Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Χααααχαχαχαχαχαχαχαααααααααα!!!!!!!

Καλα λες!!!Προς το παρον, βρακια θα γεμισει ο τοπος!!!!!!!!!

Μωρουδιακα αργοτερα γιατι τωρα φοβαμαι!!!

Μια δοση πρεπει να την εχω ομως,ετσι κοαλακι????

χαχχαχαχαχααααα!!!!!

Ναι να την εχεις μια δοση για να συνηθιζεις, γιατι μετααααααα θα αναρωτιεσαι το αντιθετο.....ειμαι νορμαλ.....???????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι να την εχεις μια δοση για να συνηθιζεις, γιατι μετααααααα θα αναρωτιεσαι το αντιθετο.....ειμαι νορμαλ.....???????

χαχαχαχαχααααααα!!!!!!!!!

Μου φαινεται κι εσυ το εχεις το κατιτις σου!!!Με πιανεις αμεσως!!!!!!!χαχαχαχαχαχααααααααα!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Tσουχτρες μουυυυυυυυυυυυυυ????Τι κανετε καλεεεεεεεεε????

Εγω εχω μπει εδω και μιση ωρα και διαβαζω!!!Α!πρεπει να μπαινω πιο νωρις για να μην εχω τοσα πολλα να διαβασω μετα!!!!χαχαχαχαχα!!!

Κολακι μου!!!!!!!!!Με γεια τα παπουτσακια σας τα ομορφα που θα ειναι και μια σταλιτσα και η φουρτουνιτσα μας ηθελε να τα φαει!!!Εισαστε καλα???

Αγορομαμυ μου τι κανετε??Ο Δημητρακης μας??

Θαλειτσα μου καλως μας ηρθες!!Ολο χαμογελουσε ο Παναγιωτακης??Τι καλα!!!Γιατι αμα κλαιει το μωρο λιωνουν και οι μεγαλοι!!χιχιχχιχιιιιιι!!!!!

Μαρια μου πως εισαι σημερα??

Υola μου εισαστε καλα??

Μay μουυυυυυυυ!!!!!Χαρηκα παρα πολυ!!!!Ολα καλα με το σπορακι σου!!!

Γιουπι!!!!!!Ε,τοτε εισαι σαν την συναδελφο μου που για 4 μηνες περνουσε αυτο το μαρτυριο και καθοταν ακινητη στο κρεβατι και ολοι της λεγανε οτι κανει δουλειες και νευριαζε γιατι στα καλα καθουμενα εβλεπε αιμα!!!!Ομως πριβν λιγες μερες εννησε κι ολα καλα!!!Μετα τον 4ο μνα σηκωθηκε πηγαε τις βολτες της και δεν ξαναειδε σταγονα!!!Υπομονη!!!

Sotsafi μου τι κανεις??Σε χασαμε!!!Συμφωνω απολυτα με αυτα που λες!!!Το μωρακι σου καλα??Θελω να σου πω κατι αλλα μη με παρεξηγησεις!!

Μωρε τι το θελεις εκεινο το μαυρο χρωμα στο τικερακι σου??Μολις το βλεπω κατι με πιανει!!!Συγνωμη ε??

Ηλιοβασιλεμα μου καλα κανεις κι αρχιζεις να φροντιζεις τον εαυτο σου!!Μην τον παραμελησεις γιατι θα κανει κι αυτος το ιδιο!!!!Ξεκινα τις εξετασουλες σου κι ολα θα γινουν!!!

Xrydim μου εριξες πολυ βολτα το σ.κ. ε????Καλα εκανες!!!!

Γιατι γελασες βρε με τα βρακια???Αντεεεε!!!!Θα σου παρω κι εσενα να δεις τι ωραια ειναι!!!Ολες θα θελετε μετα!!!χαχαχαχαχαχααααα!!!!!

Ellie μου λυπαμαι πολυ γι'αυτα που περνας!!!Πρεπει να το χειριστεις μονη σου οταν θα θελεις εσυ!!!Προς το παρον για τους δικους σου λογους εγω βλεπω οτι δεν θελεις να το χειριστεις!!!Εσυ θα ξερεις καλυτερα!!!!

