Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

τωρα ξυπνησα μαναρι μου............!!!!αλλα θα κοιμαμαι ετσι για λιγους μηνες ακομη!!!!!

μετα................θα ξυπναω με τα κοκορια!!!!!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!

ειμαι πολυ του υπνου!!!!!απο παντα αυτο!!!!!!θα δυσκολευτω στο πρωινο ξυπνημα......αλλα θα συνηθησω!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

πωπω κι εγω ειχα πολυ υπνο στην εγκυμοσυνη και μετα ηρθα και εστρωσα με τον μπομπιρα!! ευτυχως κοριτσια δε με ξενυχτησε ποτε, εννοω ξυπνουσε να φαει, τον αλλαζα γιατι τα εκανε καθε φορα και ξανακοιμοταν. Δεν εμενε ξυπνιος παρα ελαχιστες φορες!! ευχαομαι να ειστε τοσο τυχερες!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χαχαχα,α ρε μανα πες!!! ελα βαλε με σε ταξη!! η αληθεια ειναι οτι στην εγκυμοσυνη παιρνεις πιο ευκολα, αν εχεις την ταση να παιρνεις χωρις να τρως πολυ μαλλον θα πρεπει να προσεξεις την ποιοτητα απο αυτα που τρως! κρατα τη μαμα μεχρι τον τοκετο χιχιχιχιχι!!

Συμπεθερα ασε την πεθερα να λεει και ασε τη Μαριαννα να κανει αυτο που ξερει καλυτερα!!!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

χαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!η αδερφη μου,μου ειπε........αντε καλε!!!!!!!!4 κιλα ειναι το νερο που πινεις!!!!!!!!!!

εχω ταση να ππερνω κιλα!!!ευκολα...και τα εχανα αυκολα.....(μετα δεν ξερω αν τα χασω ευκολα)


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!η αδερφη μου,μου ειπε........αντε καλε!!!!!!!!4 κιλα ειναι το νερο που πινεις!!!!!!!!!!

εχω ταση να ππερνω κιλα!!!ευκολα...και τα εχανα αυκολα.....(μετα δεν ξερω αν τα χασω ευκολα)

μια χαρα θα τα χασεις αμεσως αν δεν εχεις ορμονικα θεματα... κατα τ'αλλα ειναι μυθος οτι η εγκυμοσυνη χαλα το σωμα! απλα μετα ειναι πιο ευκολο η γυναικα να το ριξει στο φαγητο,κατι η κουραση, κατι που αλλαζει η ζωη της και επηρεαζονται τα ψυχολογικα δεν ειναι δυσκολο να το ριξουμε στο φαγητο! Αλλιως η εγκυμοσυνη κανει το σωμα πιο σεξυ λενε! πιο θηλυκο!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η πεθερά μου έρχεται το πολύ 2 φορές το χρόνο!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και πλέον (για σοβαρούς λόγους) και εμείς πάμε σπάνια στο χωριό που απέχει 15-20χμ από την πόλη μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Από τότε που γέννησα το παιδί, έλεγε συχνά πυκνά η πεθερά: άντε να περάσει λίγο ο καιρός και θα ερχεσαι εγγονα μου στο σπιτι μου!!!!!!!!!!!!!!Το έλεγε από μηνων στο παιδί μου. Της εκανε παραπονο ο αντρα μου οταν ηταν μονοι, μην λες τετοια πραγματα γιατι σε λιγο θα καταλαβαινει το παιδι και θα κλαιει. Οτι εχει γονεις και θα ερχομαστε μαζί κλπ

