Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Αφού δε κράτησε και δε σε ξαναπιασε μη σε αγχώνει καθόλου...όσο μεγαλώνει το φασολάκι τώρα θα έχεις συχνά τέτοια τραβηγματα και ενοχλήσεις!!!

      Να ρωτησω και κατι για την φιλη μου που και αυτη ειναι εγκυος με εμένα μαζι κάναμε εμβρυομεταφορα σήμερα πηγε τουαλετα και στα ούρα είδε κατι ασπροφοβηθηκε γιατι ειχε παλια αποβολη αλλα της ειπα να μην ανησυχει  

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

το μπητ το έχω μυρίσει κ μου αρέσει πάρα πολύ. θα το εχω στα υπόψιν.

το κασμίρ μου αρέσει, αλλά είναι πολύ βαρύ. μου αρέσει σε άλλες, όχι πάνω μου.

κάποτε το έβαζε η αδερφή μου.

δώρα μου κουράγιο, χαμόγελο κ σιγά σιγά θα στρώσει! κ μισό φρουτάκι είναι καλά!

τί πείνα έχω πάλι. ευτυχώς πήρα τυρόψωμο μαζί μου, εκτός των άλλων...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

ορό αλήθειας έχετε μαγειρέψει; γιατί δεν έχω κάνει ποτέ κ θα ήθελα να σερβίρω σε μερικά πλάσματα...

ααααααααααχ!

α, ρε μάνα, γιατί με γέννησες να μου αρέσει μόνο η αλήθεια;

να μπορούσα να ανεχτώ έστω λιγάκι το ψέμμα, τί καλά θα περνούσα!

πού θα πάει, θα την πάθω την ανοσία...τόσα κιλά ψέμμα έφαγα...τώρα θα κολλήσω;

Link to comment
Share on other sites

ορό αλήθειας έχετε μαγειρέψει; γιατί δεν έχω κάνει ποτέ κ θα ήθελα να σερβίρω σε μερικά πλάσματα...

ααααααααααχ! δώσε μου κι εμένα την συνταγή!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

α, ρε μάνα, γιατί με γέννησες να μου αρέσει μόνο η αλήθεια;

να μπορούσα να ανεχτώ έστω λιγάκι το ψέμμα, τί καλά θα περνούσα!

πού θα πάει, θα την πάθω την ανοσία...τόσα κιλά ψέμμα έφαγα...τώρα θα κολλήσω;

αν ήταν να την πάθεις θα την είχες πάθει...σου μιλάω εκ πείρας ,ξέρεις εσυ...

εδώ που τα λέμε όμως ρε Σέβη δεν μπορούσες να επιλέξεις πιο ασυμβίβαστο επάγγελμα με τον χαρακτήρα σου...


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Νυστάζωωωωωω λέμε... Είναι κι αυτός ο βρωμόκαιρος, με κούρασε πια!

Σήμερα θα φάμε τον θρυλικό μπακαλιάρο (που έγινε πολύ καλός μου είπε ο Ζωπ) και θα τηγανίσω και πατάτες.

Αννούλα, όλα για τον εγγονό, ε? Μπράβο, έτσι πρέπει!! Να σου πω : η Χαλκιδική λέει για διακοπές? Έχω ακούσει πολύ αμφιλεγόμενες απόψεις.

Φέφη μου, εγώ αυτό τον καιρό χρησιμοποιώ κρέμα ημέρας bebanthol και τίποτα άλλο! Γενικά, δεν το συνηθίζω ούτε πιστεύω στα πολλά πολλά αλλά δεσμεύομαι κι από αλλεργίες, οπότε οι κινήσεις μου είναι περιορισμένες. Αυτό που σίγουρα πρέπει να κάνω κι έχω αργήσει είναι να πάω στην αισθητικό για καθαρισμό. Αυτό νομίζω πως είναι όντως αποτελεσματικό, 1-2 φορές τον χρόνο.

Από άρωμα, έχω ξαναγυρίσει στα παλιά... φοράω το white linen.

