Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Αν είναι άσπρα μήπως είναι κάποιο υπόθετο??εγώ συγγνώμη κιόλας βάζω ένα cyclogest το βράδυ και το κατουραω όλη μερα μετά...

      Αλλά μπορεί και να είναι απλά κολπικά υγρα...με την εγκυμοσύνη αυξάνονται αυτά.. 

      Οχι δεν βάζει υποθετα

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα!!!!!!!!

Σήμερα έχουμε υπέροχη λιακάδα.Πήρε ο Φούμπος τα παιδιά βόλτα κι έμεινα πίσω να κάνω καμιά δουλειά.

Σήμερα έρχεται και το ανήψι επιτέλους.Να το δούμε έστω κι απ'το παράθυρο γιατί κοντά δν πλησιάζουμε έτσι όπως είμαστε οικογενειακώς.

Μαριά τι ωραία σχέση που έχετε με την νονά σας.Φτου φτου!

Ελένη τι γκουρμέ πιάτα ετοίμασες σήμερα!Μα να μην μπορώ να κάνω τπτ.Δεν τρώει τίποτα αυτός ο άντρας μου.Εγώ είπα να κάνω σήμερα σπανακόρυζο,εκείνος θα την βγάλει με αυγά τηγανιτά.

Φέφη ,ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πότε προλαβαίνεις και τα κάνεις όλα αυτά...φτου σου κοριτσάρα μου!

Εβίρι εγώ θα τον έπινα τον καφέ...ωραίος μου ακούστηκε!Εχει φαντασία πάντως η κόρη σου.

Αφροδίτη μου είσαι καλύτερα σήμερα?Τι ωραία που ξεμπέρδεψες με τις δουλίτσες.Κοίτα να ξεκουραστείς το σκ!

Πείτε καλέ αυτό το κόλπο με τη σόδα!

Και πείτε και καμιά συνταγή με πατάτες και τόνο.Κάτι τέτοιο μου ζήτησε ο άντρας μου αλλά δεν ξέρει κι εκείνος πως το θέλει.Καμιά ιδέα?

Ζωωωωωωωωπ που είσαι?

χαχα κι εγω θα τον επινα αλλα ντραπηκα να το πω:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

έχει φαντασία το κοριτσάκι σου!:lol:

το διάβασα από την κάντυ μας! είναι περισσότερο νοικοκυροκόριτσο η βελουδένια μου!

έβαλα σόδα μαγειρική στη θήκη του απορρυπαντικού κ το έδωσα μια πλύση στο σύντομο πρόγραμμα! έτσι λέει η κάντυ μας ότι καθαρίζουν τα σωθικά του. της το έχει πει μάστορης πλυντηρίων!

την πρώτη φορά το είχα κάνει με σόδα μαγειρική κ ξύδι λευκό. χθες βιαζόμουν, γιατί είχα φάει πολύ χρόνο στο να καθαρίζω τη θήκη...ηταν ένα μάτσο χάλι!-κ έτσι έβαλα μόνο σόδα που είχα στο παταράκι πάνω από το πλυντήριο. εκεί έχω τα απορρυπαντικά, σύνεργα καθαριότητας, στη μικρή τουαλέτα!

χχμμμ τωρα βρηκα το κολπο!θα το κανω κι εγω!!!γιατι ειμαι ζηλιαρα!!!:lol:

μάκια σου!

ήλιο κ εκεί;

μπράβο για τα καλά νέα! με το καλό!

γεμιστά θα μου κάνει κ η μανούλα μου. θα την παρω τηλέφωνο τώρα που το θυμήθηκα, να δω πώς πέρασε χθες που ξεπόρτισε ένεκα η γιορτή της γυναικός!

ποσο τις γουσταρω αυτες τις γυναικες....πολυ τις χαιρομαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

πάω να φάω γιατί αλληθώρισα από την πείνα! μπουτοκοτόπουλο με πατατούλες!

περιστερω μου, η απουσία σου με τσάκισε, να ξέρεις!

πραγματικα ,ειναι καπως περιεργο που μπαινεις και δεν βλεπεις μηνυμα απο το περιστερακι.μακαρι να γινει γρηγορα αυτο το μαραφετι:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια!εμεις εδω στη Σαλονικα ζουμες στιγμες Λοντον......βροχη,βροχη,βροχη κ λιγο απο βροχη!!!!!!!!εχουμε μουχλιασει πλεον!!!!!!!!

