Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τσουυυυυυπ!!!!Να'μαι κι εγω!!!

Κριμα που δεν ειχε βρακια κοαλακι μου!!!Θα σου παρω εγω απο δω!!!Ειδες??Και η συμπεθερα σου το ιδιο με τα πανυγηροβρακια!!χαχαχαχαχαχαααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Εllie μου εχει δικιο το κοαλακι!!!!Κανε αυτο που θες,ακου αυτο που σου λενε και απλα αγνοησε το!!!Δειξε και με τον τροπο σου οτι εδω τερμα τα αστεια!!!Οι αποφασεις ειναι δικες σου και του αντρα σου!!!

Παθε και καμια κριση οτι δεν εισαι και πολυ καλα,οτι νιωθεις δυσφορια κτλ. με το που σου λενε κατι ενοχλητικο,να δεις πως ηρεμουν!!

Αμα πια!!!!!Δεν καταλαβαινουν δηλαδη οτι απο ενα σημειο και μετα τα παιδια τους εχουν την δικη τους οικογενεια???Ε,αφου δεν το καταλαβαινουν,κανε τους εσυ να το εμπεδωσουν!!!Συγχιζομαι με κατι τετοια πολυ!!!!

Το μωρο σου και τον αντρα σου κι ολα θα ερθουν!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλως το ηλιοβασιλεμα......περασατε ωραια....?????

Και εμεις εδω κρυο εχουμε αυτες τις μερες......,!!!!!!!

Ολες πεθεροπληκτες......???????????

Τι κανει η αγγελικουλα......???????

Α,μπα!!!!Εγω δεν ειμαι πεθεροπληκτη κοριτσια!!Η πεθερα μου ειναι νυφοπληκτη!!!χαχαχαχαχαχααααααααα!!!!!

Την σεβομαι και την αγαπω γιατι εχει μεγαλωσει τον ανθρωπο μου και τον εχει κανει αστερι,αλλα της εδωσα να καταλαβει πριν ακομα παντρευτω,και σε αυτην και στον αντρα μου οτι πρεπει να με σεβεται κι αυτη γιατι με εχει επιλεξει ο γιος της για να κανει οικογενεια και να περασει ολη τη ζωη του μαζι μου!!!!Βεβαια αυτο της το εχει περασει και ο αντρας μου απο την αρχη!!!!

Το ιδιο ισχυει και για τους γονεις μου!!!!Λατρευουν τον αντρα μου σαν παιδι τους,μας βοηθουν και μας στηριζουν αλλα δεν επιτρεπω να ανκατευτουν πουθενα!!!Κι αυτος τους αγαπα και τους σεβεται!!!

Ο καθενας στη θεσουλα του γιατι δεν μπορω τις υστεριες!!!!χιχιχιχιχιχιχιχιχι!!!!

Κι οχι τιποτα αλλο!!!Γιατι στο τελος μια θα μεινει κι αυτη θα ειμαι εγω!!!Οποτε ας μεινουμε ολοι μαζι για να μην στεναχωρηθει και κανενας!!!χαχαχαχαχαααααα!!!!!!!!!

Ηλιοβασιλεμα μου καλως ηρθες!!Μπραβο που ξεφυγατε λιγακι!!!!!Θα μας τα πεις αυριο!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Παω κι εγω νερα'ι'δουλες μου να χαλαρωσω,στο κρεβατακι μου!!!!Ρανττεβου αυριο!!!!!!

Καληνυχτα και ονειρα γλυκα σε ολες και στα σπορακια σας ειτε ειναι μεσα ειτε εξω απο την κοιλιτσα!!!!

Μαααααααααατς!!!!!!!

Μουυυυυυυυυτς!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!! Διάβαζα τόση ώρα νεα σας από την Κυριακή!

Τα δικα μου είναι οτι πήγα στο γιατρό, το μωρό ήταν μια χαρά, με εξετασε εξονυχιστικά, από κοιλιάς και κολπικά και δε βρήκε τίποτα!

Οπωσδηποτε μου ειπε υπαρχει καποιο αγγειακι που δινει αυτο το αίμα - χτες το βραδυ είχα πάλι ροζ έντονο- και μη σας τα πολυλογώ με έβαλε κ έκανα εξετασεις για θρομβοφιλία και ας μην εχω ιστορικό και ας έχω γεννησει ήδη ένα μωρό χωρίς προβλήματα. Θα βγουν την Παρασκευή!

