Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Αν είναι άσπρα μήπως είναι κάποιο υπόθετο??εγώ συγγνώμη κιόλας βάζω ένα cyclogest το βράδυ και το κατουραω όλη μερα μετά...

      Αλλά μπορεί και να είναι απλά κολπικά υγρα...με την εγκυμοσύνη αυξάνονται αυτά.. 

      Οχι δεν βάζει υποθετα

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Ελένη πες για τα σιρόπια,μ ενδιαφέρουν.

Εγώ της δίνω το propolaid που είναι με εχινατσια και Vit-c. Είναι για ενισχυση του ανοσοποιητικού, και μάλιστα ο παιδίατρος μου είπε ότι παράλληλα με την αντιβίωση να της δίνω κι αυτό.

Υπάρχουν άλλα που είναι για πρόληψη για τον βήχα και άλλα που τα δίνεις όταν είναι σε έξαρση.

Αν πας σε ένα φαρμακειο που υποστηρίζει τα φυτικά θα σου προτείνουν πολλές εναλλακτικές!

Εγώ μόλις γύρισα από σούπερ.Καλά που γύρισα να λέτε και δεν έμεινα στο ταμείο.Κόντεψα να πάθω.Πέντε πραγματάκια 21 ευρώ.Πού θα πάει αυτή η κατάσταση μου λέτε?

Ασε, δεν παίζονται...

Σε λίγο θα σταματήσουμε και να ψωνίζουμε!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

τα νεα μας απτον παιδιατρο???βρογχιολιτιδα!!!τι πρωτοτυπο???αντιβιωση 10 μερες και εισπνεομενα. ειχαμε 1 μηνα να παρουμε αντιβιωση!!αλπεπιστηκα παλι.πολυ αντιβιωση εχει παρει το μικρακι μου.....οοοουφφφφ. πρεπει να δω τ θα κανω αριο, ποιος να την κρατησει. πεθερικα αρρωστα αν και ειναι στην αναρρωση αλλα φοβαμαι και παλι. μουρχεται να βαλω τα κλαμματα..

να μη βάλεις τα κλάματα!

τα πέρασα κ εγώ στην αρχή της χρονιάς με την σύσα. την .έτρεξα κ σε ομοιοπαθητικό. έπεσα σε σκληροπυρηνικό. απηύδησα! δεν την ξαναέστειλα. θα την ξαναστείλω όταν ανοίξει ο καιρός!

ριζικό, αλλά είναι ακόμα μικρό για να το ταλαιπωρώ!

μπορείς να της δώσεις εχινάκεια για ενίσχυση ανοσοποιητικού.

για μένα η καλύτερη προστασία είναι η διατροφή!

Φεφακι εχει δικιο η στρουμφομανα, και το γουοκ του Ικεα μια χαρα ειναι..

δεν διαφωνώ. απλά δεν ήξερα αν ταιριάζουν σε κεραμική.

Την ζυμη απλα, εβαλα 2 καλες χουφτες αλευρι, ενα μπαλακι οσο ενα καρυδι περιπου μαγια νωπη (εχω μπολικη στην καταξυψη, απο φουρνο την παιρνω), λιγη ζαχαριτσα και αλατι και νερακι, ζυμωσα και αφησα να φουσκωσει.

Εβαλα λιγο λαδι σε αντικολλητικο και ανοιξα με το πλαστη γιατι με το χερι δεν απλωνοταν τοσο καλα. Ψησιμο για περιπου 20 λεπτα..

πολύ λίγο αλεύρι. αλλά κ μικρό το ταψάκι. ψήνετα γρήγορα δηλαδή.

γιατί με το κανονικό αλεύρι ψήνω για 45 λεπτά, αλλά μεγάλο ταψί, περισσότερο αλεύρι.

θέλω να πάρω μια κατσαρόλα μεγάλη. χύτρα έχω. μικρά κατσαρόλια έχω.

ποιά προτείνετε;

Αγγελική μου έχει μιλήσει μια φίλη για το ειδικό ποτηράκι κ θα ήθελα να το δω για να το παραγγείλω. όμως δεν ξέρω καμιά ντήλερ...

Κοριτσάκια καλημέρα!!!

Μου λείψατε.

Επέστρεψα χτες. Χόρτασα μανούλα μπαμπούλη αδερφούλα αδερφούλη νυφούλα και φυσικά μπεμπούλα.

Η μπουμπού μας είναι τέλεια. Πολύ γλυκό μωρό και χαρούμενο. Χτές χόρευε η αδερφή μου και τραγούδαγε(της έκανε καραγκιοζιλίκια δηλ.) και αυτή να κουνάει χέρια πόδια να γελάει και να βγάζει φωνούλες.

