Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Αν είναι άσπρα μήπως είναι κάποιο υπόθετο??εγώ συγγνώμη κιόλας βάζω ένα cyclogest το βράδυ και το κατουραω όλη μερα μετά...

      Αλλά μπορεί και να είναι απλά κολπικά υγρα...με την εγκυμοσύνη αυξάνονται αυτά.. 

      Οχι δεν βάζει υποθετα

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Πόσο χαίρομαι όταν γράφεις.Δεν μου αρέσουν καθόλου τα λακωνικά σου μηνύματα.Οπώς και της Φέφης.Κάτι δεν πάει καλά όταν γράφετε λίγα.

:tongue:

Καλημέρα!Εδώ έχει πάλι έναν υπέροχο ήλιο.Ελπίζω να φτιάξει πια ο καιρός ,να φτιάξει και η διάθεση μας!

Χθες έκανα τη σαλάτα κορίτσια.Υπερθέαμα.Ακολούθησα τη συμβουλή σας και έβαλα ότι βρήκα .Εβαλα λοιπόν:

Πατάτες,τόνο,ξερό κρεμμύδι,βραστό αυγό,καλαμπόκι,ξυσμένο καρότο,τυράκι και έφτιαξα μια σως με μαγιονέζα,κέτσαπ και λίγο ξύδι.Βγήκε πολύ νόστιμη!Αν και ίσως ήθελε λίγο κρεμμυδάκι παραπάνω...Σήμερα δεν ξέρω ακόμα.

Φιλιά σε όλες !!!!!

χθες έκανα μια σαλατα με μαρούλι, κρεμμυδάκι φρέσκο, άνηθο, ντοματα, τόνο κ για μένα πρόσθεσα μαγιονέζα κ τριμμένο κεφαλοτύρι!!!!!θεϊκό!!!τα καταβροχθίσαμε με τον φέφο. έφαγε κ από τους δύο το φεφόπαιδο...

μου αρέσει που δεν τρώει ψάρι κατά τα άλλα!!!!!:confused:

χθες το έριξα στη ρέκλα!!!!

καλημερουδιααααααααααααα!!!!!σημερα θα φαμε ψαρακια,βεβαια ακομα δεν ξερω τι ψαρι μιας κ περιμενω την μανουλα να μου πει τι βρηκε!

..μα μηπως εχει δικιο η Φεφι,περα απο οοοοοοοοολα τα αλλα δανεισαμε κ τον ηλιο μας στους Γερμανους?????????

μα ναι! τα μαθαίνω από την πεθερά για την γερμανία! κ δεν μου κάθεται!

καλημερα καλημερα, δεν κοιμηθηκα και πολυ καλα και ουτε και ξυπνησα με καλη διαθεση. θα μου περασει...κοψαμε τουρτα(cookies για την φεφη που ρωτησε) χθες αλλα μια φωτο της προκοπης δεν εχω να σας βαλω. σπανια ο χασμπυ βγαζει καλες φωτο!!!χαχχααα!!!απο δουλειες δεν προβλεπεται τπτ γιατι ο αντρας μου καλεσε κοσμο το μεσημερι και θα ψησουμε. εβαλα μια σκουπα και λιγο ξεσκονισμα. αυριο τα πιο πολλα. σημερα τρωμε ψητα κρεατα διαφορα και για τη μικρη θα ψησει ενα ψαρακι.

καντυ μου περαστικα σου. κατσε στον μωλο σου να γινεις καλα και ασε τις παληκαριες!!!μακια

φευγω παω φουρνο με την κορη μου. να κανω μια ερωτηση???οταν λεει ενα παιδι μια λεξη κακια, τι κανουμε??? αδιαφορουμε, το μαλωνουμε, του λεμε απλα μην την ξαναπεις???πως το κοβουμε??

καλο πρωινο σαββατου σε ολες...

ωραία τούρτα, αγαπημένη!

