Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μεγααααάλο θέμα ανοίξατε με πεθερικά κορίτσια και αυτά δεν έχουν τελειωμό!

Ηλιοβασίλεμα, δεν έχω λόγια για αυτά που διάβασα, κυρίως για την γαμήλια ευχή- δλδ μέχρι πού φτάνει η ανθρώπινη μικρότητα!!!- και φαντάζομαι πόσα ακόμα υπάρχουν από πίσω! Το σημαντικότερο είναι να κρατάς ακέραια από όλα αυτά τη σχέση σου με τον άντρα σου. Μην δηλητηριάζετε το σπίτι κ την οικογένεια σας με κακίες!

Μπράβο στα κορίτσια που είδαν τα μωράκια τους κ είναι μια χαρά!

Εγώ κορίτσια, πάνω που σας έγραψα οτι ήμουν καλύτερα, με επιασαν κατι μουδιάσματα το βραδυ και είδα κ λίγο κόκκινη βλέννα. Το ίδιο κ σήμερα το πρωί.

Πήρα το γιατρό μου κ λείπει εκτός! Μου πε να ξαπλώσω, αλλά εγώ μέχρι την Τετάρτη δεν περιμένω! Έτσι θα πάω το απόγευμα στο Ιασώ, να κάνω έναν υπέρηχο. Έχω αγχωθεί κ λυπηθεί αρκετά..

Άμα επιστρέψω θα σας πω..


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

may μου μην ανησυχείς..όλα καλά θα πάνε..να πας να μη σε φάει το αγχος και να δεις που θα είναι όλα τέλεια! Θα σε σκεφτόμαστε και θα περιμένουμε νέα σου! Εγώ ξεκίνησα να σου στέλνω ήδη θετική ενέργεια!!! :-)


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διάβασα τα νέα σας. Όσο για τα πεθερικά εγώ κάνω τη χαζή και πως δεν καταλαβαίνω γιατί μένουμε σε ενα σπιτι και δεν θέλω να εχω προβλήματα. Ειδικά τώρα που περιμένω το παιδί. Φυσικά της πεθεράς μου αν μου πει κάτι που με νευριασει πολύ της απαντάω με τέτοιο τροπο ωστε να μην παρεξηγηθεί αν και μερικες φορες μου έρχεται να βάλω φωνή να ακούσει ολο το χωριο! Εντομεταξυ δεν μπήκα όλο το πρωί γιατί πήγαμε τράπεζα και στον λογιστή να ξεμπερδεύουμε με τις δηλώσεις. Δηλαδή η πεθερά μου με τον κουνιαδο μου πήγαν στην τράπεζα και εγώ με τον αντρουλη μου για καφε. (Που λέει ο λόγος για καφέ γιατί εγώ δεν πινω!). Πήρα και αμυγδαλελαιο. Στο φαρμακείο που το πήρα είχε 2? τα 25ml.

ΥΓ: θα τσακιζα τώρα ένα παγωτό boss με διπλή σοκολάτα και σιρόπι καραμέλα. Αλλά δεν σκάω κιόλας! Πήρα αγκαλιά τον ανεμιστήρα και ξάπλωσα!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

may μου μην ανησυχείς..όλα καλά θα πάνε..να πας να μη σε φάει το αγχος και να δεις που θα είναι όλα τέλεια! Θα σε σκεφτόμαστε και θα περιμένουμε νέα σου! Εγώ ξεκίνησα να σου στέλνω ήδη θετική ενέργεια!!! :-)

Xrydim, ευχαριστώ πολύ, την λαμβάνω.. ❤❤❤


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον μαυ μου ξαπλααααααααααα....και μην ανησυχεις ολα θα πανε καλα.

Να μας γραψεις γρηγορα νεα σου γιατι θα ανησυχουμε.....

Ελλι μου στα βιολογικα ειναι πιο οικονομικο.

Κοριτσια οσες πηγατε για ξεκουραση......καλη ξεκουραση....!!!!!! Αχαχαχαχαχ....,!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Μεγααααάλο θέμα ανοίξατε με πεθερικά κορίτσια και αυτά δεν έχουν τελειωμό!

Ηλιοβασίλεμα, δεν έχω λόγια για αυτά που διάβασα, κυρίως για την γαμήλια ευχή- δλδ μέχρι πού φτάνει η ανθρώπινη μικρότητα!!!- και φαντάζομαι πόσα ακόμα υπάρχουν από πίσω! Το σημαντικότερο είναι να κρατάς ακέραια από όλα αυτά τη σχέση σου με τον άντρα σου. Μην δηλητηριάζετε το σπίτι κ την οικογένεια σας με κακίες!

Μπράβο στα κορίτσια που είδαν τα μωράκια τους κ είναι μια χαρά!

Εγώ κορίτσια, πάνω που σας έγραψα οτι ήμουν καλύτερα, με επιασαν κατι μουδιάσματα το βραδυ και είδα κ λίγο κόκκινη βλέννα. Το ίδιο κ σήμερα το πρωί.

Πήρα το γιατρό μου κ λείπει εκτός! Μου πε να ξαπλώσω, αλλά εγώ μέχρι την Τετάρτη δεν περιμένω! Έτσι θα πάω το απόγευμα στο Ιασώ, να κάνω έναν υπέρηχο. Έχω αγχωθεί κ λυπηθεί αρκετά..

