Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Δεν το πιστευω!!!!!Αυτη ειναι τηλεπαθεια!!!!!!!!!

Πραγματικα.........τηλεπαθεια.....!!!!!!

Σημερα θα παμε βολτα στη πανηγυρι ο καιρος ευνοει μια χαρα.....για την ωρα τουλαχιστον....!!!!!!!

Τι κανετε τσουπριτσες.....?????

Το ηλιοβασιλεμα εγραψε οτι θα φυγουν για 2ημερο και μολις τωρα το θυμηθηκα.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα.........τηλεπαθεια.....!!!!!!

Σημερα θα παμε βολτα στη πανηγυρι ο καιρος ευνοει μια χαρα.....για την ωρα τουλαχιστον....!!!!!!!

Τι κανετε τσουπριτσες.....?????

Το ηλιοβασιλεμα εγραψε οτι θα φυγουν για 2ημερο και μολις τωρα το θυμηθηκα.

Αχ ωραια!!Κι γω περιμενω πως και πως να ερθει το πρωτο της Αγιας Μαρινας να παω να παρω βλακειουλες για το σπιτι,κι επισης μη γελασετε...πολυ ωραια βρακια!!!!

Ο καιρος μια χαρα θα ειναι!Θα το ευχαριστηθητε!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

. Sudocream (2108547802, [email protected]) (μικρό δείγμα κρέμας) 2. Nuk ([email protected]) 3. Frezyderm ([email protected]) (μικρές συσκευασίες μεγέθους δειγμάτων φαρμακείου) 4. Chicco ([email protected]) 5. Babyspace (http://www.babyspace.gr) (με εγγραφή στέλνουν κουπούνια ή δείγματα εφοσον ενημερωσουν οτι εχουν διαθεσιμα, οχι παντα) 6. Babylino ([email protected]) (στέλνουν δείγματα υπολογίστε να τους πάρετε 1 μήνα πριν την γεννα) 7. Nestle (8001168068) (δειγματα οταν το μωρο γινει 5-6 μηνων) 8. Planet baby (2103493999) (στελνουν εκπτωτικα κουπονια για περιορισμένο χρονικό διάστημα) 9. Πανες Chicco (8001156000) (λίγα δείγματα πανών) 10. Libero (80011542376) (δίνουν στο μαιευτήριο ή μέχρι 1 μήνα αφού γεννήσετε) 11. Pampers (8001123000) (δίνουν στο μαιευτήριο)

12. weleda.gr 13. septona.gr 14.caredirect=2109287600 (στέλνουν διαφημιστικό βαλιτσάκι 1-1/2 μήνα αφού τους καλέσετε) 15. mybabysworld.gr (Με την εγγραφή σας και αφού γεννήσετε θα λάβετε κουπούνια για JOHNSON)+βαλιτσακι με προιοντα Libero+Johnson 16.nutricia.gr (τσαντάκι για πρώτες εξετάσεις μωρού) 19. mambaby.com (δείγματα μπιμπερο+πιπιλα anticolic) 20. milupa.gr (στέλνουν δείγματα και κουπούνια μετά τον 2ο μήνα ζωής του μωρού) 21. stick it(ηλεκτρονικό κατάστημα για αυτοκόλλητα, δωρεάν δείγματα αυτοκολλήτων) 22. pharmshop 23. Δελτα (εκπτωτικα κουπονια για προιοντα advance+εντυπο για κουκουβαγιες για να συγκεντρωνετε ποντους και να στελνουν δωρακι) 24. Mustela ([email protected]) 25. Phyto (www.phyto-paris.gr) 26. Προδερμ ( δινουν τα μαιευτηρια αν οχι επικοινωνειτε να σας στειλουν στο σπιτι) 27. Eau Thermale Avene (στέλνουν δείγματα σε φαρμακείο της επιλογής σας)

Να εισαι καλα βρε Ελλη μου!μας εβγαλες απο κοπο!!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ ωραια!!Κι γω περιμενω πως και πως να ερθει το πρωτο της Αγιας Μαρινας να παω να παρω βλακειουλες για το σπιτι,κι επισης μη γελασετε...πολυ ωραια βρακια!!!!

Ο καιρος μια χαρα θα ειναι!Θα το ευχαριστηθητε!

Χαχαχαχχααχχααχαχαχαχαχααχαχαχαχ...............ε αυτο θα προσμονη.......για βρακια......!!!!!!!! Χαχαχαχχαχαχαχαχαχα..........!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρος μου ειπε οτι θα με στειλει σε εναν κορυφαιο γιατρο για την β'επιπεδου ο οποιος κανει και μια επιπλεον εξεταση για χρωμοσωματα!!Αν αυτη η εξεταση δειξει κατι τοτε θα το συζητησουμε και αν πρεπει θα την κανω!!Αν οχι,δεν υπαρχει κανενας λογος να μπω σε αυτη τη διαδικασια!!

Ετσι μου ειπε!!Τωρα,θα δειξει!!Εσυ??

Αυτο που σου ειπε ο γιατρος σου ειναι το PAP -A test και το κανουν σχεδον ολοι οι νεογνολογοι και ολα τα μαιευτηρια!Εγω την εκανα στην αυχενικη!

Αντε κοριτσια με το καλο να πανε ολα καλα!!!!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχχααχχααχαχαχαχαχααχαχαχαχ...............ε αυτο θα προσμονη.......για βρακια......!!!!!!!! Χαχαχαχχαχαχαχαχαχα..........!!!!!!!!!!!!