για τις φωτογραφίες...ο φέφος βγάζει τις πιο καλές φωτό της χρύσπας. το θέμα είναι ότι δεν ασχολείται! εγώ βγάζω χάλια φωτό με τη νέα φωτό...γι' αυτό έχω καιρό να ανεβάσω..

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια της παρέας.

Σήμερα θα φτιάξω ρύζι με σάλτσα.

Εμ τι, ψέματα είναι; Χτες ξέρετε τι ωραίο ήλιο είχαμε; Και η θερμοκρασία ήταν αρκετά καλή. Αφού διάβαζα που έγραφαν κάποια κορίτσια για συννεφιά και κρύο κλπ και δεν έβγαλα κιχ.

Την πρώτη φορά θα εξηγήσεις με πολύ απλό τρόπο ότι είναι κακό να το λέμε αυτό κι ότι θα μας κοιτάνε άσχημα οι άλλοι άνθρωποι αν το ακούσουν. Τη δεύτερη φορά αν δεις ότι επαναλαμβάνεται θα αλλάξεις κουβέντα, θα δείξεις κάτι άσχετο για να αποπροσανατολίσεις τη σκέψη του παιδιού και φυσικά δε θα γελάσεις καθόλου στο άκουσμα της κακιάς λέξης, γιατί μετά το παιδί θα το παίρνει σαν αστείο και θα το λέει συνέχεια.

καλημέραεβίρι μου. μη νιώθεις άσχημα. τα μαθαίνω τα μετεό της γερμανίας έτσι κ αλλιώς!

έχουμε κλειστεί μέσα λόγω καιρού!

έξαρση πνευμονίας κ μη χειρότερα...

Kαλημερα.

Βρεχει.......τι πρωτοτυπο!!!!!!!!!!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::tongue:

Αχ,εβλεπα κατι βιντεο στο ΥοuTube και απο τραγουδια που αρχικα εβλεπα,

κατεληξα να βλεπω βιντεο αφιερωμενα σε νεα παιδια που εφυγαν απο την ζωη!!!!!

Πλανταξα στο κλαμμα και η ψυχολογια στο πατωμα..........:-(:-(:-(

..............................................................................................

Τεσπα!

Σημερα μαγειρεψα μακαρονια με καλαμαρακια και κοτοπουλο με χυλοπιτρες για τον θησαυρο.......(Παλι θα παει στα σκουπιδια.......το φαι!!!!!:(:confused:)

δώρα μου σε παρακαλώ κάνε μου μια χαρη κ κάνε φόκους σε ευχάριστα πράγματα!!!!!!!

σε γλυκοφιλώ!

βρε Δωρα τι καθεσαι κ βλεπεις,απαπαπαπαπαπα δεν το κανω με τιποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!βαλε στον υπολογιστη τα στρουμφακια κ χαμογελα,ολα ειναι ομορφα γυρω μας!!!!!!!

αυτό ακριβώς!!

κοριτσια καλησπερα στα γρηγορα κανω δουλιτσες γιατι σημερα εχει γενεθλια ο συζυξ και ολο και καποιος θα ρθει!!!σημερα θα κανω σπανακορυζο!!!

να τον χαίρεσαι!!!! χρόνια πολλά!

geia sas και απο μενα!

σημερα ειχαμε βολτα με την κορη, βαλαμε και τη καινουρια καπαρτινα μας και ηταν μια ,μουρλια.. οχι που ειναι παιδι μου δηλαδη αλλα ειναι για να το φας!!!!

α! θα μας μαγειρεψει η νονα, σημερα ριγκατονι με κοκκινη σαλτσα στο φουρνο, την σαλτσα την εχω κανει εγω απο χτες..

Επισης πηγαμε και εκκλησια χτες με την κορη.

Φιλια σε ολες καλο σκ!!!!

τί καλά!!!!! σκόρδα!!!! με γειά σας!!!!!

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!!

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Και μένα μου λείπετε όταν δεν μπαίνω. Αλλά πολλές φορές έχω τρεξίματα και κάποιες άλλες φορές... μου χρειάζεται μια μικρή διακοπή.

