μενουν Αμφιλοχια μιλαμε για πολυ κουνουπι,στο μεσολλογι ειναι η αδερφη της πεθερας μου και παμε η θεια πηγε και πηρε το παιδικο της φρεζυντερμ γιαιτ πηγαμε και μας ειχαν κανει σουρωτηρια και δεν ειχε πλησιασει ουτε ενα το μωρο και μου ειπε οτι ειναι πολυ καλο και του κορρε με μυρτιλλο!!υπομονη δεν υπαρχει κατι ποιο σπαστικο!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

να σου πω ο πεθερος μου ειναι απο Γιαννενα και η πεθερα μου απο Αμφιλοχια και μενουν Αμφιλοχια μιλαμε για πολυ κουνουπι,στο μεσολλογι ειναι η αδερφη της πεθερας μου και παμε η θεια πηγε και πηρε το παιδικο της φρεζυντερμ γιαιτ πηγαμε και μας ειχαν κανει σουρωτηρια και δεν ειχε πλησιασει ουτε ενα το μωρο και μου ειπε οτι ειναι πολυ καλο και του κορρε με μυρτιλλο!!υπομονη δεν υπαρχει κατι ποιο σπαστικο!

Εγω του κορρέ με μυρτιλο παιρνω συνηθως και βάζω και εγώ!!! Δυστυχώς με τσιμπάνε τα κουνούπια πολύ ενω τον αντρα μου καθόλου... Το βράδυ κάνω περιπολίες στα δωμάτιά μας για να σκοτώσω κανά εχθρό!!!!!!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

Τι ευχαριστεις καλεεεεε.....ουτε και εγω θυμαμαι τι γραφω αλλα ειδα την ερωτηση σου προς την συμπεθερα και θυμηθηκα οτι γνωριζω και αυτο, αλλα δεν θυμαμαι αν στο εγραψα τις προαλες με τα υπολοιπα περι κυστεων.

Αραγε βρε κοριτσια αν ειμασταν σε κανονικο καφε.....θα μας εδιωχναν κλωτσιδον.....!!!!!??????? πολυ πολυλογουδες βρε παιδι μου....!!!!!!

χαχαχαχαχαααααα!!!!!

Γλωσσα δεν βαζουμε μεσα οι ατιμες!!!!Δεν λες καλα που βρεθηκαμε και παιρνανε οι ωρες μας ομορφα κι ευχαριστα!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Κοιμήθηκα λίγο και τώρα νιώθω χάλια. Παντα όταν κοιμάμαι το μεσημέρι νιώθω πιο κουρασμενη. Πως γίνεται αυτό; Και εγώ έλεγα να πάρω καθησματακι αλλά μεσα στο χειμώνα δεν θα το χρησιμοποιήσω και δεν θέλω να δώσω τόσα λεφτά. Ξέρω ότι είναι πιο ασφαλες αλλά απο το νοσοκομείο μέχρι το χωριό δεν είναι πάνω από 20-25 λεπτά. Θα πάρω αργότερα το μεγαλυτερο γιατί θα είναι και πιο ανυσηχο τότε και δεν θελω να το εχω στα χερια. Μετα μοορει να είναι μέχρι 9 κιλά αλλά τα περισσότερα είναι μέχρι τα παιδιά να φτάσουν 60 εκατοστά. Αν βγαίνει πολύ ψηλά το κεφαλάκι η πολύ έξω τα ποδαράκια απαγορεύεται. Είναι σαν να μην κανείς τίποτα. Να πω ότι ήταν άνοιξη η καλοκαίρι θα το έπαιρνα να κάναμε καμμια.βολτουλα με το αμάξι!

κοιτα εγω εκανα μ@λ@....α στο θεμα καθισματακι πηρα το 0-13 το λεγομενο αυγο και το χρησιμοποιησα λογω υψους μεχρι τον 6ο μηνα μετα πηρα το 0-18 το οποιο ειναι τελειο το ειχα βρει σε εκπτωσεις στα πρεναταλ 60 ευρω και ειναι τελειο εχει θεσεις να ξαπλωνει δενει αναποδα δενει κανονικα και το χρησιμοποιει ακομα και μας εχουν κανει και δωρο το 15-36 για το οποιο μαλλον αργουμε!

Για εμενα ηταν επιτακτικη αναγκη γιατι τα κανω ολα εγω οποτε οδηγουσα συνεχεια με το μωρο μαζι μου,το πρωτο στο μονο που χρησμευε ηταν οτι εμπαινε στο καροτσι και ετσι αν το μικρο κοιμοταν και εγω ειχα φτασει εκει που ηθελα δεν το ξυπναγα το εβγαζα με το καρεκλακι απο το αμαξι!

