Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μποτσακι μου....τι κανεις....???? μπααα δεν βλεπω σημερα να πηγαινουμε βολτα διοτι βρεχει τωρα......,!!!!!! Κριμα....!!!!!!!

Ωχου μωρεεε!!!!!!!!!Κριμα αλλα που θα παει ο ρημαδοκαιρος,θα φτιαξει!!!

Θες να μου τον στειλεις εμενα να σου στειλω τον ηλιο που δεν τον θελω σε αυτη τη φαση της ζωης μου???

Κι εγω τιποτα κοαλακι μου,τωρα θα φαω μια σαλατουλα γιατι το βραδυ μας εχειτραπεζι αυτη η φιλη μου που παντρευει την κορη της αυριο το πρωι!!!

Ετρεχα κι ολας μεσημεριατικα για κατι τελευταιες εκκρεμοτητες και τωρα χαλαρωνω!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

τζααααααα σας ελειψα ??????????

μμμμ τι θα βάλω εεεεε????λοιπόν ένα κοντό φόρεμα δλδλ πάνω από το γόνατο στραπλες με κεντητες πέτρες που γυαλίζουν.το χρώμα είναι βεραμαν να το πω κάτι σε γαλαζοπρασσινο.είναι δλδ ιριδιζον κ είναι από ταφτα.θα βάλω φωτό στο φασεβοοκ!!!αααααα.. κ γόβα την νυφικη μου είναι ασημένια με ένα ωραίο φιογγο που γυαλίζει.από jb bornazos.

έλλη μου ότι σ είπε το κοαλακι είναι για τα υγρα .κ εγώ είχα πολλά κατά διαστήματα είναι φυσιολογικό!!!εκτός αν μυρίζουν....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλημέρα!!!!!!!

εμείς καλά είμαστε!!!εσείς καλά όλες?????

μάη μου περαστικουλια κ ξεκουράσου όσο μπορείς κ εννοείται όχι βάρος!!!!!!!!! φιλάκια θα τα πούμε μετά.

σε καμία ώρα εχω να φτιάξω τα νύχια μου πάνω κάτω!!!

Θαλειτσα μου με το καλο το μπλουμ σας αυριο!!!Να χαιρεστε τον γιοκα σας και να περασετε πανεμορφα!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τζααααααα σας ελειψα ??????????

μμμμ τι θα βάλω εεεεε????λοιπόν ένα κοντό φόρεμα δλδλ πάνω από το γόνατο στραπλες με κεντητες πέτρες που γυαλίζουν.το χρώμα είναι βεραμαν να το πω κάτι σε γαλαζοπρασσινο.είναι δλδ ιριδιζον κ είναι από ταφτα.θα βάλω φωτό στο φασεβοοκ!!!

έλλη μου ότι σ είπε το κοαλακι είναι για τα υγρα .κ εγώ είχα πολλά κατά διαστήματα είναι φυσιολογικό!!!εκτός αν μυρίζουν....

Κουκλα μανουλα θα εισαι!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έριξα έναν υπνάκο ,και τώρα είμαι φρέσκια φρέσκια!το βράδυ θα έχω κόσμο...έχω μαγείρεμα και δουλιτσες !!!

μια από τα ίδια κοριτσακι μου!!!ψηνουμε κρέας έκανα πατάτες για υόρκη βράδυ.θα έρθουν οι γονείς μου τα πεθερικα μου κ τα αδέρφια μας αλλά κ ο κουμπάρος!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ωχου μωρεεε!!!!!!!!!Κριμα αλλα που θα παει ο ρημαδοκαιρος,θα φτιαξει!!!

Θες να μου τον στειλεις εμενα να σου στειλω τον ηλιο που δεν τον θελω σε αυτη τη φαση της ζωης μου???

Κι εγω τιποτα κοαλακι μου,τωρα θα φαω μια σαλατουλα γιατι το βραδυ μας εχειτραπεζι αυτη η φιλη μου που παντρευει την κορη της αυριο το πρωι!!!

Ετρεχα κι ολας μεσημεριατικα για κατι τελευταιες εκκρεμοτητες και τωρα χαλαρωνω!!!

Δεν ξερω βρε κοριτσια εγω στην εγκυμοσυνη δεν ζεσταινομουνα καθολου μετα που γεννησα η ζεστη ηταν αφορητη, με νεογεννητο και αναιμιστηρα ηταν επιεικως χαλια.....!!!!!! Μετα βαλαμε κλοματσιμο και τωρα ειμαστε μια χαρα...