Το μεσημέρι που τρώγαμε (υπόλοιπα από προηγούμενες μέρες κι έψησα και λουκάνικα) είχα τη κουβέντα σας. Έλεγα στο γιο μου και στον άντρα μου τι ωραία που θα ήταν το καλοκαίρι (αν είχαμε χρήματα και χρόνο) να κάναμε ένα τουρ και να σας γνώριζα όλες! Ξεκινώντας από Θεσσαλονίκη και φτάνοντας μέχρι τα Δωδεκάνησα!! Αααααχ, τι ωραία που είναι τα όνειρα...:D

Σήμερα ξύπνησα με αυχενικό-ημικρανία αλλά ευτυχώς με τα γιατροσόφια μου το πρόλαβα και δεν εξελίχτηκε σε κρίση. Μου έβγαλε και την ψυχή ο γιόκας μου για να διαβάσει, κόντεψα να κάνω έγκλημα!:shock: Αλλά μετά σκέφτηκα τις συμβουλές που δίνω η πολύξερη:rolleyes: και το πήρα αλλοιώς. Πάντως έσφιξα τόσο πολύ τα δόντια μου από τα νεύρα μου που μπορεί να έσπασα και κανένα!:roll: Τέλος πάντων... Το βραδάκι έχουμε ΠΑΛΙ παιδικό πάρτυ γενεθλίων (εντάξει, πολυαγαπημένου φίλου) κι αύριο οικογενειακή έξοδο (δεν ξέρω ακόμη αν θ' ακολουθήσω πατέρα και γιό ή θα κάτσω να κάνω καμιά δουλειά ή να χαλαρώσω).

Φεφούλα, η ειλικρίνεια και οι συγκρίσεις που αναφέρεις : Μου έλεγε ο γιος μου εχθές ότι γενικά η κοτόσουπά μου είναι τέλεια και παίρνει άριστα 10 αλλά της γιαγιάς του (πεθεράς μου) παίρνει απλά 500!! Αναλόγως μου έχει πει και για τα κεφτεδάκια της μάνας μου, κ.ο.κ. Τι να πω? Αλήθεια λέει το παιδί - είναι εξαιρετικές μαγείρισσες και οι δύο, εκτός συναγωνισμού!!

:lol:

χθες ξεκουράστηκα!

σήμερα έχω σιδέρωμα κ ό,τι άλλο μου κάνει κλικ!!!!!

ήρθε το σπλάχνο κ μυ ζητάει αγκαλίτα!!!!!

γειά χαρά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημερουδια απο την μουντη(παλιιιιιιι) θεσσαλονικη!λιγο ηλιο βρε παιδιαααααααααα!!!!σημερα θα φαμε κοτοπουλο με φρεσκα μανιταρια κ κρεμα γαλακ(λαιτ) μαζι με μακαρονια!σεφ θα ειναι ο αντρουλης,μιλαμε το περιμενω πως κ πως γιατι ειναι θεικο φαγητο!!!!!!!!

φιλακια σε ολες,ελπιζω οι αρρωστουλες να ειναι περδικια πλεον!

Αννια να χαιρεσαι τον αντρουλη σου για χθες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!

τι κανετε? εμεις μια χαρα, ξημερωσαμε με βροχη αλλα δεν πειραζει, θα αναψουμε τζακακι και θα χουχουλιασουμε τα τρια μας αγκαλιτσα..

Για σημερα μαγειρευω μοσχαρακι κοκκινιστο αλλα δεν ξερω τι θα βαλω συνοδευτικο..

Χτες εκανα κατι μπαρες βρωμης με μελι, πολυ ωραιες βγηκαν αν και λιγο γλυκες αλλα νοστιμες.

Φουμπακι εγω το φιλετο αλλα θελω να το μαγειρεψω αλλιως το κανω στο γουοκ με λιγο λαδι και νερακι να βρασει και στο τελος βαζω κρεμα γαλακτος και μουσταρδα και συνοδευω με ρυζι με σαφραν..

