Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα A miracle please και καλησπέρα σε όλες!

      Κι εγώ είχα τις ίδιες σκέψεις, αλλά φαίνεται ότι η ηλικία είναι πολύ καθοριστική. Έκανα μια προσπάθεια με δικά μου ωράρια και είχαμε 3 πολύ καλής ποιότητας βλαστοκυστες που όλες είχαν χρωμοσωμικη ανωμαλία, όπως προέκυψε από τον προεμφυτευτικο έλεγχο και δεν προχωρήσαμε σε εμβρυομεταφορα. Εκτός από την ηλικία (42.5) όλες μου οι εξετάσεις ήταν τέλειες. Ο γιατρός αναπαραγωγής ήταν της άποψης να ξαναπροσπαθησω τουλάχιστον άλλη μια φορά.

      Ακολούθησα το ένστικτο μου και προχώρησα με δωρεά.ώΤώρα είμαι στη 12 εβδομάδα με δίδυμα και so far so good 😊 Ήμουν στο ΙΑ με τον Βασ. Και πήραμε ωάρια από την ovobank της Ισπανίας.

      Καλή επιτυχία κορίτσια σε όλες!!!!

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Άκουσα καλά λόγια για το αμυγδαλελαιο. Και κάπου είχα ακούσει ότι και το ελαιόλαδο βοηθαει. Το θέμα είναι να ειναι ενσωματωμένο το δέρμα για να έχει ελαστικότητα. Αλλά στο τελος λένε πως ότι και να κανείς είναι θέμα σώματος. ειέχει ταση για ραγάδες θα κανεις. Απλα αν είναι ενσωματωμένο-πασαλειμενο (!) δεν θα κανείς τόσες όσες θα εκανες.

Και εγω στην αρχη πριν τις κρεμες δοκιμασα αμυγδαλελαιο, ειναι εξισου καλο με τα υπολοιπα ελαια διοτι εχει ενυδατικη δραση....και συνεπως αυξανει την ελαστικοτητα του δερματος αλλα πρεπει και απο μονο του το δερμα να ειναι σφρυγηλο και ελαστικο χωρις προδιαθεση για να αποφευχθουν οι ραγαδες και η χαλαρωση γενικοτερα...!!!!!

Πολυυυυ νερακι να πινεις.....!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και εγω στην αρχη πριν τις κρεμες δοκιμασα αμυγδαλελαιο, ειναι εξισου καλο με τα υπολοιπα ελαια διοτι εχει ενυδατικη δραση....και συνεπως αυξανει την ελαστικοτητα του δερματος αλλα πρεπει και απο μονο του το δερμα να ειναι σφρυγηλο και ελαστικο χωρις προδιαθεση για να αποφευχθουν οι ραγαδες και η χαλαρωση γενικοτερα...!!!!!

Πολυυυυ νερακι να πινεις.....!!!!!!!!!

Εγώ λόγω των κιλών μου έχω ήδη ραγάδες. Είμαι υπερβαρη πλέων. Και πιο μικρή είχα κιλά, είχα χάσει κάποια αλλά πέρασα ένα πολύ δύσκολο περιστατικό και πήρα πολλά. Και τον Ιανουάριο είχα ξεκινήσει δίαιτα. Δεν πήγα σε διαιτολόγο, αλλά δεν έκανα σκληρή διατροφή. Απλώς είχα μικρινει τις μερίδες με στόχο να χάνω ένα με ενάμιση κιλό το μήνα. Είχα χάσει 3,5. Δεν πειράζει τι να κάνουμε! Έκανα εξετάσεις για θυρεοειδή και ήταν τέλειες. Έκανα και την μικρή καμπύλη ζαχαρου και βγήκε τέλεια και εύρη. Πριν τη γλυκόζη 78 με φυσιολογικές τιμές 65-115 και μια ώρα μετά 126 με φυσιολογικές τιμές 120-170.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Παντός ίσως πάρω αμυγδαλελαιο διότι αρχίζω και νιώθω τραβηγματα για να μαλακώνει το δέρμα. Όσο για νερό, εχω ξεκινήσει πάλι να πίνω. Και πίνω πολύ αλλά το θέλω παγωμένο αλλιώς με πειράζει.(είμαι ανάποδη το ξερω!) Και όταν λέω παγωμένο εννοώ από την κατάψυξη με παγο. Πίνω και χυμούς και τρώω και φρούτα! Πολλά φρούτα! Δεν με πείραξαν Ποτε..