Δωρακι χαιρομαι για τα αποτελεσματα σου,λιγο να χαλαρωσ κ ολα καλα θα πανε!εχεις δικιο να αγχωνεσαι αλλα βλεπεις δεν κανει καλο(τα λεω σε σενα να τα ακουω κ εγω)...μαμω το αγχος μας μαμω!!!!!!!!!!!!!

σημερα φαγαμε φακες!

φιλουμπες σε ολες!!!!!!!

υσ.σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια,να στε ολες παντα καλα!!!!!!!!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κ ο έπαινος πιάνει ως κίνητρο. να το πεις προκαταβολικά, δηλαδή χθες "μπράβο σύσα που βοηθάς τη μανούλα κ δεν παίζεις με τα λάδια κ κλείνεις το ντουλάπι!!!"

ντούπι η Σύσα!!!!!αμέσως το έκλεισε το ντουλάπι με τα λάδια!

αφροδίτη, φάση είναι θα περάσει. ψυχραιμία!

μοναχοπαίδια κ εγωκεντρισμός.μμμμμμμμ!

κάθε επιλογή εχει τα καλά κ τα κακά της!

αυτο το κανω εγω με τα μικρουλια!!!δεν ξερω τι τα πιανει αλλα λες και δεν θελουν να σε στεναγχωρησουν επειδη τους μιλησες καλα και δεν φωναξες

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, σας έχω καινούργιο κουίζ. Τις τελευταίες μέρες η κόρη μου τρελλαίνεται να μου φτιάχνει απογευματινό καφέ. Δε με αφήνει να πιάσω το μπρίκι γιατί της αρέσει να παίρνει μπράβο γι' αυτό που φτιάχνει. Σήμερα λοιπόν για να μ' ευχαριστήσει αποφάσισε να βάλει κάποια καινούργια γεύση στο νεσκαφέ που μου έφτιαξε. Μαντέψτε τι .....(αν και αμφιβάλλω αν θα το βρείτε) ένα θα σας πω για βοήθεια, δε μου άρεσε καθόλου.
Καλησπέρα !!!!!

Εβίρι μου,

ευχαριστώ για την συμβουλή το ξέρω κι εγω αυτό το κόλπο :wink: έκανα εντριβες, έχω πιει και bisolvon βέβαια και σήμερα ανέβασα το 39άρι μου το πρωί...

περιμένω τον γιατρό σε λίγο να δω αν θα μου γράψει άδεια...

Η κόρη μου με έκανε αλοιφή:

Μιλάμε στο τηλ. με την πεθερούλα να την ρωτήσω πώς είναι τα παιδιά κλπ και με ζήταγε ήθελε να μου μιλήσει, παίρνει λοιπόν το ακουστικό κι αφού με ρώτησε αν είμαι καλά μου λέει "να πω ταγούδι μαμα μου ????" της απαντάω ναι...τί μου τραγούδησε

"Καλημέρα τί κάνεις να 'σαι πάντα καλά, κι όταν είσαι κοντά μου κι όταν είσαι μακριά,

να 'ναι κάθε σου μέρα μια καινούργια αρχή...

καλημέρα τί κάνεις ? Σ' αγαπάω πολύυυυυ "

Φυσικά με πήραν τα ζουμιά.... δεν θέλω και πολύ... όταν την ρώτησε πού το άκουσε αυτό το τραγούδι μου είπε "Λία μου" την δασκάλα της...:rolleyes:

Αυτά για την ώρα... 2 μέρες έχω κάτσει σπίτι και μου έχουν φανεί αιώνας ... φιλάκια σε όλες !

ειστε ολες χαζομαμαδες και ανυπομονω να το ζησω κι εγω!να χαιρεσαι το αστερι σου

Link to comment
Share on other sites

ειστε ολες χαζομαμαδες και ανυπομονω να το ζησω κι εγω!

Σου εύχομαι να γίνει αυτό πραγματικότητα όσο πιο σύντομα γίνεται.

