Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Tσουχτρες μουυυυυυυυυυυυυυ????Τι κανετε καλεεεεεεεεε????

Εγω εχω μπει εδω και μιση ωρα και διαβαζω!!!Α!πρεπει να μπαινω πιο νωρις για να μην εχω τοσα πολλα να διαβασω μετα!!!!χαχαχαχαχα!!!

Κολακι μου!!!!!!!!!Με γεια τα παπουτσακια σας τα ομορφα που θα ειναι και μια σταλιτσα και η φουρτουνιτσα μας ηθελε να τα φαει!!!Εισαστε καλα???

Αγορομαμυ μου τι κανετε??Ο Δημητρακης μας??

Θαλειτσα μου καλως μας ηρθες!!Ολο χαμογελουσε ο Παναγιωτακης??Τι καλα!!!Γιατι αμα κλαιει το μωρο λιωνουν και οι μεγαλοι!!χιχιχχιχιιιιιι!!!!!

Μαρια μου πως εισαι σημερα??

Υola μου εισαστε καλα??

Μay μουυυυυυυυ!!!!!Χαρηκα παρα πολυ!!!!Ολα καλα με το σπορακι σου!!!

Γιουπι!!!!!!Ε,τοτε εισαι σαν την συναδελφο μου που για 4 μηνες περνουσε αυτο το μαρτυριο και καθοταν ακινητη στο κρεβατι και ολοι της λεγανε οτι κανει δουλειες και νευριαζε γιατι στα καλα καθουμενα εβλεπε αιμα!!!!Ομως πριβν λιγες μερες εννησε κι ολα καλα!!!Μετα τον 4ο μνα σηκωθηκε πηγαε τις βολτες της και δεν ξαναειδε σταγονα!!!Υπομονη!!!

Sotsafi μου τι κανεις??Σε χασαμε!!!Συμφωνω απολυτα με αυτα που λες!!!Το μωρακι σου καλα??Θελω να σου πω κατι αλλα μη με παρεξηγησεις!!

Μωρε τι το θελεις εκεινο το μαυρο χρωμα στο τικερακι σου??Μολις το βλεπω κατι με πιανει!!!Συγνωμη ε??

Ηλιοβασιλεμα μου καλα κανεις κι αρχιζεις να φροντιζεις τον εαυτο σου!!Μην τον παραμελησεις γιατι θα κανει κι αυτος το ιδιο!!!!Ξεκινα τις εξετασουλες σου κι ολα θα γινουν!!!

Xrydim μου εριξες πολυ βολτα το σ.κ. ε????Καλα εκανες!!!!

Γιατι γελασες βρε με τα βρακια???Αντεεεε!!!!Θα σου παρω κι εσενα να δεις τι ωραια ειναι!!!Ολες θα θελετε μετα!!!χαχαχαχαχαχααααα!!!!!

Ellie μου λυπαμαι πολυ γι'αυτα που περνας!!!Πρεπει να το χειριστεις μονη σου οταν θα θελεις εσυ!!!Προς το παρον για τους δικους σου λογους εγω βλεπω οτι δεν θελεις να το χειριστεις!!!Εσυ θα ξερεις καλυτερα!!!!

Σου δωσαμε ενα σωρο τροπους για να το χειριστεις και βλεπω οτι σε ολους υπαρχει κατι που σε δυσκολευει κι εχεις και δικιο γιατι εσυ το περνας και ξερεις!!!!Εμεις θελουμε απλα να βοηθησουμε,αλλα πρεπει πανω απ'ολα να θελεις να βοηθησεις εσυ τον ευατο σου και το μωρακι σου!!!Μολις το αποφασισεις τιποτα δεν θα σε κανει καλα!!Ουτε πεθερα ουτε αντρας ουτε κουνιαδια ουτε ο Θεος ο ιδιος!!Θα ερθει η ωρα και θα το βρεις γιατι πολυ απλα οταν νιωσεις οτι δεν μπορεις να αντεξεις αλλο αυτη την κατασταση θα βρεις εσυ τον τροπο μονη σου για να την διωξεις απο πανω σου!!!!!

Ισως και να γινομαστε σκληρες το κανουμε ομως απο αγαπη γιατι εδω μεσα ειμαστε παρηγορια η μια για την αλλη και για να στηριζουμε η μια την αλλη!!!Εμεις οτι κι αν κανεις παντως σε αγαπαμε και θα σε στηριξουμε!!!

Εισαι το μικρουλη της παρεας μας και ειμαστε εδω για να σε ακουμε κι οταν εσυ το θελεις να σε βοηθαμε!!!!!

Ngn τι κανεις???Το μωρακι σου???

