Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

χαχαχαχαχαααααααα!!!!!Πες τα βρε Μαρακι!!!Εγω τον βαζω και μου παιρνει τα πιο ακριβα για να μη χαλαω τα λεφτα μου και μετα αποφασιζει να ερθει μαζι μου να τα παρω απο το πανηγυρι,κι οταν δεν κοιταει χωνω και κανενα μποξερακι μεσα και του το παρουσιαζω μετα απο καμια εβδομαδα και καλα οτι τα αγοραζω απο μαγαζι!!!!!!!χαχαχαχαχααααααααα!!!!!!!!!

ναι οικονομικη κριση οικονομικη κριση !

δουλευει 12 ωρες την μερα και 7 μερες την εβδομαδα για ενα κωλομισθο και μετα μου θελει επωνυμα κι ακριβα και του πεφτει η μυτη!

σιγα καλε!

τωρα που κρεβατωθηκα να σας πω να γελασετε του λεω την προηγουμενη παρασκευη σε παρακαλω Σωτηρη μου πηγαινε εχει λαικη εδω απο πανω παρε μου κανα φορεματακιγια εδω μεσα γιατι δεν χοραω πουθενα με την κοιλουμπα

παει και ερχεται με σακουλα πο μαγαζι και 2 φορεματα !

τι ειναι αυτα καλε του λεω?

απ:να πας εσυ στην λαικη πηγα πεσαν οι κλωσσες πανω μου και με ρωταγαν ποσο κανει αυτοι και ποσο εκεινο και οταν τους ειπα οτι δεν ειμαι του παγκου μου ειπαν και τι θες εσυ εδω και αγοραζεις φορεματα και γελαγαν !τα πηρα στο κρανιο και πηγα σε ενα μαγαζακι και σου πηρα 2 μη ρωτησεις ποσο ειχαν γιατι θα την πληρωσεις εσυ!!!!

χαχα εκανα κατι γελια!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ναι οικονομικη κριση οικονομικη κριση !

δουλευει 12 ωρες την μερα και 7 μερες την εβδομαδα για ενα κωλομισθο και μετα μου θελει επωνυμα κι ακριβα και του πεφτει η μυτη!

σιγα καλε!

τωρα που κρεβατωθηκα να σας πω να γελασετε του λεω την προηγουμενη παρασκευη σε παρακαλω Σωτηρη μου πηγαινε εχει λαικη εδω απο πανω παρε μου κανα φορεματακιγια εδω μεσα γιατι δεν χοραω πουθενα με την κοιλουμπα

παει και ερχεται με σακουλα πο μαγαζι και 2 φορεματα !

τι ειναι αυτα καλε του λεω?

απ:να πας εσυ στην λαικη πηγα πεσαν οι κλωσσες πανω μου και με ρωταγαν ποσο κανει αυτοι και ποσο εκεινο και οταν τους ειπα οτι δεν ειμαι του παγκου μου ειπαν και τι θες εσυ εδω και αγοραζεις φορεματα και γελαγαν !τα πηρα στο κρανιο και πηγα σε ενα μαγαζακι και σου πηρα 2 μη ρωτησεις ποσο ειχαν γιατι θα την πληρωσεις εσυ!!!!

χαχα εκανα κατι γελια!

χαχαχαχχαχαααααα!!!!!!!!!Εμενα δεν ειναι πολυ του επωνυμου,απλως ντρεπεται να παει σε παγκο να διαλεγει μποξερακια!!Ας ειναι σε μαγαζι κι ας ειναι φτηνα,δεν το νοιαζει!!Εγω εν τω μεταξυ τα σηκωνω πανω τα μετραω απο δω τα μετραω απο κει και κοκκινιζει το μαναρι μου!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αρε μαρακι.....χαχααχχχαχαχααχαχα...,!!!!!!!!

Μπορει να εισαι κρεβατωμενη αλλα σε θελει κοκετουλα.....!!!!!!!ααχχαχαχαχ...,!!!!