λοιπον και τωρα καλησπερα σας!!!εξηγηστε μου σας παρακαλω τι να κανω για να σχολιαζω κατω απο καθε μηνυμα σε ενα......πωπω...νευριασα ενα ενα μηνυμα

Λοιπόν, κοιτώντας την κάθε απάντηση από κάτω της και δεξιά έχει τρία κουτάκια. Θα πατάς σε κάθε απάντηση που θες να σχολιάσεις το μεσαίο, αυτό με τις δύο αποστρόφους, το οποίο αμέσως μόλις το πατήσεις θα γίνεται ροζ. Θα πας στο επόμενο μήνυμα που θες να συνεχίσεις να βάλεις μαζί, θα πατήσεις πάλι το μεσαίο κουτί, που θα γίνει πάλι ροζ. Όταν θα τελειώσεις με τα μηνύματα που θες να σχολιάσεις (ας πούμε ότι είναι 5 μηνύματα), τότε στο τελευταίο μήνυμα που θα έχεις επίσης πατήσει το μεσαίο κουτί, θα πατήσεις και το αριστερό που λέει quote. Δηλαδή, το πέμπτο μήνυμα θα έχει πατημένα δύο κουτάκια, το μεσαίο το ροζ και το αριστερό το κουότ. Έτσι στην απάντησή σου θα μπουν και τα πέντε.

Στην περίπτωση που θες να σχολιάσεις το μήνυμα κάποιας κοπέλας που βρίσκεται μέσα σε παράθεση, να ξέρεις ότι στο πλαίσιο της απάντησής σου αυτό δε θα εμφανίζεται, τότε θα το κάνεις κόπι πέιστ, που μπορεί να γίνει πριν πατήσεις να μπεις στην απάντησή σου, ή αν το ξεχάσεις, μπορεί να γίνει μετά, ανοίγοντας δεύτερο ταμπ με τη σελίδα του πάρεντς και κάνοντάς το από 'κει κόπι πέιστ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σου εύχομαι να γίνει αυτό πραγματικότητα όσο πιο σύντομα γίνεται.

Λοιπόν, κοιτώντας την κάθε απάντηση από κάτω της και δεξιά έχει τρία κουτάκια. Θα πατάς σε κάθε απάντηση που θες να σχολιάσεις το μεσαίο, αυτό με τις δύο αποστρόφους, το οποίο αμέσως μόλις το πατήσεις θα γίνεται ροζ. Θα πας στο επόμενο μήνυμα που θες να συνεχίσεις να βάλεις μαζί, θα πατήσεις πάλι το μεσαίο κουτί, που θα γίνει πάλι ροζ. Όταν θα τελειώσεις με τα μηνύματα που θες να σχολιάσεις (ας πούμε ότι είναι 5 μηνύματα), τότε στο τελευταίο μήνυμα που θα έχεις επίσης πατήσει το μεσαίο κουτί, θα πατήσεις και το αριστερό που λέει quote. Δηλαδή, το πέμπτο μήνυμα θα έχει πατημένα δύο κουτάκια, το μεσαίο το ροζ και το αριστερό το κουότ. Έτσι στην απάντησή σου θα μπουν και τα πέντε.

Στην περίπτωση που θες να σχολιάσεις το μήνυμα κάποιας κοπέλας που βρίσκεται μέσα σε παράθεση, να ξέρεις ότι στο πλαίσιο της απάντησής σου αυτό δε θα εμφανίζεται, τότε θα το κάνεις κόπι πέιστ, που μπορεί να γίνει πριν πατήσεις να μπεις στην απάντησή σου, ή αν το ξεχάσεις, μπορεί να γίνει μετά, ανοίγοντας δεύτερο ταμπ με τη σελίδα του πάρεντς και κάνοντάς το από 'κει κόπι πέιστ.

αχ εβιρι μου σε ευχαριστω!τωρα το καταλαβα επιτελους!τα σχολιαζα ενα ενα και συνεχεια τα εχανα και μου αλλαζε σελιδα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Τι κανετε?

ναι τόνο κονσέρβα εννοώ αλλά επειδή δεν το έχω επιχειρήσει ξανά δεν μπορούσα να φανταστώ τι πηγαίνει...τι ελιές μπορώ να βάλω?ρωτάω μην κάνω καμιά βλακεία και πάει όλο το μπωλ για τις κότες...κρίμα είναι.