Πατουσιτσαααααααααααααα!!!!!!!!Ομορφη μας!!!!!Τι κανει το μπεμπε μας???Θα σε δουμε καθολου να μας πεις ενα γεια!!!!Χαιρεσαι τη μανουλιτσα σου ε???Καλα κανεις ματακια μου!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Πρώτον δεν εχω κάτι κατά του ΙΚΕΑ. Εχω ακουσει πολύ καλά λόγια. Απλως δεν μου αρεσουν οι κουνιες που έχει.

Δευτερον θέλω μια κούνια να χωράει το παιδί τουλάχιστον μεχρι τριών γιατί δεν ειμαι σε θέση σε 1 με 1,5 χρόνο να του πάρω κρεβάτι. Σκεφτόμασταν για κούνια που γινεται κρεβάτι αλλά δεν θα μας φτάσουν για αλλα τα χρήματα.

Τρίτον και κάτι άλλο ήθελα να γράψω αλλά το ξέχασα!

πολυ σωστα σκεφτεστε και πρακτικα!! μια χαρα ειναι αυτη που μας εδειξες, θα βρεις κι αλλες επιλογες οικονομικες! ειναι πανακριβα τα βρεφικα ρε κοριτσια, πολυ εκμεταλλευση! το βραδυ θα σας γραψω την ιστορια που ειχα στα βρεφικα καταστηματα λητω γιατι τωρα βιαζομαι!! παμε να ετοιμαστουμε για κουνιες!!! φιλακια!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

πολυ σωστα σκεφτεστε και πρακτικα!! μια χαρα ειναι αυτη που μας εδειξες, θα βρεις κι αλλες επιλογες οικονομικες! ειναι πανακριβα τα βρεφικα ρε κοριτσια, πολυ εκμεταλλευση! το βραδυ θα σας γραψω την ιστορια που ειχα στα βρεφικα καταστηματα λητω γιατι τωρα βιαζομαι!! παμε να ετοιμαστουμε για κουνιες!!! φιλακια!!

Κάπου ειχα διαβασει για τα Λητώ ότι είναι πανακριβα και κάνουν προσφορές οπου τους συμφέρει. Και κάποια κοπελα κάτι είχε πάρει, δεν θυμάμαι το, και ηταν χαλασμενο και δεν της το άλλαζαν. Δεν έπαιρναν την ευθύνη. Μιλάω για πολύ καιρό πριν! Καλά να περασετε στις κουνιες!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ μποτσάκι μου, πες μου για αυτή τη φίλη να παρηγορηθώ.

Δλδ εκεινής ετσι ξαφνικά της κόπηκε;

Και που οφειλόταν τελικά;

Ειπναι ευκολο να τη ρωτησεις να μου πεις;

Βεβαιως θα τη ρωτησω αν και μιλαμε συχνα και ξερω οτι αποκοληση δεν ειχε,και της σταματησε ξαφνικα αυτη η ταλαιπωρια!!!Θα τη ρωτησω που οφειλοταν, αλλα ουτ θρομβοφιλικη ηταν!!!!

Αφου σου λεω ηταν 4 μηνες ξαπλα.Με το παραμικρο ζορισμα στην τουαλετα η εμετο η στα καλα καθουμενα εβλεπε ροζ,καφε,αιμα, ξυπναγε τον αντρα της και την πηγαινε Αθηνα,απο Κορινθο ειναι,να βρουνε τον γιατρο να την εξετασει,και μολις την εβλεπε ο γιατρος της ελεγε οτι σηκωθηκε ασ πουμε κι εκανε δουλειες κι εκεινη η μαυρη δεν ειχε κουνηθει εκτος τουαλετας κι ολο νευριαζε!!!Και ξαφνικα τελος!!!Ξεκινησε η απολαυση!!Πηγε τισ βολτες της ετρωγε οτι ηθελε και σου λεω αιμα δεν ξαναειδε!!!Και γεννησε και φυσιολογικα και μια χαρα!!!!

Μην ανησυχεις σου λεω!!!Θα την ρωτησω γιατι γινοτανε αυτο και θα σου πω ματακια μου!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μποτσακιιιιιιιιιιιιιι μου τι κανεις.....???????

Μαλλον θα την παρω και αλλο ζευγαρι παπουτσακια γιατι οπως ειπαν οι μανουλες μπορει να αποδειχθουν επικυνδυνα για την ωρα.

Να στειλεις σε ολες βρακια........!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Μποτσακιιιιιιιιιιιιιι μου τι κανεις.....???????

Μαλλον θα την παρω και αλλο ζευγαρι παπουτσακια γιατι οπως ειπαν οι μανουλες μπορει να αποδειχθουν επικυνδυνα για την ωρα.

Να στειλεις σε ολες βρακια........!!!!!!!!!

Καλα ψυχουλα μου!!1Σημερα δεν φυσαει κι εχω βγαλει την χρυση!!!χαχαχαχαχααχα!!!!!!!!!

Ναι μωρε να της παρεις αλλα μην πεσει το κοριτσακι μας,μεχρι να σταθεροποιηθουν τα ποδαρακια της!!!!

