Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 21 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Όλα καλά θα πάνε δεν είναι τίποτα η μέθη μην σε ανχωνει εδώ θα γίνεις μανα η μέθη θα σε τρομοκρατήσει ! 

      @Jo1984 Μα η μέθη είναι το ωραίο της υπόθεσης!!!!  εγώ αυτή σκεφτόμουν α και έπαιρνα κουραγιο !!😝

      On 8/10/2024 at 10:26 ΜΜ, Blue Velvet είπε:

      Έχω ένα κοριτσάκι και τώρα προσπαθώ για το δεύτερο,αύριο ξεκινάω τα σικλακουρ και σε δύο εβδομάδες θα πάμε για εμβρυομεταφορά,θα βάλουμε ένα και ελπίζω να πιάσει❤️Ευχαριστω πολύ ❤️ 🥰 

      Σε μένα θα στείλεις το τεστ!!! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Αφροδίτη, να τα χιλιάσεις, να είσαι πάντα ευτυχισμένη και να σε χαίρεται η οικογένειά σου.

τι ελιές μπορώ να βάλω?

Μπορείς να βάλεις όποια ελιά σου αρέσει, πράσινη, μαύρη, ξιδάτη, οτιδήποτε.

επίσης λέτε το καρότο ωμό πηγαίνει γιατί βρασμένο δεν το τρώει με τίποτα.λέω να το ξύσω.

Και βέβαια, είναι το ίδιο νόστιμο. Μπορείς να το ξύσεις είτε στην πλευρά που τρίβουμε το κρεμμύδι ή στην αντίστοιχη πιο λεπτή ακόμη που βγάζει το τριμμένο καρότο σαν κλωστή.

Ξυπνησα το πρωι με εναν φοβερο πονο στην πλατη και ειχα τασεις εμετου........Τι σκ@τ@........

Στον καρδιολόγο τι ακριβώς έκανες; Καρδιογράφημα, υπέρηχο, τεστ κοπώσεως;

Ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι;

Εχω απο τις 2 του μηνος που αδιαθετησα,στην αρχη με μικρη ροη και τωρα μια μικρη μια αρκετα μεγαλη ροη......

Εγω εχω συνηθως 4 ημερες περιοδο και αυτη την φορα εχω σημερα 8 και ακομα δεν με εχει σταματησει......

εχει συμβει σε καμια;

Καλό θα είναι να συμβουλευτείς γυναικολόγο, γιατί κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Εμένα όταν μου είχε τύχει ήταν μετά από αποβολή και είχα ένα μήνα κάθε μέρα τσουρ τσουρ. Κάνοντας υπέρηχο μου βρήκε κύστη στην ωοθήκη που ίσως αυτή το προκαλούσε. Αργότερα αυτή εξαφανίστηκε (απορροφήθηκε από την ωοθήκη). Πήρα αντισυλληπτικά για ένα-δυο μήνες και επανήλθα.

και εδώ σπάμε τη λάμπα όπως λέει και η Αγγελική!

χαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

το περιστεράκι μας είναι καλά. το περιστερόπουλο όμως είναι με ίωση μάλλον, το ίδιο κ ο η/υ, γι' αυτό κ δεν μπορεί να μπει να μας τα πει η ίδια! το πρωί με πήρε κ μιλήσαμε! σαν να μιλάω με ξαδερφούλα μου νιώθω κάθε φορά που μιλάμε!:D

Μιλησαμε κι εμεις σημερα....πηρε το περιστερακι μας,να μαθει για την υγεια μου......

Με σκλαβωσε!!!!!

Μα τι παιδι ειναι αυτο;

Διαμαντι!!!!!!!

στο γυναικολόγο τηλέφωνο!

κ δεν θα πω αυτό που σκεφτόμουν...όχι! δεν θα το πω!!!:rolleyes:;):lol:

Μακαρι να ημουν,αλλα ξερω οτι ειναι μια απλη ανωμαλια του κυκλου....