παντως ψαξε και για μεταχειρησμενα ειδα πχ τωρα πριν λιγο μια κοπελα στο φορουμ ποπυ πουλαει τα δικα της 0-18 κιλα με 40 ευρω και ειχε φωτο ακι ηταν σε καλη ακτασταση εγω αν δεν ειχα θα επαιρνα ενα απο τα δυο δεν με νοιαζει αν ειναι μεταχειρησμενα διοτι θα τα επλενα!οπως αν μου δωσει καποιος κατι θα το πλυνω!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω του κορρέ με μυρτιλο παιρνω συνηθως και βάζω και εγώ!!! Δυστυχώς με τσιμπάνε τα κουνούπια πολύ ενω τον αντρα μου καθόλου... Το βράδυ κάνω περιπολίες στα δωμάτιά μας για να σκοτώσω κανά εχθρό!!!!!!!!!!!!!

Η επισημη κουνουποσκοτωστρα του φορουμ χιχιχι!

πιο τεζα και βαπονα?το ηλιοβασιλεμα εγγυηση!

τι λες παιδι μου τι περιπολειες κανεις?

και εμενα σουρωτηρι με κανουν μπορειτε ναμου το εξηγησετε?

παντως τα ατιμα εκτος απο εκνευριστηκα ειναι και επικυνδυνα εχουν τοσες αρρωστιες!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όσο για το ΙΚΕΑ που σας έλεγα δεν γίνεται παραγγελία μέσω ίντερνετ. Εδώ έχουν πανω από 300 ? οι μεγάλες συρταριερες.

Και εδώ έχουμε κουνουπια. Πολλά και πολλές μύγες καζευονται χειμώνα καλοκαίρι. Γι'αθτο θα μου χρησιμεύσει και το χειμωνα η κουνουπιερ! Θα γινεται μυγιετα! Χαχαχα!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Η επισημη κουνουποσκοτωστρα του φορουμ χιχιχι!

πιο τεζα και βαπονα?το ηλιοβασιλεμα εγγυηση!

τι λες παιδι μου τι περιπολειες κανεις?

και εμενα σουρωτηρι με κανουν μπορειτε ναμου το εξηγησετε?

παντως τα ατιμα εκτος απο εκνευριστηκα ειναι και επικυνδυνα εχουν τοσες αρρωστιες!

Παίρνω στο χέρι μαξιλάρι που το εχω για αυτο το λόγο αν το κουνουπι βρισκεται ταβάνι, ή μυγοσκοτώστρα και μωρομάντηλα για μετά το σκούπισμα και πάω στης κόρης μου ελέγχω αν εχει κουνούπι, κουνάω μαξιλάρια, κουρτίνα κλπ

Δεν το συζητάω να το ακούσω μέσα στον υπνο μου, έχω ανοίξει τα φωτα και ψάχνω!!!

Η κόρη μου έχει μαθει: ΜΑΜΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙ, ΣΚΟΤΩΣΤΟ!!!!

Μπράβο το παιδάκι μου!!!!


Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ έτσι όπως στέλνει η μία στην άλλη μηνύματα, είναι σαν τις παλαβές που η καθεμία μιλάει για τα δικά της σε μια κοινή παρέα!!!

Χαχααχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα......!!!!!!!!!! Δικιο εχεις....!!!!!!!!

Μαλλον θα μας εδιωχναν απο εχθες ακομα......!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι ευχαριστεις καλεεεεε.....ουτε και εγω θυμαμαι τι γραφω αλλα ειδα την ερωτηση σου προς την συμπεθερα και θυμηθηκα οτι γνωριζω και αυτο, αλλα δεν θυμαμαι αν στο εγραψα τις προαλες με τα υπολοιπα περι κυστεων.

Αραγε βρε κοριτσια αν ειμασταν σε κανονικο καφε.....θα μας εδιωχναν κλωτσιδον.....!!!!!??????? πολυ πολυλογουδες βρε παιδι μου....!!!!!!

κοριτσια λενε για εμας τις γυναικες αλλα εχω ανακαλυψει τις μεγαλυτερες κοτσψμπολες του κοσμου ....

την δουλεια του αντρα μου

ΕΛΤΑ κουριερ φτερνιζεσαι και σε δεπτερολεπτα σε περνουν τηλ και σου λενε γειτσες

οταν ημουν εγγυος στο γιο μου στον μηνα μου επειδη ειχα πολλες συσπασεις αλλα ανωριμο τραχηλο με πιαναν πονοι πηγαινα μεαιυτηριο και γυρναγα απραγη ,αυτο εγινε 2 φορες την τριτη φορα γεννησα!μεχρι να παρω τηλ το Σωτηρη να ερθει αν παμε μαιευτηριο με παιρναν οι φιλεναδες μου πο οι αντρες τους δουλευουν στην ιδια εταιρεια με τον Σωτηρη αλλα σε αλλα υποκαταστηματα να με ρωτησουν γιατι παω νοσοκομειο και αν ειναι τοκετος να ερθουν!