Για το άλλο θέμα που έχω ανοίξει, δεν τα λέω εγώ αόριστα. Οι άνθρωποι παραμιλάνε και δεν ξέρουν από που να πιαστούν. Κι αν το άνοιξα τελικά είναι γιατί μου το ζήτησαν - για να δουν διαφορετικές απόψεις κι έτσι να πάρουν σοβαρές και "αναίμακτες" αποφάσεις. Ξέρεις, την ώρα που εγώ εδώ μιλάω για τον μπακαλιάρο μου και τα τσουρέκια μου, άλλοι ΔΕΝ έχουν να δώσουν γάλα του παιδιού τους. Κυριολεκτώ. Και το σταματώ εδώ και γιατί με χαλάει πολύ ως θέμα και γιατί οι λεπτομέρειες είναι περιττές. Όλοι μπορούμε να φανταστούμε τι σημαίνει απόγνωση. Οι πληροφορίες που θα πάρουν μέσω εμού-εσάς είναι το λιγότερο που μπορώ να τους προσφέρω (άσχετα αν εγώ είμαι αρνητική στα επιχειρηματικά ανοίγματα)(αλλά εγώ είμαι εγώ, δεν είμαστε όλοι ίδιοι).

Αφροδίτη μου, πως είναι το κοριτσάκι σου?

Φούμπι, δεν κοιτάς για κανά παραθαλάσσιο σπίτι εκεί? Σου είπα, ψάχνονται κάποιοι φίλοι μου. Μάλιστα, μου έχουν ζητήσει ν' ανοίξω σχετικό θέμα. Ωωωωχ, γραμματέα τους με κάνανε!:tongue:

Εγώ, ειλικρινά, δεν ξέρω που θα πάμε το καλικαίρι. Έχουμε μια πρόσκληση από Ιόνιο μεριά και μία από Σποράδες και μία από Εύβοια και κλασσικά την πεθερούλα μου αλλά τα πάντα είναι ρευστά. Άσε που και χρονικά είναι πολύ νωρίς για σχέδια. Το μόνο σίγουρο είναι πως θέλω πολύ να φύγουμε... Το έχουμε μεγάλη ανάγκη...

Τώρα, για την φιλοξενία που λες... Απαντώντας σου σοβαρά - είναι δυνατόν να πάω να φορτωθώ σε μια οικογένεια? Όχι μόνο σε σένα, γενικά μιλάω... Άσε που είμαι και σκατοπαράξενη...:roll: Α πα πα πα πα!:cool:

Μαράκι, με το καλό η βάφτιση!! Και κοίτα, να την ευχαριστηθείς!!

Αγγελικούλα, να περάσετε τέλεια στο reunion! Περιμένουμε εντυπώσεις!!

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο η λιγομίλητη...:rolleyes:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζωπ πες μου τι ψάχνουν οι φίλοι σου,ευχαρίστως να βοηθήσω όπως μπορώ!Για το άλλο εξακολουθώ να το λέω σοβαρά.Είναι χαρά μας να έχουμε φίλους στο σπίτι.

Μίλησα με Αφροδιτομωρό και έπαθα πλάκα.Μου τραγούδησε και το μικρό καράβι το μαναράκι μου!Ελιωσα λέμεεεεεε!Αφροδίτη μου να την χαίρεσαι την ζουζούνα είναι σκέτη γλύκα!


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Νυστάζωωωωωω λέμε... Είναι κι αυτός ο βρωμόκαιρος, με κούρασε πια!

Βάλε με κι εμένα στο κλαμπ των κουρασμένων από τον καιρό!

Σήμερα θα φάμε τον θρυλικό μπακαλιάρο (που έγινε πολύ καλός μου είπε ο Ζωπ) και θα τηγανίσω και πατάτες.

Προφανώς λοιπόν τα κατάφερες και δεν κοιμήθηκες!