Μποτσακι μου και εγω προτιμω τα βαμβακερα για λογους υγειηνης και οσο ημουν εγκυος επαιρνα 1 νουμερο μεγαλυτερα αλλιως δυσανασχετουσα, εμ 18 κιλα ηταν αυτα.....!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρε μαρακι.....χαχααχχχαχαχααχαχα...,!!!!!!!!

Μπορει να εισαι κρεβατωμενη αλλα σε θελει κοκετουλα.....!!!!!!!ααχχαχαχαχ...,!!!!

Μποτσακι μου και εγω προτιμω τα βαμβακερα για λογους υγειηνης και οσο ημουν εγκυος επαιρνα 1 νουμερο μεγαλυτερα αλλιως δυσανασχετουσα, εμ 18 κιλα ηταν αυτα.....!!!!!!!!!!!

Ναι,ναι κι εγω το ιδιο!!!Ειτε με κιλα ειτε χωρις ειναι αλλο πραγμα το κηλοτακι το βαμβακερο!!!

Αλλωστε οπως ειπα και πριν,μπετονιερα με στρινγκ εχετε δει??Ουτε κι εγω!!!χαχχαχαχαχαχαχαααααααααα!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αρε μαρακι.....χαχααχχχαχαχααχαχα...,!!!!!!!!

Μπορει να εισαι κρεβατωμενη αλλα σε θελει κοκετουλα.....!!!!!!!ααχχαχαχαχ...,!!!!

Μποτσακι μου και εγω προτιμω τα βαμβακερα για λογους υγειηνης και οσο ημουν εγκυος επαιρνα 1 νουμερο μεγαλυτερα αλλιως δυσανασχετουσα, εμ 18 κιλα ηταν αυτα.....!!!!!!!!!!!

α δεν εχω παραπονο το καημενο με προσεχει!!

εγω στεναχωριεμαι ,γιατι δεν ηθελε δευτερο ειχαμε πολλες δυσκολιες με το πρωτο οχι μονο οικονομικες αλλα κυριως οτι εργαζεται πολλες ωρες και δεν μας βλεπει ουτε εχει την δυνατοτητα να μας βοηθησει , να παει για ψωνια κλπ

επισης ο μικρος μεχρι προτεινος ηταν πολυ δυσκολο παιδι και μας κουρασε πολυ χωρις βοηθεια δεν ειχαμε χρονο να βρεθουμε λογο δουλειας αλλα και στο σπιτι γινοταν ο χαμος!

τωρα ειχαμε αρχισει να βρισκουμε τους ρυθμους μας και ο μικρος πολυ συνεργασιμος και ετσι τα καταφερναμε ,ε λιγο η εγγυμοσυνη λιγο το απαγορευτικο για σεξ εχουμε γινει 2 πολυ ωραια αδερφακια που συγκατοικουμε!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α δεν εχω παραπονο το καημενο με προσεχει!!

εγω στεναχωριεμαι ,γιατι δεν ηθελε δευτερο ειχαμε πολλες δυσκολιες με το πρωτο οχι μονο οικονομικες αλλα κυριως οτι εργαζεται πολλες ωρες και δεν μας βλεπει ουτε εχει την δυνατοτητα να μας βοηθησει , να παει για ψωνια κλπ

επισης ο μικρος μεχρι προτεινος ηταν πολυ δυσκολο παιδι και μας κουρασε πολυ χωρις βοηθεια δεν ειχαμε χρονο να βρεθουμε λογο δουλειας αλλα και στο σπιτι γινοταν ο χαμος!

τωρα ειχαμε αρχισει να βρισκουμε τους ρυθμους μας και ο μικρος πολυ συνεργασιμος και ετσι τα καταφερναμε ,ε λιγο η εγγυμοσυνη λιγο το απαγορευτικο για σεξ εχουμε γινει 2 πολυ ωραια αδερφακια που συγκατοικουμε!