Εκατσα χτες και σας διάβασα αλλά είναι αδύνατον να σχολιάσω.

Εγώ εχω ακόμα βήχα.

χαίρομαι που πέρασες όμορφα!

Φέφη χτες είδα και ένα όνειρο που είδες πριν μέρες, είδα ακριβώς το ίδιο την Πέμπτη.

Σήμερα θα κάνω μακαρόνια με σάλτσα. Ευτυχώς δεν έχω δουλειές τα έκανε ο άντρας μου το ΣΚ. Εχω μόνο λίγο σίδερο.

Φιλάκια

το όνειρο κατι θέλει να σου δείξει κ γι' αυτό μπήκε σε επανάληψη. αν θέλεις στείλε π.μ.

Αφροδιτάκι μου είμαι γαϊδούρα το ξέρω....περαστικά στην μικρούλα μας.Οσο για τις αντιβιώσεις κι εγώ το ίδιο σκέφτομαι.Και τις έχει φάει όσο δεν πάει ο μικρός.

Εγώ μόλις γύρισα από σούπερ.Καλά που γύρισα να λέτε και δεν έμεινα στο ταμείο.Κόντεψα να πάθω.Πέντε πραγματάκια 21 ευρώ.Πού θα πάει αυτή η κατάσταση μου λέτε?

γι' αυτό αποφεύγω να πηγαίνω σούπερ...πάει ο φέφος που έχει αυτοπειθαρχία. εγώ ξεχνιέμαι κ αγοράζω...κ μετά συνειδητοποιώ στο ταμείο τί ζημιά έκανα πάλι!!!!!

για γάλα πάω που λέει ο λόγος κ ακουμπάω από 30 κ πάνω! σκέτη καταστροφή!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!

ο μικρός τώρα τελευταία δοκίμασε καλαμαράκι τηγανητό και του άρεσε.Πήρα κατεψυγμένα να φτιάξω αλλά δεν ξέρω πως να τα κάνω μαλακά.Οι εστίες μου πάνε μέχρι το 9.Που πρέπει να τα τηγανίσω?

Τα καλαμαράκια είναι σπεσιαλιτέ του άντρα μου! Αυτός τα φτιάχνει τηγανιτά και όταν τα προετοιμάζει από ότι έχω δει τους ρίχνει μαγειρική σόδα, τα αφήνει καμία ωρίτσα και μετά τα ξεπλένει καλά. Ύστερα βάζει μπόλικο λάδι στο τηγάνι και τα τηγανίζει 2-3 κομμάτια την φορά. Δεν θέλει λέει να είναι πολλά μαζί στο τηγάνι.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αγγελική μου έχει μιλήσει μια φίλη για το ειδικό ποτηράκι κ θα ήθελα να το δω για να το παραγγείλω. όμως δεν ξέρω καμιά ντήλερ...

Δεν ξέρω κι εγώ καμία τώρα πιά. Η κοπέλα που τα είχα πάρει σταμα΄τησε να ασχολείται. Πάντως αν την δω θα την ρωτήσω αν γνωρίζει καμία άλλη.

γι' αυτό αποφεύγω να πηγαίνω σούπερ...πάει ο φέφος που έχει αυτοπειθαρχία. εγώ ξεχνιέμαι κ αγοράζω...κ μετά συνειδητοποιώ στο ταμείο τί ζημιά έκανα πάλι!!!!!

για γάλα πάω που λέει ο λόγος κ ακουμπάω από 30 κ πάνω! σκέτη καταστροφή!

Χμ! Κι εγώ το παθαίνω αυτό τις περισσότερες φορές. Γι΄αυτό και δεν παίρνω μαζί μου χρήματα παρά μόνο τόσα όσα θα μου χρειαστούν κι έτσι αποφεύγω τις κακοτοπιές!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαρία, τί πάχος έχει το μείγμα όταν το βάζουμε στο ταψί; είναι χυλός ή όπως το κέηκ;

τί βούτυρο χρησιμοποίησες;

αυτά για αρχή!

θα ελεγα 2 δακτυλα περιπου, και ειναι ενα παχυρευστο μειγμα πιο πυκνο απο κεικ. Βουτυρο εβαλα απλο βιταμ.

Link to comment
Share on other sites

μπράβο!

καλέ τί συζυγάτοι είναι αυτοί που μαγειρεύουν!!!!!

θα ρωτήσω μια θεία μου αγγελική για το ποτηράκι. έχει μια γνωστή που της έκανε επιδείξεις στο σπίτι της...πέρασαν χρόνια...

