Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Η μικρή μου γεννήθηκε 25-01-11, πραγματι, είναι πολύ κοντά!

Τώρα είμαι ακόμα 14,5.

Πράγματι αυτο που λεει η γιατρος σου είναι πολύ σωστό, κάθε ώρα που περναει είναι υπερ σου!! Όλα θα πάνε καλά θα δεις!!

Μποτσάκι μου διάβασα όλα τα μηνύματα, γιατί δεν τα είδα;;;;

Κάτσε να τα τσεκαρω πάλι!!

Σε ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά!!

αχ ενα μηνα εχουν διαφορα τα μικρα μας!

οποτε με καταλαβαινεις!

Ειμαστε σε μια φαση παραφροσυνης που βλεεπει την κοιλια μου και ξερει οτι ειναι η μπουμπου μεσα(αλλο και αυτο απο τον πρωτο υπερηχο ελεγε μαμα μπουμπου και εμεις δεν ξεραμε φιλο)ζηταει αγκαλια και δεν μπορω απαγορευεται η γυναικολογος μου ειπε οτι απαγορευεται η αγκαλια και να σκυβω αν σηκωθω για κανα τεταρτο δεν εγινε τπτ!

με ρωταει συνεχεια τα ιδια και τα ιδια ,δεν εχω τροπο να τον απασχολησω και εχει κλειστει μεσα το καημενουλη γιατι δεν τον βγαζει εξω κανενας παλι καλα εχω μπαλκονια και βγαινει τις ωρες μη κοινης ησηχιας αλλιως θα ειχε λαλησει

τι να τον κανω!!!κριμα ειναι και αυτο το καημενο!εσυ γιατι κρεβατωνεσαι?


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα μποτσακι μου......!!!!!!!!! Ετοιμαζεσαι για το γαμο.....????

Ναι ναι πηγαμε βολτα εχθες και σημερα εχει πανηγυρι εδω στο χωριο λογω εορτησ αγιων αναργυρων οπουε θα την παω το βραδακι να χαζεψει λιγο.

Μπραβο τα κοριτσακια!!Φιλεναδιτσες εφυγα για γαμο βαπτιση μεσα στο νταλα!!!Τα λεμε το βραδακι!!!!

Σας φιλωωωωωωωωωω!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ ενα μηνα εχουν διαφορα τα μικρα μας!

οποτε με καταλαβαινεις!

Ειμαστε σε μια φαση παραφροσυνης που βλεεπει την κοιλια μου και ξερει οτι ειναι η μπουμπου μεσα(αλλο και αυτο απο τον πρωτο υπερηχο ελεγε μαμα μπουμπου και εμεις δεν ξεραμε φιλο)ζηταει αγκαλια και δεν μπορω απαγορευεται η γυναικολογος μου ειπε οτι απαγορευεται η αγκαλια και να σκυβω αν σηκωθω για κανα τεταρτο δεν εγινε τπτ!

με ρωταει συνεχεια τα ιδια και τα ιδια ,δεν εχω τροπο να τον απασχολησω και εχει κλειστει μεσα το καημενουλη γιατι δεν τον βγαζει εξω κανενας παλι καλα εχω μπαλκονια και βγαινει τις ωρες μη κοινης ησηχιας αλλιως θα ειχε λαλησει

τι να τον κανω!!!κριμα ειναι και αυτο το καημενο!εσυ γιατι κρεβατωνεσαι?

Κοριτσάκι περιμένεις τώρα;;!! Αχ τι καλά!!

Εμείς ακόμα δεν έχουμε δει φύλο! Ο μικρός σου το είχε προαίσθημα φαίνεται!!

Είμαι κρεβατωμένη- όχι βεβαια σαν εσένα- γιατί από την 7η εβδομάδα μέχρι σήμερα, έχω δει τρεις φορες κόκκινο αίμα, και αρκετες φορες καφέ εκκρίσεις!

Το κακό είναι πως μόλις δω οτι μου περνανε, αμέσως ξεθαρευω και τσούκ πάλι τα ίδια! Ο γιατρός μου με προειδοποιεί αλλά με καταλαβαίνεις οτι είναι αδύνατο να μή σηκωθώ. Την κραταει ο παππούς της μέχρι τις 3 που γυρναω από τη δουλειά αλλά μετά δε μπορεί άλλο γιατί αναλαμβάνει τα δύο μου ανίψια που γυρνανε από σχολείο κ παιδικό σταθμό. Ο άντρας μου επιστρέφει 7 το απόγευμα από τη δουλειά οπότε ένα τετραωρο είμαι τελείως μόνη μου.

