Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

καλε κοριτσια πολυ πλακα εχετε πρωι πρωι!! δεν πραλαβαινω να σας γραψω, ο μικρος εχει ξυπνησει απο τις 7 30 και τον κυνηγαω ολη την ωρα, τωρα ως εκ θαυματος καθεται λιγο στο παρκο. Δε βλεπω καμια διαθεση για υπνο!! τι στο καλο εχει το γαλα τους μεσα??? red bull?? τι μου επιφυλασσει το πουλακι μου παλι?? εχει τρομερη ενεργεια σημερα που δεν ξερω που να την αποδωσω!! τα ξημερωματα μου ξυπνησε 2 φορες πολυ τρομαγμενος, μαλλον ειχε δει ονειρο!! ελπιζω αν εχει σκοπο να αλλαξει το προγραμμα του να μη κανει κανενα πισογυρισμα!!

Συμπεθερακι μουυυυυυυυ το παλικαρακι σου αγριεψε....??????

Μπραβο μπραβο μπραβο.....!!!!!!!!!!!!

Μποτσακιιιιιιι και εγω καθομαι και σκεφτομαι οτι το "μουριες"θα ειναι κανενα μποτσακιστικο "κουτεγκω" και λεω ας το αφησω ετσι, κατι θα σημαινει....,!!!!!!

Μουρλεεεεεες......αχαχχααχαχαχαχχαχχχααχχαχα....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Συμπεθερακι μουυυυυυυυ το παλικαρακι σου αγριεψε....??????

Μπραβο μπραβο μπραβο.....!!!!!!!!!!!!

Μποτσακιιιιιιι και εγω καθομαι και σκεφτομαι οτι το "μουριες"θα ειναι κανενα μποτσακιστικο "κουτεγκω" και λεω ας το αφησω ετσι, κατι θα σημαινει....,!!!!!!

Μουρλεεεεεες......αχαχχααχαχαχαχχαχχχααχχαχα....!!!!!!!!

Χαχαχαχαχαχααααααααααα!!!!Από ατάκες άλλο τίποτα!!! .

Αγορομαμυ μου!!!Σίφουνας ο μικρος ε???Μαστρο Τζεπετο!!!χαχαχαχαχαααα!!!Μολις βρεθούνε με την φουρτουνιτσα θα ριξουνε πολύ σιγυρισμα!!!!χαχαχαχαααααα!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!καλα εισαστε???ξυπνησα και εγω!!!!!!!!!!πηγα πηρα γαλα να πιω και τυροπιτουλα!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθερακι μουυυυυυυυ το παλικαρακι σου αγριεψε....??????

Μπραβο μπραβο μπραβο.....!!!!!!!!!!!!

Μποτσακιιιιιιι και εγω καθομαι και σκεφτομαι οτι το "μουριες"θα ειναι κανενα μποτσακιστικο "κουτεγκω" και λεω ας το αφησω ετσι, κατι θα σημαινει....,!!!!!!

Μουρλεεεεεες......αχαχχααχαχαχαχχαχχχααχχαχα....!!!!!!!!

μωρε αγριος ηταν αλλα τουλαχιστον ξεκινουσε πιο αργα τις αγριαδες! σημερα μου φανηκε χαραμα το 7 30!!! και ειχε πιο πολυ ενεργεια τουλαχιστον θετικη, δεν ειχε γκρινια καθολου οπως αλλες φορες που εκει που παιζει θελει να τον κοιταω ολη την ωρα. Ειχε και ορεξη να κατσει στο καρεκλακι του να μαθουμε πραγματακια και ηταν πολυ χαρουμενος!

Τι κανει η φουρτουνιτσα μας???


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχααχαχαχα καλά παιδιά κι εμένα ούτε που πήγε το μυαλό μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ακου μουριές... λέω κι εγώ θα είναι κανένα ιδίωμα που λένε στον τόπο της!!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαααχα

αγοροmummy! ξερος ο μπομπιράκος!!!!!! κουράστηκε το ψυχούλι!!


