Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 21 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Όλα καλά θα πάνε δεν είναι τίποτα η μέθη μην σε ανχωνει εδώ θα γίνεις μανα η μέθη θα σε τρομοκρατήσει ! 

      @Jo1984 Μα η μέθη είναι το ωραίο της υπόθεσης!!!!  εγώ αυτή σκεφτόμουν α και έπαιρνα κουραγιο !!😝

      On 8/10/2024 at 10:26 ΜΜ, Blue Velvet είπε:

      Έχω ένα κοριτσάκι και τώρα προσπαθώ για το δεύτερο,αύριο ξεκινάω τα σικλακουρ και σε δύο εβδομάδες θα πάμε για εμβρυομεταφορά,θα βάλουμε ένα και ελπίζω να πιάσει❤️Ευχαριστω πολύ ❤️ 🥰 

      Σε μένα θα στείλεις το τεστ!!! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Αννουλα να ξερεις ομως επειδη ο β'επιπεδου ειναι πολυ σοβαρος υερηχος αν δεν γυριζει το στρουμφακι θα σε στειλουν για περπατημα και για γλυκο,εστω και υγειας σοκολατα!Αληθεια τα γλυκα για διαβητικους που εχει δεν κανει να τρως?


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

κ εγώ λιώνω. συνειδητοποιώ ότι όλα αυτά που κάνει, οι ταρζανιές, είναι για να μας κεντρίσει το ενδιαφέρον.

χθες άρχισε να κάνει τα τρελά κ απίστευτα, μόλις ξεκίνησα μια συζήτηση σοβαρή με τον φέφο. μέχρι εκείνη την ώρα ήταν πρότυπο!

είχαμε αφοσιωθεί στην κουβέντα κ δεν της άρεσε που δεν ασχολιόμασταν μαζί της!

αυτό ο φέφος δεν το αξιολογεί καν.

βέβαια, έχει δίκιο όταν λέει ότι δεν γίνεται να περιμένουμε πότε θα κοιμηθεί η σύσα για να μιλήσουμε! ούτε να γίνεται το δικό της πάντα...

σας αφήνω, γιατί πλάκωσε χαρτομάνι!

Συμφωνω με την Φουμπι που λεει για υπομονη και επιμονη και κουβεντα.π.χ μπορεις να της πεις οτι μολις τελειωσω αυτο που κανω θα παιξουμε,εννοειτε δεν θα το δεχτει και θα προσπαθησει ξανα με διαφορα να σας κεντρισει το ενδιαφερον εσυ παλι θα επαναλαβεις τα ιδια και ξανα και ξανα και καποια στιγμη μαθαινουν τα παιδακια.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τα περαστικά!

Σμαρτάκι μου καλά είναι η αδερφή μου μόνο που την έχουν τρελλάνει την καημένη με το θέμα του θηλασμου.Μ'έχουν πιάσει και τα νεύρα μου που δεν μπρώ να πάω να την βοηθήσω.Εχω ξεμείνει κι από τηλέφωνα και βράζω

Τι εννοεις θελει να θηλασει και την αγχωνουν οι νοσοκομες?
Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι πιστεύω να μπαίνουμε στη θέση του παιδιού που και που.Φαντάσου αν εμάς θα μας άρεσε να μας αγνοούν.

Βρείτε κάτι να της αποσπάτε την προσοχή όταν θέλετε να συζητήσετε.Βάλτε την να ζωγραφίσει ή στην ανάγκη ας δει ένα παιδικό.Θυμώνω πολύ -ακόμα και με τον εαυτό μου -όταν βλέπω πως έχουμε απαιτήσεις ενήλικα από ένα νήπιο.Αυτό εκείνη την ώρα δεν μπορεί να καταλάβει την σοβαρότητα της συζήτησης.Απλά νιώθει πως το παραμελούμε.

Εχεις απόλυτο δίκιο σε όλα αυτά που λες αλλά δυστηχώς γεν γίνεται πάντα να αντιδράμε έτσι λόγω έλλειψης χρόνου και φόρτου εργασίας!