Άμα επιστρέψω θα σας πω..

May Μου δεν θα είναι τίποτα. Καλά κάνεις και πας ΙΑΣΩ άλλά το καλύτερο φάρμακο είναι το ξάπλα. Καλά αποτελέσματα να μας πεις.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια...καλησπερα..είχα μια αρκετα κουραστηκη μερα στη δουλεια φυρισα σπίτι και κοιμληθηκα!!!may προσοχη περιμένουμε νέα ...μπορέι και να μην είναι τίποτα!σίγουρα όσο μπορείς ακινησία!!!

εγω με τα πεθερικά μου τέλεια είναι πολυ διακριτικοι άνθρωποι και παντα κοντά μας δεν έχω παράπονο!απο καμια πλευρα ευτηχως δεν έχουμε θέματα!!

πολυ χάρηκα χτες που είδα τον μπέμπη μου....

τελικα ο άντρας μου δεν έφυγε σήμερα...περιμένουμε να τον ειδοποιήοσυν !!!αυτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μεγααααάλο θέμα ανοίξατε με πεθερικά κορίτσια και αυτά δεν έχουν τελειωμό!

Ηλιοβασίλεμα, δεν έχω λόγια για αυτά που διάβασα, κυρίως για την γαμήλια ευχή- δλδ μέχρι πού φτάνει η ανθρώπινη μικρότητα!!!- και φαντάζομαι πόσα ακόμα υπάρχουν από πίσω! Το σημαντικότερο είναι να κρατάς ακέραια από όλα αυτά τη σχέση σου με τον άντρα σου. Μην δηλητηριάζετε το σπίτι κ την οικογένεια σας με κακίες!

Μπράβο στα κορίτσια που είδαν τα μωράκια τους κ είναι μια χαρά!

Εγώ κορίτσια, πάνω που σας έγραψα οτι ήμουν καλύτερα, με επιασαν κατι μουδιάσματα το βραδυ και είδα κ λίγο κόκκινη βλέννα. Το ίδιο κ σήμερα το πρωί.

Πήρα το γιατρό μου κ λείπει εκτός! Μου πε να ξαπλώσω, αλλά εγώ μέχρι την Τετάρτη δεν περιμένω! Έτσι θα πάω το απόγευμα στο Ιασώ, να κάνω έναν υπέρηχο. Έχω αγχωθεί κ λυπηθεί αρκετά..

Άμα επιστρέψω θα σας πω..

Ευχαριστουμε Μαυ μου!!

Κανεις πολυ καλα κοριτσακι μου!!!Να πας να δεις οτι ολα ειναι οκ., γιατι θα ειναι,και να ηρεμησεις!!!!Για μενα παρε αδεια μεχρι να συνελθεις!!!

Μην το ζοριζεις αλλο!!Οι πρωτοι μηνες ειναι οι πιο ευαισθητοι!!!Μολις σου σταματησει αυτο δεν θα εχεις προβλημα!!!!

Περιμενουμε νεα και ειμαστε κοντα σου!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μόλις διάβασα τα νέα σας. Όσο για τα πεθερικά εγώ κάνω τη χαζή και πως δεν καταλαβαίνω γιατί μένουμε σε ενα σπιτι και δεν θέλω να εχω προβλήματα. Ειδικά τώρα που περιμένω το παιδί. Φυσικά της πεθεράς μου αν μου πει κάτι που με νευριασει πολύ της απαντάω με τέτοιο τροπο ωστε να μην παρεξηγηθεί αν και μερικες φορες μου έρχεται να βάλω φωνή να ακούσει ολο το χωριο! Εντομεταξυ δεν μπήκα όλο το πρωί γιατί πήγαμε τράπεζα και στον λογιστή να ξεμπερδεύουμε με τις δηλώσεις. Δηλαδή η πεθερά μου με τον κουνιαδο μου πήγαν στην τράπεζα και εγώ με τον αντρουλη μου για καφε. (Που λέει ο λόγος για καφέ γιατί εγώ δεν πινω!). Πήρα και αμυγδαλελαιο. Στο φαρμακείο που το πήρα είχε 2? τα 25ml.

ΥΓ: θα τσακιζα τώρα ένα παγωτό boss με διπλή σοκολάτα και σιρόπι καραμέλα. Αλλά δεν σκάω κιόλας! Πήρα αγκαλιά τον ανεμιστήρα και ξάπλωσα!

Καλως το μας!!!!Κι εσυ μια χαρα!!!Τους εχεις βαλει σε σειρα!!!

χαχαχαχαχαχααααααααα!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ διαβάζω βιβλίο...και θα το ομολογήσω θέλω παγωτό μηχανής

επιασα το κεντημα τωρα..........παγωτο μηχανης ε....?εχω να φαω χρονια...γιαμιιι!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

May είσαι καλύτερα;;; Ξεκουρασου οσο μπορείς και ολα καλα να σου πανε!!!

Δεν εχω πολυ χρονο να σας γραψω, γιατι εχω την κορη μου να με τραβαει να φυγουμε για καραγκιοζη! Πηγα στο νεο γιατρο, θα σας πω το βραδυ τα νεα .

Φιλακια


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...