Τί κλεισούρα μου λες τώρα!! Πουθενά δεν πάμε.

Αν είναι πιο ξεκούραστος ο άντρας μου μπιρεί να την βγάλει λίγο στο πάρκο, αλλιώς καθόμαστε μέσα. Πολύ πίκρα και μου κακοφαίνεται τόσο πολύ, διότι με την κόρη μου κάναμε πολλες δραστηριότητες μαζί, συν οτι η πρώτη μου εγκυμοσύννη ήταν τέλεια. (Μόνο ναυτίες είχα μέχρι 12η εβδομάδα)

Τελοσπαντων, ας πάνε όλα καλά με τα μωράκια μας κ χαλάλι η ταλαιπωρία!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι περιμένεις τώρα;;!! Αχ τι καλά!!

Εμείς ακόμα δεν έχουμε δει φύλο! Ο μικρός σου το είχε προαίσθημα φαίνεται!!

Είμαι κρεβατωμένη- όχι βεβαια σαν εσένα- γιατί από την 7η εβδομάδα μέχρι σήμερα, έχω δει τρεις φορες κόκκινο αίμα, και αρκετες φορες καφέ εκκρίσεις!

Το κακό είναι πως μόλις δω οτι μου περνανε, αμέσως ξεθαρευω και τσούκ πάλι τα ίδια! Ο γιατρός μου με προειδοποιεί αλλά με καταλαβαίνεις οτι είναι αδύνατο να μή σηκωθώ. Την κραταει ο παππούς της μέχρι τις 3 που γυρναω από τη δουλειά αλλά μετά δε μπορεί άλλο γιατί αναλαμβάνει τα δύο μου ανίψια που γυρνανε από σχολείο κ παιδικό σταθμό. Ο άντρας μου επιστρέφει 7 το απόγευμα από τη δουλειά οπότε ένα τετραωρο είμαι τελείως μόνη μου.

Τί κλεισούρα μου λες τώρα!! Πουθενά δεν πάμε.

Αν είναι πιο ξεκούραστος ο άντρας μου μπιρεί να την βγάλει λίγο στο πάρκο, αλλιώς καθόμαστε μέσα. Πολύ πίκρα και μου κακοφαίνεται τόσο πολύ, διότι με την κόρη μου κάναμε πολλες δραστηριότητες μαζί, συν οτι η πρώτη μου εγκυμοσύννη ήταν τέλεια. (Μόνο ναυτίες είχα μέχρι 12η εβδομάδα)

Τελοσπαντων, ας πάνε όλα καλά με τα μωράκια μας κ χαλάλι η ταλαιπωρία!

α την πας παιδικο εμεις δεν τον πηγαμε εφοσον δε το θεωρουσα απαραιτητο μιας και δεν εργαζομαι ,ελεγα απο σεπτεμβριοα αλλα ειναι απαγορευτικο και για το νεογεννητο και για τα νευρα μου και για τα οικονομικα μου!

Ο αντρας μου φευγει στις 10 το πρωι και γυριζει στις 11 το βραδυ στην καλυτερη περιπτωση απο δευτερα εως σαββατο και την κυριακη δουλευει 6.00-13.00

οποτε δεν ειναι σπιτι παρα μονο την κυριακη απο το μεσιμερι και μετα!

Η μαμα μου δεν ζει κ με τον μπαμπα μου μετα τον θανατο της μαμας δεν εχουμε τις καλυτερες σχεσεις μη σου πω δεν εχουμε σχεσεις!τα παιθερικα ειναι πολυ μεγαλοι γιατι αργησαν να κανουν παιδια η πεθερα μου ειναι 85 και ο πεθερος 86 και μενουν επαρχια οποτε ειμαι μονη μου ολη μερα εκτος απο τις 4 το απογευμα μεχρι τις 9 το βραδυ που ερχεται η κοπελα!

τις υπολοιπες ωρες μη τα ρωτας τι κανω και πως τα βγαζω περα!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ελλη μου για τις ευχες....

Και εδω εχει ηλιο μεν αλλα δροσουλα.