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στη παρεα μας...!!!!!! Ευχαριστουμε για τις ευχες και με το καλο το μωρακι σου...!!!!!!

Διαφερουν πολυ τα συμπτωματα απο γυναικα σε γυναικα οποτε μην ανησυχεις.

Οσο για τις μπορμπξθουληθρες ειναι ο μπουρμπουληθρας σου που σε κανει να αισθανεσαι ετσι.....!!!!!!!!

Και εγώ έτσι το λέω αλλά στο ουδετερο: το μπουρμπουληθρακι μου. Και χθες πως μου ήρθε και μαζί με το τερατακι που λέω είπα και Λοχ Νες! Και λέει ο μπαμπάς του γιατί το λέω έτσι και απαντάω αν το σκεφτείς λίγο είναι σωστό. Ζει στο νερό, στη δική του λίμνη και δεν το έχει δει κανείς ακόμα! Φαντάζεσαι γέλιο που έπεσε.:D:D:cool:


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έτσι το λέω αλλά στο ουδετερο: το μπουρμπουληθρακι μου. Και χθες πως μου ήρθε και μαζί με το τερατακι που λέω είπα και Λοχ Νες! Και λέει ο μπαμπάς του γιατί το λέω έτσι και απαντάω αν το σκεφτείς λίγο είναι σωστό. Ζει στο νερό, στη δική του λίμνη και δεν το έχει δει κανείς ακόμα! Φαντάζεσαι γέλιο που έπεσε.:D:D:cool:

Ααχαχααααχαχχαχααχ, δεν πεζεσαι.....!!!!!!! Ακου τερας....!!!!!!!

Αν νιωθεις τραβηγματα να ενυδατωσεις αμεσα το δερμα σου και εσωτερικα (που το κανεις) και εξωτερικα.

Ειχα και εγω τραβηγματα στη μεση οταν εσκυβα αλλα ευτυχως δεν ακουσα τη φαρμακοποιο που μου ειπε εχεις προδιαθεση και οτι και να κανεις τις ραγαδες δεν τις γλυτωνεις, οποτε τις κρεμες τις πηρα και της εβαζα μια φορα πριν την κατακλυση απο τον 3το μηνα μεχρι και την ημερα του τοκετου, αφου και στο νοσοκομειο της πηρα μαζι μου οταν πηγα να γεννησω και ευτυχως δεν εχω ουτε μια.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια να μαι και γω!!!!!!!!ηρθα!!!ολα καλα μια χαρα!κοιμοταν το ζουζουνακι μου!!!

φυλο δεν ειδαμε ειχε κλειστα τα ποδαρακια!!!!εχχεχεχεχεχεχε!ετσι να μας εχει σε αγωνια!

τον αλο μηνα τωρα το επομενο ραντεβου!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να μαι και γω!!!!!!!!ηρθα!!!ολα καλα μια χαρα!κοιμοταν το ζουζουνακι μου!!!

φυλο δεν ειδαμε ειχε κλειστα τα ποδαρακια!!!!εχχεχεχεχεχεχε!ετσι να μας εχει σε αγωνια!

τον αλο μηνα τωρα το επομενο ραντεβου!!!!!!

Μπραβοοοοοοο πατουσιτσα μου, πολυ χαρηκα.....!!!!!!

Τωρα ηρεμησε και συνεχισε να απολαμβανεις το ταξιδι προς τη μητροτητα.....!!!!!!

Περιμενουμε νεα απο μποτσακι και σοτσαφι.....!!!!!!!!!

Αντεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσιαααααααααααααααα ηρθαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ολα καλαααααααα!!!:D:D:D:D:D:D

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστω που κι αυτη τη φορα ησασταν μαζι μου!!!!

