Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Εγώ διαβάζω βιβλίο...και θα το ομολογήσω θέλω παγωτό μηχανής

Και εγω ήθελα παγωτό. Αλλα το στομάχι μου είναι χάλια τωρα. Μου λείπουν τα χυμα τα παγωτά από ζαχαροπλαστείο. Και το παγωτό που έφτιαχνα που η βάση ηταν για τούρτα παγωτό.

Κοιμήθηκα και ξύπνησα με κεφάλι και στομάχι χάλια.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια επέστρεψα!

Δόξα το Θεό, έχω καλά νέα! Ο γιατρός αυτός, πολύ ευγενικός, μου είπε πως όλα είναι μια χαρά, δέ διέγνωσε ούτε αποκόλληση, ούτε αιμάτωμα, μου είπε να "ακολουθήσω τις οδηγίες του γιατρού μου"!

Τον ρώτησα από πού προέρχονται οι εκκρίσεις, μου είπε ίσως από την παλιά αποκόλληση!

Σε αναμονή του ραντεβού μου την Τετάρτη!

Αφού λοιπόν ανακουφιστηκα, τον ρώτησα αν βλέπει φύλο, "όχι, μου λεει, σε αυτήν την ηλικία κύησης, διακρίνονται μόνο τα αγόρια σε σωστή θέση και με στύση.."... Χαχαχα, έτσι μού πε!!

Επίσης μου είπε οτι το μωρό υπερηχογραφικά είναι 14+6, εννιά χιλιοστά και 110γραμμαρια!

Ευχαριστώ κορίτσια για τη θετική ενέργεια!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαυ μου μπραβο που ολα ειναι καλα, τωρα κατσε να ξεκουραστεις, ξερω ειναι βαρετο να το ακους αλλα ειναι το καλυτερο για το μωρακι σου.

Κοριτσια ηρθαααα, πηγα τη μαριαννα στην πεθερα μου και επιστρεψαμε, την ταισα και τωρα κοιματια....εσεις που ειστε???? τι κανετε....?????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μα δεν καταλαβαίνω κοριτσάκι μου κάτι, τι παλιό αίμα σου είπε αυτός αφού είναι κόκκινο.Το παλιό είναι καφετί. Μην σηκώνεσαι ούτε για ταισα, πάρε πάπια.Καλή ξεκούραση σου εύχομαι.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια, το αιμα έγινε πιο κόκκινο..

Είμαι τόσο λυπημενη!

Πηρα το γιατρό μου! Θα πάω τη Δευτερα!

Μεχρι τοτε μου ειπε ΜΟΝΟ τουαλετα να πηγαινω.

may μου ξεκουρασου οσο μπορεις και παρε αδεια απο τη δουλεια σου!!!μην το ρισκαρεις αλλο....η δουλειες δεν τελειωνουν ποτε!

ξεκουρασου και ξαπλα!!!!!

σου τα λεω με πολυ αγαπη!!!!!!!!!να το ξερεις!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια, το αιμα έγινε πιο κόκκινο..

Είμαι τόσο λυπημενη!

Πηρα το γιατρό μου! Θα πάω τη Δευτερα!

Μεχρι τοτε μου ειπε ΜΟΝΟ τουαλετα να πηγαινω.

Μη στεναχωριεσαι καλη μου...παιρνεις τα ουτρο....???????

Εφοσον ο αλλος γιατρος που πηγες το απογευμα σου ειπε οτι ολα ειναι οκτι μπορει να μεσολαβησε.....????? και αλλη αποκολληση....?????? μεινε ξαπλαααααααααα....!!!!!!!!! Μηπως εσπασε κανενα αγγειακι....????????

Ξεκουρασου κοριτσι μου, δεν εχεις καποιον να αναλαβει εξολοκληρου το αλλο σου παιδακι και τις δουλειες του σπιτιου για λιγες μερες τουλαχιστον...????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια μου ηρθα κι εγω!!!Περπατησαμε παραλια παραλια μεχρι που κουραστηκα!Τελικα τα ισια παπουτσια δεν βολευουν για την μεση!!!

Τι κανετε μαναρακια μου????

May μου το ξερω οτι σε εχουμε ζαλισει αλλα ολες απο αγαπη κι ενδιαφερον σου λεμε να κατσεις ξαπλα εφοσον ολα ειναι καλα!!!Μην κουνιεσαι καθολου!!Θα περασει κοριτσακι μου,κανε λιγακι υπομονη!!!!

Πατουσιτσα κενταμε κανταμε???Τι ομορφο που ειναι να ασχολεισαι με τετοια

πραγματακια!!!!

Κοαλακι μου ολα καλα???Την τακτοποιησε την πεθερα η φουρτουνα μας??

Ελλη μου και Σοτσαφι φατε καλε ενα παγωτο!!!Δεν πηραζει!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Koριτσια μου ηρθα κι εγω!!!Περπατησαμε παραλια παραλια μεχρι που κουραστηκα!Τελικα τα ισια παπουτσια δεν βολευουν για την μεση!!!

Τι κανετε μαναρακια μου????

May μου το ξερω οτι σε εχουμε ζαλισει αλλα ολες απο αγαπη κι ενδιαφερον σου λεμε να κατσεις ξαπλα εφοσον ολα ειναι καλα!!!Μην κουνιεσαι καθολου!!Θα περασει κοριτσακι μου,κανε λιγακι υπομονη!!!!

Πατουσιτσα κενταμε κανταμε???Τι ομορφο που ειναι να ασχολεισαι με τετοια

πραγματακια!!!!

Κοαλακι μου ολα καλα???Την τακτοποιησε την πεθερα η φουρτουνα μας??

Ελλη μου και Σοτσαφι φατε καλε ενα παγωτο!!!Δεν πηραζει!!!

Ε δεν παιζεσαι......μολις πατησα να γραψω καλεεεεεεεεεεεεεεε, εστειλες μηνυμα.....!!!!!!!

Ναι ναι την τακτοποιησε και ηρθαμε πισω.....!!!!!!!!!

Εριξε κεικ κατω, χυμο, οτι θες......!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν παιζεσαι......μολις πατησα να γραψω καλεεεεεεεεεεεεεεε, εστειλες μηνυμα.....!!!!!!!

Ναι ναι την τακτοποιησε και ηρθαμε πισω.....!!!!!!!!!

Εριξε κεικ κατω, χυμο, οτι θες......!!!!!!!

Ειπαμε.....τηλεπαθεια!!!!!!!!!!

Αααααααααααααααααααααααχ!!!!Πολυ το ευχαριστηθηκα!!!!

Μπραβο Μαριαννακι!!!!!!Ευγε!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλεεεεεεεεεεεεε που ειστε ολες.....??????

Νανακια κανετε....?????

Και εγω θα παω σε λιγο γιατι κλεινουν τα ματια μου απο νυστα και κουραση.

Θα τα πουκε αυριο αγαπημενες μου...

Καληνυχτα και ονειρα γλυκα σε ολες.....,!!!!!!

Φιλακια, καλη ξεκουραση.....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Μποτσακι μου μονα μειναμε, απαντες αποντες......!!!!!!!!

Φευγω παω για νανι, αντε να συμπληρωθει το απουσιολογιο.

Καληνυχτα καλο μου μποτσακι, φιλακια ατο μωρουλινι σου.

Και εσεις τσουπρες φιλακια στα μωρουλινια σας....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...