Δεν μου εχει ξανα συμβει παντως....:rolleyes:

έχω ώρα που θέλω να τσιμπήσω κάτι, αλλά έχω κόσμο τρόϋρα:cool:

αν ακουστεί ο στομάχης μου δεν θα σκιαχτούν να φύγουν;; τί στο καλό!:tongue:

:lol::lol::lol::lol::lol:
Eγώ βράζω τις πατάτες και βάζω μόνο τον τόνο, μαγιονέζα,λεμονάκι και αλατοπίπερο.

Αν δεν σε δεσμέυουν οι πατάτες εναλλακτικά μπορείς να το κάνεις με ρύζι και κρεμμυδι.

Μμμμμμμμμμμμμ.............

Δώρα εγώ της έδινα το minadex και είδα θεαματικά αποτελέσματα!

Να φανταστείς έτρωγε ένα κιντεράκι τη μέρα και κάναμε πάρτυ, και μετά με το σιροπάκι είχε τον ασταμάτητο!!! Ανοίγει πολύ την όρεξη!

Κι εγω αυτο δινω....σε συνδυασμο με το hemafer ελπιζω α δω κι εγω θεαματικα αποτεεσματα!!!!!

:)

να μου επιτρέψετε να τοποθετηθώ αν κ ελαφρώς άσχετη στο θέμα όρεξη..

όταν δίνετε γαριδάκια, σοκολατες, μερέντα, πατατάκια, έστω μια στο τόσο, ένα παιδί που έχει θέμα με την όρεξή του το δελεάζεις να σου πει όχι στη γεύση του φυσικού φαγητού, της φυσικής τροφής!Εμενα δεν τρωει τιποτα,ουτε γλυκα ουτε αλμυρα.......

γιατί να του αρέσει το φαγητό, όταν το άλλο είναι τίγκα στα πρόσθετα γεύσης, στις χρωστικές, όταν το γαριδάκι κάνει κριτς, κριτς κλπ!

μαχαίρι τα κίντερ κ τα γαριδάκια! τέλος.

βάλτε σπιτικά κουλουράκια, σουσαμένια κουλούρια στα σπίτια σας, κομματια κέηκ, τυροπιτάκια, σε χρωματιστά μπολ, σε διάφορα μέρη στο σπίτι, να τα βρίσκουν τα παιδιά εύκολα κ μόνα τους! κόψτε καροτάκια σε σχήμα ζουλιέν, αγγουράκια.Ολα αυτα τα εχω δοκιμασει.......χωρις αποτελεσμα...

βάλτε σε ωραίο δίσκο κομμένη μπανάνα με το πηρουνάκι που αγαπάει δίπλα! δεν θα φάει;Τη μπανανα την σιχαίνεται.....Μονο αλεσμενη με αχλαδακια,την τρωει.

χυμό με πολλά καλαμάκια χρωματιστά! (το δικό μου ακόμα σε μπιμπερό...)

θέλω να βοηθήσω κ τα γράφω αυτά, όχι να κάνω την έξυπνη που δεν είμαι ούτε την παριστάνω.

κ μια ερώτηση για το αποτελείωμα: μετά το μπιμπερό ποιό ποτηράκι έπιασε το παιδί σας; μάρκα;

τα έχω δει όλα κ σκέφτομαι να της αγοράσω-παραγγείλω τάπεργουέρ.

Εγω του δινω σε πλαστικα με φιγουρες καρτουν.....πχ,γκαμι μπερ-τουιτι-γουινι....Αλλα το μπιμπερο το θελει κι ο δικος μου.....

Δώρα τώρα το θυμήθηκα. έχεις δοκιμάσει κατσικίσιο γάλα στον θησαυρό;Οχι δεν εχω δωσει.... κάνει πολύ καλό για το αίμα του-σίδηρο!!!!!! δοκίμασε εβόλ! σε παρακαλώ κ ρώτα κ τον αιματολόγο για επιβεβαίωση!

Μας ειπε οτι ασχετα με το τι γαλα πινει,πρεπει να πινει το πολυ 500μλ την μερα...οχι παραπανω και οχι μεσημερι......