Μαρακι μου παππουδογιαγιαδες λειπουν για να κρατησουν λιγο το μικρο σου...??????

η μαμα μου δεν ζει και με τον μπαμπα μου δεν μιλαμε καθολου απο τοτε που χασαμε την μαμα ,τα πεθερικα ειναι μεγαλα σε ηλικια η πεθερα 85 και ο πεθερος 86 ασε που ειναι επαρχια ,οπως και η κουνιαδα μου που ειναι διορισμενη επαρχια και τα αδερφια μου ολα παντρεμενα σκορπισμενα απο δω ακι απο εκει!οποτε δεν υπαρχει κανεις?


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


α την πας παιδικο εμεις δεν τον πηγαμε εφοσον δε το θεωρουσα απαραιτητο μιας και δεν εργαζομαι ,ελεγα απο σεπτεμβριοα αλλα ειναι απαγορευτικο και για το νεογεννητο και για τα νευρα μου και για τα οικονομικα μου!

Ο αντρας μου φευγει στις 10 το πρωι και γυριζει στις 11 το βραδυ στην καλυτερη περιπτωση απο δευτερα εως σαββατο και την κυριακη δουλευει 6.00-13.00

οποτε δεν ειναι σπιτι παρα μονο την κυριακη απο το μεσιμερι και μετα!

Η μαμα μου δεν ζει κ με τον μπαμπα μου μετα τον θανατο της μαμας δεν εχουμε τις καλυτερες σχεσεις μη σου πω δεν εχουμε σχεσεις!τα παιθερικα ειναι πολυ μεγαλοι γιατι αργησαν να κανουν παιδια η πεθερα μου ειναι 85 και ο πεθερος 86 και μενουν επαρχια οποτε ειμαι μονη μου ολη μερα εκτος απο τις 4 το απογευμα μεχρι τις 9 το βραδυ που ερχεται η κοπελα!

τις υπολοιπες ωρες μη τα ρωτας τι κανω και πως τα βγαζω περα!

Όχι, δε διάβασες καλά, η ανηψια μου παει παιδικό και ετσι ο παππους δε μπορεί να αναλάβει την κόρη μου μετά τις 3, γιατί αναλαμβάνει τα δύο μου ανίψια. Και εμείς λέγαμε από Σεπτέμβριο, αλλά τώρα με την εγκυμοσύνη, άλλαξαν τα σχέδια.

Απορώ πώς τα καταφέρνεις μόνη σου όλη μέρα!

Η κοπέλα αυτή κάνει κ οικιακά εκτός από baby sitting?


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μουυυυυυυυυυυ καλησπερα!!!!!!!!!!!!!!!

καλα εισαστε??????????ηρθε η μανουλα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!πιασαμε απο χθες την κουβεντα,τελειωμο δεν εχουμ!!!!!!!!!!χαχχααχχαχχααχαχ!!!!!!!!!!καλα ειμαστε και εγω και το μωρακι μου!!!!!!!!!!!!!δεν σας ξεχασα κοριτσια!!!!!

απλα με την παρλα με την μανουλα μου,δεν βρηκα χρονο!!!!θα καθησει περιπου 15 μερες!!!!!!!!τελειαααααααααα!!!!!!!!!!!!

εσεις καλα εισαστε????????παω να διαβασω νεακια σας,οσο προλαβω γιατι θα ξαναβγω σε λιγο!!!!θα παμε παραλιααααααααα!!!!!!!

may μουκαλα εισαι????

ολες οι κουτσουνες μου καλα?????

θαλεια μου,σημερα βαφτισατε τον μπεμπακο μας???????????πως τον ονομασατε?????????παντα γερος και καλοτυχος στη ζωη του!!!!!!!!!να τον καμαρωνεται οπως ποθετε!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δε διάβασες καλά, η ανηψια μου παει παιδικό και ετσι ο παππους δε μπορεί να αναλάβει την κόρη μου μετά τις 3, γιατί αναλαμβάνει τα δύο μου ανίψια. Και εμείς λέγαμε από Σεπτέμβριο, αλλά τώρα με την εγκυμοσύνη, άλλαξαν τα σχέδια.

Απορώ πώς τα καταφέρνεις μόνη σου όλη μέρα!

Η κοπέλα αυτή κάνει κ οικιακά εκτός από baby sitting?