νερακι οκ αλλα σοκολατοειδη δε το βλεπω!!!!!βρε τρελλη γλυκα δεν κανει να τρωω,αμα ηταν ετσι θα την χτυπουσα την σοκολατιτσα που κ που,αλλα ειδικα μετα το μεσηρι θα μου φτασει το ζαγχαρο στα υψη!αχ οταν λεω κανω ειδικη διατροφη νομιζετε πλακα κανω,υποφερω λεμε χιχιχιχι!

Εχει και γλυκά για διαβητικούς ή σοκολάτα χωρίς ζάχαρη!

Γιατί να τα στερείσαι;;;;;;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

σιγά μη σηκώσει χέρι ο φέφος στον κλώνο του! έτσι τα λέει, για να μην της κάνω εγώ τα χατήρια!

εγω είμαι το μπούτυρο της υπόθεσης! κ το πρόβλημα με την έλλειψη πειθαρχίας της σύσας! δεν αντέχω στενοχωρεμένα ματάκια...υποκύπτω!

για μένα χτυπούσαν οι καμπάνες! που τα βλέπω όλα ροζ...καρδούλες...ουράνιο τόξο...

σας έχω πει ότι έχω τιγκάρει το παράθυρο της κουζίνας με καρδούλες με την σύσα; πηραμε αυτοκόλλητα κ το γεμίσαμε καρδιές από πάνω ως κάτω!

είμαστε ρομαντικές ψυχές!

άννα κ χωρίς γλυκό το στρουμφάκι θα σας δέιξει τα κάλλη του!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελενιτσα μου τα γλυκα για διαβητικους εχουν ουσιες που δεν κανει στην εγκυμοσυνη!πχ την ασπαρταμη μου την εχουν απαγορευση στην εγκυμοσυνη...αστα ο διαβητης κυησης ειναι γνωστος ως ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΕΡΗΣΗ βρε παιδι μου!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Αννουλα να ξερεις ομως επειδη ο β'επιπεδου ειναι πολυ σοβαρος υερηχος αν δεν γυριζει το στρουμφακι θα σε στειλουν για περπατημα και για γλυκο,εστω και υγειας σοκολατα!Αληθεια τα γλυκα για διαβητικους που εχει δεν κανει να τρως?
σιγά μη σηκώσει χέρι ο φέφος στον κλώνο του! έτσι τα λέει, για να μην της κάνω εγώ τα χατήρια!

εγω είμαι το μπούτυρο της υπόθεσης! κ το πρόβλημα με την έλλειψη πειθαρχίας της σύσας! δεν αντέχω στενοχωρεμένα ματάκια...υποκύπτω!

για μένα χτυπούσαν οι καμπάνες! που τα βλέπω όλα ροζ...καρδούλες...ουράνιο τόξο...

σας έχω πει ότι έχω τιγκάρει το παράθυρο της κουζίνας με καρδούλες με την σύσα; πηραμε αυτοκόλλητα κ το γεμίσαμε καρδιές από πάνω ως κάτω!

είμαστε ρομαντικές ψυχές!

άννα κ χωρίς γλυκό το στρουμφάκι θα σας δέιξει τα κάλλη του!!!!!

μωρε ειναι τοσο ζωηρο το στρουμφακι που σιγουρα θα τα δειξει τα καλλη του οπως λεει κ η Φεφη!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις θελει να θηλασει και την αγχωνουν οι νοσοκομες?

ναι.Δέκα άτομα περνάνε ,δέκα διαφορετικές γνώμες ακούει.Χθες μάλιστα ο παιδίατρος της πρότεινε με μεγάλη ευκολία να δώσει ξένο.Ελέος πια με την ανευθυνότητα του καθενός.

Εχεις απόλυτο δίκιο σε όλα αυτά που λες αλλά δυστηχώς γεν γίνεται πάντα να αντιδράμε έτσι λόγω έλλειψης χρόνου και φόρτου εργασίας!

