Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

κοριτσια μου θα σας αφησω! ειμαι νυσταγμενη, παω να ξεκουραστω γιατι ο μικρουλης εχει αγριεψει και απο αυριο θα ειμαστε μεσα το πρωι οποτε εχω κυνηγι μεσα στο σπιτι!! σας φιλω οοοολες γλυκα! ενα εξτρα φιλακι στη φουρτουνιτσα μας!!

Ενταξει ομορφη μου!!!Καλη σας νυχτα και καλο ξημερωμα!!!Φιλακια στον Δημητρακη!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μικρό καλέ 3ων μηνων. Για μενα η καλυτερη ηλικία είναι 6-8 μηνών. Όχι όπως τον αδερφό μου 18 μηνών που φώναζε μέσα στην εκκλησία "μαμά βοηθεια"!

Και 2,5 χρόνων δεν είναι τίποτα. Ένας εδω στο χωριό το βάφτισε 6 χρόνων!

Γιατι 6 χρονων....???? ξεχασε να το βαφτισει...????? αντε να ξεχασεις 1 χρονο, αντε 2 αλλα 6....??????? αν ειναι δυνατον....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Μικρό καλέ 3ων μηνων. Για μενα η καλυτερη ηλικία είναι 6-8 μηνών. Όχι όπως τον αδερφό μου 18 μηνών που φώναζε μέσα στην εκκλησία "μαμά βοηθεια"!

Και 2,5 χρόνων δεν είναι τίποτα. Ένας εδω στο χωριό το βάφτισε 6 χρόνων!

Ελλη μου εισαι Πελοπ. η Βορεια???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γιατι 6 χρονων....???? ξεχασε να το βαφτισει...????? αντε να ξεχασεις 1 χρονο, αντε 2 αλλα 6....??????? αν ειναι δυνατον....!!!!!!!!

Καλεεεεεεεεεεεεε!!!!

χαχαχαχααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Θα πεθανωωωωωωωωωωω!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλεεεεεεεεεεεεε!!!!

χαχαχαχααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Θα πεθανωωωωωωωωωωω!!!!

Είχα ακριβώς τις ιδιες απορίες και την ίδια αντιδραση όταν το έμαθα. Κανείς δεν ξέρει το λόγο παντως. Εγω εξέφρασα την απορια μηπως είχαν τσακωθει με τον παπα και έβαλαν τα γέλια!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Ομορφα εεεεεεε?????

Ναι πολύ όμορφα. Αν εξαιρέσεις οτι είμαστε από τις πιο ζεστές περιοχές το καλοκαίρι!

Μου αρέσουν πολύ παντός και τα μέρη της μάνας μου. Είναι από την Άρτα.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Ομορφα εεεεεεε?????

Οντως ομορφα, ολα τα λεφτα να κανεις διακοπες το χειμωνα στα τρικαλα και στα χωρια του (περτουλι) και κατα εκει πανω.

Κοριτσιααααα σημερα εμαθα για μια ακομα εγκυμοσυνη στο φιλικο μας περιβαλλον και χαρηκα ιδιαιτερως πολυ γιατι η κοπελα στο παρελθον ειχε μια "ατυχια" στην πρωτη κυηση και τωρα εχει περασει την αυχενικη, μολις το εμαθα πεταξα απο τη χαρα μου γιατι ξεπερασε το "επικυνδυνο σημειο" του πρωτου τριμηνου.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Οντως ομορφα, ολα τα λεφτα να κανεις διακοπες το χειμωνα στα τρικαλα και στα χωρια του (περτουλι) και κατα εκει πανω.

Κοριτσιααααα σημερα εμαθα για μια ακομα εγκυμοσυνη στο φιλικο μας περιβαλλον και χαρηκα ιδιαιτερως πολυ γιατι η κοπελα στο παρελθον ειχε μια "ατυχια" στην πρωτη κυηση και τωρα εχει περασει την αυχενικη, μολις το εμαθα πεταξα απο τη χαρα μου γιατι ξεπερασε το "επικυνδυνο σημειο" του πρωτου τριμηνου.

Ορίστε! Αυτά είναι καλά νέα! Συγχαρητήρια και με έναν πόνο!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οντως ομορφα, ολα τα λεφτα να κανεις διακοπες το χειμωνα στα τρικαλα και στα χωρια του (περτουλι) και κατα εκει πανω.

