Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Καλα είμαι,εδω νυστάζω λίγο,αλλά καλό μου κάνει για να αρχισω να δραστηριοποιουμαι γιατί σκουριασα,δεν μπορώ άλλο!!!Μήπως καταφέρω κι αλαξω λίγο το προγραμα μου!!!Καλα το μεσημέρι ούτε λόγος ότι θα κοιμηθώ!!!χαχαχαχαααα!!!!!!

Μα βρε μποτσάκι μου αντέχεις να μένεις ξύπνια μέχρι τόσο αργά???? Εγώ όπως είπα και πριν ναι μεν ξεπέρασα την άπειρη υπνηλία που είχα στις αρχές αλλά και πάλι, αν πάει 11 το βράδυ κουτουλάω..και πάντα κοιμάμαι τουλάχιστον 1 ώρα το μεσημέρι!!! ζηλεύω που αντέχεις τόσο....εμένα μου φαίνεται τόσο μικρή η μέρα!!!!!!


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα όχι όχι δε φταις εσύ!!!! το κινητο θα φταίει...βάζει και μόνο του τόνους..παίρνει πρωτοβουλίες!!!!!!!!!!!

Μόνο του καλέεεε!!!!Δεν κανω κάτι!!!Βρε τι ωραίο κινητό που έχω!!!Μήπως να με ξυριζε κιόλας την επόμενη φορα???χαχαχαχα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μα βρε μποτσάκι μου αντέχεις να μένεις ξύπνια μέχρι τόσο αργά???? Εγώ όπως είπα και πριν ναι μεν ξεπέρασα την άπειρη υπνηλία που είχα στις αρχές αλλά και πάλι, αν πάει 11 το βράδυ κουτουλάω..και πάντα κοιμάμαι τουλάχιστον 1 ώρα το μεσημέρι!!! ζηλεύω που αντέχεις τόσο....εμένα μου φαίνεται τόσο μικρή η μέρα!!!!!!

Και που να δεις με εμας τις τρελες που εμπλεξες.....!!!!!! Νερακι ο χρονος θα κυλησει μεχρι να πας στο ραντεβου σου.....!!!!!!!!!!!!

Μποτσακιιιιιιιι.......!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Και που να δεις με εμας τις τρελες που εμπλεξες.....!!!!!! Νερακι ο χρονος θα κυλησει μεχρι να πας στο ραντεβου σου.....!!!!!!!!!!!!

Μποτσακιιιιιιιι.......!!!!!!!!!

ααααχ ναι όντως η πιο σούπερ παρέα είστε...περνάνε τόοοοσο ευχάριστα οι μέρες μαζί σας!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Μποτσάκι αν ξυρίζει το θέλω κι εγώ...στείλε μου μοντέλο!!!!!!!!!!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και που να δεις με εμας τις τρελες που εμπλεξες.....!!!!!! Νερακι ο χρονος θα κυλησει μεχρι να πας στο ραντεβου σου.....!!!!!!!!!!!!

Μποτσακιιιιιιιι.......!!!!!!!!!

Ναι βεβαίως!!!Εδω είμαι καλεεε!!!Μισό λεπτό μια μια γιατί καίω κάρβουνο!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ααααχ ναι όντως η πιο σούπερ παρέα είστε...περνάνε τόοοοσο ευχάριστα οι μέρες μαζί σας!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Μποτσάκι αν ξυρίζει το θέλω κι εγώ...στείλε μου μοντέλο!!!!!!!!!!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Μηπως εκτος των αλλων καθαριζει κιολας.....????? αν ειναι ετσι το θελω και εγωωωωωωωωω........!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλο θα σου κανει να αλλαξεις το προγραμμα που εχεις, καποτε πολυ πριν την εγκυμοσυνη ειχα και εγω τετοιο χουι, εφτανα σε σημειο να κοιμαμαι 5-6 το πρωι αλλα μεχρι τις 10 σηκωνομουνα (το πρωι ε), αλλα μετα λεω δεν παει αλλο πρεπει να γινω ανθρωπος.....χαχαχαχα και το αλλαξα σε πιο νορμαλ ωρες για ανθρωπους....!!!!! Και οοοοοοχι δεν με ξενυχτησατε εχθες (τωρα που το θυμηθηκα) ετσι για να μην ξεχνιομαστε......!!!!!!!!!