επίσης λέτε το καρότο ωμό πηγαίνει γιατί βρασμένο δεν το τρώει με τίποτα.λέω να το ξύσω.

Φουμπι εγω βραζω πατατες, και τις ανακατευω με φρεσκο κρεμμυδακι, ανηθο, φασολακια φρεσκα σε κομματακια, αρακα και τονο. Για σως μπορεις να ριξεις ειτε μαγιονεζα, ειτε ελαιολαδο, λεμονι και μουσταρδα. Για καλυτερο αποτελεσμα χτυπησε καλα το ελαιολαδο με το λεμονι και τη μουσταρδα να ομογενοποιηθουν και μετα ριξε το στη σαλατα. Επισης ο τονος παει πολυ ωραια με μακαρονια πενες η' βιδες...

ευχαριστω πολυ αννια μου, με το καλο το μπεμπακι σου

μηπως ειναι απο το αγχος???

ευχαριστω πολυ σμαρτακι μου

ευχαριστω φουμπακι ...το ποσο γελασα με το φως δεν λεγεται!!!!και φωναχτα!!αφου μου λεει η κοπελα στο διπλανο γραφειο τι επαθα!!!να ανεβω στο φως η να το σπασω απο κατω???:D:D:D

η κορη μου ακουσε το μπαμπα που μου ειπε να σε χαιρομαι αγαπη και λεει:να χαιομαι α(γ)απη μαουλα:lol::lol::lol:

Χρονια πολλα Αφροδιτη!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

το face δεν με πιστευει οτι ειμαι εγω κ με μπλοκαρε οποτε θα σας στειλω αιτημα για να γινουμε ξανα φιλες ως Τζούλια Ν....ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!

Μα πες το ότι είσαι εσύ και... ψάχνομαι το κακόμοιρο !!!! :tongue:

Αφροδίτη μου,

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και καλά συμπεθέρα ! Να χαίρεσαι την φαμίλια σου, να σε χαίρονται κι εκείνοι κι εύχομαι όλα τα καλά του Θεού στην πόρτα σας ! Υγεία και αγάπη !

Χάρηκα επίσης με τα καλά νέα της Δώρας μας !

Τα υπόλοιπα ούτε που πρόλαβα να τα διαβάσω...

σήμερα που λέτε ξύπνησα απύρετη... και ως γνήσια Κρητικο-Μανιάτισσα (γκου χου γκου χου... αγύριστο κεφάλι) έκανα το παληκάρι και πήγα στην δουλειά ! Το πρώτο 40λεπτο καλά ήμουνα... πάω να φυσήξω μύτη και τα είδα όλα: ίλιγγος, νόμιζα πως θα φύγω από την καρέκλα, κρύος ιδρώτας κλπ... λέω είναι από την ατονία... έλα μου ντε που πέρναγε η ώρα κι αυτό το πράγμα δεν υποχωρούσε... κι όλο κι ένοιωθα έντονο πόνο ψηλά στον θώρακα, να μου κόβεται η ανάσα...:( πάω μέσα λέω στον Δ/ντή να φύγω να πάω στον ιατρό ? δεν αισθάνομαι καλά... μου λέει ναι ο άνθρωπος και για καλή μου τύχη πήγα να το πω και την κοπέλα που ασχολείται με το Προσωπικό η οποία με είδε κάπως και με έστειλε σε ένα Διαγνωστικό με το οποίο συνεργαζόμαστε...

αυτοί βέβαια, δεν ξέρω τί φοβήθηκαν και μου έκαναν αμέσως καρδιογράφημα... καθαρό... μετά με είδε ο γενικός ιατρός τους και η απάντηση είναι ... οξεία τραχειίτιδα ευτυχώς δεν μου το γύρισε σε πνευμονία. Ξεκίνησα αντιβίωση 7ήμερη με ένα ακόμη ρινικό σπρέυ και 2 πονσταν την ημέρα ... μου είπε να με ξαναδεί μόνο αν ξανακάνω πυρετό την Δευτέρα....