Βρε το ξέρω.Κι εγώ δεν το παίζω νιρβάνα.Κι εγώ ξεφεύγω κάποιες φορές.Και δεν δουλεύω κιόλας,να πω πως έχω πίεση χρόνου κλπ...αλλά σε καμία περίπτωση δεν θεωρώ το ξύλο λύση....

Εχει και γλυκά για διαβητικούς ή σοκολάτα χωρίς ζάχαρη!

Γιατί να τα στερείσαι;;;;;;)

σιγά μη σηκώσει χέρι ο φέφος στον κλώνο του! έτσι τα λέει, για να μην της κάνω εγώ τα χατήρια!

εγω είμαι το μπούτυρο της υπόθεσης! κ το πρόβλημα με την έλλειψη πειθαρχίας της σύσας! δεν αντέχω στενοχωρεμένα ματάκια...υποκύπτω!

για μένα χτυπούσαν οι καμπάνες! που τα βλέπω όλα ροζ...καρδούλες...ουράνιο τόξο...

σας έχω πει ότι έχω τιγκάρει το παράθυρο της κουζίνας με καρδούλες με την σύσα; πηραμε αυτοκόλλητα κ το γεμίσαμε καρδιές από πάνω ως κάτω!

είμαστε ρομαντικές ψυχές!

άννα κ χωρίς γλυκό το στρουμφάκι θα σας δέιξει τα κάλλη του!!!!!

είμαι σίγουρη πως δεν θα το κάνει!Μόνο που τους βλέπεις στις φωτο καταλαβαίνεις τι αγαπησιάρικη σχέση έχουν.

Εσύ θα μιλάς,θα εξηγείς, κι αυτή θα σε γράφει.Θα γίνει πάααααααρα πολλές φορές αυτό.Κάποια στιγμή θα πιάσει το μηνυμα.Υπομονη΄!!!!!!

Η Ζωπ που εξαφανίστηκε?????


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τωρα που πηγα να κανω την αυχενικη ειχε πολλες εγκυουλες που ηταν για β επιπεδου και ολες ηταν με ενα γλυκο στο χερι χαχαααχχα

τυχερες:-(:sad::-(!εγω αντε να παρω κανενα μανταρινι μαζι μου,μεχρι εκει!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

μωρε ειναι τοσο ζωηρο το στρουμφακι που σιγουρα θα τα δειξει τα καλλη του οπως λεει κ η Φεφη!

:D

Τωρα που πηγα να κανω την αυχενικη ειχε πολλες εγκυουλες που ηταν για β επιπεδου και ολες ηταν με ενα γλυκο στο χερι χαχαααχχα

:lol:όταν είχα πάει για αυχενική ή β' επιπέδου, δεν θυμάμαι..., η κοράκλα μου το είχε ρίξει στον ύπνο! συνήθιζε να κουνιέται-κλωτσάει βράδυ κ πρωί πρωί!

οπότε μας έστειλε για γλυκό. είχα χτυπήσει ένα προφιτερόλ κωνσταντινίδη στο πεζοδρόμιο...έφαγα κ 2ο του φέφου!!!κ πάλι δεν πολυκουνήθηκε η μαντάμ σύσα! αλλά είχαπλάκα με την κοιλάρα στη μέση του πεζοδρομίου, να περνούν τα αυτοκίνητα κ εγώ να καταβροχθίζω τα προφιτερόλ;)

ναι.Δέκα άτομα περνάνε ,δέκα διαφορετικές γνώμες ακούει.Χθες μάλιστα ο παιδίατρος της πρότεινε με μεγάλη ευκολία να δώσει ξένο.Ελέος πια με την ανευθυνότητα του καθενός.

τα ξέρω!

είμαι σίγουρη πως δεν θα το κάνει!Μόνο που τους βλέπεις στις φωτο καταλαβαίνεις τι αγαπησιάρικη σχέση έχουν.

Εσύ θα μιλάς,θα εξηγείς, κι αυτή θα σε γράφει.Θα γίνει πάααααααρα πολλές φορές αυτό.Κάποια στιγμή θα πιάσει το μηνυμα.Υπομονη΄!!!!!!