Μαρία, ο.κ. ευχαριστώ για τις οδηγίες! αν γίνουν καλές θα στείλω κ στην αδερφή μου για την μεγάλη της!

Link to comment
Share on other sites

............

το λεπόν. δεν το θυμάμαι καλά. θυμάμαι ότι ήσουν πολύ χαρούμενη κ ο συζυγάτος σου πολύ τρυφερός μαζί σου! μου είχε μείνει αυτό!;););)

βγαίναμε βραδάκι για ποτά...ναι καλάαααααα:rolleyes:

κατά τα άλλα θυμάμαι ότι ήμασταν σε νησί! κ πηγαίναμε κ σε κοντινά νησιά! Είχαμε και κότερο δλδ ???? αυτό κι αν είναι όνειρο...

παιδιά δεν θυμάμαι να είχαμε μαζί...;)!:tongue::lol:Μα γιατί Φέφη μου ??? Αού είναι τόοοοοσο ήσυχα ούτε που ακούγονται τα χρυσούλια μου !!!

είχε μακρύνει το μαλλί σου, ήσουν πολύ όμορφη. (αυτό είναι πολύ καλό, κατι καλό θα σου συμβεί μανίτσα)!

Αυτό μάνα μου δεν είναι στεναχώρια ??? το μακρύ μαλλί ???? έσι νομίζω, τέλος πάντων καλό κι ευλογημένο να είναι και για εμάς και για εσάς !!!!:lol:

τα νεα μας απτον παιδιατρο???βρογχιολιτιδα!!!τι πρωτοτυπο???αντιβιωση 10 μερες και εισπνεομενα. ειχαμε 1 μηνα να παρουμε αντιβιωση!!αλπεπιστηκα παλι.πολυ αντιβιωση εχει παρει το μικρακι μου.....οοοουφφφφ. πρεπει να δω τ θα κανω αριο, ποιος να την κρατησει. πεθερικα αρρωστα αν και ειναι στην αναρρωση αλλα φοβαμαι και παλι. μουρχεται να βαλω τα κλαμματα..

Αφροδίτη μου,

Αχ πώς σε νιώθω να 'ξερες... αυτό το "ποιός θα την κρατήσει" μου τρυπάει κι εμένα τον εγκέφαλο ... πολύ στεναχωριέμαι, κι άλλη μανούλα στην θέση μου...

Όσο για την αντιβίωση, τί να σου γράψω: μην στεναχωριέσαι άδικα, είναι πάνω στην έξαρση αυτόν τον καιρό οι ιώσεις γίνεται χαμός... σκέψου πως μπορεί να ήταν χειρότερα αν δεν έπαιρνε το φάρμακο... δες κι εμένα... ολόκληρη γαϊδάρα και πάλι με έριξε κάτω !

Έχω κι εγώ γουόκ και δεν τα έχω χρησιμοποιήσει ποτέ όμως !!! Φέφη το θες ????????????????

Επίσης, έχω να πω ότι η Φέφη είναι νορμάλ άνθρωπος πχ βλέπει όνειρο ότι κάνει διακοπές στο νησί με βόλτα, ποτάκια, άνευ τέκνου κοκ --- εγώ πάλι... δεν είμαι : είδα όνειρο χθες πως ήμουν λέει σε μεγάλο σούπερ μάρκετ (δεν αναγνώρησα σε ποιό) και ήθελα να ψωνήσω για Παραμονή Πρωτοχρονιάς, Χριστουγέννων κάτι ήταν όμως σε μεγάλο φαγοπότι... πω πω τί είχαν βρε παιδιά πάνω αυτά τα ράφια πόσο τα ζήλεψα όλα τα προϊόντα δεν μπορώ να σας πω... υπήρχαν πράγματα που δεν κυκλοφορούν όντως αλλά εγώ κοίταζα σαν παιδί και είχα μείνει με το στόμο ανοιχτό ! Αφού όταν ξύπνησα το έλεγα στον άντρα μου και γέλαγε... μάλλον έχει να πέσει πείνα που μόνο στον ύπνο μας θα βλέπουμε έστω και το ράφι, όχι το ... ταμείο ! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μπράβο!

καλέ τί συζυγάτοι είναι αυτοί που μαγειρεύουν!!!!!

καλά μην φανταστείς ότι είναι ο Μαμαλάκης! Απλά έτσι τα έκανε ο πεθερός μου και είπε να συνεχίσει την παράδοση!!!!!