βασικα κανει ολες τις δουλειες του σπιτιου,πλυντηρια,σιδερο,μπανια,μπαλκονια,τζαμια,σκουπιμσα ,σφουγγαρισμα,αλλαζει σεντονια ,πετσετες και μια φορα την εβδ ατμοκαθαριστη και γενικη!

τον μικρο τον εχουμε βαλει στον αυτοματο πιλοτο λιγο δλδ

εχει κοψει την πανα,αλλαζει ρουχα -παππυτσια μονος του,ετρωγε ουτως η αλλως μονος του πανω απο ενα χρονο τωρα, του εχω βαλει σκαλιτσα και ανεβοκαταιβαινει μονος και μπαινει στο μπανιο,σκουπιζετε μοναχουλη του και παει μονος του στο κρεβατι του!οποτε η κοπελα αντε να του φτιαξει κανα αυγο και να μαζεψει καμια ζημια που ια κανει ο μικρος!

Εγω προσπαθω να τον απασχολω με τραγουδια και βιβλιαρακια αλλα επειδη ειναι υπερκηνιτηκος δεν καθεται οποτε τον αφηνω και κανει ποδηλατο μεσα στο σπιτ και στο μπαλκονι και κανει διαφορα τρελα με τα εργαλεια του,βιδωνει και ξεβιδωνει βιδες ,χαλαει τα πλαιμομπιλ,του εχω παρει μια πισινα και την εχω γεμισει με μπαλακια πλαστικα και τα πεταει ολα εξω και η κοπελα τα βαζει μεσα κοκ σχιζει χαρτια,μουτζουρωνει τοιχους,σπαει παιχνιδια!

Σε ζαλισα απλα ηθελα να σου εξηγησω οτι η κοπελα στο 5ωρο δεν προλαβαινει να τα κανει ολα οσα εκανα εγω γιατι με τα ωραρια του αντρα μου , ο καημενος δεν προλαβαινει τπτ ετσι η κοπελα θα παει λαικη, σοιυπερ μαρκετ και δουλειες του σπιτιου!

Ενταξει το μαγειρεμα το κανω εγω καθιστη ,βαζω την κοπελα και μου ετοιμαζει τα υλικα της λεω τι και τι θελω τα καθαριζει τα πλενει και εγω τα κοβω οπως θελω τα εχω ετοιμα και σηκωνομαι και τα βαζω κανω κυριως φουρνου για να μην χρειαζεται πολυ δουλεια και κατσαρολας απλα πραγματα!

εσενα απο τι ειναι οι αιμοραγιες?????


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

βασικα κανει ολες τις δουλειες του σπιτιου,πλυντηρια,σιδερο,μπανια,μπαλκονια,τζαμια,σκουπιμσα ,σφουγγαρισμα,αλλαζει σεντονια ,πετσετες και μια φορα την εβδ ατμοκαθαριστη και γενικη!

τον μικρο τον εχουμε βαλει στον αυτοματο πιλοτο λιγο δλδ

εχει κοψει την πανα,αλλαζει ρουχα -παππυτσια μονος του,ετρωγε ουτως η αλλως μονος του πανω απο ενα χρονο τωρα, του εχω βαλει σκαλιτσα και ανεβοκαταιβαινει μονος και μπαινει στο μπανιο,σκουπιζετε μοναχουλη του και παει μονος του στο κρεβατι του!οποτε η κοπελα αντε να του φτιαξει κανα αυγο και να μαζεψει καμια ζημια που ια κανει ο μικρος!

Εγω προσπαθω να τον απασχολω με τραγουδια και βιβλιαρακια αλλα επειδη ειναι υπερκηνιτηκος δεν καθεται οποτε τον αφηνω και κανει ποδηλατο μεσα στο σπιτ και στο μπαλκονι και κανει διαφορα τρελα με τα εργαλεια του,βιδωνει και ξεβιδωνει βιδες ,χαλαει τα πλαιμομπιλ,του εχω παρει μια πισινα και την εχω γεμισει με μπαλακια πλαστικα και τα πεταει ολα εξω και η κοπελα τα βαζει μεσα κοκ σχιζει χαρτια,μουτζουρωνει τοιχους,σπαει παιχνιδια!

