Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 21 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Όλα καλά θα πάνε δεν είναι τίποτα η μέθη μην σε ανχωνει εδώ θα γίνεις μανα η μέθη θα σε τρομοκρατήσει ! 

      @Jo1984 Μα η μέθη είναι το ωραίο της υπόθεσης!!!!  εγώ αυτή σκεφτόμουν α και έπαιρνα κουραγιο !!😝

      On 8/10/2024 at 10:26 ΜΜ, Blue Velvet είπε:

      Έχω ένα κοριτσάκι και τώρα προσπαθώ για το δεύτερο,αύριο ξεκινάω τα σικλακουρ και σε δύο εβδομάδες θα πάμε για εμβρυομεταφορά,θα βάλουμε ένα και ελπίζω να πιάσει❤️Ευχαριστω πολύ ❤️ 🥰 

      Σε μένα θα στείλεις το τεστ!!! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα!

Και σήμερα μέσα στην μούχλα είμαστε και ρίχνει πολύ νερό...

Σήμερα θα ξαναφάμε φακές και για την Λουκία έκανα τραχανά.

Επαθα σοκ όταν είδα το κεφαλάκι του μωρού.Ζορίστηκε πολύ το μαναράκι μου.Δόξα το Θεό όλα καλά!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!

Τέλος καλό όλα καλά και αυτό έχει σημασία!

είμαι με 39.5 πυρετό από εχθές, έχω λιώσει λέμε...και το αριστερό μου μάτι είναι κατακόκκινο και τρέχει τρέχει... χρόνια είχα να πέσω έτσι στο κρεββάτι και σκέφτομαι πόσο πολύ ταλαιπωρούνται τα μικρά μας όταν αρρωσταίνουν !

Περαστικά σου κάντυ!!!!

Τι πράγμα ρε παιδί μου φέτος... Αυτές οι ιώσεις όχι μονο δεν υποχωρούν εύκολα, αλλά μεταλασσονται και ξανακολλάμε...

Αννούλα έτοιμη;;;; Λίγες ωρίτσες έμειναν!!!!;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημερουδια!εφτασε η μεγαλη μερα κ μετραω ωρες πλεον χιχιχι!Ελενακι μου ειμαι πανετοιμη,κ τωρα να μου λεγανε αμεσως θα ετρεχα!!!!!εχω αγχος βεβαια αλλα σκεφτομαι θετικα για να μου ρθουν ολα θετικα :)!!!!!!!!!!

Αφροδιτη ελπιζω σημερα να εισα καλυτερα!Αννια ευχομαι ο γιατρος να σου πει πως ολα ειναι οκ!αυταθυμαμαι για την ωρα,που μυαλλο σημερα χιχιχι!

α να σας πω κ θα φαμε,λοιπον μοσχαρισιες μπριζολες ψητες με σαλατα για μενα κ καμμια κουταλιτσα πουρε(κλεβω λιο ;) ) κ τα ιδια για τον αντρουλη αλλα με μπολικο πουρε!!!!!!σημερα μαγειρευει η πεθερουλα!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια.

Θα φτιάξω σίγουρα μπριάμ με κολοκυθάκια και για τη μικρή κάτι άλλο που θα το αποφασίσω σε λίγο.

Κάντυ πες μου ότι σήμερα ο πυρετός σου έχει αρχίσει να υποχωρεί λίγο.

Ιωάννα τι σας είπαν για το μάτι του μικρού;

Περιστεράκι μήπως είσαι καλύτερα σήμερα;

Άννα καλά αποτελέσματα στη Β' επιπέδου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Κολλήσαμε οικογενειακώς!Πωπω γλέντια!Ξεκίνησε απ'το μπεμπε,μετά πήρε η μπάλα τον μπαμπά μας και τώρα το πρωί ξυπνήσαμε εγώ και ο μικρός με συνάχι και πονόλαιμο.Ελπίζω να μείνει εκεί και να μην χειροτερέψουμε.Δεν μπορώ να πάω να δω και το μπεμπεδάκι μας.

Κάντυ περαστικα!Ελπίζω να είσαι καλυτερα σήμερα κοριτσάκι!

Αγγελική έφυγες?Καλά να περάσεις.

Αννα μου καλά αποτελέσματα.Ολα θα είναι τέλεια,θα δεις!

Αννια ευτυχώς όλα καλά με τον μικρό σου ε?Αντε να μιλήσεις και με τον γιατρό να σε καθησυχάσει!

Με φωνάζουν,θα επανέλθω.Φιλάκια!!!!


Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια αχ δεν μπορουσα να ξυπνησω με τιποτα σημερα,εδω εχει συννεφια και τα ξημερωματα εβρεχε...Αννα με το καλο να δεις τον στρουμφουλη σου σημερα ολα τελεια θα ειναι!!!Περαστικα στις αρρωστουλες του καφε μας!!!Φουμπι μου να σας ζησει ο ανηψιος καλο σαραντισμο(και μενα ο Αντωνης οταν γεννηθηκε ειχε ενα κεφαλι σαν αυγο απο το ζορισμα)εβιρουλα μου ολα καλα ευτυχως με το ματακι του,τν πηγαμε και μας ειπε οτι ερεθιστηκε μεσα ο βολβος και του εβαλε κατι σταγονες εκει και τελος,λιγο παραπονεθηκε χτες το βραδυ που πηγε να το τριψει...σημερα θα κανω τσιπουρες στην λαδοκολλα με χορτα και πατατες


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μου λείψατε!