Επισης θα μεινω 15 μερες αυστηρώς στο κρεβατι, μόνο τουαλετα..

Εχω απελπιστεί, να πω την αλήθεια...

YOLA, αυτην την εξεταση δεν την εχω κανει ποτε στην εγκυμοσυνη, και αφου σου εξηγησε ο γιατρος σου ετσι, μη σε αγχώνει τίποτα!

ΕΛΛΗ, το στομαχι σου ειναι απο αυτα που περνας! Κοιταξε να εισαι εσυ κ ο αντρας σου καλά και όλα θα γίνουν! Μην ξεχνας οτι εσύ θα είσαι η μάνα του παιδού και η κυρια του σπιτιου σου κ ασε τους άλλους να κουρευονται!

ΜΑΡΙΑ, σα να διαβαζω τα δικά μου, εσύ! Και μεις με τον άντρα μου έχουμε καταντησει αδερφια και δεν προβλεπω να αλλαζει κατι μεχρι να γεννησω με το καλό!

ΚΟΑΛΑΚΙ, ΑΓΟΡΟΜΑΜΥ, ΜΠΟΤΣΑΚΙ, ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ, ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ, ΣΟΤΣΑΦΙ, XRYDIM, ποια να ξεχναω πάλι;; Ειστε καλά;;


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας κοριτσια!

Τσουυυυυυπ!!!!Να'μαι κι εγω!!!

Κριμα που δεν ειχε βρακια κοαλακι μου!!!Θα σου παρω εγω απο δω!!!Ειδες??Και η συμπεθερα σου το ιδιο με τα πανυγηροβρακια!!χαχαχαχαχαχαααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Εllie μου εχει δικιο το κοαλακι!!!!Κανε αυτο που θες,ακου αυτο που σου λενε και απλα αγνοησε το!!!Δειξε και με τον τροπο σου οτι εδω τερμα τα αστεια!!!Οι αποφασεις ειναι δικες σου και του αντρα σου!!!

Παθε και καμια κριση οτι δεν εισαι και πολυ καλα,οτι νιωθεις δυσφορια κτλ. με το που σου λενε κατι ενοχλητικο,να δεις πως ηρεμουν!!

Αμα πια!!!!!Δεν καταλαβαινουν δηλαδη οτι απο ενα σημειο και μετα τα παιδια τους εχουν την δικη τους οικογενεια???Ε,αφου δεν το καταλαβαινουν,κανε τους εσυ να το εμπεδωσουν!!!Συγχιζομαι με κατι τετοια πολυ!!!!

Το μωρο σου και τον αντρα σου κι ολα θα ερθουν!!!!

Όλες εχεται δικιο και το ξέρω. Αλλά πως να,μην ακούω τίποτα; Στο σπιτι τους μένουμε και από αυτους τρώμε. Ο αντρουλης μου δεν μιλαει για να μην έχει προβλήματα. Ρε κοριτσια ούτε με εχει ρωτήσει ποτε πως ειναι το μωρό! Εγώ έρχομαι ολο χαρά και της τα λέω. Προσπαθώ να κάνω τα παντα για να ήμαστε κάπα. Και στο γιατρό της εχω πει να έρθει και τελευταία στιγμη δεν έρχεται. Κάνω ότι μπορώ ξερεται πόσες συνήθειες εχω αλλάξει για να συμβιβαστω; Μόνο ο πεθερός μου ρωτάει τον αντρουλη μου όταν γυρνάμε αν είναι όλα καλά. Προσπαθεί ο άνθρωπος να κρατησει ισορροπίες. Όταν λέει κάτι καλό για φαγητο η οτιδήποτε εχω κάνει για να μην πει τίποτα η πεθερά μου κοιτάει να πει και κάτι κακό γιατί

ε αυτήν όλο παρατηρήσεις είναι.

Οσο για τις κρίσεις δεν θελω. Όσο και να στενοχωριέμαι λέω μια κουβέντα και φεύγω. Λαι είχα ξυπνήσει τόσο καλα χθες! Ολο γελούσα. Είχα ηρεμήσει και για το θέμα κουνια γιατί είχα αγχωθει πολύ όταν έβλεπα κατι τιμες 300+ ?. Και μου το έβγαλε ξυνο.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!! Διάβαζα τόση ώρα νεα σας από την Κυριακή!