ελπίζω να πάω καλά γιατί υποφέρω, σχεδόν δεν μπορώ να ανασάνω από τον πόνο είναι σαν μου έχουν ακουμπήσει βαρίδια στον θώρακα, και κάθε φορά που βήχω είμαι να με κλαιν' οι ρέγγες !

Πριν από λίγο έκανα έναν εμετό με φλέμματα και κάπως ανακουφίστηκα ...:confused:

Αυτάαααα ... ήρθαν και τα πιστούνια μου, γέμισε το σπίτι μας χαρά, ελπίζω μέχρι την Δευτέρα να είμαι καλά και να μπαίνω κανονικά να τα λέμε γιατί μου λείψατε !

Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και καλό Σ/Κ !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα υπόλοιπα ούτε που πρόλαβα να τα διαβάσω...

σήμερα που λέτε ξύπνησα απύρετη... και ως γνήσια Κρητικο-Μανιάτισσα (γκου χου γκου χου... αγύριστο κεφάλι) έκανα το παληκάρι και πήγα στην δουλειά ! Το πρώτο 40λεπτο καλά ήμουνα... πάω να φυσήξω μύτη και τα είδα όλα: ίλιγγος, νόμιζα πως θα φύγω από την καρέκλα, κρύος ιδρώτας κλπ... λέω είναι από την ατονία... έλα μου ντε που πέρναγε η ώρα κι αυτό το πράγμα δεν υποχωρούσε... κι όλο κι ένοιωθα έντονο πόνο ψηλά στον θώρακα, να μου κόβεται η ανάσα...:( πάω μέσα λέω στον Δ/ντή να φύγω να πάω στον ιατρό ? δεν αισθάνομαι καλά... μου λέει ναι ο άνθρωπος και για καλή μου τύχη πήγα να το πω και την κοπέλα που ασχολείται με το Προσωπικό η οποία με είδε κάπως και με έστειλε σε ένα Διαγνωστικό με το οποίο συνεργαζόμαστε...

αυτοί βέβαια, δεν ξέρω τί φοβήθηκαν και μου έκαναν αμέσως καρδιογράφημα... καθαρό... μετά με είδε ο γενικός ιατρός τους και η απάντηση είναι ... οξεία τραχειίτιδα ευτυχώς δεν μου το γύρισε σε πνευμονία. Ξεκίνησα αντιβίωση 7ήμερη με ένα ακόμη ρινικό σπρέυ και 2 πονσταν την ημέρα ... μου είπε να με ξαναδεί μόνο αν ξανακάνω πυρετό την Δευτέρα....

ελπίζω να πάω καλά γιατί υποφέρω, σχεδόν δεν μπορώ να ανασάνω από τον πόνο είναι σαν μου έχουν ακουμπήσει βαρίδια στον θώρακα, και κάθε φορά που βήχω είμαι να με κλαιν' οι ρέγγες !

Πριν από λίγο έκανα έναν εμετό με φλέμματα και κάπως ανακουφίστηκα ...:confused:

Αυτάαααα ... ήρθαν και τα πιστούνια μου, γέμισε το σπίτι μας χαρά, ελπίζω μέχρι την Δευτέρα να είμαι καλά και να μπαίνω κανονικά να τα λέμε γιατί μου λείψατε !

Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και καλό Σ/Κ !!!!!

:shock::shock::shock::shock::shock::shock:Εχω παθει σοκ!!!!

Μα τι γινετε πια μας ματιαξαν;

Πωωωω ρε κοριτσακι,περαστικα σου...τι κακο κι αυτο;

Ευτυχως που το προλαβες........

Καλα εχω μεινει τωρα!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Παρούσα καλέ, παρούσα!! Καλησπέρα!!:D

Από υγεία καλούτσικα είμαι, η διάθεσή μου τα γνωστά σκαμπανεβάσματα...:roll:, είχα κάτι επαγγελματικά τρεξίματα (μάλλον καλά) και... ξεκουράστηκα λίγο...

Μετά από 3 μέρες είναι αδύνατον να σχολιάσω τα πάντα! Κι απ' όσα θυμάμαι :

Αφροδιτάκι, να τα εκατοστήσεις - γερή, δυνατή κι ευτυχισμένη με την οικογένειά σου!!

