Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Άργησα αλλά μπήκα...με πήγε μια βόλτα ο καλός μου μετά το γιατρό !όλα καλά με το αντρακι μου ακούσαμε καρδούλα είδαμε χεράκια ποδαράκια μάτια όλα καλά!ηλιοβασίλεμα σε ευχαριστώ...δεν φανταζεσε πόσο δύναμη ΜΙΤ δίνει;

Link to comment
Share on other sites

Άργησα αλλά μπήκα...με πήγε μια βόλτα ο καλός μου μετά το γιατρό !όλα καλά με το αντρακι μου ακούσαμε καρδούλα είδαμε χεράκια ποδαράκια μάτια όλα καλά!ηλιοβασίλεμα σε ευχαριστώ...δεν φανταζεσε πόσο δύναμη ΜΙΤ δίνει;

Καλως την περδικα....!!!!!! Μπραβοοοοο και σε εσενα που ειστε καλα, τωρα να χαρειτε τα μωρακια σας που μεγαλωνουν σωστα.....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Άργησα αλλά μπήκα...με πήγε μια βόλτα ο καλός μου μετά το γιατρό !όλα καλά με το αντρακι μου ακούσαμε καρδούλα είδαμε χεράκια ποδαράκια μάτια όλα καλά!ηλιοβασίλεμα σε ευχαριστώ...δεν φανταζεσε πόσο δύναμη ΜΙΤ δίνει;

Αντε κοριτσακι μου!!!!Μπραβο!!!Τωρα σε μελετουσαμε!!!!Περιμεναμε νεα!!!!

Ενταξει ολα καλα με ολες μας!!!Ειμαστε πολυ γουρλουδες ολη η παρεα!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα!!!λετε κορτισια??????σε ενα μηνα θα ξερουμε!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

μπραβο σοφια μου!!!!!!!!!!!!!!τελειαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!ολα καλα!!!!!!!!!!

γερος και δυνατος ο μπεμπακος σου!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω θα παω παλι στις 18 Ιουλιου και εκλεισα απο τωρα για 29 Ιουλιου για β επιπεδου!!!

Α,μου ειπε οτι ειδε δυο μικρες κυστουλες οι οποιες δεν μας απασχολουν δεν ειναι κατι και μετα τις 28 εβδομαδες εξαφανιζονται!!!

Απλως επειδη θα μου το πουν και στην β'επιπεδου μου το ειπε απο τωρα για να μην τρομαξω γιατι δεν υπαρχει λογος!!!

Κοαλακι γνωριζουμε κατι???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα!!!λετε κορτισια??????σε ενα μηνα θα ξερουμε!!!!!!!!!!!!

Ψιτ!!!!!Πατουσιτσα!!!!!

Ειναι καπαρωμενη απο τωρα!!!!Τα ειπαμε,τα μιλησαμε,τα συμφωνησαμε!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω θα παω παλι στις 18 Ιουλιου και εκλεισα απο τωρα για 29 Ιουλιου για β επιπεδου!!!

Α,μου ειπε οτι ειδε δυο μικρες κυστουλες οι οποιες δεν μας απασχολουν δεν ειναι κατι και μετα τις 28 εβδομαδες εξαφανιζονται!!!

Απλως επειδη θα μου το πουν και στην β'επιπεδου μου το ειπε απο τωρα για να μην τρομαξω γιατι δεν υπαρχει λογος!!!

Κοαλακι γνωριζουμε κατι???

Μηπως σου ειπε κυστουλες κοντα στο σακο.....???????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω κοαλακι μου!!!!

Οκ τοτε....!!!!!! Θυμασαι που σου ελεγα προχθες για τα ευτραπελα της εγκυμοσυνης μου....????? ο γιατρος που ειπε οτι εχω 2σακουσ δλδ διδυμα και το ενα δεν ειναι καθολου καλα τελικα δεν ηταν σακος ο 2ρος αλλα μια κυστη εξω απο τον σακο που την δημιουργησε ο οργανισμος και ειναι ανευ σημασιας......δεν μας επηρεαζει, δεν την πειραζουμε και απλα στον επομενο υπερηχο του κανονικου γιατρου μου δεν υπηρχε τιποτα, γιαυτο και ο καψερος προσπαθουσε να με καθησυχασει οτι εχω ενα μωρο και καθολου μυαλο.....αχχαχαχααχχαχα........!!!!!!!!!

Κυστη ειναι ανευ σημασιας, οντως εξαφανιζεται μονη της και συμβαινει πολυ συχνα στις κυησεις....!!!!!!! Μην ανησυχεις....!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μου πω για νανακια.......πηρα και το ουτροτζεσταν.....και ειμαι γα υπνο.....βρε τι επαθα η γυναικα....!!!αχαααχαχαχαχ!!!

θα τα πουμε αυριο κοριτσια μου ναι??????????/καλο ξημερωμα να εχουμε!!!!!!!!!!!!φιλακια στα μωρακια σας και στην Μαριαννα μας!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...