Τα δικα μου είναι οτι πήγα στο γιατρό, το μωρό ήταν μια χαρά, με εξετασε εξονυχιστικά, από κοιλιάς και κολπικά και δε βρήκε τίποτα!

Οπωσδηποτε μου ειπε υπαρχει καποιο αγγειακι που δινει αυτο το αίμα - χτες το βραδυ είχα πάλι ροζ έντονο- και μη σας τα πολυλογώ με έβαλε κ έκανα εξετασεις για θρομβοφιλία και ας μην εχω ιστορικό και ας έχω γεννησει ήδη ένα μωρό χωρίς προβλήματα. Θα βγουν την Παρασκευή!

Επισης θα μεινω 15 μερες αυστηρώς στο κρεβατι, μόνο τουαλετα..

Εχω απελπιστεί, να πω την αλήθεια...

YOLA, αυτην την εξεταση δεν την εχω κανει ποτε στην εγκυμοσυνη, και αφου σου εξηγησε ο γιατρος σου ετσι, μη σε αγχώνει τίποτα!

ΕΛΛΗ, το στομαχι σου ειναι απο αυτα που περνας! Κοιταξε να εισαι εσυ κ ο αντρας σου καλά και όλα θα γίνουν! Μην ξεχνας οτι εσύ θα είσαι η μάνα του παιδού και η κυρια του σπιτιου σου κ ασε τους άλλους να κουρευονται!

ΜΑΡΙΑ, σα να διαβαζω τα δικά μου, εσύ! Και μεις με τον άντρα μου έχουμε καταντησει αδερφια και δεν προβλεπω να αλλαζει κατι μεχρι να γεννησω με το καλό!

ΚΟΑΛΑΚΙ, ΑΓΟΡΟΜΑΜΥ, ΜΠΟΤΣΑΚΙ, ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ, ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ, ΣΟΤΣΑΦΙ, XRYDIM, ποια να ξεχναω πάλι;; Ειστε καλά;;

Το στομάχι μου είναι απ'όλα. Γιατί και πριν με πείραζε οταν αγχωνομουνα αλλά μπορούσα να φάω. Τώρα δεν μπορώ. Και μακάρι να ήμουν κυρία του σπιτιού μου. Τότε δεν θα με ένοιαζε αν θα τσακωθω.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το στομάχι μου είναι απ'όλα. Γιατί και πριν με πείραζε οταν αγχωνομουνα αλλά μπορούσα να φάω. Τώρα δεν μπορώ. Και μακάρι να ήμουν κυρία του σπιτιού μου. Τότε δεν θα με ένοιαζε αν θα τσακωθω.

Δεν κατάλαβα οτι μένετε όλοι μαζί! Υποθετω η κουνιάδα σου δεν έχει δικό της παιδί ε; Άλλος ένας λόγος η πεθερά σου να σε αποστρέφεται.

Η ζήλεια είναι τεραστιο πράγμα! Και αυτό που δεν την αφηνει να δει ειναι οτι το παιδάκι που εχεις μεσα σου είναι και παιδί του παιδιού της!

Πόσο δυσκολο θα ήταν να βρισκατε ένα μικρό σπιτι οι δυο σας'

Δυσκολευεστε οικονομικα παρα πολύ;

(Συγγνωμη που σε ρωταω, φερνω τον εαυτό μου στη θεση σου και νιωθω οτι θα προτιμουσα να μενω κ σε καλυβα ακόμα)


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα οτι μένετε όλοι μαζί! Υποθετω η κουνιάδα σου δεν έχει δικό της παιδί ε; Άλλος ένας λόγος η πεθερά σου να σε αποστρέφεται.

Η ζήλεια είναι τεραστιο πράγμα! Και αυτό που δεν την αφηνει να δει ειναι οτι το παιδάκι που εχεις μεσα σου είναι και παιδί του παιδιού της!