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μωρε αγριος ηταν αλλα τουλαχιστον ξεκινουσε πιο αργα τις αγριαδες! σημερα μου φανηκε χαραμα το 7 30!!! και ειχε πιο πολυ ενεργεια τουλαχιστον θετικη, δεν ειχε γκρινια καθολου οπως αλλες φορες που εκει που παιζει θελει να τον κοιταω ολη την ωρα. Ειχε και ορεξη να κατσει στο καρεκλακι του να μαθουμε πραγματακια και ηταν πολυ χαρουμενος!

Τι κανει η φουρτουνιτσα μας???

Καλα ειναι η φουρτουνα.....!!!!!! Την ετοιμαζω ψαροσουπα απο εχθες που περισεψε, μετα θα την κανω μπανιο και το απογευμα θα την παω στη πεθερα μου να τη δει....,!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!καλα εισαστε???ξυπνησα και εγω!!!!!!!!!!πηγα πηρα γαλα να πιω και τυροπιτουλα!!!!

καλημερα κοριτσακι!! μπραβο, θα παρεις πολυ ασβεστιο ετσι!! προσεχε πατουσιτσα μου μην παιρνεις κιλα απο τωρα, για το καλο σου το λεω!! ειναι κριμα να παιρνουμε πολλα κιλα για να βγει ενα τοσο δα πλασματακι!! Σκεψου οτι αμα παιρνεις απο τωρα 4 το μηνα τι θα γινει μετα τον 7 που παιρνεις μισο την εβδομαδα?? χρειαζεται να τρωμε λιγο παραπανω απ'οτι πριν για να καλυφθει και το εμβρυο,οχι υπερβολες! Δε θελω να σε τρομαζω αλλα με τα πολλα κιλα μπορει να ανεβασεις κανενα ζαχαρο στον 6ο μηνα, κριμα ειναι!!! Μη με παρεξηγεις, για το καλο σου το λεω αν ηταν δε θα σου ελεγα τιποτα!!! Εννοειται πως οταν υπαρχει ορμονικο θεμα ειναι αλλο ζητημα!! Λιγα επιπλεον κιλα σε σχεση με το αρχικο βαρος σημαινει πιο καλος τοκετος, πιο υγιης μανουλα, πιο υγιες μωρακι, πιο γρηγορη αποκατασταση μετα τον τοκετο!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειναι η φουρτουνα.....!!!!!! Την ετοιμαζω ψαροσουπα απο εχθες που περισεψε, μετα θα την κανω μπανιο και το απογευμα θα την παω στη πεθερα μου να τη δει....,!!!!!!!!!!!!

αααα δε κουνιεται η πεθερα να ερθει απ'οτι θυμαμαι ε??? χαχαχα! καλυτερα να παει η φουρτουνιτσα εκει να της τα κανει λαμπογυαλο χαχαχαχαχα!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue: εσυ θα το παιζεις "μη Μαριαννα,μη"χιχιχιχιχιχ


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Γυρίσαμε από την πρωινή έξοδο!!!

Αγορομάμυ, τραγική η απώλεια του μωρού τους και αλήθεια θέλει πολύ δύναμη για να το ξεπεράσουν αυτοί οι νέοι γονείς! Αλλά θα το ξεπεράσουν για χάρη του ενός μωρού τους που έχουν στην αγκαλιά!!! Θα γίνει μια αναμνηση που θα πονάει αλλά ... πω πω ανατρίχιασα!!! πολύ λυπάμαι!!!

Κοαλάκι, μην νομίζεις ότι το Μεσολόγγι παρέχει πολλά σε θέμα διασκέδασης!!!!!!!!! Έχει βέβαια λίγο βελτιωθεί φέτος το καλοκαίρι και για όσους δεν έχουν θέμα με τα έξοδα, μπορούν να διασκεδάσουν! Εμείς πάλι έχουμε περιορίσει κατά πολύ τις εξόδους λόγω οικονομικών αλλά το καλοκαίρι η αλήθεια είναι οτι θέλουμε και προσπαθούμε να περνάμε χαλαρά!!!