Σου δωσαμε ενα σωρο τροπους για να το χειριστεις και βλεπω οτι σε ολους υπαρχει κατι που σε δυσκολευει κι εχεις και δικιο γιατι εσυ το περνας και ξερεις!!!!Εμεις θελουμε απλα να βοηθησουμε,αλλα πρεπει πανω απ'ολα να θελεις να βοηθησεις εσυ τον ευατο σου και το μωρακι σου!!!Μολις το αποφασισεις τιποτα δεν θα σε κανει καλα!!Ουτε πεθερα ουτε αντρας ουτε κουνιαδια ουτε ο Θεος ο ιδιος!!Θα ερθει η ωρα και θα το βρεις γιατι πολυ απλα οταν νιωσεις οτι δεν μπορεις να αντεξεις αλλο αυτη την κατασταση θα βρεις εσυ τον τροπο μονη σου για να την διωξεις απο πανω σου!!!!!

Ισως και να γινομαστε σκληρες το κανουμε ομως απο αγαπη γιατι εδω μεσα ειμαστε παρηγορια η μια για την αλλη και για να στηριζουμε η μια την αλλη!!!Εμεις οτι κι αν κανεις παντως σε αγαπαμε και θα σε στηριξουμε!!!

Εισαι το μικρουλη της παρεας μας και ειμαστε εδω για να σε ακουμε κι οταν εσυ το θελεις να σε βοηθαμε!!!!!

Ngn τι κανεις???Το μωρακι σου???

Πατουσιτσαααααααααααααα!!!!!!!!Ομορφη μας!!!!!Τι κανει το μπεμπε μας???Θα σε δουμε καθολου να μας πεις ενα γεια!!!!Χαιρεσαι τη μανουλιτσα σου ε???Καλα κανεις ματακια μου!!!

χαχαχα....πεδευτηκα να το βάλω γιατι είμαι άσχετη είχα φτιάξει 30 φορές τικεράκι με χρώματα το ένα το άλλο και δεν το εμφάνιζε...εεε το μαύρο το εμφάνισε και τώρα θέλω να το φτίαξω αλλα όλο το ξεχνάω!!χαθηκα αλλα είχα τρεξιματα με την δουλειά και ερχόμουν ράκος !!

Link to comment
Share on other sites

Είναι σχετικό αυτό με τα μωρουδιακα. Εγώ καρότσι θα κοιτάξω μπας και βρω στις εκπτώσεις για οικονομία. Και πραγματάκια θέλω να αγορασω σιγά σιγά γιατί α ππιάσει χειμώνας και έχουμε πολλές βροχές απο το Σεπτέμβριο και μετά. Δεν είναι μεγάλη η βεράντα και όταν βρέχει γινεται απο παντού μούσκεμα. Πολλά θα τα πλύνει η μανα μου που έχει πιο μεγαλη βεράντα. Επίσης σε κάποιο μήνυμα όταν πρωτοεγραψα σας ανέφερα το θεμα των κιλών μου. Είμαι ήδη βαριά. Μετά δεν θα μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Θελω μέχρι τον Οκτώβρη να εχω τελειώσει με τα ρουχαλάκια να είναι μαζεμένα έτοιμα να πάρω την κούνια να στρωσω χάλια να κάνω μια τελευταια γενική μέχρι τις 2 Νοεμβριου που μπαίνω στον μήνα μου. Δεν ξέρω πως μετράτε εσείς αλλά εμένα ο γιατρος μου μου είπε να μετταω ανά μήνα. Κάθε δύο του μηνος αλλάζω μηνα. Ας πουμε σήμερα μπηκα στον 5ο. Οπότε εχω βάλει τη δική μου σειρά. Μετά δεν θα εχω για να τα ψωνίσω ολα μαζί! Οπότε λίγα λίγα. Τα πρώτα θα τα παρω καπου στις 20 του μηνος. Θα κάνω την πρώτη βόλτα μου στα τζάμπο!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Μποτσακιιιιιιιιιιιιιι μου τι κανεις.....???????

Μαλλον θα την παρω και αλλο ζευγαρι παπουτσακια γιατι οπως ειπαν οι μανουλες μπορει να αποδειχθουν επικυνδυνα για την ωρα.

Να στειλεις σε ολες βρακια........!!!!!!!!!

Koalaki μου εμενα περπατησε ο γιος μου πολυ νωρις στους 7,5 μηνες και επειδη ο αντρας μου εχει πλασυπτερνια ειχα ανγχωθει η παιδιατρος μου ειχε πει οσο ειναι σπιτι να ειναι με καλτσουλα αντιολισθητικη και εξω απο το σπιτι μονο τα παππουτσια!αλλα δεν ξερω αν ηταν για να μην κανει κατι το ποδαρακι του εγω μονο μουγερ και kickers του παιρνω και αντι σπορτεξ geox !