Ιωαννακι να τα εκατοστησει ο αντρουλης, με το καλο να ξαναγινει μπαμπας!!

Φεφακι ειναι το πεθερικο σου στη Γερμανια?

καλη Κυριακη να εχουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Σήμερα θα σας κάνω παρέα στον καιρό. Έχει ένα μουντό ουρανό με ελαφριά ομίχλη και μόλις τώρα άρχισε να ρίχνει κάτι σαν χιονόνερο. Βέβαια η θερμοκρασία είναι καλή, έχουμε 9 βαθμούς.

Κατά τα άλλα σήμερα θα φτιάξει ο Έβιρος θράψαλα τηγανητά και εκείνες τις θεϊκές πατάτες με πάπρικα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Σήμερα θα σας κάνω παρέα στον καιρό. Έχει ένα μουντό ουρανό με ελαφριά ομίχλη και μόλις τώρα άρχισε να ρίχνει κάτι σαν χιονόνερο. Βέβαια η θερμοκρασία είναι καλή, έχουμε 9 βαθμούς.

Κατά τα άλλα σήμερα θα φτιάξει ο Έβιρος θράψαλα τηγανητά και εκείνες τις θεϊκές πατάτες με πάπρικα.

ετσι κ μας ερθει ο ηλιο σημαινει τερμα τα δανεικα:tongue::tongue::tongue::tongue:


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια σας ευχαριστώ πού για τις ευχές..Αχ εδώ έχει πολύ κρύο και ετοιμάζετε για βροχή,ήθελα να κάνω κοκκινιστό με πουρέ αλλά δεν έχω μοσχάρι και έτσι θα κάνω μακαρόνια με κιμά


:-D

Link to comment
Share on other sites

γεια σαςςς...χθες κοιμηθηκα 6 η ωρα!ειχα αυπνες απιστευτες!και ξυπνησα 12:oops::oops:ο Σ δουλευει,τις δουλειες τις εκανα φαγητο δεν εχω οποτε ειπα να γινω γαιδουρα!!!εκανα πιτσα εχθες.και γαλακτομπουρεκο.ζηλεψα απο εδω:lol:πρωτη φορα το εκανα και βγηκε πολυ καλο!!!εκανα και μια τυροπιτα!δηλαδη μπομποτα!πηρα την γιαγια και μου εδωσε την συνταγη της.την εκανα 2 φορες γιατι την πρωτη εκανα το χυλο το εψησα και ξεχασα να βαλω την φετα μεσα:lol::lol:...πολλα μεσημεριανα φιλια σε ολες

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Σήμερα θα σας κάνω παρέα στον καιρό. Έχει ένα μουντό ουρανό με ελαφριά ομίχλη και μόλις τώρα άρχισε να ρίχνει κάτι σαν χιονόνερο. Βέβαια η θερμοκρασία είναι καλή, έχουμε 9 βαθμούς.

Κατά τα άλλα σήμερα θα φτιάξει ο Έβιρος θράψαλα τηγανητά και εκείνες τις θεϊκές πατάτες με πάπρικα.

Τι ειναι καλε Εβιρι τα θραψαλα τα τηγανητα??:rolleyes:

γεια σαςςς...χθες κοιμηθηκα 6 η ωρα!ειχα αυπνες απιστευτες!και ξυπνησα 12:oops::oops:ο Σ δουλευει,τις δουλειες τις εκανα φαγητο δεν εχω οποτε ειπα να γινω γαιδουρα!!!εκανα πιτσα εχθες.και γαλακτομπουρεκο.ζηλεψα απο εδω:lol:πρωτη φορα το εκανα και βγηκε πολυ καλο!!!εκανα και μια τυροπιτα!δηλαδη μπομποτα!πηρα την γιαγια και μου εδωσε την συνταγη της.την εκανα 2 φορες γιατι την πρωτη εκανα το χυλο το εψησα και ξεχασα να βαλω την φετα μεσα:lol::lol:...πολλα μεσημεριανα φιλια σε ολες

Εκανες τη συνταγη μου Φαιη? Αν οχι να την κανεις ειναι τελεια!:-P Με την ιδια συνταγη αλλα χωρις το σιροπι και με λιγο παραπανω σιμιγδαλι εκανα χτες μπουγατσουλα και ο δικος μου εχει ηδη καταβροχθισει 4 κομματια!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω χτες εκανα χοιρινο στο φουρνο με πατατες, λεμονατο. Λεω την αλλη φορα να το αλειψω με μελι και μουσταρδα και να το ψησω...