Πάμε πάλι πριν κανά μηνα επίσκεψη και το ξαναλεει: ότι του χρόνου στα 5 του το παιδί θα παει μονο του με αστικό! Της ξαναπαντάω το ίδιο όπως τόσα χρόνια: εμενα η μανα μου δεν με εστελνε στη γιαγια μου πακέτο αλλά πηγαιναμε πάντα οικογενειακώς! Και μου λεει, συνεχίζοντας, δηλαδή δεν θα ερχεται μονη της;;;;;;; ΟΧΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ (σκεφτομουν από μέσα μου) Και ευτυχώς και ο αντρας μου συμφωνεί για το να πηγαινουμε οικογενειακώς!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συμπεθερα τωρα κοιταζω τα αλματα αναπτυξης!! Εμεις ειμαστε στη μεση, εσεις που ειστε περιπου 2 εβδ μεγαλυτερες μολις ολοκληρωσατε!! Εσεις ολοκληρωσατε με τα βηματακια, εμεις να δουμε με τι αυτη τη φορα?? Τα προηγουμενα αλματα ολοκληρωσαμε με την εφαρμογη ενος σωστου προγραμματος σε φαγητο και υπνο και το ανεβασμα των σκαλιων πριν 1,5 μηνα. Αυτη τη φορα τον κοβω να τελειωνει με καμια κουβεντουλα ακομα γιατι προβαρει το "παππου" απο προχθες συν οτι αρχισε να προσπαθει να στειλει φιλακια και να κανει "ευχαριστω"!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η πεθερά μου έρχεται το πολύ 2 φορές το χρόνο!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και πλέον (για σοβαρούς λόγους) και εμείς πάμε σπάνια στο χωριό που απέχει 15-20χμ από την πόλη μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Από τότε που γέννησα το παιδί, έλεγε συχνά πυκνά η πεθερά: άντε να περάσει λίγο ο καιρός και θα ερχεσαι εγγονα μου στο σπιτι μου!!!!!!!!!!!!!!Το έλεγε από μηνων στο παιδί μου. Της εκανε παραπονο ο αντρα μου οταν ηταν μονοι, μην λες τετοια πραγματα γιατι σε λιγο θα καταλαβαινει το παιδι και θα κλαιει. Οτι εχει γονεις και θα ερχομαστε μαζί κλπ

Πάμε πάλι πριν κανά μηνα επίσκεψη και το ξαναλεει: ότι του χρόνου στα 5 του το παιδί θα παει μονο του με αστικό! Της ξαναπαντάω το ίδιο όπως τόσα χρόνια: εμενα η μανα μου δεν με εστελνε στη γιαγια μου πακέτο αλλά πηγαιναμε πάντα οικογενειακώς! Και μου λεει, συνεχίζοντας, δηλαδή δεν θα ερχεται μονη της;;;;;;; ΟΧΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ (σκεφτομουν από μέσα μου) Και ευτυχώς και ο αντρας μου συμφωνεί για το να πηγαινουμε οικογενειακώς!!!

περιεργα πραγματα με τα πεθερικα, τι να κανουν κι αυτοι!! κατι που πετανε τις βλακειες τη μια πισω απο την αλλη, κατι κι εμεις που περιμενουμε στη στροφη να ακουσουμε τη βλακεια τους (παραδεχτειτε το,ειμαστε λιγο σκυλιτσες:tongue::tongue:) δε θελει πολυ να ψυχρανθουν τα πραγματα! Ευτυχως κι εγω την εχω μακρυα παρολο που εχουμε καλες σχεσεις αλλα ξερω απο τον αντρα μου οτι αν την ειχαμε κοντα θα ειχαμε θεματα! Οποτε βλεπομαστε σπανια και ειμαστε μελι-γαλα! Κανω τον @@@ οταν ακουω βλακειες και τελειωνει η υποθεση!! Απλα σε σχεση με το παιδι δε θα κανω το κοροιδο, δε φταιει το παιδι. Τη λυπαμαι πολυ την πεθερα μου γιατι ζει εντελως μονη και ολα της τα παιδια μακρυα και ειναι το μονο εγγονι ο μικρος μας. Δε θελω να την "μαλωνω" ολη την ωρα, απλα εχω το νου μου!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Μόνο του καλέεεε!!!!Δεν κανω κάτι!!!Βρε τι ωραίο κινητό που έχω!!!Μήπως να με ξυριζε κιόλας την επόμενη φορα???χαχαχαχα!!!