Ο δικος μου πινει περιπου 600μλ την μερα και περιπου 180 επινε το μεσημερι ως συμπληρωμα......

Φυσικα μας απαγορεψε το μεσημεριανο γιατι απορροφα το σιδηρο που παιρνει το παιδι απο το φαγητο.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το φαγητό σου μου το ζητάει μέρες τώρα ο φέφος!

στείλε για τον πατέραααα!

το κολπάκι το έγραψα, αλλά κ η αφροδίτη το έγραψε καλύτερα!

όσο για νοικοκυροκόριτσο...τί να σε πω!

το περιστεράκι μας είναι καλά. το περιστερόπουλο όμως είναι με ίωση μάλλον, το ίδιο κ ο η/υ, γι' αυτό κ δεν μπορεί να μπει να μας τα πει η ίδια! το πρωί με πήρε κ μιλήσαμε! σαν να μιλάω με ξαδερφούλα μου νιώθω κάθε φορά που μιλάμε!:Dπεραστικα να ειναι κυριως στον μικρουλη μας και μετα στον υπολογιστη. μας λειπεις περιστερακι!!!!!

χρόνια πολλά κ γλυκά, με υγεία, αγάπη κ κάθε ευτυχία για σένα κ την οικογένειά σου!

πολλά φιλάκια στα μαγουλάκια κ αγκαλίτσα σφιχτή!!!!

πιο σφιχτή αγκαλίτσα στην Τ σου! κ άπειρα θορυβώδη φιλάκια στο λαιμουδάκι της!:)ευχαριστω φεφη μου, νασια καλα γλυκεια μου. και εσυ να χαιρεσαι την κορακλα σου. θα της δωσω μολις τη δω. αντε δεν περναει ακι η ωρα!!!περιμενει να σβησει την τουρτα!!!

έχω ώρα που θέλω να τσιμπήσω κάτι, αλλά έχω κόσμο τρόϋρα:cool:

αν ακουστεί ο στομάχης μου δεν θα σκιαχτούν να φύγουν;; τί στο καλό!:tongue:

και εγω πειναω πολυ

Αφροδιτάκι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

images?q=tbn:ANd9GcRN_WzaQ5pRddg0cdDEetapgEY3Wl4oRH3nzZ7Y_zmo9204yxgV

ευχαριστω ελενιτσα μου, πολυ ομορφη η καρτα σου. μακια
:)

να μου επιτρέψετε να τοποθετηθώ αν κ ελαφρώς άσχετη στο θέμα όρεξη..

όταν δίνετε γαριδάκια, σοκολατες, μερέντα, πατατάκια, έστω μια στο τόσο, ένα παιδί που έχει θέμα με την όρεξή του το δελεάζεις να σου πει όχι στη γεύση του φυσικού φαγητού, της φυσικής τροφής!

γιατί να του αρέσει το φαγητό, όταν το άλλο είναι τίγκα στα πρόσθετα γεύσης, στις χρωστικές, όταν το γαριδάκι κάνει κριτς, κριτς κλπ!

μαχαίρι τα κίντερ κ τα γαριδάκια! τέλος.

βάλτε σπιτικά κουλουράκια, σουσαμένια κουλούρια στα σπίτια σας, κομματια κέηκ, τυροπιτάκια, σε χρωματιστά μπολ, σε διάφορα μέρη στο σπίτι, να τα βρίσκουν τα παιδιά εύκολα κ μόνα τους! κόψτε καροτάκια σε σχήμα ζουλιέν, αγγουράκια.

βάλτε σε ωραίο δίσκο κομμένη μπανάνα με το πηρουνάκι που αγαπάει δίπλα! δεν θα φάει;

χυμό με πολλά καλαμάκια χρωματιστά! (το δικό μου ακόμα σε μπιμπερό...)