μα αυτό έγινε χθες!

αν ερχόταν πριν ο φέφος θα έτριβε τα μάτια του. βέβαια ξεκίνησε να διαλύει το σύμπαν, μετά όμως ήταν κυρία! άκουγε το μη κ το όχι, έκανε διάλογο μαζί μου! ήταν τόσο συνεργάσιμη!

μετά όμως που έπαψε να είναι το επίκεντρο του ενδιαφέροντός μου...μαλλιά!:P

τρώω τσουρέκι τερκενλή κ θυμήθηκα κουφέτο!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι.Δέκα άτομα περνάνε ,δέκα διαφορετικές γνώμες ακούει.Χθες μάλιστα ο παιδίατρος της πρότεινε με μεγάλη ευκολία να δώσει ξένο.Ελέος πια με την ανευθυνότητα του καθενός.

Με την ανευθυνοτητα και το συμφερον τους δυστυχως Φουμπι μου γιατι κερδιζουν πολλα απο τα γαλατα οι παιδιατροι αν οχι ολοι οι περισσοτεροι.
Link to comment
Share on other sites

:D

:lol:όταν είχα πάει για αυχενική ή β' επιπέδου, δεν θυμάμαι..., η κοράκλα μου το είχε ρίξει στον ύπνο! συνήθιζε να κουνιέται-κλωτσάει βράδυ κ πρωί πρωί!

οπότε μας έστειλε για γλυκό. είχα χτυπήσει ένα προφιτερόλ κωνσταντινίδη στο πεζοδρόμιο...έφαγα κ 2ο του φέφου!!!κ πάλι δεν πολυκουνήθηκε η μαντάμ σύσα! αλλά είχαπλάκα με την κοιλάρα στη μέση του πεζοδρομίου, να περνούν τα αυτοκίνητα κ εγώ να καταβροχθίζω τα προφιτερόλ;)

μα αυτό έγινε χθες!

αν ερχόταν πριν ο φέφος θα έτριβε τα μάτια του. βέβαια ξεκίνησε να διαλύει το σύμπαν, μετά όμως ήταν κυρία! άκουγε το μη κ το όχι, έκανε διάλογο μαζί μου! ήταν τόσο συνεργάσιμη!

μετά όμως που έπαψε να είναι το επίκεντρο του ενδιαφέροντός μου...μαλλιά!:P

τρώω τσουρέκι τερκενλή κ θυμήθηκα κουφέτο!!!!!!

αυτό ακριβώς Φέφη.Με υπομονή και σταθερότητα θ'αρχίσει να τρίβει τα μάτια του ο Φέφος!

Με την ανευθυνοτητα και το συμφερον τους δυστυχως Φουμπι μου γιατι κερδιζουν πολλα απο τα γαλατα οι παιδιατροι αν οχι ολοι οι περισσοτεροι.

Ασ'τα πονεμένη ιστορία.Εγώ με τις "σοφές "οδηγίες τους κατάφερα ν'αποθηλάσω στον πρωτο μήνα στον μεγάλο και στους τρεις στο μπεμπε-μετά από δική μου υπερπροσπάθεια και αφού δεν άντεχα να βλέπω το μωρό να υποφέρει.Ντροπή τους πια.Ολα για το χρήμα...


Link to comment
Share on other sites

αχ αυτος ο θηλασμος,βλεπω τελικα πως ειναι πονεμενη ιστορια!κ οχι τιποτα αλλο σου βαζουν κ εμποδια οι γιατροι κ ειδικα στις κλινικες!αισχος!πρωτα ο θεος θελω μονοκλινο μονο κ μονο για να το χω συνεχεια διπλα μου το στρπυμφακι ωστε να το θηλασω χωρις να του δωσουν με το ετσι θελω ξενο γαλα!!!

λοιπον σας αφηνω,να φαμε κ να ετοιμαστουμε για τον υπερηχο!φιλακια πολλα κ σας ευχαριστω για τις ευχες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...