Μαρακι μου μην στεναχωριεσαι!!!Θα περασουν ολα!!!Και θα τα θυμασαι και θα λες ποτε περασαν!!!

Οσο για το σεξ κι εμεις το ιδιο!!!Ο γιατρος ειπε οκ. αλλα προσεχτικα,εμεις ομως δεν μπορουμε με τιποτα!Φοβομαστε!!Θα περασει και αυτο!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδιτσες μου μολις σφουγγαρισα λιγο και τωρα κανω ενα μπανακι και παω στη φιλεναδα μου γιατι εχουμε να ντυσουμε μια κοπελα για ενα ρολο που θα κανει!!!Θα περασει κι ηωρα!!!!

Θα μπω αργα παλι!!!!

Σας φιλωωωωωωωωωωω!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου μην στεναχωριεσαι!!!Θα περασουν ολα!!!Και θα τα θυμασαι και θα λες ποτε περασαν!!!

Οσο για το σεξ κι εμεις το ιδιο!!!Ο γιατρος ειπε οκ. αλλα προσεχτικα,εμεις ομως δεν μπορουμε με τιποτα!Φοβομαστε!!Θα περασει και αυτο!!!!!!!

ειναι διαφορετικο να φοβασται και αν θελησετε αν μπορειτε και ειναι διαφορετικο να στο εχουν απαγορευσει!

ξερω οτι θα περασει αλαλ επειδη τα εχω ξαναπερασει και επειδη δεν εχουμε βοηθεια ξερω οτι δυσκολα θα βρουμε τους ρτυθμους μας!αλλα μπροστα στα παιδακια μου δεν πειραζει!

η πλακα ειναι ο αντρας μου που γινεται 45 τον αυγουστο εγω ειμαι 28 και μου λεει δεν θα προλαβεις μωρη κακουργα να με χαρεις στ α50 οι αντρες περναν κλιμακτηριο και δεν τους σηκωνεται!!!χαχα

με πειραζει!

:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τσααααα κι απο εμας, μαζευτηκαμε κι εμεις,μπανιαριστηκαμε,φαγαμε και τωρα νανι ο μικρος και χαζεμα η μαμα!! Συμπεθερα μου ψωνισατε τιποτα απο το πανηγυρι? Κι εμας εδω φερνουν πολυ καλα βρακια και καλτσες!!

Yola μου το ξανατσεκαρα, αρνητικο γραφει, σιγουρα δεν ειναι ο IGM. Και σε δυο διαφορετικα μικροβιολογικα που εχει τυχει να το κανω ετσι το περιεγραφαν. Τι να πω!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Τσααααα κι απο εμας, μαζευτηκαμε κι εμεις,μπανιαριστηκαμε,φαγαμε και τωρα νανι ο μικρος και χαζεμα η μαμα!! Συμπεθερα μου ψωνισατε τιποτα απο το πανηγυρι? Κι εμας εδω φερνουν πολυ καλα βρακια και καλτσες!!

Yola μου το ξανατσεκαρα, αρνητικο γραφει, σιγουρα δεν ειναι ο IGM. Και σε δυο διαφορετικα μικροβιολογικα που εχει τυχει να το κανω ετσι το περιεγραφαν. Τι να πω!

Οχι δεν πηραμε τιποτα γιατι δεν ειχε φετος πολλα πραγματα, η αληθεια ειναι οτι στεναχωρεθηκα διοτι καταλαβα για ακομη μια φορα πως ο κοσμος δεν εχει ψωμακι να φαει στην πλειοψηφια. Ηθελα να παρω παιχνιδακια για το μωρο αλλα προλαβε η μαμα μου και της πηρε μερικα απο το χθεσινο πανηγυρι σε αλλη περιοχη που εγινε και πεταχτηκαν λιγο να ξεσκασουν μετα τη δουλεια.

Πως ειστε εσεις...,??????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...