θέλω να βοηθήσω κ τα γράφω αυτά, όχι να κάνω την έξυπνη που δεν είμαι ούτε την παριστάνω.και εγω ειμαι κατα αυτων. μεχρι τωρα δεν της εχω δωσει γαριδακια και απο σοκολατες μονο αν παμε σε γενεθλια η αν τρωμε εμεις κατι στο σπιτι, δλδ μετρημενες φορες. αποφευγω τα γλυκα και ιδιαιτερα τα ετοιμα. φτιαχνω κεικ που της αρεσει, κρεμουλες, τοστακια, φρουτα, που ειναι καταλληλα νομιζω για σνακ-απογευματινο

κ μια ερώτηση για το αποτελείωμα: μετά το μπιμπερό ποιό ποτηράκι έπιασε το παιδί σας; μάρκα;

τα έχω δει όλα κ σκέφτομαι να της αγοράσω-παραγγείλω τάπεργουέρ.εγω της εχω παρει της νουκ. ποτηρακι με χερουλακια στο πλαι. μια χαρα, βολευουν. το κλασικο μπιμπερο το εχουμε για το γαλα μονο. η δικια μου βεβαια ως ανεξαρτητη, τωρα τελευταια θελει να πινει απο το ποτηρι νερο!!!!

!

Αφροδίτη, να τα χιλιάσεις, να είσαι πάντα ευτυχισμένη και να σε χαίρεται η οικογένειά σου.

ευχαριστω εβιρυ μου και εσυ τη δικη σου
Link to comment
Share on other sites

:)

να μου επιτρέψετε να τοποθετηθώ αν κ ελαφρώς άσχετη στο θέμα όρεξη..

όταν δίνετε γαριδάκια, σοκολατες, μερέντα, πατατάκια, έστω μια στο τόσο, ένα παιδί που έχει θέμα με την όρεξή του το δελεάζεις να σου πει όχι στη γεύση του φυσικού φαγητού, της φυσικής τροφής!

γιατί να του αρέσει το φαγητό, όταν το άλλο είναι τίγκα στα πρόσθετα γεύσης, στις χρωστικές, όταν το γαριδάκι κάνει κριτς, κριτς κλπ!

μαχαίρι τα κίντερ κ τα γαριδάκια! τέλος.

βάλτε σπιτικά κουλουράκια, σουσαμένια κουλούρια στα σπίτια σας, κομματια κέηκ, τυροπιτάκια, σε χρωματιστά μπολ, σε διάφορα μέρη στο σπίτι, να τα βρίσκουν τα παιδιά εύκολα κ μόνα τους! κόψτε καροτάκια σε σχήμα ζουλιέν, αγγουράκια.

βάλτε σε ωραίο δίσκο κομμένη μπανάνα με το πηρουνάκι που αγαπάει δίπλα! δεν θα φάει;

χυμό με πολλά καλαμάκια χρωματιστά! (το δικό μου ακόμα σε μπιμπερό...)

θέλω να βοηθήσω κ τα γράφω αυτά, όχι να κάνω την έξυπνη που δεν είμαι ούτε την παριστάνω.

πολύ σωστά τοποθετήθηκες φεφάκι.Εμένα τα φρούτα τα λατρεύει,τυροπιτάκια,μπισκοτάκια κλπ του φτιάχνω εγώ και τα τρώει.Τρώει και μπισκότα εμπορίου -αν και τα αποφεύγω- και προσπαθώ να μην έχω σοκολάτες σπίτι,μόνο αν μας φέρουν.Ορεξη έχει σε γενικές γραμμές αλλά το μόνο που ζητάει είναι ψωμί.Το μεγάλο πρόβλημα είναι πως δεν δοκιμάζει νέες γεύσεις.Εχω απελπιστεί ,έχω δοκιμάσει όλες τις μεθόδους.Και να φανταστείτε μέχρι 12 μηνών δεν με είχε ζορίσει καθόλου με το φαγητό.Τι κατσικάκι,κουνέλι, τι πρόβειο γιαούρτι ότι του έδινες το έβλεπε σαν λιχουδια.