χαχαχα

παντως πραγματικα δεν βαζουμε γλωσσα μεσα μας!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοιτα εγω εκανα μ@λ@....α στο θεμα καθισματακι πηρα το 0-13 το λεγομενο αυγο και το χρησιμοποιησα λογω υψους μεχρι τον 6ο μηνα μετα πηρα το 0-18 το οποιο ειναι τελειο το ειχα βρει σε εκπτωσεις στα πρεναταλ 60 ευρω και ειναι τελειο εχει θεσεις να ξαπλωνει δενει αναποδα δενει κανονικα και το χρησιμοποιει ακομα και μας εχουν κανει και δωρο το 15-36 για το οποιο μαλλον αργουμε!

Για εμενα ηταν επιτακτικη αναγκη γιατι τα κανω ολα εγω οποτε οδηγουσα συνεχεια με το μωρο μαζι μου,το πρωτο στο μονο που χρησμευε ηταν οτι εμπαινε στο καροτσι και ετσι αν το μικρο κοιμοταν και εγω ειχα φτασει εκει που ηθελα δεν το ξυπναγα το εβγαζα με το καρεκλακι απο το αμαξι!

παντως ψαξε και για μεταχειρησμενα ειδα πχ τωρα πριν λιγο μια κοπελα στο φορουμ ποπυ πουλαει τα δικα της 0-18 κιλα με 40 ευρω και ειχε φωτο ακι ηταν σε καλη ακτασταση εγω αν δεν ειχα θα επαιρνα ενα απο τα δυο δεν με νοιαζει αν ειναι μεταχειρησμενα διοτι θα τα επλενα!οπως αν μου δωσει καποιος κατι θα το πλυνω!

Εγώ έτσι κι αλλιως δεν οδηγώ για να πάρω το παιδί και να κοψω περα που λεβε! Αλλα και γενικως ειμαι Σπιτόγατος και σπανια φεύγω. Για εμένα και τα 40 ? ειναι πολλά. Αυτο έλεγα και για το ικεα. Η Λάρισα είναι σχεδόν 1,5 ώρα και το αυτοκίνητο δεν καιει νερό και εχω μπει σε σκεψεις. Μετράω και το ? που θα το χαλάσω.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ έτσι όπως στέλνει η μία στην άλλη μηνύματα, είναι σαν τις παλαβές που η καθεμία μιλάει για τα δικά της σε μια κοινή παρέα!!!

Καθενας με τον πονο του δεν λενε; χαχαψαχα!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έτσι κι αλλιως δεν οδηγώ για να πάρω το παιδί και να κοψω περα που λεβε! Αλλα και γενικως ειμαι Σπιτόγατος και σπανια φεύγω. Για εμένα και τα 40 ? ειναι πολλά. Αυτο έλεγα και για το ικεα. Η Λάρισα είναι σχεδόν 1,5 ώρα και το αυτοκίνητο δεν καιει νερό και εχω μπει σε σκεψεις. Μετράω και το ? που θα το χαλάσω.

βρε σε καταλαβαινω απλα μη το θεωρεις περριτο γιαιτ αν σας πιασουν χωρις καθισματακι το προστιμο ειναι τεραστιο,επισης καταλαβαινω οτι τα 40 και το καθε ευρω ειναι πολυτιμο απλα το ειπα γιατι ξερω τι τιμες παιζουν και οτι τα καρεκλακια 0-18 τουλαχιστον τα εχεις 3 -3,5 χρονια οποτε μα αποσβεση την κανεις!και εμεις με ενα μισθο ειμαστε και η οικονομικη κριση δεν βοηθα!

ετσι κοριτσια εκοψα να μιλαω με μια ξαδερφη μου η οποια εκανε τον γιο της το 2002 τοτε που δεν ξεραμε τι σημαινε οικονομικη κριση και μου ελεγε ολλη την ωρα καλα κουνια πο ικεα?εμενα η κουνια μου στοιχησε 500 ευρω μετα μου την ελεγε για ολα για τα ρουχα τζαμπο πχ!

επισης η ειρωνια της μου την εδινε και της λεω καποια φαση οτι κοπελα μου εσυ οταν εκανες τα παιδια σου δεν υπηρχε οικονομικη κριση,δουλευατε και οι δυο και βαλαν λεφτα και τα πεθερικα σου και οι γονεις σου!αστε που οτν γεννησε μου εκανε εντυπωση το εξης ειχε κανει λιστα στο mothercare και οταν με πηρε να μου πει γεννησα ειμαι στο ταδε μαιευτηριο μου πεταει και την ατακα αν θες να παρεις κατι απο το μωρο πηγαινε mothercare εχω κανει λιστα αλλιως μην φερεις τπτ!μου εκανε τρελη εντυπωση!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...