Επίσης, έχω να πω ότι η Φέφη είναι νορμάλ άνθρωπος πχ βλέπει όνειρο ότι κάνει διακοπές στο νησί με βόλτα, ποτάκια, άνευ τέκνου κοκ --- εγώ πάλι... δεν είμαι : είδα όνειρο χθες πως ήμουν λέει σε μεγάλο σούπερ μάρκετ (δεν αναγνώρησα σε ποιό) και ήθελα να ψωνήσω για Παραμονή Πρωτοχρονιάς, Χριστουγέννων κάτι ήταν όμως σε μεγάλο φαγοπότι... πω πω τί είχαν βρε παιδιά πάνω αυτά τα ράφια πόσο τα ζήλεψα όλα τα προϊόντα δεν μπορώ να σας πω... υπήρχαν πράγματα που δεν κυκλοφορούν όντως αλλά εγώ κοίταζα σαν παιδί και είχα μείνει με το στόμο ανοιχτό ! Αφού όταν ξύπνησα το έλεγα στον άντρα μου και γέλαγε... μάλλον έχει να πέσει πείνα που μόνο στον ύπνο μας θα βλέπουμε έστω και το ράφι, όχι το ... ταμείο ! :rolleyes:

Ωχ! Η κρίση μας κυνηγάει ακόμη και στον ύπνο μας!!!!!:confused:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερουδια!παλι βροχερη μερα κ εχουμε,μα Φεφι το γουοκ το βαζεις κανονικα πανω στα ματια της κουζινας!να φανταστεις εγω εχω ενα οτι να ναι απο ΙΚΕΑ κ κανει απιστευτη δουλεια,πραγματικα μαγειρευεις γρηγοροτερα λογω σχηματος!

φιλια σε ολες!

εχει διαφορα η γευση???η το κανεις για πιο γργορα??
καλημερα σε ολη την παρεα απο την βροχερη Καλαματα!!

για σημερα θα φαμε σπανακορυζο..

Χτες το βραδυ εκανα πιτσα με αλευρι ολικης, πολυ ωραια εγινε!μπραβο χρυσοχερα μου!!!

Αφροδιτακι ειναι καλυτερα η μικρη? δεν θα τολεγα:rolleyes:

Αφροδιτούλα μου να τα εκατοστήσεις και από εμενα!!!!
ευχαριστω αγγελικουλα μου.χαιρομαι που περασατε καλα, ελπιζω να επαναληφθει λιαν συντομως!!
Αφροδιτάκι μου είμαι γαϊδούρα το ξέρω....περαστικά στην μικρούλα μας.Οσο για τις αντιβιώσεις κι εγώ το ίδιο σκέφτομαι.Και τις έχει φάει όσο δεν πάει ο μικρός.καλε τι λες, σιγα!!!

Εγώ μόλις γύρισα από σούπερ.Καλά που γύρισα να λέτε και δεν έμεινα στο ταμείο.Κόντεψα να πάθω.Πέντε πραγματάκια 21 ευρώ.Πού θα πάει αυτή η κατάσταση μου λέτε?

αστο απελπισια με πιανει οταν φθανω στο ταμειο
Μην απελπίζεσαι κοριτσάρα μου! Όλος ο κόσμος άρρωστος είναι! Πάντως πιστεύω πως αφού ξεκιίνησε αντιβίωση δεν θα ξανακολλήσει από τα πεθερικά.λες???

....

Ασε, δεν παίζονται...

Σε λίγο θα σταματήσουμε και να ψωνίζουμε!

ετσι πως παμε, δυστυχως!!!
να μη βάλεις τα κλάματα!

τα πέρασα κ εγώ στην αρχή της χρονιάς με την σύσα. την .έτρεξα κ σε ομοιοπαθητικό. έπεσα σε σκληροπυρηνικό. απηύδησα! δεν την ξαναέστειλα. θα την ξαναστείλω όταν ανοίξει ο καιρός!

ριζικό, αλλά είναι ακόμα μικρό για να το ταλαιπωρώ!δεν ειναι και αυτη λυση.και περυσι που δεν πηγαινε παλι αρρωσταινε συνεχεια.

μπορείς να της δώσεις εχινάκεια για ενίσχυση ανοσοποιητικού.

για μένα η καλύτερη προστασία είναι η διατροφή!τι εννοεις??εκτος απτα πορτοκαλια που πινει καθημερινα αλλα και τα φρουτα που τρωει, γενικα τρωει τα παντα και λαχανικα, και κρεας, δεν εχουμε θεμα

γι' αυτό αποφεύγω να πηγαίνω σούπερ...πάει ο φέφος που έχει αυτοπειθαρχία. εγώ ξεχνιέμαι κ αγοράζω...κ μετά συνειδητοποιώ στο ταμείο τί ζημιά έκανα πάλι!!!!!