κ μια ερώτηση για το αποτελείωμα: μετά το μπιμπερό ποιό ποτηράκι έπιασε το παιδί σας; μάρκα;

τα έχω δει όλα κ σκέφτομαι να της αγοράσω-παραγγείλω τάπεργουέρ.

στον μικρό είχα δώσει απ'ευθείας καλαμάκι.δεν τον βόλεψαν τα εκπαιδευτικά ποτηράκια,γινόταν μούσκεμα.Το ίδιο θα κάνω τώρα και στο μωρό γιατί ζηλεύει απ'τον αδελφό του και αυτές τις μέρες δεν θέλει το γάλα του.Περιμένει να πιει του αδελφού του με το καλαμάκι.

Δώρα τώρα το θυμήθηκα. έχεις δοκιμάσει κατσικίσιο γάλα στον θησαυρό; κάνει πολύ καλό για το αίμα του-σίδηρο!!!!!! δοκίμασε εβόλ! σε παρακαλώ κ ρώτα κ τον αιματολόγο για επιβεβαίωση!

:lol::lol::lol::lol::lol:

Μας ειπε οτι ασχετα με το τι γαλα πινει,πρεπει να πινει το πολυ 500μλ την μερα...οχι παραπανω και οχι μεσημερι......

Ο δικος μου πινει περιπου 600μλ την μερα και περιπου 180 επινε το μεσημερι ως συμπληρωμα......

Φυσικα μας απαγορεψε το μεσημεριανο γιατι απορροφα το σιδηρο που παιρνει το παιδι απο το φαγητο.

Οντως το πολύ γάλα δεν βοηθάει.Δοκίμασε αυτό που σου πρότεινα αν του αρέσει το πορτοκάλι.Βοηθάει πολύ!

Τις πατάτες τελικά θα τις φτιάξω το βράδυ.Θα σας πως εντυπώσεις!


Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγω τα Χρονια πολλα στην γλυκια μας Αφροδιτουλα.

Οτι ποθεις καλη μου....

ευχαριστω ψυχη μου, νασαι καλα.
Τις πατάτες τελικά θα τις φτιάξω το βράδυ.Θα σας πως εντυπώσεις!
θα σου αρεσουν σιγουρα. εμεις σημερα θα φαμε εξω. μμμμ....πειναω, ξεχασα το φαι μου σημερα και θα φαω τα λυσακα μου σε λιγο!!!φεφη σχολας νωριτερα σημερα???
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:lol::lol::lol::lol::lol:

Μας ειπε οτι ασχετα με το τι γαλα πινει,πρεπει να πινει το πολυ 500μλ την μερα...οχι παραπανω και οχι μεσημερι......

Ο δικος μου πινει περιπου 600μλ την μερα και περιπου 180 επινε το μεσημερι ως συμπληρωμα......

Φυσικα μας απαγορεψε το μεσημεριανο γιατι απορροφα το σιδηρο που παιρνει το παιδι απο το φαγητο.

ναι, το αγελαδινό αν ψάξεις στο γκουγκλ...σου βγάζει πολλά αρνητικά!

αλλά γενικά με το μεσημεριανό μη δίνεις γάλα. βολεύεται στην εύκολη λύση το παιδί. ενώ αυτό που γράφει η φούμπι είναι κ το πιο έξυπνο, να δίνεις χυμό πορτοκάλι ιδίως όταν το φαγητό έχει σίδηρο, ώστε να απορροφάται περισσότερο από τον οργανισμό του.

π.χ. μοσχάρι ή λαδερό ή όσπριο!

τα ίδια μας είχε πει για τα αρνητικά του αγελαδινού κ ο ομοιοπαθητικός.

ρώτα για κατσικίσιο!

και εγω πειναω πολυ

η δικιά μου όχι μόνο δεν πίνει από ποτηράκι, αλλά κ το μπιμπερό της το κρατάμε της πριγκιπέσσας. το έχει παρακάνει!