Ξερετε τι γίνεται?Για αρκετά χρόνια από δουλευα νύχτα και στην δουλεια που είμαι τώρα,από τα 8χρονια τα 6 δουλευα νύχτα και τα τελευταία 2 αποφάσισα να δουλέψω μισό χρόνο μεσημέρι,μισό νύχτα!!!!Έχει συνηθίσει ο οργανισμός μου!!Να φανταστειτε και μεσημέρι που ήμουνα 2-10 κατά τις 4 κοιμόμουνα!!!Έκανα δουλειες όλη νύχτα και αλλά τέτοια!!!Αλλά τώρα θα το προσπαθήσω!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε τι γίνεται?Για αρκετά χρόνια από δουλευα νύχτα και στην δουλεια που είμαι τώρα,από τα 8χρονια τα 6 δουλευα νύχτα και τα τελευταία 2 αποφάσισα να δουλέψω μισό χρόνο μεσημέρι,μισό νύχτα!!!!Έχει συνηθίσει ο οργανισμός μου!!Να φανταστειτε και μεσημέρι που ήμουνα 2-10 κατά τις 4 κοιμόμουνα!!!Έκανα δουλειες όλη νύχτα και αλλά τέτοια!!!Αλλά τώρα θα το προσπαθήσω!!!!

Ναι να παρει αυτη η ατιμη συνηθεια, ποσο μαλλον οταν προυπαρχει και ο παραγοντας δουλεια.....!!!!!!!!

Τοοοοοση ωρα αυτο μονο εγραφες......?????? αρε ενας χακερ....!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εκτος των αλλων καθαριζει κιολας.....????? αν ειναι ετσι το θελω και εγωωωωωωωωω........!!!!!!!!!!!!!

Θα στο στείλω πακέτο να σε εξυπηρετήσει κοαλακι μου!!!Από μόνο του θα τακανει όλα μην ανησυχείς!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι να παρει αυτη η ατιμη συνηθεια, ποσο μαλλον οταν προυπαρχει και ο παραγοντας δουλεια.....!!!!!!!!

Τοοοοοση ωρα αυτο μονο εγραφες......?????? αρε ενας χακερ....!!!!!!!!!

Ναι,ναι!!!!χαχαχαχαααααααα!!!Και μπήκανε κα δυο μουριές μέσα και με διακοψανε κα δεν ψωνισανε κιόλας και φτου κι απ'την αρχή!!!-Τι με διακόπτετε μαντάμ που έχω βγάλει τα ματια μου εδω πέρα?Να ψωνιζατε τουλάχιστον,να πω κι εγώ χαλάλι!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλε κοριτσια πολυ πλακα εχετε πρωι πρωι!! δεν πραλαβαινω να σας γραψω, ο μικρος εχει ξυπνησει απο τις 7 30 και τον κυνηγαω ολη την ωρα, τωρα ως εκ θαυματος καθεται λιγο στο παρκο. Δε βλεπω καμια διαθεση για υπνο!! τι στο καλο εχει το γαλα τους μεσα??? red bull?? τι μου επιφυλασσει το πουλακι μου παλι?? εχει τρομερη ενεργεια σημερα που δεν ξερω που να την αποδωσω!! τα ξημερωματα μου ξυπνησε 2 φορες πολυ τρομαγμενος, μαλλον ειχε δει ονειρο!! ελπιζω αν εχει σκοπο να αλλαξει το προγραμμα του να μη κανει κανενα πισογυρισμα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

καλε ξαφνικα κοιμηθηκε ξερος ο οδοστρωτηρας, ουτε που χρειαστηκε να τον νανουρισω!! ελπιζω να ριξει γερο υπνο γιατι εβαψα και το νυχι,να στεγνωσει βρε παιδια!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...