Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Και μενα ειχε κολλησει στο ένα!

Πρεπει να φτιαξεις καινουριο τικερ γενέθλιο όχι για γέννηση!

Γενέθλιο είχα φτιαξει αλλά είχε κολλήσει στη μερα που το ανέρτησα!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Έχω βάλει ένα ηλιοβασίλεμα από το λιμάνι μας... Κατακόκκινο...

Ούτε αν κοιτάξετε το προφίλ μου;

Ξερετε πως γινεται να φαίνεται η εικονα προφίλ στα μηνύματα;


Link to comment
Share on other sites

δε το ξερω το καταστημα! επισης υπαρχει το stock της mothercare στην Αθηνα που εχει πολυ φθηνα πραγματα και κουνιες καμια φορα! Αν παιζει να πατε καθολου Αθηνα για μωρουδιακα να πατε οπωσδηποτε! Επισης στα ικεα οι κουνιες ξεκινανε απο 30 ευρω και ειναι μια χαρα! απλα δεν ειναι τοσο μεγαλες για να πεις οτι θα την εχεις μεχρι 2,5-3 χρονων!

Πρώτον δεν εχω κάτι κατά του ΙΚΕΑ. Εχω ακουσει πολύ καλά λόγια. Απλως δεν μου αρεσουν οι κουνιες που έχει.

Δευτερον θέλω μια κούνια να χωράει το παιδί τουλάχιστον μεχρι τριών γιατί δεν ειμαι σε θέση σε 1 με 1,5 χρόνο να του πάρω κρεβάτι. Σκεφτόμασταν για κούνια που γινεται κρεβάτι αλλά δεν θα μας φτάσουν για αλλα τα χρήματα.

Τρίτον και κάτι άλλο ήθελα να γράψω αλλά το ξέχασα!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει ένα ηλιοβασίλεμα από το λιμάνι μας... Κατακόκκινο...

Ούτε αν κοιτάξετε το προφίλ μου;

Ξερετε πως γινεται να φαίνεται η εικονα προφίλ στα μηνύματα;

Στο προφιλ φαινεται.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει ένα ηλιοβασίλεμα από το λιμάνι μας... Κατακόκκινο...

Ούτε αν κοιτάξετε το προφίλ μου;

Ξερετε πως γινεται να φαίνεται η εικονα προφίλ στα μηνύματα;

Πως μπαινουμε στο προφιλ σου; Εγω παταω πανω στο ονομα σου κ δεν κανει τιποτα.


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πρώτον δεν εχω κάτι κατά του ΙΚΕΑ. Εχω ακουσει πολύ καλά λόγια. Απλως δεν μου αρεσουν οι κουνιες που έχει.

Δευτερον θέλω μια κούνια να χωράει το παιδί τουλάχιστον μεχρι τριών γιατί δεν ειμαι σε θέση σε 1 με 1,5 χρόνο να του πάρω κρεβάτι. Σκεφτόμασταν για κούνια που γινεται κρεβάτι αλλά δεν θα μας φτάσουν για αλλα τα χρήματα.

Τρίτον και κάτι άλλο ήθελα να γράψω αλλά το ξέχασα!

Και μενα του ικεα δε μου αρεσαν. Μπορει να ειναι καλες αλλα δε μου αρεσαν. Της εχουμε παρει ομως παιδικο κρεβατακι απο κει και είναι πολύ ωραιο.

Κοιμουνται οι κουκλες της καθε βραδυ..... Όπως σας εχω πει, η κορη μου κοιμαται μαζί μας.


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και μενα του ικεα δε μου αρεσαν. Μπορει να ειναι καλες αλλα δε μου αρεσαν. Της εχουμε παρει ομως παιδικο κρεβατακι απο κει και είναι πολύ ωραιο.

Κοιμουνται οι κουκλες της καθε βραδυ..... Όπως σας εχω πει, η κορη μου κοιμαται μαζί μας.

Χαχαχα! Δεν πειράζει μωρέ και τι έγινε; Τουλαχιστον χρησιμεύει σε κάτι. Φανταζου να μην ειχαν που να κοιμηθούν οι κουκλιτσες και να εκλεγαν συνεχεια; χαχαχα!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Πως μπαινουμε στο προφιλ σου; Εγω παταω πανω στο ονομα σου κ δεν κανει τιποτα.

Οπως φαινονται τα μηνυματα μας, αριστερά φαίνεται το ονομα μας.

κανεις αριστερό κλικ στο ονομα και σου βγαζει: εμφανιση προφιλ κλπ


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχαχα! Δεν πειράζει μωρέ και τι έγινε; Τουλαχιστον χρησιμεύει σε κάτι. Φανταζου να μην ειχαν που να κοιμηθούν οι κουκλιτσες και να εκλεγαν συνεχεια; χαχαχα!

Έλα ντε! Ειδες για όλα εχω προνοήσει!!

Χαχαχαχα!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οπως φαινονται τα μηνυματα μας, αριστερά φαίνεται το ονομα μας.

κανεις αριστερό κλικ στο ονομα και σου βγαζει: εμφανιση προφιλ κλπ

Μπαινω απο κινητό, μηπως φταιει αυτό; Θα μπω μετά απο το κομπιούτερ να το δω!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον δεν εχω κάτι κατά του ΙΚΕΑ. Εχω ακουσει πολύ καλά λόγια. Απλως δεν μου αρεσουν οι κουνιες που έχει.

Δευτερον θέλω μια κούνια να χωράει το παιδί τουλάχιστον μεχρι τριών γιατί δεν ειμαι σε θέση σε 1 με 1,5 χρόνο να του πάρω κρεβάτι. Σκεφτόμασταν για κούνια που γινεται κρεβάτι αλλά δεν θα μας φτάσουν για αλλα τα χρήματα.

Τρίτον και κάτι άλλο ήθελα να γράψω αλλά το ξέχασα!

Δεν ξερω εμενα γινεται κρεβατι και την εκανα κρεβατι οταν ηταν 18 μηνων και ακομα σε αυτη κοιμαται και ειναι πολυ ψηλος για την ηληκια του αφου ειναι 1,17 αλλα ειναι μια χαρα!αν δεν εχεις ικεα κοντα ειναι αλλο θεμα!

το motherbaby εχει καλες κουνιες και συνθεσεις με κουνια κομοδινο παιδικο κρεβατι αλλα ειναι τεραστιες μονο αυτο αλλα οκ εχει καλο ξυλο και αυτο και ωραια σχεδια επισης εχει πολυ ωραιες προικες μωρου τις συνηστω!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπαινω απο κινητό, μηπως φταιει αυτό; Θα μπω μετά απο το κομπιούτερ να το δω!!

Και εγω από κινητό μπαίνω. Αν πατήσεις στο όνομα θα σου βγάλει μια μπαρα και κάπου θα γραφει εμφανιση δημοσίου προφιλ.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...