Φούμπι, δεν κοιτάς για κανά παραθαλάσσιο σπίτι εκεί? Σου είπα, ψάχνονται κάποιοι φίλοι μου. Μάλιστα, μου έχουν ζητήσει ν' ανοίξω σχετικό θέμα. Ωωωωχ, γραμματέα τους με κάνανε!:tongue:

Εγώ, ειλικρινά, δεν ξέρω που θα πάμε το καλικαίρι. Έχουμε μια πρόσκληση από Ιόνιο μεριά και μία από Σποράδες και μία από Εύβοια

Που στην Εύβοια, Ζωπυρούλα?

και κλασσικά την πεθερούλα μου αλλά τα πάντα είναι ρευστά. Άσε που και χρονικά είναι πολύ νωρίς για σχέδια. Το μόνο σίγουρο είναι πως θέλω πολύ να φύγουμε... Το έχουμε μεγάλη ανάγκη...

Τώρα, για την φιλοξενία που λες... Απαντώντας σου σοβαρά - είναι δυνατόν να πάω να φορτωθώ σε μια οικογένεια? Όχι μόνο σε σένα, γενικά μιλάω... Άσε που είμαι και σκατοπαράξενη...:roll: Α πα πα πα πα!:cool:

Μαράκι, με το καλό η βάφτιση!! Και κοίτα, να την ευχαριστηθείς!!

Αγγελικούλα, να περάσετε τέλεια στο reunion! Περιμένουμε εντυπώσεις!!

Εννοείται!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Ποιός σε τάραξε πάλι κοριτσάκι μου?

η γνωστή αλλεργία μου..:rolleyes:

αν ήταν να την πάθεις θα την είχες πάθει...σου μιλάω εκ πείρας ,ξέρεις εσυ...

ξέρω! αλλά κάνω σαν να μην ξέρω. αυτό υποθέτω είναι το αντίδοτο!:cool:

εδώ που τα λέμε όμως ρε Σέβη δεν μπορούσες να επιλέξεις πιο ασυμβίβαστο επάγγελμα με τον χαρακτήρα σου...

είναι όντως ασυμβίβαστο; :P

δεν το επέλεξα, μου το πλάσαρε η μάνα μου ως επιθυμία του πατέρα μου...:mad:

κ την πάτησα!

ακόμα την κράζω γι' αυτό! κιχ δεν κάνει, όταν την ψέλνω!:mrgreen:

Καλημέρα!

Φέφη μου, εγώ αυτό τον καιρό χρησιμοποιώ κρέμα ημέρας bebanthol και τίποτα άλλο! Γενικά, δεν το συνηθίζω ούτε πιστεύω στα πολλά πολλά αλλά δεσμεύομαι κι από αλλεργίες, οπότε οι κινήσεις μου είναι περιορισμένες. Αυτό που σίγουρα πρέπει να κάνω κι έχω αργήσει είναι να πάω στην αισθητικό για καθαρισμό. Αυτό νομίζω πως είναι όντως αποτελεσματικό, 1-2 φορές τον χρόνο.

Από άρωμα, έχω ξαναγυρίσει στα παλιά... φοράω το white linen.

το είχα μια χρονιά όταν ήμαΝΕ φοιτήτρια! δροσερό, αλλά δεν πολυταίριαζε στο δέρμα μου.

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο η λιγομίλητη...:rolleyes:

δεν έχεις άδικο για τον καθαρισμό...έχω να πάω από περισυ!!!!!

Μίλησα με Αφροδιτομωρό και έπαθα πλάκα.Μου τραγούδησε και το μικρό καράβι το μαναράκι μου!Ελιωσα λέμεεεεεε!Αφροδίτη μου να την χαίρεσαι την ζουζούνα είναι σκέτη γλύκα!

άντε ρε!!!!κ εγώ θέλω!!!!ζούλεψα! θέλω να ακουσω Τ με μικρό καράβι!!!!

Link to comment
Share on other sites

είναι όντως ασυμβίβαστο; :P

δεν το επέλεξα, μου το πλάσαρε η μάνα μου ως επιθυμία του πατέρα μου...:mad:

κ την πάτησα!