Πόσο δυσκολο θα ήταν να βρισκατε ένα μικρό σπιτι οι δυο σας'

Δυσκολευεστε οικονομικα παρα πολύ;

(Συγγνωμη που σε ρωταω, φερνω τον εαυτό μου στη θεση σου και νιωθω οτι θα προτιμουσα να μενω κ σε καλυβα ακόμα)

Δεν πειραζει που ρωτας. Το θέμα είναι ότι και η κουνιαδα μου ειναι έγκυος. Καταλαθος! Εγώ προσπαθουσα να μεινωεγκυοςκαι έμεινε πριν από μένα. Ολα τα υπολογίσαμε διαφορετικά. Δεν έχουμε λεφτα για να φυγουμε από δω. Τυπικά είμαστε και οι δύο άνεργοι. Ασφαλισμένοι στο ΙΚΑ μέσω ΟΑΕΔ λόγο ηλικίας. Ο πεθερός μου που και που δουλεύει και περνει και τον αντρουλη μου μαζί για βοήθεια. Οι δικοί μου μόνο η μάνα μου δουλευει και τους πληρωνει οπότε και αν θυμηθεί. Φτάνουν να μην έχουν ούτε ψωμί να πάρουν. Ούτε βενζινη στο αυτοκινητο για να την πάει ο πατέρας μου δουλειά. Κι όμως μου είπε πως αν την πληρώσουν θα μου δώσει κάτι να βοηθήσει. Ενώ αυτοί εδώ τίποτα. Ούτε να πουν ότι θα βοηθήσουν καπου. Ο πεθερος μου θα θελει. Αλλά θα του φύγουν στην κορη. Εκείνη δεν αγχώνεται πλέον. Και καλά κάνει! Ουτε με έχει κατηγορήσει Ποτε ούτε εγώ εκείνη. Και για πιο λόγο; Τα παμε μια χαρα. Και γεννάει τον Αυγουστο. Γι'αυτό ειπα ότι θα λείπει η πεθερά μου μέχρι να σαραντησει η κουνιαδα μου. Θα κοντευω τον 8ο όταν θα έρθει.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες φιλινάδες!!!!!!! Τι μου κάνετε???

Ελλάκι μου πραγματικά αυτά που περιγράφεις είναι πολύ δύσκολα..τι να πω? υπομονή!! Εγώ λέω σχετικά τουλάχιστον με το γάμο (πολιτικό θα κάνετε ε?), να κάνετε τα χαρτιά σας, όταν κανονίσετε την ημερομηνία του γάμου να τους την ανακοινώσετε και αν θέλουν να έρθουν καλώς..αλλιώς δε χάλασε κι ο κόσμος... να παντρευτείτε ήσυχα κι ωραία (εξάλλου ο πολιτικός δεν είναι τπτ, το έκανα πριν ένα μήνα γι αυτό σου λέω, ούτε 5 λεπτά υπόθεση) και τελείωσε η δουλειά. Τι θα κάνει?? Θα πει γιατί παντρευτήκατε? "Γιατί έτσι θέλαμε και γιατί έτσι έπρεπε για να μη χρειάζεται μετά τη γέννα να τρέχει ο γιος σου να αναγνωρίσει το μωρό"..Τέλος!!! Εσύ να κοιτάς να είσαι καλά με τον αντρούλη σου και κυρίως να προστατεύεις το μικράκι σου..όλα τα άλλα κάποια στιγμή θα το πάρουν απόφαση ότι εσένα διάλεξε ο γιος τους..όσο πιο νωρίς το καταλάβουν, τόσο το καλύτερο για όλους!!!! :evil::evil:

May μου καλημέρα! κάτσε ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλα...ενθαρρυντικά τα βρίσκω τα νέα από το γιατρό! :)

Εντάξει έχω λιώσει στο γέλιο με τη συζήτηση με τα βρακιά!!!!!!!!!! Είστε φοβερές!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα!!!

May ευτυχώς που είδατε το μωράκι σας και είναι καλά!!! Οπότε ακόμη 15 μέρες ξεκούραση αναγκαστική και καλά αποτελέσματα τις εξετάσεις που έκανες.

Ellie2013, είναι βασανιστικό να εξαρτάσαι οικονομικά από τρίτους που δεν στο έχουν αλλά σε κατηγορούν, σε κρίνουν, σε προσβάλλουν και η βοήθειά τους καταντάει προσβολή...Εσύ από την μεριά σου βάλε "παρωπίδες" για το καλό του μωρού σου που έχεις στην κοιλιά σου και κάνε υπομονή... Μακάρι να βρει ο άντρας πιο σταθερό μεροκάματο για να σας σεβαστούν λίγο παραπάνω...