Κοριτσιααααα σημερα εμαθα για μια ακομα εγκυμοσυνη στο φιλικο μας περιβαλλον και χαρηκα ιδιαιτερως πολυ γιατι η κοπελα στο παρελθον ειχε μια "ατυχια" στην πρωτη κυηση και τωρα εχει περασει την αυχενικη, μολις το εμαθα πεταξα απο τη χαρα μου γιατι ξεπερασε το "επικυνδυνο σημειο" του πρωτου τριμηνου.

Μπραβοοοοοοοοοοο!!!!

Συγχαρητηρια στο κοριτσι!!!!Τα καλυτερα της ευχομαστε για μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Λοιπον σημερα στη γαμο-βαπτιση,οπου κι αν γυρνουσες εβλεπες εγκυουλα!!!χιχιχιχιχχιιιιιι!!!!!!

Στεναχωρηθηκα και σε καποια φαση με εκεινον τον αντρα μου γιατι μου χα'ι'δευε την κοιλιτσα και θυμηθηκε τον μπαμπα του που εχει φυγει απο την ζωη κι οτι αν ηταν κοντα μας ποσο θα χαιροτανε,και ειχε βουρκωσει,κι εγω δεν θελω και πολυ,απο παντα δηλ. το ειχα,και τα μπηξαμε κι οι δυο και ειμασταν για λιγο ενα δακρυσμενο ζευγαρακι,αλλα μετα παει,περασε!!Επρεπε να περασει!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπραβοοοοοοοοοοο!!!!

Συγχαρητηρια στο κοριτσι!!!!Τα καλυτερα της ευχομαστε για μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Λοιπον σημερα στη γαμο-βαπτιση,οπου κι αν γυρνουσες εβλεπες εγκυουλα!!!χιχιχιχιχχιιιιιι!!!!!!

Στεναχωρηθηκα και σε καποια φαση με εκεινον τον αντρα μου γιατι μου χα'ι'δευε την κοιλιτσα και θυμηθηκε τον μπαμπα του που εχει φυγει απο την ζωη κι οτι αν ηταν κοντα μας ποσο θα χαιροτανε,και ειχε βουρκωσει,κι εγω δεν θελω και πολυ,απο παντα δηλ. το ειχα,και τα μπηξαμε κι οι δυο και ειμασταν για λιγο ενα δακρυσμενο ζευγαρακι,αλλα μετα παει,περασε!!Επρεπε να περασει!!!!!!!!

Οποτε στο μπεμπαρο θα δωσετε το ονομα του πεθερου.....ε??????

Ειναι εκει ψηλα και βλεπει ποοοοσο χαρουμενοι ειστε και αυτο του φτανει....!!!!!!!!!!!!! Αλλωστε θα ειναι εκει "κοντα σας " ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ....!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Οποτε στο μπεμπαρο θα δωσετε το ονομα του πεθερου.....ε??????

Ειναι εκει ψηλα και βλεπει ποοοοσο χαρουμενοι ειστε και αυτο του φτανει....!!!!!!!!!!!!! Αλλωστε θα ειναι εκει "κοντα σασ" ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ....!!!!!!!!!!!!

Και βεβαια θα το δωσουμε!!!!

Εγω δεν προλαβα να τον γνωρισω αλλα ειναι σαν να τον ξερω χρονια απο αυτα που μου εχει πει ο αντρας μου!!!

Τελοσπαντων,απλα στεναχωριεμαι οταν στεναχωριεται κι εκεινος και τον στηριζω με ολο μου το ειναι!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπραβοοοοοοοοοοο!!!!

Συγχαρητηρια στο κοριτσι!!!!Τα καλυτερα της ευχομαστε για μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Λοιπον σημερα στη γαμο-βαπτιση,οπου κι αν γυρνουσες εβλεπες εγκυουλα!!!χιχιχιχιχχιιιιιι!!!!!!

Στεναχωρηθηκα και σε καποια φαση με εκεινον τον αντρα μου γιατι μου χα'ι'δευε την κοιλιτσα και θυμηθηκε τον μπαμπα του που εχει φυγει απο την ζωη κι οτι αν ηταν κοντα μας ποσο θα χαιροτανε,και ειχε βουρκωσει,κι εγω δεν θελω και πολυ,απο παντα δηλ. το ειχα,και τα μπηξαμε κι οι δυο και ειμασταν για λιγο ενα δακρυσμενο ζευγαρακι,αλλα μετα παει,περασε!!Επρεπε να περασει!!!!!!!!

Μερικές φορές είναι καλύτερα εκεί πάνω παρά εδώ κάτω. Πίστεψέ με. Και να ξερεται ότι βλέπει ότι τον αγαπάτε και σας προσέχει.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...