χαχαχαχαχαχα ....πλάκα έχετε:-!!!!!!

ευχαριστώ μποτσακι μου!!!

τελείωσα τις δουλειτσες μου έφαγα κ μακαρόνια με κιμα κ τώρα διαβάζω τα νέα σας.για λίγο βέβαια σας γιατί ο μικρός κοιμάται οπότε ευκαιρία να κοιμηθώ κ λίγο.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

περιεργα πραγματα με τα πεθερικα, τι να κανουν κι αυτοι!! κατι που πετανε τις βλακειες τη μια πισω απο την αλλη, κατι κι εμεις που περιμενουμε στη στροφη να ακουσουμε τη βλακεια τους (παραδεχτειτε το,ειμαστε λιγο σκυλιτσες:tongue::tongue:) δε θελει πολυ να ψυχρανθουν τα πραγματα! Ευτυχως κι εγω την εχω μακρυα παρολο που εχουμε καλες σχεσεις αλλα ξερω απο τον αντρα μου οτι αν την ειχαμε κοντα θα ειχαμε θεματα! Οποτε βλεπομαστε σπανια και ειμαστε μελι-γαλα! Κανω τον @@@ οταν ακουω βλακειες και τελειωνει η υποθεση!! Απλα σε σχεση με το παιδι δε θα κανω το κοροιδο, δε φταιει το παιδι. Τη λυπαμαι πολυ την πεθερα μου γιατι ζει εντελως μονη και ολα της τα παιδια μακρυα και ειναι το μονο εγγονι ο μικρος μας. Δε θελω να την "μαλωνω" ολη την ωρα, απλα εχω το νου μου!

Και καλά κάνεις αν έχετε καλές σχέσεις!!! Εμένα πάλι υπαρχουν πολλά θέματα...που τα προσπερνώ όσο μπορώ για να διατηρώ τυπικές σχέσεις με τα πεθερικά αλλά όλα έχουν ένα όριο!!!

Ο εγωισμός τους είναι τόσο μεγάλος που να φανταστείς η κουνιάδα μου και ο κουνιάδος μου που ζουν Αθήνα και ερχονται διακοπές στο πατρικό τους, έχουν να μας δουν από περσι το καλοκαίρι που τους είδαμε 1 φορά τον Αυγουστο, έχουν να πάρουν τηλεφωνο στο σπιτι μου από περσι το καλοκαίρι, στις γιορτές του αντρα μου και του παιδιού μου εστειλε μηνυμα η αδερφη του και ο αδερφός τηλεφωνησε στον αντρα μου, στη δικη μου γιορτή τιποτα!!! στην επετειο τιποτα!!! αν ειναι καλα, πως ειναι κλπ το μοναδικο τους ανηψι το μαθαινουν μεσω πεθεράς!!! Και ολα αυτά γιατί;;;Γιατί περσυ τον Αυγουστο, δεν πηγαμε σε ενα γαμο ενος γειτονα/κουμπαρου (που ημασταν καλεσμενοι στην εκκλησία μονο) και η πεθερά μου με πήρε τηλεφωνο να με μαλωσει και να μου πει οτι ο γιος της (ο αντρας μου) δεν πραττει σωστά και δεν κρατηθηκα και της απαντησα και εγω!!! Και αυτη τα μετεφερε στα παιδιά της και η συμπεριφορά τους ειναι η παραπάνω!!!

Η ίδια η κουνιάδα μου, όταν ημουν λεχώνα, της ειπα να αφησει το μωρό να κοιμηθει και να μην το παρει αγκαλιά και το παρεξηγησε και αυτό και εκανε 1,5χρονο να μας ξαναμιλήσει!!!!!!! Το προσπέρασα και όταν της περασε, μετά από 1,5χρονο, ειπα να κανω τη καλή... Του ειχα πει του αντρα :κρατα μικρο καλαθι, θα μας την ξανακανει!!! Και βγήκα αληθινή!!!!!!!!!!