Απλά λόγω καλοκαιριού κάνουν περιοδείες ανά Ελλάδα, οπότε ερχονται μερικοί θίασοι και στο θεατράκι μας οπότε βλέπουμε λίγο θέατρο. Έχουμε μια υποτυπώδη καφετέρια που το καλοκαίρι βγαζει υπαιθριο παιδοτοπο χωρίς προσωπικό και έτσι πληρωνουμε ότι πιουμε/ φάμε!

Ευτυχώς που έχουμε όμως θάλασσα και ο καφές στη θάλασσα δεν συγκρίνεται με τον καφέ στη πλατεία χειμώνα/ καλοκαίρι!!!

Τί μαγειρεύετε σήμερα;


Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!καλα εισαστε???ξυπνησα και εγω!!!!!!!!!!πηγα πηρα γαλα να πιω και τυροπιτουλα!!!!

Τώρα ξύπνησες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Πόσο σε ζηλεύω!!!!!!!!! Πάνε οι εποχές που ξύπναγα αργά!:tongue::tongue::tongue:

Τώρα με το παιδί και αν έχει ρεπό ο άντρας μου και αναλάβει την κόρη μου, μπορεί και να μείνω στο κρεβάτι μέχρι 9- 9.30!!!! και έχω και την Αγγελική που θα ερχεται:αντε μαμα ξυπνησε!!!!!!!!

Ευχαρίστου ύπνο πατουσίτσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου Ηλιοβασιλεμα! ασε πολυ περιεργη η κατασταση για το ζευγαρι... μενουν εδω επαρχια και ειχαν παει Αθηνα για το καθιερωμενο ραντεβου και εξω απο τον γιατρο σπανε τα νερα... Αγιο ειχαν, αν ηταν εδω στην επαρχια δε θα προλαβαιναν ουτε την κοπελα ουτε τα μωρα γιατι το κοντυνοτερο νοσοκομειο ηταν τουλαχιστον μια ωρα για να πηγαιναν εκει αλλιως ο γιατρος της κοπελας 4 ωρες και βαλε. Τελος παντων,ευτυχως το αλλο μωρακι τα καταφερε... Κατι ειναι και αυτο μεσα στην ατυχια του... Βεβαια θα μεινει ακομα μεσα γιατι γεννηθηκε περιπου 1 κιλο :(

Κι εμεις εδω εχουμε περιορισει πααααρα πολυ τα εξοδα αλλα ευτυχως εχουμε κι εμεις θαλασσιτσα και απολαμβανουμε!! Ειναι φθηνη η διασκεδαση στην επαρχια!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακι!! μπραβο, θα παρεις πολυ ασβεστιο ετσι!! προσεχε πατουσιτσα μου μην παιρνεις κιλα απο τωρα, για το καλο σου το λεω!! ειναι κριμα να παιρνουμε πολλα κιλα για να βγει ενα τοσο δα πλασματακι!! Σκεψου οτι αμα παιρνεις απο τωρα 4 το μηνα τι θα γινει μετα τον 7 που παιρνεις μισο την εβδομαδα?? χρειαζεται να τρωμε λιγο παραπανω απ'οτι πριν για να καλυφθει και το εμβρυο,οχι υπερβολες! Δε θελω να σε τρομαζω αλλα με τα πολλα κιλα μπορει να ανεβασεις κανενα ζαχαρο στον 6ο μηνα, κριμα ειναι!!! Μη με παρεξηγεις, για το καλο σου το λεω αν ηταν δε θα σου ελεγα τιποτα!!! Εννοειται πως οταν υπαρχει ορμονικο θεμα ειναι αλλο ζητημα!! Λιγα επιπλεον κιλα σε σχεση με το αρχικο βαρος σημαινει πιο καλος τοκετος, πιο υγιης μανουλα, πιο υγιες μωρακι, πιο γρηγορη αποκατασταση μετα τον τοκετο!!

αγορομαμμυ μου!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

καλημερα!!!!καλα εισαι?????ο μπεμπακος μας καλα????????

ναι η φοραδα............4 κιλα σε 1 μηνα!!!!και δεν τρωω και πολυ!πρεπει να κανω κρατη!!!!!!!!!;););););)

πολλα ειναι 4 κιλα σε 1 μηνα!!!!!!δλδ μεχρι να γεννησω πρωτα ο Θεος θα εχω παρει συνολο καμια 25 αρια κιλα το λιγοτερο!!!!!τοφαλος!!!!!!!!!!