Αμ,τι θα κανω νομιζεις??Μετα θα μου ζητανε ολες κυλοτερα!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχαααααααα!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Βεβαιως θα τη ρωτησω αν και μιλαμε συχνα και ξερω οτι αποκοληση δεν ειχε,και της σταματησε ξαφνικα αυτη η ταλαιπωρια!!!Θα τη ρωτησω που οφειλοταν, αλλα ουτ θρομβοφιλικη ηταν!!!!

Αφου σου λεω ηταν 4 μηνες ξαπλα.Με το παραμικρο ζορισμα στην τουαλετα η εμετο η στα καλα καθουμενα εβλεπε ροζ,καφε,αιμα, ξυπναγε τον αντρα της και την πηγαινε Αθηνα,απο Κορινθο ειναι,να βρουνε τον γιατρο να την εξετασει,και μολις την εβλεπε ο γιατρος της ελεγε οτι σηκωθηκε ασ πουμε κι εκανε δουλειες κι εκεινη η μαυρη δεν ειχε κουνηθει εκτος τουαλετας κι ολο νευριαζε!!!Και ξαφνικα τελος!!!Ξεκινησε η απολαυση!!Πηγε τισ βολτες της ετρωγε οτι ηθελε και σου λεω αιμα δεν ξαναειδε!!!Και γεννησε και φυσιολογικα και μια χαρα!!!!

Μην ανησυχεις σου λεω!!!Θα την ρωτησω γιατι γινοτανε αυτο και θα σου πω ματακια μου!!!!

Μποτσάκι μου, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! Ειλικρινά θα με βοηθήσεις! Εστω ψυχολογικά!!

Όσο για το αλλο που είπες στο τέλος, και εγω μετα τον εβδομο κοιταξα τετοια πραγματα!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μποτσάκι μου, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! Ειλικρινά θα με βοηθήσεις! Εστω ψυχολογικά!!

Όσο για το αλλο που είπες στο τέλος, και εγω μετα τον εβδομο κοιταξα τετοια πραγματα!

Γι'αυτο ειμαστε εδω May μου!!!Για να βοηθιομαστε οπως μπορουμε!!!

Κι εγω δεν θελω να κοιταξω πιο νωρις!!Μου εχει αφησει πληγουλα η αποβολη,αλλα θα περασει!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια εγω πριν τον 7ο μηνα δεν θελω να ασχοληθω καθολου με κουνιες μωρουδιακα και τετοια!!!Φοβαμαι!!!!Ειμαι μουρλη??

Μουρλη δεν εισαι καθολου......!!!!!

Δεν πειραζει, μην κοιτας ακομα για μωρουδιακα, αλλα συνεχισε να κοιτας για βρακια......,!!!!!αχχααχχααχχααχαχαχααχχαχαχααχ.......,!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαυ μου δεν ξερω αν σε παρηγορει το γεγονος οτι η μητερα μου στο πρωτο της παιδι ειχε αιμα μεχρι τον 4το. Γεννησε φυσικα ενα υγιεστατο αγορακι με φυσιολογικο τοκετο αλλα πιο νωρις απο την πητ που τις ειχαν δωσει.

Πρεπει να το ειχα αναφερει οσο ειμασταν στο φορουμ, δλδ περιπου 800.000 μηνυματα πριν γιατι με τοσα που γραφουμε.......ουτε και εγω θυμαμαι καλα καλα.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Μουρλη δεν εισαι καθολου......!!!!!

Δεν πειραζει, μην κοιτας ακομα για μωρουδιακα, αλλα συνεχισε να κοιτας για βρακια......,!!!!!αχχααχχααχχααχαχαχααχχαχαχααχ.......,!!!!!!!!!!!

Χααααχαχαχαχαχαχαχαααααααααα!!!!!!!

Καλα λες!!!Προς το παρον, βρακια θα γεμισει ο τοπος!!!!!!!!!

Μωρουδιακα αργοτερα γιατι τωρα φοβαμαι!!!

Μια δοση πρεπει να την εχω ομως,ετσι κοαλακι????

χαχχαχαχαχααααα!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαυ μου δεν ξερω αν σε παρηγορει το γεγονος οτι η μητερα μου στο πρωτο της παιδι ειχε αιμα μεχρι τον 4το. Γεννησε φυσικα ενα υγιεστατο αγορακι με φυσιολογικο τοκετο αλλα πιο νωρις απο την πητ που τις ειχαν δωσει.

Πρεπει να το ειχα αναφερει οσο ειμασταν στο φορουμ, δλδ περιπου 800.000 μηνυματα με τοσα που γραφουμε.......ουτε και εγω θυμαμαι καλα καλα.

Οπως λεει και το κοαλακι αυτα συμβαινουν συχνα!!!Φαντασου οτι η φιλη μου πηρε και σχεδον ολο τον μηνα και την πιασαν οι πονοι και γεννησε την μπουμπου της!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...