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχα....πεδευτηκα να το βάλω γιατι είμαι άσχετη είχα φτιάξει 30 φορές τικεράκι με χρώματα το ένα το άλλο και δεν το εμφάνιζε...εεε το μαύρο το εμφάνισε και τώρα θέλω να το φτίαξω αλλα όλο το ξεχνάω!!χαθηκα αλλα είχα τρεξιματα με την δουλειά και ερχόμουν ράκος !!

χαχαχαχαχαααααα!!!!!

Κι εγω ασχετη και τρομαξα να το φτιαξω!!!

Ενταξει γιατι μου ερχεται καπως γιατι κι εσυ εισαι τοσο χαρουμενη που δεν μου κολλαει!!!;););););););)

Σιγα σιγα στη δουλεια!!!Με το μαλακο κοριτσακι!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχααααααα!!!!!!!!!

Μου φαινεται κι εσυ το εχεις το κατιτις σου!!!Με πιανεις αμεσως!!!!!!!χαχαχαχαχαχααααααααα!!!!!!!!!!

Κατιτις.....?????? κατιτις μου εχει απομεινει νιονιο.....!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Είναι σχετικό αυτό με τα μωρουδιακα. Εγώ καρότσι θα κοιτάξω μπας και βρω στις εκπτώσεις για οικονομία. Και πραγματάκια θέλω να αγορασω σιγά σιγά γιατί α ππιάσει χειμώνας και έχουμε πολλές βροχές απο το Σεπτέμβριο και μετά. Δεν είναι μεγάλη η βεράντα και όταν βρέχει γινεται απο παντού μούσκεμα. Πολλά θα τα πλύνει η μανα μου που έχει πιο μεγαλη βεράντα. Επίσης σε κάποιο μήνυμα όταν πρωτοεγραψα σας ανέφερα το θεμα των κιλών μου. Είμαι ήδη βαριά. Μετά δεν θα μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Θελω μέχρι τον Οκτώβρη να εχω τελειώσει με τα ρουχαλάκια να είναι μαζεμένα έτοιμα να πάρω την κούνια να στρωσω χάλια να κάνω μια τελευταια γενική μέχρι τις 2 Νοεμβριου που μπαίνω στον μήνα μου. Δεν ξέρω πως μετράτε εσείς αλλά εμένα ο γιατρος μου μου είπε να μετταω ανά μήνα. Κάθε δύο του μηνος αλλάζω μηνα. Ας πουμε σήμερα μπηκα στον 5ο. Οπότε εχω βάλει τη δική μου σειρά. Μετά δεν θα εχω για να τα ψωνίσω ολα μαζί! Οπότε λίγα λίγα. Τα πρώτα θα τα παρω καπου στις 20 του μηνος. Θα κάνω την πρώτη βόλτα μου στα τζάμπο!

Καλη μου καποιοι ειναι προληπτικοι εγω επειδη δεν ειχα βοηθεια τα ψωνισα ολα στην 20η εβδομαδα οταν λεμε ολα ολα κουνιες τα παντα ρουχα!γιατι ειμαι μονη και δεν ειχα βοηθεια και επρεπε να τα πλυνω ολα μονη μου συν οτι ο γιος μου γεννηθηκε 28 φλεβαρη οποτε ειχα μονο χειμωνα μπροστα μου!

Εγω δεν ειμαι προληπτηκη ασε που θεωρω οτι ημουν προνοητικη!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Koalaki μου εμενα περπατησε ο γιος μου πολυ νωρις στους 7,5 μηνες και επειδη ο αντρας μου εχει πλασυπτερνια ειχα ανγχωθει η παιδιατρος μου ειχε πει οσο ειναι σπιτι να ειναι με καλτσουλα αντιολισθητικη και εξω απο το σπιτι μονο τα παππουτσια!αλλα δεν ξερω αν ηταν για να μην κανει κατι το ποδαρακι του εγω μονο μουγερ και kickers του παιρνω και αντι σπορτεξ geox !