Εμένα ένα από τα προβλήματα / θέματα που έχω με το σόι του άντρα μου, είναι και το οικονομικό...Αλλά από την αντίθετη πλευρά... Είμαστε χρεωμένοι για χάρη τους με δάνεια, τα οποία τα έμαθα κατόπιν εορτής (2 μήνες αφότου γέννησα) και κανένας τους δεν το αναγνωρίζει, κανένας τους δεν βοηθάει και έχουμε δώσει ότι έχουμε και δεν έχουμε στις τράπεζες και ακόμη χρωστάμε... έχοντας μείνει πια με ένα μόνο χαμηλό μισθό στο σπίτι για να πληρώνουμε μόνο τις δόσεις, κανά λογαριασμό και το σουπερμαρκετ...Και δεν σέβονται ούτε το γεγονός ότι δεν διέλυσα τον γάμο μου, γιατί αγαπάω τον γιο τους/αδερφό τους παρά την βλακεία που έκανε και χρεώθηκε δάνεια χωρίς να μου το πει!!!!!!!!!!!

Αλλά βρε κορίτσια εκείνο το καλοκαιρινό απόγευμα, που είχα την μόλις 2 μηνών τότε κορούλα μου στο σπίτι, όταν ήρθε ο άντρας μου και βρήκε το θάρρος να ομολογήσει το μυστικό του, τότε γκρεμίστηκαν πολλά μέσα μου... Δεν ξέρω τί θα έκανα αν δεν είχα παιδί αλλά έχοντας το παιδί, είπα οκ, να το παλέψουμε αλλά θα βοηθάνε και τα αδέρφια σου στις δόσεις. Από τότε, 4 χρόνια τώρα, δεν εχω μιλήσει καθόλου μαζί τους για αυτό το θέμα, αφηνω τον αντρα μου να κουβεντιαζει μαζί τους αλλά ούτε 50? δεν μας έχουν δώσει... Δίνουν μόνο στους φτωχούς γονείς τους γιατί έπαψε το κορόίδο ο άντρας μου να συντηρεί το πατρικό του, όπως έκανε πριν με παντρευτεί και για αυτό επαιρνε τα δάνεια... όχι για λούσα αλλά για διαβίωση...

Και παρόλα αυτά δεν μας το έχουν και δεν μας σέβονται!!!!!!!! Όχι να το βουλώσουν και να πουν: οκ κοιταξε την νυφη μας, στεκεται διπλα στον αντρα της και κάνει μώκο για τα χρέη!!! Αλλά ο εγωισμός τους είναι ανυπόφορος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μόνο τα δικά τους προβλήματα έχουν σημασία...

Αχ, και όλο αυτό πόσο μου εχει κοστίσει στην ψυχολογία...πόσο άγχος κουβαλαω...πόσο στεναχωρώ τον αντρα μου με τις βαριές μου κουβέντες συχνά πυκνά...πόσο έχει αλλάξει η ζωή μας με τα δάνεια, μετά η απόλυσή μου...πόσο πέρα πήγανε οι επιθυμίες μας ακόμη και το 2ο παιδί...πόσο επηρεάζεται και ο οργανισμός μου...ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΣΩΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω. Και εγω γινομαι πολύ πικρή ώρες ωρες. Και φυσικα τον αγαπω πολύ! Ποια θα καθοταν να υπομένει όλα αυτά ανύπαντρη χωρις τίποτα και να είναι στην ηλικία μου. 22 χρόνων είμαι (άντε και μισό). Αλλά αν ήθελα να τον παρατήσω θα το έκανα. Ώρες ώρες νιώθω οτι δεν με καταλαβαίνει. Σήμερα του είπα ότι φοβάμαι οτι δεν θα γίνουμε Ποτε οικογένεια. Παντα θα υπάρχουν τρίτοι ανάμεσα. Και πως αν ποτε χωρησουμε να ξέρεις που να ριξεις το βάρος. Γιατί τώρα θα χάσεις 2 όχι ένα.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...