Και όλα αυτά ενω υπάρχουν βαθυτερες αιτίες που χολαίνουν την σχέση μου με το σόι του αντρα μου! Εγώ πώς πρέπει να συμπεριφερθώ από δω και πέρα;;; Φυσικά με το παιδί μου συζηταμε για τη γιαγια στο χωριο (μονο για την κορη μου και τον αντρα μου παμε λιγες επισκεψεις και πλεον μονο όταν δεν ειναι εκει οι "καλοι" οι θειοι της!!!


Link to comment
Share on other sites

Ναι ολοκληρωσαμε αλλα εχει και κορυφωση που ολοκληρωνεται συνολικα, περιπου σε ενα μηνα δλδ και επεται φυσικα και συνεχεια......

Αχ αυτα τα κατορθωματα τους.....!!!!!!! Ασυγκριτα καταπληκτικες στιγμες....για το παρον, για το μελλον αναμνησεις......!!!!!!!!!

Ολοι εχουμε μεριδιο "ευθυνης" για μια σχεση ζευγαριου-πεθερικων αλλα και ολοι πρεπει να βαζουμε νερο στο κρασι μας....για να συνεχισει τουλαχιστον να υπαρχει αυτη η σχεση σε οποια κατασταση και αν βρισκεται....!!!!!!!!

Απλα τα παιδια ειναι τα μονα που δεν φταινει σε τιποτα και για κανεναν λογο.

Και εμεις εχουμε καλες σχεσεις αλλα καλες-μακρυνες-σχεσεις εφοσον δεν ερχονται οσο θα επρεπε. Αφου να φανταστειτε 9 μηνες κυησης, 3 περιστατικα αιμοραγιας και ενα σωρο αλλα ευτραπελα και ουτε πατησαν το ποδι τους απλα να ρωτησουν τι κανω και αν χρειαζομαι κατι.......!!!!!!!!!!

Κοριτσιαααααα μηπωσ αρχισε το θαψιμο...??????? Αχαχχαχαχαχαχ......!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και καλά κάνεις αν έχετε καλές σχέσεις!!! Εμένα πάλι υπαρχουν πολλά θέματα...που τα προσπερνώ όσο μπορώ για να διατηρώ τυπικές σχέσεις με τα πεθερικά αλλά όλα έχουν ένα όριο!!!

Ο εγωισμός τους είναι τόσο μεγάλος που να φανταστείς η κουνιάδα μου και ο κουνιάδος μου που ζουν Αθήνα και ερχονται διακοπές στο πατρικό τους, έχουν να μας δουν από περσι το καλοκαίρι που τους είδαμε 1 φορά τον Αυγουστο, έχουν να πάρουν τηλεφωνο στο σπιτι μου από περσι το καλοκαίρι, στις γιορτές του αντρα μου και του παιδιού μου εστειλε μηνυμα η αδερφη του και ο αδερφός τηλεφωνησε στον αντρα μου, στη δικη μου γιορτή τιποτα!!! στην επετειο τιποτα!!! αν ειναι καλα, πως ειναι κλπ το μοναδικο τους ανηψι το μαθαινουν μεσω πεθεράς!!! Και ολα αυτά γιατί;;;Γιατί περσυ τον Αυγουστο, δεν πηγαμε σε ενα γαμο ενος γειτονα/κουμπαρου (που ημασταν καλεσμενοι στην εκκλησία μονο) και η πεθερά μου με πήρε τηλεφωνο να με μαλωσει και να μου πει οτι ο γιος της (ο αντρας μου) δεν πραττει σωστά και δεν κρατηθηκα και της απαντησα και εγω!!! Και αυτη τα μετεφερε στα παιδιά της και η συμπεριφορά τους ειναι η παραπάνω!!!

Η ίδια η κουνιάδα μου, όταν ημουν λεχώνα, της ειπα να αφησει το μωρό να κοιμηθει και να μην το παρει αγκαλιά και το παρεξηγησε και αυτό και εκανε 1,5χρονο να μας ξαναμιλήσει!!!!!!! Το προσπέρασα και όταν της περασε, μετά από 1,5χρονο, ειπα να κανω τη καλή... Του ειχα πει του αντρα :κρατα μικρο καλαθι, θα μας την ξανακανει!!! Και βγήκα αληθινή!!!!!!!!!!