Σε ζαλισα απλα ηθελα να σου εξηγησω οτι η κοπελα στο 5ωρο δεν προλαβαινει να τα κανει ολα οσα εκανα εγω γιατι με τα ωραρια του αντρα μου , ο καημενος δεν προλαβαινει τπτ ετσι η κοπελα θα παει λαικη, σοιυπερ μαρκετ και δουλειες του σπιτιου!

Ενταξει το μαγειρεμα το κανω εγω καθιστη ,βαζω την κοπελα και μου ετοιμαζει τα υλικα της λεω τι και τι θελω τα καθαριζει τα πλενει και εγω τα κοβω οπως θελω τα εχω ετοιμα και σηκωνομαι και τα βαζω κανω κυριως φουρνου για να μην χρειαζεται πολυ δουλεια και κατσαρολας απλα πραγματα!

εσενα απο τι ειναι οι αιμοραγιες?????

Από οτι περιγράφεις, βοηθάει αρκετά η κοπέλα! Τουλάχιστον εσύ δεν ασχολεισαι καθόλου με το σπίτι και ο μικρός σου έχει εκπαιδευτεί άριστα!! Αυτό είναι πολύ σημαντικό και θα σου βγει και σε καλό, όταν με το καλό γεννήσεις και το κοριτσάκι σου!

Αφού ο σύζυγος σου δουλευει τόσες ώρες, δεν είχες καμία άλλη επιλογή, τι να λέμε τώρα! Όσο και να πιέζεστε οικονομικά, εφόσον είχατε αυτήν την περπέτεια, έπρεπε να βρεθεί κάποια λύση! Και ευτυχώς που βρήκες αυτήν την κοπέλα, ελπίζω να είναι γενικώς καλή και να μην την έχεις από ανάγκη!

Η δική μου πρώτη αιμορραγία, έδειξε μικρή αποκόλληση πλακούντα. Στην αυχενική διαφανεια, 11,5 εβδομαδων όλα ήταν καλά, δε βρέθηκε καμία αποκόλληση και σε τρεις μερες είχα πάλι αίμα. Την Παρασκευή έκανα έναν υπέρηχο, όλα ήταν τέλεια, και δυο ώρες μετά, πάλι τα ίδια. Σε όλες τις περιπτώσεις, το αίμα κρατάει ελάχιστα και μετά γίνεται καφέ ΄η σταματάει.

Βρε κορίτσια, είμαι τόσο προβληματισμένη..

Ψάχνοντας στο ιντερνετ και σε ξενα σαιτ, διάβασα οτι και το ουρεόπλασμα ΜΠΟΡΕΙ να κανει ελαφριά αιμόρροια. Περιμένω αυριο την απάντηση από την καλλιεργεια που εχω κανει και θα το αναφερω στο γιατρό μου!

Στην πρωτη εγκυμοσυνη είχα πάλι κ ειχα παρει αντιβίωση, αλλα τωρα είχα αμελησει να κάνω. Το έχετε ακουσει αυτό;


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μουυυυυυυυυυυ καλησπερα!!!!!!!!!!!!!!!

καλα εισαστε??????????ηρθε η μανουλα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!πιασαμε απο χθες την κουβεντα,τελειωμο δεν εχουμ!!!!!!!!!!χαχχααχχαχχααχαχ!!!!!!!!!!καλα ειμαστε και εγω και το μωρακι μου!!!!!!!!!!!!!δεν σας ξεχασα κοριτσια!!!!!

απλα με την παρλα με την μανουλα μου,δεν βρηκα χρονο!!!!θα καθησει περιπου 15 μερες!!!!!!!!τελειαααααααααα!!!!!!!!!!!!

εσεις καλα εισαστε????????παω να διαβασω νεακια σας,οσο προλαβω γιατι θα ξαναβγω σε λιγο!!!!θα παμε παραλιααααααααα!!!!!!!

may μουκαλα εισαι????

ολες οι κουτσουνες μου καλα?????

θαλεια μου,σημερα βαφτισατε τον μπεμπακο μας???????????πως τον ονομασατε?????????παντα γερος και καλοτυχος στη ζωη του!!!!!!!!!να τον καμαρωνεται οπως ποθετε!!!!!!!!!!!!

Πατουσίτσα μου, να ευχαριστηθείς την παρεούλα της μανούλας σου!

Και να ξεκουραστείς και να απολαυσεις την περιποίησή της!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...