Σημερα θα κανω μοσχαρισιες μπριζολες και σαλατουλα, και ειμαι μεταξυ πουρε, ρυζοτου κ τηγανητης πατατας για συνοδευτικο!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι ειναι καλε Εβιρι τα θραψαλα τα τηγανητα??:rolleyes:

Είναι τα πολύ μεγάλα καλαμάρια. Κι επειδή είναι μεγάλα σε μέγεθος τα λένε θράψαλα. Αντίστοιχα τα χταπόδια που είναι πολύ μικρά με πολύ κοντά πλοκάμια τα λένε Μοσχάκια.

Εγω χτες εκανα χοιρινο στο φουρνο με πατατες, λεμονατο. Λεω την αλλη φορα να το αλειψω με μελι και μουσταρδα και να το ψησω...

Αχ θα γίνει τέλειο με το μέλι και τη μουστάρδα.

Link to comment
Share on other sites

Τι μου κάνετε μαγειροκόριτσά μου? Πως περάσατε την Κυριακή σας?

Εγώ το αυχενικό-ημικρανία που γλύτωσα χθες... δεν το γλύτωσα σήμερα. Έτσι, μπαμπάς και γιος βόλταραν κι εγώ την έβγαλα ξαπλωμένη. Εντάξει, δεν ήταν αυτό που ήθελα αλλά τουλάχιστον - όταν πέρασε ο πόνος - κοιμήθηκα αρκετά, διάβασα κι άκουσα μουσική.

Μαράκι μου, έχω ξεχάσει να ρωτήσω : Τακτοποιήσατε την βάφτιση?

Αφροδιτούλα, στις κακιές λέξεις... επισημαίνουμε ότι δεν είναι όμορφες-αντιπροτείνουμε άλλες ωραίες και σε κάθε περίπτωση αγνοούμε την επανάληψη από το παιδί.

Σμαρτάκι, πότε θα ξαναπάτε στο γιατρό με το αγόρι σου?

Φαίη μου, ποιά συνταγή τυρόπιτας έφτιαξες? Δεν κατάλαβα.

Εβιράκι, (δεν θυμάμαι, σ' έχω ξαναρωτήσει?) οι υπόλοιποι Έλληνες που έχουν παιδιά στο Δημοτικό, πως αντιμετωπίζουν τα αντίστοιχα θέματα με τα μαθήματα?

Ελένη μου, μετά από χροοοοόνια ημικρανιών (από διάφορες αιτίες), έχω καταλήξει ότι αυτό που μπορεί να σε σώσει... είναι να την προλάβεις πριν ξεσπάσει για τα καλά - με φάρμακα, μασάζ, ξεκούραση, κ.λ.π.


Link to comment
Share on other sites

Τι μου κάνετε μαγειροκόριτσά μου? Πως περάσατε την Κυριακή σας?

Εγώ το αυχενικό-ημικρανία που γλύτωσα χθες... δεν το γλύτωσα σήμερα. Έτσι, μπαμπάς και γιος βόλταραν κι εγώ την έβγαλα ξαπλωμένη. Εντάξει, δεν ήταν αυτό που ήθελα αλλά τουλάχιστον - όταν πέρασε ο πόνος - κοιμήθηκα αρκετά, διάβασα κι άκουσα μουσική.

Μαράκι μου, έχω ξεχάσει να ρωτήσω : Τακτοποιήσατε την βάφτιση?