Ναι μαρακι μου θα παω να παρω και αλλο ζευγαρι γιατι φοβηθηκα.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Είναι σχετικό αυτό με τα μωρουδιακα. Εγώ καρότσι θα κοιτάξω μπας και βρω στις εκπτώσεις για οικονομία. Και πραγματάκια θέλω να αγορασω σιγά σιγά γιατί α ππιάσει χειμώνας και έχουμε πολλές βροχές απο το Σεπτέμβριο και μετά. Δεν είναι μεγάλη η βεράντα και όταν βρέχει γινεται απο παντού μούσκεμα. Πολλά θα τα πλύνει η μανα μου που έχει πιο μεγαλη βεράντα. Επίσης σε κάποιο μήνυμα όταν πρωτοεγραψα σας ανέφερα το θεμα των κιλών μου. Είμαι ήδη βαριά. Μετά δεν θα μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Θελω μέχρι τον Οκτώβρη να εχω τελειώσει με τα ρουχαλάκια να είναι μαζεμένα έτοιμα να πάρω την κούνια να στρωσω χάλια να κάνω μια τελευταια γενική μέχρι τις 2 Νοεμβριου που μπαίνω στον μήνα μου. Δεν ξέρω πως μετράτε εσείς αλλά εμένα ο γιατρος μου μου είπε να μετταω ανά μήνα. Κάθε δύο του μηνος αλλάζω μηνα. Ας πουμε σήμερα μπηκα στον 5ο. Οπότε εχω βάλει τη δική μου σειρά. Μετά δεν θα εχω για να τα ψωνίσω ολα μαζί! Οπότε λίγα λίγα. Τα πρώτα θα τα παρω καπου στις 20 του μηνος. Θα κάνω την πρώτη βόλτα μου στα τζάμπο!

Μια χαρα τα σκεφτεσαι εσυ κοριτσακι μου!!!Εμενα ειναι μοωο ψυχολογικο λογω της αποβολης που ειχα και θα το κανω οταν νιωσω πιο ανετα!!Φυσικα 8\9 μπαινω στον 7ο και αν βρω κατι στις εκπτωσεις θα το παρω!!Με ενδιαφερει πιο πολυ η ψυχολογια μου για να ειναι και το μωρακι μου καλα!!

Επισης θελω να δω και τι ειναι να παρω απο ξαδερφες,γιατι παρεπιπτοντως εχουν κανει ολες αγορακια τα 3 τελευταια χρονια!!4 στον αριθμο!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλη μου καποιοι ειναι προληπτικοι εγω επειδη δεν ειχα βοηθεια τα ψωνισα ολα στην 20η εβδομαδα οταν λεμε ολα ολα κουνιες τα παντα ρουχα!γιατι ειμαι μονη και δεν ειχα βοηθεια και επρεπε να τα πλυνω ολα μονη μου συν οτι ο γιος μου γεννηθηκε 28 φλεβαρη οποτε ειχα μονο χειμωνα μπροστα μου!

Εγω δεν ειμαι προληπτηκη ασε που θεωρω οτι ημουν προνοητικη!

Δεν ειμαι προληπτικη στη ζωη μου και δεν ημουνα ποτε!!!

Ειμαι απλως τρομαγμενη με αυτο που μου συνεβη,αλλα θα περασει!!!!

Εχω και λιγουλακι βοηθεια κι ετσι μαζευω λεφτακια κι οτα ερθει η ωρα θα τα σηκωσω ολα απο τα μαγαζια!!!χιχιχιχιχιχιχιιιιιιιι!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαι προληπτικη στη ζωη μου και δεν ημουνα ποτε!!!

Ειμαι απλως τρομαγμενη με αυτο που μου συνεβη,αλλα θα περασει!!!!

Εχω και λιγουλακι βοηθεια κι ετσι μαζευω λεφτακια κι οτα ερθει η ωρα θα τα σηκωσω ολα απο τα μαγαζια!!!χιχιχιχιχιχιχιιιιιιιι!!!!

βρε μποστακι μου συγνωμη δεν πηγαινε σε εσενα και δεν ξερω τι σου εχει συμβει!

ξερω πολλες κοπελες παντως που δεν θελουν να εχουν τιποτα μωρουδιακο στο σπιτι μεχρι αν γεννησουν!εμενα οι φιλεναδες μου μου την ειπαν τι θες και πας τοσο νωρις κλπ!αλλα με βολεβε!

τωρα δεν εχω ψωνισει τιποτα!

ρουχα θελω ,κουβερτακια ,πετσετες ,σεντονακια και κατι χαζομαρες !

με το καλο πηγαινε οποτε νοιωσεις ετοιμη!!ειναι νωρις ακομα ουτως η αλλως!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

hello κορίτσια μου τι μ κάνετε?????????

μαρακι μου καινούργια στη παρέα?????

τι νέα εχω χάσει????

ναι ολοκαινουρια ειμαι καλη μου να χαρεσαι και το μπεμπακι σου απο οτι ειδα εχει μικρουλη μωρακι!!!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...