ακόμα την κράζω γι' αυτό! κιχ δεν κάνει, όταν την ψέλνω!:mrgreen:

xaxaxa! Κι εμένα η μάνα μου όταν συμπλήρωνα το μηχανογραφικό για τις πανελλήνιες με έπρηζε να δηλώσω σχολές με στολή. Θα ήθελε λέει να με δει με στολή, θα μου πηγαίνει:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Κι εγώ της απάντησα πως αν θέλει, να κάνει κι άλλο παιδί να το δει με στολή, εγώ δεν υπήρχε περίπτωση να μπω σε καλούπια!

δεν έχεις άδικο για τον καθαρισμό...έχω να πάω από περισυ!!!!!

Χμ! Τώρα που το λέτε......


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα τι κανετε αγαπες μου??μου λειψατε. αλλα δεν μπορεσα να μπω καθολου. πηγα δηλ το πρωι αλλα η θυγατερα μου ηθελε να δουμε μπαρμπυ, και καθε επιθυμια της διαταγη!!!

χθες που γυρισα σπιτι ηταν πολυ χαλια. ο πυρετος εφτασε 39.9 και το παιδι σερνοταν. δεν την εχω ξαναδει τοσο χαλια απο τον πυρετο. τλκ με αντιπυρετικα, υποθετα και κομπρεσες με ξυδι(το ξερατε αυτο???ενα ποτηρι ξυδι , 3 νερο, βοηθαει να πεσει ο πυρετος), ντουζ , καταφεραμε να τον ριξουμε και να κοιμηθουμε ηρεμα. το πρω ι ξυπνησε καλα , παιξαμε, γελασαμε , τραγουδησαμε αλλα κατα τις 1 ξανανεβασε παλι γυρω στο 38.5-39. τωρα κοιμαται το ψυχουλακι μου. εχει πεσει ο πυρετος:(.ελπιζω να μην ξανανεβει..

εγω κανω δουλιτσες τωρα, μαζεψα λιγο, ξεσκονισα, αερισα το μισο σπιτι που δεν το ειχα κανει απο το πρωι και αν ειναι καλυτερα η μικρη αργοτερα θα σιδερωσω. αλλα προεχει να ειναι καλα το παιδι...μακια:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα τι κανετε αγαπες μου??μου λειψατε. αλλα δεν μπορεσα να μπω καθολου. πηγα δηλ το πρωι αλλα η θυγατερα μου ηθελε να δουμε μπαρμπυ, και καθε επιθυμια της διαταγη!!!

χθες που γυρισα σπιτι ηταν πολυ χαλια. ο πυρετος εφτασε 39.9 και το παιδι σερνοταν. δεν την εχω ξαναδει τοσο χαλια απο τον πυρετο. τλκ με αντιπυρετικα, υποθετα και κομπρεσες με ξυδι(το ξερατε αυτο???ενα ποτηρι ξυδι , 3 νερο, βοηθαει να πεσει ο πυρετος),

Το ήξερα Αφροδιτούλα μου! Έχουν μυρίσει ξυδίλα και ο μικρός και η μεγάλη κάμποσες φορές!!!!

ντουζ , καταφεραμε να τον ριξουμε και να κοιμηθουμε ηρεμα. το πρω ι ξυπνησε καλα , παιξαμε, γελασαμε , τραγουδησαμε αλλα κατα τις 1 ξανανεβασε παλι γυρω στο 38.5-39. τωρα κοιμαται το ψυχουλακι μου. εχει πεσει ο πυρετος:(.ελπιζω να μην ξανανεβει..

Έχει αρχίσει και δουλεύει η αντιβίωση, θα υποχωρεί εύκολα τώρα ο πυρετός.

εγω κανω δουλιτσες τωρα, μαζεψα λιγο, ξεσκονισα, αερισα το μισο σπιτι που δεν το ειχα κανει απο το πρωι και αν ειναι καλυτερα η μικρη αργοτερα θα σιδερωσω. αλλα προεχει να ειναι καλα το παιδι...μακια:rolleyes:

Σωστά! Οι δουλειές εκεί θα είναι και θα σε περιμένουν!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα βρε Αφροδιτουλα μου......

αχ το πουλακι μου ψηνεται!!!!!!!!ευχαριστω κοριτσακι μου.

