Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!βρε τη Μαριαννα μας!!!!!!χαμογελαει θα φαινονται και τα δοντακια της!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

θα γελας ακομα πιο πολυ!!!!!!!χιχιχιχιχιχιχιχι!!!!!!!!!

Ναι εχει πολυ πλακα, τα 2 μπροστινα επανω ειναι αραια σαν το λαγουδακι ειναι, τα 2 κατω μπροστινα ειναι κολλητα.....!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Χααχαχχαχααχχχαχχαχ...........τηλεπαθεια αφου λεμε...!!!

Παντως κοριτσια ξεκαρδιζομαι στα γελια μαζι σας, αφου καμια φορα γελαω τοσο πολυ....και με κοιταει η μαριαννα και γελαει και αυτη μαζι μου....!!!!!! Σου λεει παει.....αυτο το χασε το μυαλο της.....!!!!!!!!! Αρε μαναααα.....!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχαααααααααα!!!!!!!!!!

Ειναι σαν λαγουδακι τωρα το Μαριαννακι???

Πατουσιτσα κανονισου να κανουμε νυφουλα,αλλιως θα εχουμε κολλητο!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι μωρε!!Ισως να ειναι κουρασμενη!!!

Παντως ολα καλα θα πηγαν!!!!!!!!

Ε αυτο ηταν παει.........παραδινομαι.....!!!!!!!!

Διαβασες τι γραφεις και τι γραφω....????? για πολλοστη φορα.....???????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδι μου!!!Χερια ποδια,επαιζε!!Μετα εκανε μπουνιτσες τα χερια και μετα ακουμπουσε το κεφαλι του,το οποιο ειναι μεγαλο και αυτο!!!

Σαν κι εμενα θα βγει το παιδι!!!Με κεφαλι πεπονι!!!

χαχαχαχαααααααααα!!!!!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!μοτσακι μου,ολα τα μωρακι εχουν μεγαλο κεφαλακι!!!και το δικο μου τα ιδια!!!!αχχαχαχχαχαχααχαχ!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καληνυχτα κοριτσακια!!!Παω για νανακια! Φιλακια

ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαααααααααα!!!!!!!!!!

Ειναι σαν λαγουδακι τωρα το Μαριαννακι???

Πατουσιτσα κανονισου να κανουμε νυφουλα,αλλιως θα εχουμε κολλητο!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!λαγουδακι ναι ναι!!!και να σου χαμογελει με ναζι και με σκερτσο!!!!να την ρουφηξεις στα φιλια!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

σε 1 μηνα θα ξερουμε λογικα κοριτσια!!!!18 εβδομαδων θα ειμαι!!!!:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!λαγουδακι ναι ναι!!!και να σου χαμογελει με ναζι και με σκερτσο!!!!να την ρουφηξεις στα φιλια!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

σε 1 μηνα θα ξερουμε λογικα κοριτσια!!!!18 εβδομαδων θα ειμαι!!!!:D:D:D:D:D

Δεν ξερω αλλα εχω την αισθηση οτι θα εχεις κοριτσαρο....σωστο γεννητσαρο...!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ε αυτο ηταν παει.........παραδινομαι.....!!!!!!!!

Διαβασες τι γραφεις και τι γραφω....????? για πολλοστη φορα.....???????

χαχαχαχαχχαααααααααααααααααααα!!!!!!!!Δεν το πιστευω!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...