για γάλα πάω που λέει ο λόγος κ ακουμπάω από 30 κ πάνω! σκέτη καταστροφή!

ασε καλυτερα τον φεφο καρντια μου!!!
Αφροδίτη μου,

Αχ πώς σε νιώθω να 'ξερες... αυτό το "ποιός θα την κρατήσει" μου τρυπάει κι εμένα τον εγκέφαλο ... πολύ στεναχωριέμαι, κι άλλη μανούλα στην θέση μου...μονο στεναχωριεμαι!!!αστα βραστα. μεγαλο προβλημα και μονιμο.:rolleyes::rolleyes:και ειδικα στις αρρωστιες

Όσο για την αντιβίωση, τί να σου γράψω: μην στεναχωριέσαι άδικα, είναι πάνω στην έξαρση αυτόν τον καιρό οι ιώσεις γίνεται χαμός... σκέψου πως μπορεί να ήταν χειρότερα αν δεν έπαιρνε το φάρμακο... δες κι εμένα... ολόκληρη γαϊδάρα και πάλι με έριξε κάτω ! και αν το δω απο αυτη την οπτικη πλευρα εχεις δικιο.

:rolleyes:

θα σχολιάσω σε λιγάκι! τώρα πάω για μάσα!

μάκια!

καλη ορεξη.

ο πυρετος καλα κρατει. 39,1!!!!ποσο το λυπαμαι το ψυχουλακι μου:rolleyes::rolleyes:

η ψυχολογια μου στα πατωματα. ωρες ωρες λεω δεν μπορει, κατι κανω λαθος. δεν ξερω, απελπισια με πιανει ρε κοριτσια.συνεχεια αρρωστη. και να πω οτι την παραταω και δεν την προσεχω.εχω και τυψεις που δεν μπορω να κατσω ολες τις μερες που ειναι αρρωστη μεχρι να αναρρωσει και το ταλαιπωρω και αυτο το κακομοιρο!!!:(:(κατι τετοιες στιγμες λεω οτι νιωθω απαισια και θα προτιμουσα να μην δουλευω

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω αγγελικουλα μου.χαιρομαι που περασατε καλα' date=' ελπιζω να επαναληφθει λιαν συντομως!![/color']

Κι εγώ το ελπίζω αλλά και θα το επιδιώξω κιόλας!!!!!

ο πυρετος καλα κρατει. 39,1!!!!ποσο το λυπαμαι το ψυχουλακι μου:rolleyes::rolleyes:

η ψυχολογια μου στα πατωματα. ωρες ωρες λεω δεν μπορει, κατι κανω λαθος. δεν ξερω, απελπισια με πιανει ρε κοριτσια.συνεχεια αρρωστη. και να πω οτι την παραταω και δεν την προσεχω.εχω και τυψεις που δεν μπορω να κατσω ολες τις μερες που ειναι αρρωστη μεχρι να αναρρωσει και το ταλαιπωρω και αυτο το κακομοιρο!!!:(:(κατι τετοιες στιγμες λεω οτι νιωθω απαισια και θα προτιμουσα να μην δουλευω

Να μην έχεις τύψεις. Το μεγαλύτερο ποσοστό των νέων μαμάδων δουλεύουν και ανάμεσά τους κι εγώ! Δεν νομίζω πως αν δεν δούλευες θα σου αρρώσταινε λιγότερο. Μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου, δεν το αξίζεις!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

ψηνεται το παιδι. 39,8:(:(:(:o:o...πηρα την παιδιατρο , μουπε φυσιολογικο , θελει χρονο να δρασει η αντιβιωση. παλι κοιμαται το ψυχουλακι μου.:rolleyes::rolleyes:της εδωσε οπ αντρας μου αντιπυρετικο και της κανει κομπρεσες.σε λιγο σχολαω. μπας και την καταφερω να κανει ντους.μακια. ευχαριστω ολες σας για τις ευχες

Link to comment
Share on other sites

ψηνεται το παιδι. 39,8:(:(:(:o:o...πηρα την παιδιατρο , μουπε φυσιολογικο , θελει χρονο να δρασει η αντιβιωση. παλι κοιμαται το ψυχουλακι μου.:rolleyes::rolleyes:της εδωσε οπ αντρας μου αντιπυρετικο και της κανει κομπρεσες.σε λιγο σχολαω. μπας και την καταφερω να κανει ντους.μακια. ευχαριστω ολες σας για τις ευχες

Σωστά, μετά από 2 24ώρα συνήθως πέφτει ο πυρετός. Υπομονή και καλό κουράγιο στο σπίτι!

Μάκια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...