Ναι αμεεεεεεεεεεεεεε!!!!!Γιατιιιιιιιιιιιιιιι????

Ωραιοτατα βρακια για το σπιτι για περιοδο,και βαμαβακερα παρακαλω!!!

Ο αντρας μου καθε φορα που του λεω οτι θελω να παμε στο πανηγυρι βολτα να παρω βρακια,κατουριεται απο τα γελια!!!!χαχαχαχαχααααααααα!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ ωραια!!Κι γω περιμενω πως και πως να ερθει το πρωτο της Αγιας Μαρινας να παω να παρω βλακειουλες για το σπιτι,κι επισης μη γελασετε...πολυ ωραια βρακια!!!!

Ο καιρος μια χαρα θα ειναι!Θα το ευχαριστηθητε!

χαχα και εγω τα καλυτερα εχω παρει απο τετοια πανυγηρια!

Ο αντρας μου νευριαζει και καλα μου λεει τι δεν μπορω να σου παρω ενα βρακι και το παιρνεις απο τα πανυγηρια!ειναι χαζουλη !!!

αλλα εμενα με βολευουν!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που σου ειπε ο γιατρος σου ειναι το PAP -A test και το κανουν σχεδον ολοι οι νεογνολογοι και ολα τα μαιευτηρια!Εγω την εκανα στην αυχενικη!

Αντε κοριτσια με το καλο να πανε ολα καλα!!!!

Οχι αγαπη,το papp a το εκανα με την αυχενικη!!

Ειναι μια καινουργια εξεταση!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι αμεεεεεεεεεεεεεε!!!!!Γιατιιιιιιιιιιιιιιι????

Ωραιοτατα βρακια για το σπιτι για περιοδο,και βαμαβακερα παρακαλω!!!

Ο αντρας μου καθε φορα που του λεω οτι θελω να παμε στο πανηγυρι βολτα να παρω βρακια,κατουριεται απο τα γελια!!!!χαχαχαχαχααααααααα!!!!!!!!!

Και οχι μονο ο ανδρας σου....,!!!!!αχαχαχαχααχαχχαχχαχα.....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχα και εγω τα καλυτερα εχω παρει απο τετοια πανυγηρια!

Ο αντρας μου νευριαζει και καλα μου λεει τι δεν μπορω να σου παρω ενα βρακι και το παιρνεις απο τα πανυγηρια!ειναι χαζουλη !!!

αλλα εμενα με βολευουν!

χαχαχαχαχαααααααα!!!!!Πες τα βρε Μαρακι!!!Εγω τον βαζω και μου παιρνει τα πιο ακριβα για να μη χαλαω τα λεφτα μου και μετα αποφασιζει να ερθει μαζι μου να τα παρω απο το πανηγυρι,κι οταν δεν κοιταει χωνω και κανενα μποξερακι μεσα και του το παρουσιαζω μετα απο καμια εβδομαδα και καλα οτι τα αγοραζω απο μαγαζι!!!!!!!χαχαχαχαχααααααααα!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Και οχι μονο ο ανδρας σου....,!!!!!αχαχαχαχααχαχχαχχαχα.....!!!!!!!!

Εισαι πολυ τσουχτρα!!!!!χαχαχαχαααααααααααα!!!!!!

Λοιπον θα σου παρω κι εσενα να σου στειλω να δεις τι ωραια και βολικα ειναι!!!χαχαχαχαααααα!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εισαι πολυ τσουχτρα!!!!!χαχαχαχαααααααααααα!!!!!!

Λοιπον θα σου παρω κι εσενα να σου στειλω να δεις τι ωραια και βολικα ειναι!!!χαχαχαχαααααα!!!!

Αχχαχαχαχαχαχαχχχαχχα.....,!!!!!!!!

Περα απο την πλακα δεν ετυχε να παρω ακομα απο πανηγυρι αλλα αν δω και μου αρεσουν και με βολευουν φυσικα και θα παρω, οπως παιρνω απο τη λαικη.

Ευχαριστωωωωωωωωωω......!!!!!!!!!!!! Αχχαχαχχααχαχ.....,!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχχαχαχαχαχαχαχχχαχχα.....,!!!!!!!!

Περα απο την πλακα δεν ετυχε να παρω ακομα απο πανηγυρι αλλα αν δω και μου αρεσουν και με βολευουν φυσικα και θα παρω, οπως παιρνω απο τη λαικη.

Ευχαριστωωωωωωωωωω......!!!!!!!!!!!! Αχχαχαχχααχαχ.....,!!!!!!!!!!!!!

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!Ειναι τα ιδια με της λα'ι'κης!!Οι ιδιοι εμπορες ειναι!!!Ξερεις τι ωραια????

Εγω εχω καταργησει και τα παλιοστρινγκ!Τα φοραω σε ειδικες περιπτωσεις μονο,τις οποιε και τις ξεχναμε για αρκετο καιρο!!!Μπετονιερα με στρινγκ,αστο καλυτερα!!!

Με βολευουν μαλακα και ανετα εσωρουχα οπως επισης και ρουχα!!Θελω να αισθανομαι καλα και να μη με ζοριζει τιποτα ασχετα με τα κιλα!!Μαλλον μεγαλωνοντας το απεκτησα αυτο!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...