Μπανακι να τις κανεις οταν πας σπιτι.......χλιαρο.

Εσεις που δωσατε στα παιδια σας βιταμινες και σιδηρο,για πειτε μου ποτε αρχισαν να τρωνε ξανα;

Εμεις εχουμε 4η μερα σηαμερα που τα πινουμε αλλα ακομα τιποτα απο ορεξη....

να σκεφτείτε οτι οταν βλεπει κουταλι τον πιανει αναγουλα και πολλες φορες βγαζει γουλιες εμετο.

Δλδ εχει παραγινει το κακο!!!!!

Οτι τρωγετε με πιρουνι η ακομα και με το χερι,αργει να το μασησει με αποτελεσμα να τρωει μικροποσοτητες!!!

Εχω τρελαθει...η ανορεξια στα μεγαλια της!!!!!!!!δωστου κατι στο χερακι να κραταει. η βαλτου σε πολυχρωμα πιατακαι να τρωει μονος του να τσιμπολογαει

Εν το μεταξυ,εχω απο το σαββατο που σταματησε η ας πουμε,περιοδος μου και εχω πολλα πονακια χαμηλα στην κοιλια μου,λες και περιμενω να αδιαθετισω παλι.

Αυτες τις μερες εχω κανονισει να παω για τεστ Παπ και θα πω του γιατρου μου να κανω εναν υπερηχο.....κατι δεν μου αρεσει σε ολη την φαση...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:να πας στον γιατρο δωρακι μην το αφηνεις

Αφροδιτη ποτε ξεκινησε την αντιβιωση? Εκανε αντιβιογραμμα? Η αντιβιωση λογικα αρχιζει να ενεργει μετα το πρωτο 24ωρο.

Παντως αν κανει πολυ πυρετο τη νυχτα, φιλικη συμβουλη και προς Θεου δεν θελω να ακυρωσω την παιδιατρο, αλλα επειδη εμεις σαν οικογενεια ειμαστε καμμενοι απο κατι τετοιο..αμεσως νοσοκομειο. Τουλαχιστον να της ριξουν τον πυρετο...

τι ειναι το αντιβιογραμμα ελενη μου???ξεκινησαμε χθες το απογευμα αντιβιωση. δηλ εχει παρει 2 φορες και το απογευμα θα ειναι η τριτη.ελπιζω να μην χρειαστει το νοσοκομειο, αν και το σκεφτοταν χθες βραδυ ο αντρας μου
Ο άνθρωπος που γύρισε από την κουζίνα (πώς λέμε ο άνθρωπος που γύρισε από τη ζέστη στην ελληνική ταινία). Ουφ και γουφ, έφτιαξα ένα ελιόψωμο για τον Έβιρο (ε καλά θα τσιμπίσω κι εγώ). Μετά έφτιαξα ένα παντεσπάνι. Μετά έφτιαξα μια κρέμα, αλλά αυτή θα την πετάξω γιατί δε μου άρεσε καθόλου. Θα κάνω άλλη αύριο που θα πάρω κι άλλο βούτυρο. Πρόκειται να κάνω μια τουρτίτσα απλή και γι' αυτό ξεκίνησα από σήμερα να την έχω την Τετάρτη για το σχολείο να κεράσει η κόρη μου για τα γενέθλιά της. Είχα και απώλειες, αλλά ήταν μικρό το κακό.θα την κανεις τελεια παρα τις απωλειες , ειμαι σιγουρη

Αφροδίτη μου δε φταις εσύ, η ίωση αυτή είναι πολύ δυνατή. Η δική μου κόρη έφτασε το 40,3. Το παλέψαμε όμως, δίνοντας μόνο αντιπυρετικά, κομπρέσσες στο κεφάλι και ένα ντους όταν είχε 40.ελπιζω να μην ξανανεβασει

Πάντως μ'αρεσει που αν και τσακωμένοι θα φάτε ρομαντικά.Εγώ όταν τσακωθούμε θέλω να του φορέσω το πιάτο καπέλο...
α και εγω το ιδιο, μη σου πω το τραπεζι ολο.χαχααα, πλακα κανω. γενικα λογω των καταστασεων ολοι ειμαστε πιο οξυθυμοι. υπομονηη...
:lol:τα ίδια περνάμε όλες πάνω κάτω!