Μποτσακιιιιιι μου μη μου στειλει τον ηλιο, ηρθε απο μονος του....αλλα θα φυσηξω λιγο για να σε δροσισω.....!!!!!!φουυυυυυυυυυυυυυ......!!!!!!!!!!!

Θα παω τελικα τη μαριαννα βολτα, ειμαι πολυ χαρουμενη....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τζααααααα σας ελειψα ??????????

μμμμ τι θα βάλω εεεεε????λοιπόν ένα κοντό φόρεμα δλδλ πάνω από το γόνατο στραπλες με κεντητες πέτρες που γυαλίζουν.το χρώμα είναι βεραμαν να το πω κάτι σε γαλαζοπρασσινο.είναι δλδ ιριδιζον κ είναι από ταφτα.θα βάλω φωτό στο φασεβοοκ!!!αααααα.. κ γόβα την νυφικη μου είναι ασημένια με ένα ωραίο φιογγο που γυαλίζει.από jb bornazos.

έλλη μου ότι σ είπε το κοαλακι είναι για τα υγρα .κ εγώ είχα πολλά κατά διαστήματα είναι φυσιολογικό!!!εκτός αν μυρίζουν....

Θαλειτσαααααα κουκλαααα θα εισαι.....!!!!!!με το καλο και καλοφωτιστο....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω βρε κοριτσια εγω στην εγκυμοσυνη δεν ζεσταινομουνα καθολου μετα που γεννησα η ζεστη ηταν αφορητη, με νεογεννητο και αναιμιστηρα ηταν επιεικως χαλια.....!!!!!! Μετα βαλαμε κλοματσιμο και τωρα ειμαστε μια χαρα...

Μποτσακιιιιιι μου μη μου στειλει τον ηλιο, ηρθε απο μονος του....αλλα θα φυσηξω λιγο για να σε δροσισω.....!!!!!!φουυυυυυυυυυυυυυ......!!!!!!!!!!!

Θα παω τελικα τη μαριαννα βολτα, ειμαι πολυ χαρουμενη....!!!!!!!

Ηρθεεεε????Εκανα τα μαγικα μου!!!Και σε μενα ηρθε η δροσουλα!!!χιχιχιχχιχι!!!

Εχει τουλαχιστον αερακι!!Εγω ζεσταινομαι πολυ!Τωρα θα βαλουμε κλιματιστικο και θα γλυτωσω!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ηρθεεεε????Εκανα τα μαγικα μου!!!Και σε μενα ηρθε η δροσουλα!!!χιχιχιχχιχι!!!

Εχει τουλαχιστον αερακι!!Εγω ζεσταινομαι πολυ!Τωρα θα βαλουμε κλιματιστικο και θα γλυτωσω!!

Ωραιααααα που ηρθε δροσουλα.....!!!!! Ναι να βαλετε για να ησυχασετε...!!!!!

Ειναι απολαυση....!!!!!!!! Εγω θα βαλω και μια ξαπλωστρα στο σαλονι, θα παρω αντιηλιακο, θα κανω και ενα κοκτειλ και θα κανω τη χαβανεζα......,!!!!!!

Αχχαχααχαχχαχαχαχχ......!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ωραιααααα που ηρθε δροσουλα.....!!!!! Ναι να βαλετε για να ησυχασετε...!!!!!

Ειναι απολαυση....!!!!!!!! Εγω θα βαλω και μια ξαπλωστρα στο σαλονι, θα παρω αντιηλιακο, θα κανω και ενα κοκτειλ και θα κανω τη χαβανεζα......,!!!!!!

Αχχαχααχαχχαχαχαχχ......!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχααχαααααααααααα!!!!!!!!Να βαλεις και στη φουρτουνιτσα!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοπελες μουυυυυυυυυ??????Τι κανετε??Σαββατοβραδο σημερα και ξεπορτιζουμε??

Κι εγω τωρα θα παω να ετοιμαστω να παω σε εκεινο το τραπεζι και δεν εχω καμια ορεξη!Βαριεμαι δηλαδη!!

Κοαλακι μου πηγατε βολτιτσα???

Πατουσιτσααααααααααα!!!!!!!!!Που χαθηκες καλε??Εχεις παρεουλα τη μανουλιτσα σου??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...