Αννούλααααααα, μπράβο κοριτσάρα μου!!!! Άψογος ο ποδοσφαιριστής, ε?

Κάντυ, που είσαι κορίτσι μου? Και κυρίως, πως είσαι?

Σμαρτάκι μου, πότε θα ξαναπάτε στο γιατρό?

Φεφάκι, είναι πολύ δύσκολη η ηλικία των παιδιών σας (όχι ότι μετά γίνονται εύκολα τα πράγματα, τέλος πάντων...). Σε λάθη (φωνές/χειροδικία) έχουμε πέσει σχεδόν όλοι - δεν βγάζει πουθενά όμως. Ίσα ίσα που γίνεσαι κουρέλι - κι εσύ και το παιδί. Κατανοώ απόλυτα την ψυχική κόπωση αλλά... βαθιές ανάσες, ψυχραιμία, κοινή γραμμή, υπομονή, σταθερότητα, πολύ συζήτηση, αγάπη κι επιλογή των μαχών που δίνουμε ανά τόπο/χρόνο/περίσταση.

Επίσης, κάτι που βοηθάει είναι όταν φορτώνει ο ένας γονιός, ν' αποχωρεί για λίγο (μπαλκόνι, ψιλικατζίδικο) και ν' αναλαμβάνει ο άλλος. Και τούμπαλιν.

Φουμπάκι μου, με το καλό ο ανηψιός στο σπιτάκι του!! Μου 'λειψες παλιοκόριτσο!! Καμιά θαλασίτσα δεν πήγαμε σήμερα που είχε ανοιξιάτικη μέρα?:rolleyes:

Περιστεράκι μου, έχεις αρρωστούλικο το μωρό σου?:( Και λαβωμένο το κομπιούτερ σου?:tongue:

Δωράκι μου γλυκό, εμείς θα τα πούμε τηλ/κά ή κι από κοντά. Αλλά : Φαντάσου ότι εγώ που ήμουν (κι ακόμα είμαι κάπως) ο ορισμός της κακοφαγίας, έχω περάσει μεγάλα διαστήματα της ζωής μου που είχα φεριτίνη 0 (μηδέν),:shock::shock: 2 (δύο),:shock: 7 (εφτά):shock:... κι εκεί έπιανα ταβάνι...:shock: Τώρα, μετά από προσπάθεια, πρέπει να έχω κανά 15αρι...:cool:

Δεν λέω πως είμαι παράδειγμα προς μίμηση (το αντίθετο μάλιστα!) αλλά... εντάξει, γυναικάρα με τα όλα μου είμαι! χαχαχαχα!:tongue:

Κι ο θησαυρός μας θα γίνει λεβέντης!!:D

Ηρέμησε λίγο (ξέρω πως είναι δύσκολο αλλά προσπάθησε), κάνε εσύ έναν πλήρη ιατρικό έλεγχο στους κατάλληλους γιατρούς (ειδικότητες - καρδιολόγος/έκανες τρίπλεξ, κοπώσεως? ενδοκρινολόγος/έκανες υπέρηχο θυροειδή? γυναικολόγος, κ.λ.π.), ξεκουράσου όσο μπορείς... κι ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!

Έχεις την φροντίδα του Θεού και την δική μας αγάπη και θετική ενέργεια. Τώρα σε παρακαλώ, στείλε μου ένα χαμόγελο!! Έλα, το περιμένω!!:mrgreen:

(Για δες κι αυτό το θέμα, όλες μας δηλαδή να το δούμε... : )http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=114234)

Σήμερα, επειδή άργησα να επιστρέψω, μαγείρεψα πρόχειρα : έφτιαξα πατατούλες γιαχνί με μυρωδικά, την εύκολη τυρόπιτα και το ρυζόγαλο-συνταγή Δωράκι (που δεν μπορώ να δοκιμάσω γιατί δεν το τρώω και περιμένω από τους άντρες να μου πουν εντυπώσεις)!

Μες το Σαββατοκύριακο μου έχει κατσικωθεί να φτιάξω μπακαλιάρο (να τον κάνω πλακί?) κι έλεγα και μια μπουγάτσα! Έχει φτιάξει καμιά σας?

(Στόμα έχω και μιλιά δεν έχω το καυμένο...:rolleyes:)


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...