τί κ αν έχει ψωμολυσσάξει για γάλα, δεν θα το σηκώσει ν το πιεί. όχι. πρέπει να της το κρτατήσω κ μάλιστα μου βάζει κ το χέρι μου στο σώμα της αγκαλιά!!!!!!!!!:(:mad:;) τί ζώδιο είναι η Τ; η δικιά μου είναι ζυγός, όπως εγώ...:rolleyes:

της νουκ το δοκίμασα! της κίκο παλιότερα.

χθες ξεκίνησα με ποτήρι πλαστικό της τάπεργουέρ, αλλά δεν είναι ειδικό.

το καλοκαίρι είχα δοκιμάσει καλαμάκι, αλλά βουτάει το χέρι της στο νερό ή το χυμό.....πότε θα συνέλθει γιατρέ μου; στις πόσες επαναλήψεις;:o

φούμπι μου κάποτε το φεφόπαιδο έτρωγε καθημερινά 300 γρ πρόβειο γιαούρτι με μέλι. τώρα ούτε να το φτύσει!!!!!

μπισκότο δεν έχει φάει ακόμα η σύσα.

σοκολατα της έδωσα 2-3 φορές, όπως κ τούρτα που τρώγαμε κ εμείς!

το προηγούμενο Σάββατο που πήγαμε ζαχαροπλαστείο για γλυκά για επίσκεψη η κυρία στο ζαχαροπλαστείο της πρόσφερε κίντερ. μια ώρα ξεροστάλλιαζε η καημένη. δεν το ήθελε η σύσα. μόλις της έδωσε κάτι που είχε χρυσόχαρτο το πήρε, αφού την παρακάλεσα κ εγώ!

τί τούρτα τρώτε αφροδίτη; λέγε για να ζηλεύω η λιχούδα!!

Link to comment
Share on other sites

Εβιρι,καρδιογραφημα μου εκανε εχθες και βγηκε καλο......

Αλλα θα κανουμε περισσοτερος εξετασεις προολιπτικα.

Να του αναφέρεις κι αυτό που αισθάνθηκες σήμερα.

καλό ΣΚ. σχόλασα. φιλούρες!

Καλό ΣΚ και σε σένα Φέφη. Να ξεκουραστείς λίγο.

Link to comment
Share on other sites

το λεπόν, χθες με το που γυρίσαμε τάισα το παιδί κοτόσουπα, λίγο έφαγε, έπλυνα τη γάστρα μου, την τακτοποίησα, αφού έβαλα το φαγητό σε τάπερ, έβγαλα το πλυντήριο πιάτων που είχε βάλει ο φέφος, άλλαξα το μανάρι μου, προσπάθησα να παίξω μαζί της μαθαίνοντάς της να πίνει με το ποτήρι-θέλουμε πολύ δουλειά!

ήπια έναν φρέσκο χυμό,

μετά καθάρισα τις τουαλέτες μου κ αποφάσισα να καθαρίσω τη θήκη του πλυντηρίου ρούχων για πρώτη φορά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

το τι είδαν τα μάτια μου!...σοκ! πόσο χάλια ήταν!

το λαμποκόπησα! θα το κάνω μια φορά το μήνα.-

έβαλα κ μια πλύση με σόδα κατά τα γραφέντα της κάντυς μας!

είχε βάλει νωρίτερα πλυντήριο ο φέφος, το άπλωσε!

έπαιξα με το φεφόπαιδο. τελικά ξεκουράζομαι με το παιχνίδι! άλλη διάσταση!

την ξανατάισα αφού είχαμε ξετινάξει το τσουρέκι, ήπιαμε γάλα κ κάναμε νανάκια!

σήμερα δεν ξέρω τί θα κάνω, παίζουν πολλά με υποχρεώσεις...θα δείξει!

ρε φεφι αυτο με την σοδα τι ειναι?να το κανω κι εγω αν ειναι!γιατι οταν εκανα τα κουλουρακια ηθελαν σοδα(μισο κουταλακι του γλυκου)και ο Σ πηγε και μου πηρε 2 σακουλακια του μισου κιλου!μην παει χαμενη τοση σοδα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...