Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χαχαχαχαχα τρελοκομεια!!!!!! βγαινω να ταισω το αγγελουδακι μου που αυτη τη στιγμη κοιμαται ανασκελα με τα χερια και τα ποδια απλωμενα κατα πολυ περιεργο τροπο!! Κατι φορες τον βρισκω να κοιμαται με το κεφαλι σφινωμενο στη γωνια της κουνιας,τα γονατα λυγισμενα και τον πωπο στον αερα!! τι βλεπουν αραγε στον υπνο τους?? μια φορα τον ειχα βρει να κοιμαται γονατιστος με το προωπο ακουμπισμενο στα καγκελα, μαλλον ειχε ξυπνησει και σηκωνοταν να κλαψει αλλα το ξανασκεφτηκε και τον πηρε ο υπνος σχεδον ορθιο!!! πολυ πλακα!!

Καληνυχτα σε ολες κοριτσια μου,θα τα πουμε αυριο καποια στιγμη!!! Αααα ξεκινησα filicine και pregnacare! Εκοψα και τον ενα καφε, σταματησα και τα πολλα γλυκα, ειπαμε οργανωτικη μεχρι και για να γκαστρωθω!! Το γελιο ειναι οτι οταν γεννουσα ειχα ραντεβου με προκληση στις 8 το πρωι αλλα τελικα σπασαν μονα τους τα νερα στις 5 παρα 10 το ξημερωμα. Και στελνω μηνυμα στην κολλητη μου οτι τελικα παμε για μαιευτηριο και μου απανταει "πωπω, αμαν αυτο το παιδι, ιδιος εσυ ειναι, νωριτερα απο το ραντεβου εφτασε!!"

Παλι πολυλογω..... χαχα!! Καληνυχτα κοριτσακια μου!! Ονειρα γλυκα!

Αχαχαχαχαχαχααχααααααααα!!!!!!!!Τι γελια!!!!

Κι εγω επινα τα φιλισιν κανενα μηνα πριν!!!!

Καληνυχτα αγορομαμυ μου καλη!!!!!Καλη σας νυχτα και καλο ξημερωμα!!!!

Φιλακια στον πριγκηπα σου!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εισαι μια χαρα καλη μου!!!Αντε φαε κι ελα!!!!!!

ηρθα κοριτσια!!!!!!!!!!φαγαμε χωνεψαμε...και ακουμε μουσικουλα!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μα τι πραμα και αυτο?????????οταν με φωναζετε εμφανιζομαι σαν το φαντομα!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου,τον ειδες τον παιδαρο σου??????????χαχαχαχαχαχααχ!!!!κλωτσουσε??????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

μα τι πραμα και αυτο?????????οταν με φωναζετε εμφανιζομαι σαν το φαντομα!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!

Χααχαχχαχααχχχαχχαχ...........τηλεπαθεια αφου λεμε...!!!

Παντως κοριτσια ξεκαρδιζομαι στα γελια μαζι σας, αφου καμια φορα γελαω τοσο πολυ....και με κοιταει η μαριαννα και γελαει και αυτη μαζι μου....!!!!!! Σου λεει παει.....αυτο το χασε το μυαλο της.....!!!!!!!!! Αρε μαναααα.....!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μα τι πραμα και αυτο?????????οταν με φωναζετε εμφανιζομαι σαν το φαντομα!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειπαμε η τηλεπαθεια!!!Ειναι επειδη αγαπιομαστε,ετσι κοαλακι???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Χααχαχχαχααχχχαχχαχ...........τηλεπαθεια αφου λεμε...!!!

Παντως κοριτσια ξεκαρδιζομαι στα γελια μαζι σας, αφου καμια φορα γελαω τοσο πολυ....και με κοιταει η μαριαννα και γελαει και αυτη μαζι μου....!!!!!! Σου λεει παει.....αυτο το χασε το μυαλο της.....!!!!!!!!! Αρε μαναααα.....!!!!!!!!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!βρε τη Μαριαννα μας!!!!!!χαμογελαει θα φαινονται και τα δοντακια της!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

θα γελας ακομα πιο πολυ!!!!!!!χιχιχιχιχιχιχιχι!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το μονο σιγουρο....!!!!!!!!

Αγαπιομαστεεεεεεε.....!!!!!!!!

αχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!εννοειτε!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου,τον ειδες τον παιδαρο σου??????????χαχαχαχαχαχααχ!!!!κλωτσουσε??????

Ναι παιδι μου!!!Χερια ποδια,επαιζε!!Μετα εκανε μπουνιτσες τα χερια και μετα ακουμπουσε το κεφαλι του,το οποιο ειναι μεγαλο και αυτο!!!

Σαν κι εμενα θα βγει το παιδι!!!Με κεφαλι πεπονι!!!

χαχαχαχαααααααααα!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...