Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Και να σας πω το συγκεκριμμενο κατάστημα δινει δώρο σε όλες τις εγκυουλες που θα περάσουν από εκεί ενα μαξιλαρι θηλασμού και τίποτα να μην αγοράσουν. Εμένα μου το ειπαν στο e-mail γιατί τους έστειλα να ρωτήσω για τα μεταφορικά. Και μου είπαν ότι θα μου το στείλουν δώρο με την παραγγελία μου.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Δεν μου αρέσουν από τα ΙΚΕΑ. Δεν θέλω σκέτη κουνια. Θελω να εχει το κατιτίς επάνω. Και υπολογίζω γυρω στα 500 ? κούνια και καρότσι. Καρότσι θα ψάξω εδώ τον άλλο μήνα στις εκπτώσεις. Αλλά κούνια είπα. Η πιο φθηνη σκετο ξύλο 300 ?. Και μια παρόμοια με αυτή που σας έδειξα πολύ ομορφη με τιμή 450 ? παρακαλώ. Μου έχουν φυγει τα μάτια!

εγω ικεα θα επαιρνα παντως αφου μου ειχαν πει οτι ειναι γερες και θα επαιρνα ωραιοτατα αυτοκολλητα απο τζαμπο:D:D:D αλλα τελικα πηραμε κουνια απο γνωστους!! ο,τι σας αρεσει διαλεξτε,μαζι με τον αντρουλη σου!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσουν από τα ΙΚΕΑ. Δεν θέλω σκέτη κουνια. Θελω να εχει το κατιτίς επάνω. Και υπολογίζω γυρω στα 500 ? κούνια και καρότσι. Καρότσι θα ψάξω εδώ τον άλλο μήνα στις εκπτώσεις. Αλλά κούνια είπα. Η πιο φθηνη σκετο ξύλο 300 ?. Και μια παρόμοια με αυτή που σας έδειξα πολύ ομορφη με τιμή 450 ? παρακαλώ. Μου έχουν φυγει τα μάτια!

Για δες αυτή που σου εστειλα.

Για καροτσι δλδ υπολογιζεις γυρω στα 250?;


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για να αλλαξω λίγο θεμα. Αυτές που είστε από Αθηνα το κατάστημα motherbaby το ερεται; Εχω βρει πολυ ωραια κουνια ακριβώς στην τιμή που ήθελα να κοιταξω και λέω να την παραγγείλω από εκεί. Εδώ στην πόλη μου οι πιο απλες κουνιες ξεκινανε από 300 ? η πιο φθηνή και απλη. Σκέτο ξύλο. Πως φαίνεται σαν κατάστημα; Επίσης με συμφέρει να την παραγγειλω γιατί δεν πληρώνω μεταφορικά. Στρώμα θα πάρω από δικό μου άνθρωπο που έχει εργοστάσιο και θα μου κανει και καλητερη τιμή.

Εγω εχω ψωνισει στον γιο μου απο αυτο το καταστημα μαλιστα μου εκαναν δωρο το μαξιλαρι θηλασμου την πρωτη φορα που πηγα και δεν ειχα ψωνισει τπτ!ειναι λεει τακτικη τους να κανουν δωρα στις μελλουσες μανουλες!

Εχουν πολυ καλη ποιοτητα και στα επιπλα και στα βαμβακερα τους!

Το καροτσι επισης το πηρα απο εκει και την καλαθουνα και το μπανακι σχεδον τα παντα εκτος απο το παδικο δωματιο που μου εβγαινε φθηνοτερο στο ικεα!

Στο ικεα ξυλο πευκου λευκο λακαριστο ντουλαπα,αλαξιερα-βιβλιοθηκη και κουνια 290 ευρω και στρωμα πηρα coco-mat !στο motherbaby δεν εμειν πολυ ευχαριστημενη με το καροτσι μου γιατι ηταν τελικα βαρυ και μενω σε ανηφορες και μου κοβωταν η ανασα ανεβα κατεβα!αλλα ειδικα κατι φανελακια κατι σεντονακια και κατι ρουχαλακια τα καταευχαριστηθηκα!το μπανακι καλο ηταν και η καλαθουνα μια χαρα!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Αφου το δημιουργησεις, θα επιλεξεις απο κατω που λεει τη μορφή που πρεπει να εχει. Θα επιλεξεις αυτό που αναφερεται σε φορουμς.

Θα το κανεις copy και paste στο προφιλ σου- στην επεξετγασια υπογραφής.


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω δυστυχως τα γαλακτοκομικα ιδιαιτερα τα τοσο άσπρα δε μπορω ουτε να τα μυρισω. Ουτε κατσικισια, ουτε προβεις γιαουρτια, ουτε φετα, ουτε ανθοτυρα, τιποτα! Και δεν τα εμαθε ουτε η κορη μου- δυστυχως! Φετα μπορει να φαει λίγο, αλλα βλεπω της φαινεται ξενη γευση!

Εμείς πάλι το αντιθετο! 1 κιλό φετα αγοράζω στανταρ στις 5-7 μέρες και το τρωμε οι 3 μας στο σπίτι!!! Η κόρη μου όπου κάθεται να σερβιριστεί, λέει: τυρί φέτα δεν έχει;;;:D:D:D


Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια μπορει καμια να μου πει πως θα περασω το τικερ εδω?

πας και φτιαχνεις τικερ και αντιγραφεις το url απο το σαιτ του τικερ εκει που λεει για φορουμ και κανεις επικοληση!

Πας βοηθηματα --> επεξεργασια υπογραφης και σου βγαινει ενα πλαισιο σαν αυτο που γραφεις μηνυμα σε αυτο κανεις επικοληση την διευθηνση!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

πας και φτιαχνεις τικερ και αντιγραφεις το url απο το σαιτ του τικερ εκει που λεει για φορουμ και κανεις επικοληση!

Πας βοηθηματα --> επεξεργασια υπογραφης και σου βγαινει ενα πλαισιο σαν αυτο που γραφεις μηνυμα σε αυτο κανεις επικοληση την διευθηνση!

Και πώς αλλάζει η ηλικία πχ του παιδιού; καθε μερα πως προστίθεται; ειχα βαλει παλιά και εγω αλλά η ηλικία δεν αλλαζε...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το Μαράκι το είπε πιό επιστημονικά! Χαχαχα!!

😄😄😄

Ηλιοβασίλεμα, πολύ καλά κάνετε!! Ο άντρας μου απορεί πως δεν τρωω φετα, αλλα εχει συμβιβαστεί που δε μπορώ ουτε να τη μυρισω μες το ψυγείο!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και πώς αλλάζει η ηλικία πχ του παιδιού; καθε μερα πως προστίθεται; ειχα βαλει παλιά και εγω αλλά η ηλικία δεν αλλαζε...

Και μενα ειχε κολλησει στο ένα!

Πρεπει να φτιαξεις καινουριο τικερ γενέθλιο όχι για γέννηση!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...