Το μωρακι μου επεζε με τα ποδαρακια του και τα χερακια του και ειχε και τα χερακια στο κεφαλακι του το οποιο ειναι πολυ μεγαλο ειπα ο γιατρος,γιατι εχει πολυ μυαλο!!!Κουταμαρες!!!Σαν το δικο μου το κεφαλι θα ειναι,πεπονοκεφαλο!!!!χαχαχαχαααααααααααααα!!!!

Πατουσιτσα ειδα κατιτις!!!

Ολα καλα ετσι????

Σοτσαφι????Τωρα παω να διαβασω νεα!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

μπραβο μποτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!τελεια τα νεα μας και για τις 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ολα καλα!!!!!Δοξα το Θεο!!!!!!!!!!

εσενα εκανε γυροβολιες ο μπεμπακος μας,και το δικο μου το ζουζουνι εκανε νανακια!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπραβοοοοοοο πατουσιτσα μου, πολυ χαρηκα.....!!!!!!

Τωρα ηρεμησε και συνεχισε να απολαμβανεις το ταξιδι προς τη μητροτητα.....!!!!!!

Περιμενουμε νεα απο μποτσακι και σοτσαφι.....!!!!!!!!!

Αντεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!

ναι ναι κοαλακι μου!!!!!!!ολα καλα!!!!!!Δοξα το Θεο!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

το ξερω οτι χαρηκες πολυ!!!!:D:D:D:D

και ολες θα εισαστε χαρουμενες!!!!!!!!!!!!!

η φουρτουνα μας τι κανει?καλα ειναι???


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κορίτσια εγκυουλες! να ειστε καλα!!! :D:D:D

σε ευχαριστουμε πολυ!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

περιμενουμε και την επομενη τσουπρα να μας πει νεακια!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσιαααααααααααααααα ηρθαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ολα καλαααααααα!!!:D:D:D:D:D:D

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστω που κι αυτη τη φορα ησασταν μαζι μου!!!!

Το μωρακι μου επεζε με τα ποδαρακια του και τα χερακια του και ειχε και τα χερακια στο κεφαλακι του το οποιο ειναι πολυ μεγαλο ειπα ο γιατρος,γιατι εχει πολυ μυαλο!!!Κουταμαρες!!!Σαν το δικο μου το κεφαλι θα ειναι,πεπονοκεφαλο!!!!χαχαχαχαααααααααααααα!!!!

Πατουσιτσα ειδα κατιτις!!!

Ολα καλα ετσι????

Σοτσαφι????Τωρα παω να διαβασω νεα!!!!

Μπραβοοοοοο και σε εσενα μποτσακι μου......!!!!!!

Τωρα θα ηρεμησεις ΚΑΙ ΕΣΥ για να απολαυσεις ΚΑΙ ΕΣΥ το ταξιδι προς τη μητροτητα.....!!!!!!!!

Κοριτσια πολυυυυυυυυυυυυ με συγκινησατε......!!!!!!!!!

Να ειστε καλααααααα.....!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι κοαλακι μου!!!!!!!ολα καλα!!!!!!Δοξα το Θεο!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

το ξερω οτι χαρηκες πολυ!!!!:D:D:D:D

και ολες θα εισαστε χαρουμενες!!!!!!!!!!!!!

η φουρτουνα μας τι κανει?καλα ειναι???

Καλα ειναι η φουρτουνα.....κοιμαται....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

καλεεεεε χαμος απο κοσμο το μαγαζακι μας σημερα, και καινουργια προσωπα!!! χαχαχα!! καλως ηρθες ellie με το καλο το μπουμπουκακι σου!!!! μποτσακι και πατουσιτσα μπραβο που ειναι ολα καλα! ειδικα απο εδω και περα δεν εχετε να φοβαστε τιποτα! Τα οργανα των μωρων σας ειναι πληρως σχηματισμενα και το μονο που εχετε να κανετε ειναι να ειστε ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ, ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΣ,ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!! Να κανετε οτι σας ειπαν οι γιατροι σας και δε θα εχετε κανενα προβλημα!!!! εχετε μπει για τα καλα στο β τριμηνο!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...