Και όλα αυτά ενω υπάρχουν βαθυτερες αιτίες που χολαίνουν την σχέση μου με το σόι του αντρα μου! Εγώ πώς πρέπει να συμπεριφερθώ από δω και πέρα;;; Φυσικά με το παιδί μου συζηταμε για τη γιαγια στο χωριο (μονο για την κορη μου και τον αντρα μου παμε λιγες επισκεψεις και πλεον μονο όταν δεν ειναι εκει οι "καλοι" οι θειοι της!!!

καλά τι να πω...γενικά υπάρχει πολύ ζήλια!!!!

εγώ όταν ήμουν έγκυος ο κουνιαδος μου με την γυναίκα του(τώρα είναι χωρισμένοι )μου είχε πει ο κουνιαδος μου ότι όταν της είπε ότι είμαι έγκυος παραξενευτηκε κ ζήλεψε το γιατί δεν το ξέρω γιατί εκείνη δεν μπορούσε???για να σ δώσω να καταλάβεις εμείς είχαμε προγραμματίσει το γάμο μας για σεπτ. τοτ 2011 κ εκείνοι αφού γνωρίζονταν μόλις 6 μήνες ενώ εμείς 5 χρόνια αποφάσισαν να παντρευτούν τον ιουνίου του 2011.δλδ μπήκαν σφήνα!!!το αποτέλεσμα είναι ότι χώρισαν τον σεπτέμβρη δλδ μετά από ένα χρόνο κ κάτι κ δυστυχώς τα πεθερικα μου τους το είχαν πει να περιμένουν να γνωριστούν αλλά.....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι ολοκληρωσαμε αλλα εχει και κορυφωση που ολοκληρωνεται συνολικα, περιπου σε ενα μηνα δλδ και επεται φυσικα και συνεχεια......

Αχ αυτα τα κατορθωματα τους.....!!!!!!! Ασυγκριτα καταπληκτικες στιγμες....για το παρον, για το μελλον αναμνησεις......!!!!!!!!!

Ολοι εχουμε μεριδιο "ευθυνης" για μια σχεση ζευγαριου-πεθερικων αλλα και ολοι πρεπει να βαζουμε νερο στο κρασι μας....για να συνεχιστει τουλαχιστον να υπαρχει αυτη η σχεση σε οποια κατασταση και αν βρισκεται....!!!!!!!!

Απλα τα παιδια ειναι τα μονα που δεν φταινει σε τιποτα και για κανεναν λογο.

Και εμεις εχουμε καλες σχεσεις αλλα καλες-μακρυνες-σχεσεις εφοσον δεν ερχονται οσο θα επρεπε. Αφου να φανταστειτε 9 μηνες κυησης, 3 περιστατικα αιμοραγιας και ενα σωρο αλλα ευτραπελα και ουτε πατησαν το ποδι τους απλα να ρωτησουν τι κανω και αν χρειαζομαι κατι.......!!!!!!!!!!

Κοριτσιαααααα μηπωσ αρχισε το θαψιμο...??????? Αχαχχαχαχαχαχ......!!!!!!!!

Μωρε κορίτσια πόσο θελω να σας τα πω αλλά φοβάμαι μην τα διαβάσει ποτέ κανείς και καταλάβει για ποιους λεω................:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Όλα αυτά που ανεφερα και άλλα τοσα έχω για να σας περιγράψω την κατασταση αλλά στα αληθεια τα εβαζα σε δευτερη μοιρα για να διατηρησω τυπικες σχεσεις αρκει να ηταν σωστοί και να μην τα ηθελαν όλα όπως τους συμφερει, δηλαδη εχουν και οι άλλοι δικιο όχι μονο αυτοί!!!