να μην νιώθεις τύψεις. κάνεις το καλύτερο για την οικογένειά σου!

εύχομαι σήμερα να είναι καλύτερα η χιονάτη σου!σευχαριστω φεφακι μου

διακοπές δεν θα κάνουμε τελικά φέτος. έχουμε μετακόμιση γραφείου καλοκαιριάτικα κ στο καπάκι την επέμβαση για το παιδί. οπότε το πολύ κανά τριήμερο κ αυθημερόν στα παράλια του λουλουδιστάν! κ πάλι ευτυχισμένοι θα είμαστε.ελπιζω να πανε ολα τελεια με την επεμβαση. καλα ειναι και στο λουλουδισταν. εχει πολυ ομορφες παραλιες

πέρισυ που πήγαμε χαλκιδική το σκυλομετάνιωσα. δεν άξιζε καθόλου την ταλαιπωρία! κ ήταν κ μάπα το ξενοδοχείο κ το πλήρωσα κ ολ ινκλούζιβ. απορώ τί της είχε αρέσει της αδερφής μου που είχε πάει την προηγούμενη χρονιά!γιατι τοσο χαλια βρε παιδι μου???

εγώ χθες έκανα τυρόψωμο! θα βαλεις συνταγουλα, εεεε???μοσχομύρισε το σπίτι. σήμερα τρώμε γεμιστές που είχαν περισσέψει από το Σάββατο. για αύριο θα ξεπαγώσω ρεβύθια. άρα δεν έχω μαγείρεμα!

ντούπι!

χθες σιδέρωσα λίγα. έχω κ άλλα, αλλά το παιδί μου ήθελε να ντιαβάσουμε ιστορία! εννοεί παραμύθια! κ περιοδικά! κ βιβλία για γονείς που έχουν εικόνες παιδάκια!

απόλαυσα φεφόπαιδο! μόλις την έφερε η μάνα μου το απόγευμα μου ζητούσε τούρτα "η μαμά θα κάνει τούρτα, η μαμά θα κάνει τούρτα!!!"

μα ποιά είμαι; η φούμπι;;;;;:confused::rolleyes:χαχαχαααα

στελτε τούρτα για το παιδί μου!!!

σήμερα λέω να ξαποστείλω κάτι φλυτζανάκια του ελληνικού καφέ που μου πιάνουν χώρο στο ντουλάπι. έχω βάλει στο ματι κ άλλα πραγματάκια που δεν τα θέλω κ μάλλον έχω βρει πού θα πάνε!!!

θα ανασάνει η κουζίνα μου!καλο πεταμααα...

τί κρέμα προσώπου χρησιμοποιείτε; βάζετε κ ματιών; νύχτας; ορό;εγω βαζω μονο κρεμα ημερας που την αγοραζω απο συγκεκριμενο μαγαζι στη θεσνικη που τις φτιαχνουν μονοι τους. νυχτας δεν βαζω.

ποιό άρωμα σας αρέσει; είμα ισε αναζήτηση για αγορά. προσεχώς.και εγω ψαχνω, θελω να αλλαξω

κ μια τελευταία, χαριστική, εντελώς άσχετη.

για τη σαλάτα που κόβετε, έχετε υπόψη σας ένα ταπεράκι που γυρίζει το καπάκι του ώστε να διατηρούνται τα λαχανικά πιο φρέσκα για περισσότερο; η πεθερούλα μου έχει ένα από ικέα. αλλά δεν γουστάρω ούτε βόλτα στο ικέα.δεν θα βρω λέτε σε μαγαζιά με κουζινικά;

!