αυριο ερχεται και η μανουλα μου........θα με βαλει σε προγραμμα!!!!:D:D:D:D

της ειπα οτι πηρα 4 κιλα και μου λεει,συγχαρητηρια!!!!!!!!!!

συνεχισε ετσι ουτε απ την πορτα δεν θα περνας!!!!!!

αχχααχχααχαχαχχαχχααχ!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

αααα δε κουνιεται η πεθερα να ερθει απ'οτι θυμαμαι ε??? χαχαχα! καλυτερα να παει η φουρτουνιτσα εκει να της τα κανει λαμπογυαλο χαχαχαχαχα!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue: εσυ θα το παιζεις "μη Μαριαννα,μη"χιχιχιχιχιχ

Πωωωωωως ερχεται μια φορα το 2μηνο.....,!!!!!!αχαχαχχαχαχαχχα....!!!!!!!!!

Το αστειο ειναι οτι οταν παμε εκει λεει στη μαριαννα.....η μαριαννα θα ειναι καλο κοριτσι, δεν θα πειραζει τιποτα, δεν θα ριχνει κατω πραγματα, δεν θα τραβαει, δεν, δεν, δεν, δεν, δεν......................και εγω της λεω τοτε για την εφερα....???????????????? αχαχχαχαχααχχαχχαχαχ........,!!!!!!!!!!!!!!!

Πατουσιτσααααααα τι κανεις.....??????????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ξύπνησες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Πόσο σε ζηλεύω!!!!!!!!! Πάνε οι εποχές που ξύπναγα αργά!:tongue::tongue::tongue:

Τώρα με το παιδί και αν έχει ρεπό ο άντρας μου και αναλάβει την κόρη μου, μπορεί και να μείνω στο κρεβάτι μέχρι 9- 9.30!!!! και έχω και την Αγγελική που θα ερχεται:αντε μαμα ξυπνησε!!!!!!!!

Ευχαρίστου ύπνο πατουσίτσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τωρα ξυπνησα μαναρι μου............!!!!αλλα θα κοιμαμαι ετσι για λιγους μηνες ακομη!!!!!

μετα................θα ξυπναω με τα κοκορια!!!!!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!

ειμαι πολυ του υπνου!!!!!απο παντα αυτο!!!!!!θα δυσκολευτω στο πρωινο ξυπνημα......αλλα θα συνηθησω!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

αγορομαμμυ μου!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

καλημερα!!!!καλα εισαι?????ο μπεμπακος μας καλα????????

ναι η φοραδα............4 κιλα σε 1 μηνα!!!!και δεν τρωω και πολυ!πρεπει να κανω κρατη!!!!!!!!!;););););)

πολλα ειναι 4 κιλα σε 1 μηνα!!!!!!δλδ μεχρι να γεννησω πρωτα ο Θεος θα εχω παρει συνολο καμια 25 αρια κιλα το λιγοτερο!!!!!τοφαλος!!!!!!!!!!

αυριο ερχεται και η μανουλα μου........θα με βαλει σε προγραμμα!!!!:D:D:D:D

της ειπα οτι πηρα 4 κιλα και μου λεει,συγχαρητηρια!!!!!!!!!!

συνεχισε ετσι ουτε απ την πορτα δεν θα περνας!!!!!!

αχχααχχααχαχαχχαχχααχ!!!!!!!!

χαχαχα,α ρε μανα πες!!! ελα βαλε με σε ταξη!! η αληθεια ειναι οτι στην εγκυμοσυνη παιρνεις πιο ευκολα, αν εχεις την ταση να παιρνεις χωρις να τρως πολυ μαλλον θα πρεπει να προσεξεις την ποιοτητα απο αυτα που τρως! κρατα τη μαμα μεχρι τον τοκετο χιχιχιχιχι!!

Συμπεθερα ασε την πεθερα να λεει και ασε τη Μαριαννα να κανει αυτο που ξερει καλυτερα!!!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...