Αφροδιτούλα, στις κακιές λέξεις... επισημαίνουμε ότι δεν είναι όμορφες-αντιπροτείνουμε άλλες ωραίες και σε κάθε περίπτωση αγνοούμε την επανάληψη από το παιδί.

Σμαρτάκι, πότε θα ξαναπάτε στο γιατρό με το αγόρι σου?

Φαίη μου, ποιά συνταγή τυρόπιτας έφτιαξες? Δεν κατάλαβα.

Εβιράκι, (δεν θυμάμαι, σ' έχω ξαναρωτήσει?) οι υπόλοιποι Έλληνες που έχουν παιδιά στο Δημοτικό, πως αντιμετωπίζουν τα αντίστοιχα θέματα με τα μαθήματα?

Ελένη μου, μετά από χροοοοόνια ημικρανιών (από διάφορες αιτίες), έχω καταλήξει ότι αυτό που μπορεί να σε σώσει... είναι να την προλάβεις πριν ξεσπάσει για τα καλά - με φάρμακα, μασάζ, ξεκούραση, κ.λ.π.

Ζωπακι τι κανεις? Εμεις εδω ειχαμε λιακαδα, επιτελουυυυυς...και πηγαμε μια βολτα με το αμαξι...

Εβαλα και το καινουργιο μου τζηνακιι και τις γοβες και πηρα τα κοπλιμεντα μου απο το συζυγο;)

Αγορασαμε καινουργιο τραπεζι σημερα και καρεκλες επιτελους και φαγαμε ρομαντικα με κερακια :tongue:

Εσεις πως περασατε? Γιατι εξαφανιστηκαν ολες? Ειναι κατι σημερα??


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Εβιράκι, (δεν θυμάμαι, σ' έχω ξαναρωτήσει?) οι υπόλοιποι Έλληνες που έχουν παιδιά στο Δημοτικό, πως αντιμετωπίζουν τα αντίστοιχα θέματα με τα μαθήματα?

Όχι δε με έχεις ξαναρωτήσει. Στο τμήμα του φορμπεράιτουνγκ (τμήμα προετοιμασίας της γερμανικής γλώσσας δηλαδή) είναι η μοναδική Ελληνίδα. Τα άλλα παιδιά του τμήματος είναι από Σερβία, Πολωνία, Νιγηρία, Αλγερία, Σρι-Λάνκα, και Πορτογαλία.

Στο άλλο (ελληνικό) τμήμα τα Ελληνόπουλα δεν έχουν τα δικά μας προβλήματα, γιατί γεννήθηκαν εδώ και τα γερμανικά είναι σαν μητρική τους γλώσσα. Με τα ελληνικά έχουν περισσότερο πρόβλημα το οποίο το λύνουν με τη βοήθεια των γονιών τους ή με φροντιστήριο ελληνικών.

Δεν υπάρχει άλλο παιδί στην Δ' δημοτικού Ελληνόπουλο που να αντιμετωπίζει τα ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Ελενίτσα, ρομάτζα βλέπω σήμερα...:rolleyes: Χμμμ, πολύ ωραία!:D Τι κάνω? Έγραψα καλέ, στο προηγούμενο μου μήνυμα!:tongue:

Όχι, δεν είναι κάτι σήμερα. Μόνο... Κυριακή, γιορτή και σχόλη... να ' ταν η ζωή μας όλη...:cool:

Εβίρι, (ξανα)ομολογώ πως έχω μπερδευτεί λίγο.:confused: Άσχετο-σχετικό : Κοντοζυγώνει ο καιρός που θα 'ρθεις? Μπας και τα πούμε από κοντά και στροφάρει λίγο το γερασμένο μυαλουδάκι μου...:roll:

Εντωμεταξύ, οι φίλοι μου με πειράζουν που συμμετέχω σε δημόσιο φόρουμ ΑΛΛΑ μ' έχουν βάλει ν' ανοίξω ένα σωρό θέματα που τους ενδιαφέρουν!:mrgreen:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...