Και το κακό ξεκίνησε επειδή ο αντρας μου ηταν το παιδί της οικογενειας του, που δεν το σπουδασαν, που εμενε με τους γονεις του και οι αλλοι 2 βολεμενοι στο δημοσιο, εκαναν και κανουν τις ζωες τους στην Αθηνα. Τους κακοφάνηκε που ο αντρας μου εκανε δικη του οικογενεια και δεν ηταν πια παρων ανα πασα στιγμη στο πατρικό του!!! Και να φανταστειτε τις μερες που παει με το δικο μας ΙΧ στη δουλεια, περναει από πατρικό του εστω και για ενα τεταρτο!!!


Link to comment
Share on other sites

μια χαρα θα τα χασεις αμεσως αν δεν εχεις ορμονικα θεματα... κατα τ'αλλα ειναι μυθος οτι η εγκυμοσυνη χαλα το σωμα! απλα μετα ειναι πιο ευκολο η γυναικα να το ριξει στο φαγητο,κατι η κουραση, κατι που αλλαζει η ζωη της και επηρεαζονται τα ψυχολογικα δεν ειναι δυσκολο να το ριξουμε στο φαγητο! Αλλιως η εγκυμοσυνη κανει το σωμα πιο σεξυ λενε! πιο θηλυκο!!

αγορομαμμη μου λυπάμαι πολύ παρά πολύ για τους φίλους σας!!!!!!:-(:-(:-(:-(:-(

μακάρι ο θεός να τους έχει καλά κ να κάνουν κ άλλο παιδάκι!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι ολοκληρωσαμε αλλα εχει και κορυφωση που ολοκληρωνεται συνολικα, περιπου σε ενα μηνα δλδ και επεται φυσικα και συνεχεια......

Αχ αυτα τα κατορθωματα τους.....!!!!!!! Ασυγκριτα καταπληκτικες στιγμες....για το παρον, για το μελλον αναμνησεις......!!!!!!!!!

Ολοι εχουμε μεριδιο "ευθυνης" για μια σχεση ζευγαριου-πεθερικων αλλα και ολοι πρεπει να βαζουμε νερο στο κρασι μας....για να συνεχισει τουλαχιστον να υπαρχει αυτη η σχεση σε οποια κατασταση και αν βρισκεται....!!!!!!!!

Απλα τα παιδια ειναι τα μονα που δεν φταινει σε τιποτα και για κανεναν λογο.

Και εμεις εχουμε καλες σχεσεις αλλα καλες-μακρυνες-σχεσεις εφοσον δεν ερχονται οσο θα επρεπε. Αφου να φανταστειτε 9 μηνες κυησης, 3 περιστατικα αιμοραγιας και ενα σωρο αλλα ευτραπελα και ουτε πατησαν το ποδι τους απλα να ρωτησουν τι κανω και αν χρειαζομαι κατι.......!!!!!!!!!!

Κοριτσιαααααα μηπωσ αρχισε το θαψιμο...??????? Αχαχχαχαχαχαχ......!!!!!!!!

ελα καλέ γιατί το λες αυτό??????χαχαχαχαχαχα...όχι εντάξει εγώ εχω καλές σχέσεις αλλά κρατάω την απόσταση που πρέπει.βλεπόμαστε 2-3 φορές την βδομάδα αλλά οκ.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θάλεια, σωστά μιλησες!!! Η ΖΗΛΕΙΑ είναι κακό ελάττωμα!!!!!!

ζηλεια και εγωισμός....

Όμως η πλευρα του αντρα μου πιστευει οτι αυτη συμπεριφερεται σωστά , οτι μονο αυτοί έχουν σοβαρό προβλημα και οτι εγω ειμαι η ξενη, που τους πηρα το παιδί για ολες τις δουλειες, που ηταν καθηκον του να ζει μονο για τους γονεις του κλπ κλπ

Να δειτε τι μου ειχε γραψει στο ευχολογιο του γαμου μας η κουνιάδα μου: αδερφουλη μου σε χανω και...να περνας καλα!!! " ευχηθηκε μονο προς τον αδερφο της, νυφη δεν υπηρχε!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...