θα βρεις και αλλου. η μαμα μου εχει χρονια ενα πολυ καλο της ταπερ.
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπερα τι κανετε??αχ δεν προλαβαινω πια να σας διαβαζω οπως παλια!!!Μου λειπετε ολες σκατουλες!!!Εμεις ειμαστε καλα ευτχυως απλα εγω εχω λιγο πονοκεφαλο εδω και μια εβδομαδα συνηθως οταν ξυπναω..Σημερα φαγαμε μπριζολες με πατατες μιαμ μιαμ...Φεφη εγω απο αγαπημενες κολονιες εχω την white musk απο body shop την city glam του armani και η femme τησ Boss!!!Απο κρεμα προσωπου εχω παρει αυτη και ειναι πολυ καλη http://www.medicals.gr/data/home.php?cat=932&productid=17167&sl=CY Η πρωτη ειναι και ειναι και αρκετα φθηνη


:-D

Link to comment
Share on other sites

Περνάμε ζόρικες μέρες και εκνευριζόμαστε με τα πάντα. Μην δίνεις σημασία:wink:
ακριβως!!!!!
κανονικα θα τρωγαμε ψαρι σημερα αλλα η μανουλα δεν βρηκε κατι καλο,κ οτι να ναι στο στρουμφακι δεν φτιαχνει με τιποτα χιχιχιχι!!!!μπραβο στη μανουλα

Ζωπ εμεις διακοπες φετος μονο χαλκιδικη στο εξοχικο κ αυτες λιγες,γενναω με το καλο τελη ιουνιου οποτε μεχρι να 40σω θα μαι θεσσαλονικη κ μετα τελη αυγουστου λεμε να παμε για κανενα 10μερο στο σπιτι στην χαλκιδικη!θα δουμε,οτι ειναι καλυτερο για το στρουμφακι!η γιαγια του παντως μετα το πασχα θα παει να βαψει το σπιτι κ να βαλει σιτες ωστες ολα να ειναι σουπερ για τον εγγονο χαχαχαχαχαχα!μπραβο της!!!

Αφροδιτη περαστικα σας,ελπιζω να ειστε καλυτερα!ευχαριστω αννουλα

!

με το καλο ολα , κοριτσακι
Αγγελική ναι του είχε κολλήσει ο Μπομπ ο Μάστορας και ο μπαμπάς του ήταν η Ρόζα η μπουλντόζα.Ρίχναμε πολύ γέλιο όταν τον φώναζε,έλα Ρόζα,πάμε Ρόζα....
χαχα, απιχτος ο μικρος!!!!
Ευχαριστώ κορίτσια! Θα σας πω τα νέα της συνάντησης την Δευτέρα!
να περασετε τελεια. εχουμε και εμεις το μαιο. μου το θυμησε μια μερα η φιλη μου
ορό αλήθειας έχετε μαγειρέψει; γιατί δεν έχω κάνει ποτέ κ θα ήθελα να σερβίρω σε μερικά πλάσματα...

ααααααααααχ!α, ρε μάνα, γιατί με γέννησες να μου αρέσει μόνο η αλήθεια;

να μπορούσα να ανεχτώ έστω λιγάκι το ψέμμα, τί καλά θα περνούσα!

πού θα πάει, θα την πάθω την ανοσία...τόσα κιλά ψέμμα έφαγα...τώρα θα κολλήσω;

τι εγινε ρε φεφακι μου???αχ και εγω τρο ψεμα δεν το παω με τιποτα ομως!!!!
Καλημέρα!

Για το άλλο θέμα που έχω ανοίξει, δεν τα λέω εγώ αόριστα. Οι άνθρωποι παραμιλάνε και δεν ξέρουν από που να πιαστούν. Κι αν το άνοιξα τελικά είναι γιατί μου το ζήτησαν - για να δουν διαφορετικές απόψεις κι έτσι να πάρουν σοβαρές και "αναίμακτες" αποφάσεις. Ξέρεις, την ώρα που εγώ εδώ μιλάω για τον μπακαλιάρο μου και τα τσουρέκια μου, άλλοι ΔΕΝ έχουν να δώσουν γάλα του παιδιού τους. Κυριολεκτώ. Και το σταματώ εδώ και γιατί με χαλάει πολύ ως θέμα και γιατί οι λεπτομέρειες είναι περιττές. Όλοι μπορούμε να φανταστούμε τι σημαίνει απόγνωση. Οι πληροφορίες που θα πάρουν μέσω εμού-εσάς είναι το λιγότερο που μπορώ να τους προσφέρω (άσχετα αν εγώ είμαι αρνητική στα επιχειρηματικά ανοίγματα)(αλλά εγώ είμαι εγώ, δεν είμαστε όλοι ίδιοι).πραγματικα υπαρχει κοσμος που δεν εχει να ταισει τα παιδια του!!!τραγικο!!!δεν ξερω αν ειναι εποχη για τετοια ανοιγματα ζωπ μου. αν εχουν το κεφαλαιο, τοτε οκ. αλλα αν ειναι να εχεις δανεια, ζορικα τα πραγματα:rolleyes:

Αφροδίτη μου, πως είναι το κοριτσάκι σου?ετσι και ετσι

Εγώ, ειλικρινά, δεν ξέρω που θα πάμε το καλικαίρι. Έχουμε μια πρόσκληση από Ιόνιο μεριά και μία από Σποράδες και μία από Εύβοια και κλασσικά την πεθερούλα μου αλλά τα πάντα είναι ρευστά. Άσε που και χρονικά είναι πολύ νωρίς για σχέδια. Το μόνο σίγουρο είναι πως θέλω πολύ να φύγουμε... Το έχουμε μεγάλη ανάγκη...εγω παλι δεν ξερω καθολου. περισυ καναμε αρκετες εξορμησεις μεσα στη χρονια. φετος αγνωστο!!!ναμαστε καλα και βλεπουμε. αν και θελω να βαψω και το σπιτι στην αδεια μας, θα δειξει...

Μίλησα με Αφροδιτομωρό και έπαθα πλάκα.Μου τραγούδησε και το μικρό καράβι το μαναράκι μου!Ελιωσα λέμεεεεεε!Αφροδίτη μου να την χαίρεσαι την ζουζούνα είναι σκέτη γλύκα!
αχ σευχαριστω φουμπακι μου. στο σπιτι μας δεν υπαρχει περιπτωση να μιλησουμε με καποιον και να μην μιλησει και η αρχηγος!!!!!:D:D:Dεκεινη την ωρα ηταν τελεια το αστερι μου, μετα ξανανεβασε μαμωτο!!!!:(:(
είναι όντως ασυμβίβαστο; :P

δεν το επέλεξα, μου το πλάσαρε η μάνα μου ως επιθυμία του πατέρα μου...

κ την πάτησα!

ακόμα την κράζω γι' αυτό! κιχ δεν κάνει, όταν την ψέλνω!:mrgreen:αυτο ελειπε και να πει!!!!!

δεν έχεις άδικο για τον καθαρισμό...έχω να πάω από περισυ!!!!!και εγω!!!!!

άντε ρε!!!!κ εγώ θέλω!!!!ζούλεψα! θέλω να ακουσω Τ με μικρό καράβι!!!!

αχ και εχουμε καιρο να μιλησουμε και το σκεφτομουν να σε παρω μια απαυτες τις μερες, νακουσω μαι το συσακι. θα το κανω!!!!
Σωστά! Οι δουλειές εκεί θα είναι και θα σε περιμένουν!!!!
ακριβως
Κοριτσια μου καλησπερα τι κανετε??αχ δεν προλαβαινω πια να σας διαβαζω οπως παλια!!!Μου λειπετε ολες σκατουλες!!!Εμεις ειμαστε καλα ευτχυως απλα εγω εχω λιγο πονοκεφαλο εδω και μια εβδομαδα συνηθως οταν ξυπναω..
αχ βρε αννακι μου, πολυ ταλαιπωρεισαι!!!αλλα το αποτελεσμα θα σε δικαιωσει...

σας αφηνω. παω να βαλω θερμομετρο στο αφροδιτομωρο. μακια. μηπως ξερετε ποιο θερμομετρο ειναι πιο εγκιρο???αυτο με τον υδραργυρο η αυτο το πλαστικο που εχουμε γιατα παιδια του λεπτου???γιατι εχουν καποια αποκλιση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...