κ μας μας έλλειψες!

έριξα έναν ξεγυρισμένο ύπνο γιατί δεν την πάλευα αλλά ακόμα να συνέλθω.Ευτυχώς ο άντρας μου σ'αυτά είναι θησαυρός και με στηρίζει απίστευτα.Πρόσεχε ο καημένος τα παιδία μόνος του από χθες το πρωί.Κάτι τέτοια μου θυμίζουν γιατί τον αγαπώ τόσο.

ναι, κάτι τέτοια κάνουν...

Φέφη και Αφροδίτη χαπακωθείτε και στα ζεστά!

σώθηκες! γύρισα χθες, τάισα σουπίτσα, μαγείρεψα κοτόπουλο γάστρας με πατάτες λεμονάτες, σκόρδο, πάπρικα,

έκανα κοτόσουπα με τραχανά για το μικρό μου για σήμερακ αύριο βράδυ, τάισα κρεμούλα, έβαλα σκούπα, έπλυνα τα άπαντα στην κουζίνα, τα σκούπισα τακτοποίησα, έστρωσα κρεβάτια, ριχτάρια κ αφού ήρθε ο φέφος φάγαμε τσουρέκι με την κοράκλα! τέζα η φέφη!

Αυτά μπορέσα να συγκρατήσω.

όσο για τα ονόματα ,αν έχει την μύγα ο άλλος,θα βρει να στραβώσει.Εγώ παρ'όλα όσα μου κάνανε συμφώνησα να βγάλω το όνομα του πεθερού γιατί δεν ήθελα να μουρμουράνε το παιδάκι μου.Τλευταία στιγμή μου αποκάλυψε ο άντρας μου πως έχει τάξει το παιδί και θέλει να του δώσουμε δυο ονόματαΠαρ'όλο που δεν μου άρεσε πάλι συμφώνησα .Και στο τέλος θυμώσανε κι από πάνω οι δικοί του γιατί δεν ακούστηκε μόνο το όνομα του πεθερού γιατί νόμιζαν πως είναι δική μου ιδέα.Εχω άδικο λοιπόν που κι εγώ φωνάζω το τάξιμο και όχι του πεθερού?

αφού ο σύζυγος συμφωνεί με το όνομα που φωνάζεις...μη μιλάς καθόλου!

Το μπεμπόνι μας έχει πολύ πλάκα.Είναι ένα μικρό γατάκι που όλη την ώρα κάνει κάτι γκριμάτσες και θες να κάθεσαι να το χαζεύεις.Καμαρώνω τον γαμπρούλη μου.Υπόδειγμα συντρόφου και μπαμπα! Η αδερφούλα μου είναι ακόμα πολύ αγχωμένη.Τράβηξε η καημένη όλους τους πόνους και στο τέλος της έκαναν καισαρική!Επαθα σοκ όταν είδα το κεφαλάκι του μωρού.Ζορίστηκε πολύ το μαναράκι μου.Δόξα το Θεό όλα καλά!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!

Δόξα τω Θεώ! πάντα χαρές!

Τι λες βρε εσύ!

Εκείνη ήθελε να μείνω κι απόψε.Νιώθει πιο άνετα μαζί μου .Αλλά ο γαμπρός μου δεν κρατιεται,και χθες με το ζόρι έφυγε.Θέλει λέει να συσφίξει τις σχέσεις με τον γιό του.Γι'αυτό τον αγαπάω τόσο πολύ.Είναι χρυσό παιδι και θα γίνει τέλειος μπαμπάς.Η αδερφή μου είναι ακόμα καταπονημένη απ'την καισαρική αλλά πολύ καλύτερα από χθες.

τί γλυκός!

Κόρες καλησπέρα

είμαι με 39.5 πυρετό από εχθές, έχω λιώσει λέμε...και το αριστερό μου μάτι είναι κατακόκκινο και τρέχει τρέχει... χρόνια είχα να πέσω έτσι στο κρεββάτι και σκέφτομαι πόσο πολύ ταλαιπωρούνται τα μικρά μας όταν αρρωσταίνουν !

Τα παιδιά ευτυχώς είναι απύρετα. Το πρωί έριξαν από μια ρουκέτα έκαστος αλλά έχουν πολύ βήχα.Ευτυχώς ήρθε ο παππούς και τα πήρε, αύριο να μην πάνε σταθμό μπας και ισιώσουμε !

περαστικά σας!

Δεν θυμάμαι τί άλλο έχω διαβάσει... Φεφη περαστικά... είναι και η Αφροδίτη αρρωστούλα ???

Φιλάκια !

μωρέ εμένα η περίοδος αυτή τη φορά με τσάκισε! ούτε στην καισαρική δεν πόνεσα τόσο!

κ σήμερα μου έπεσε πρωί πρωί η πίεση κ ταβλιάστηκα. ήρθα αργάμιση στη δουλειά!:(

Πωρε τώρα τι να πω; Πολύ πυρετός βρε παιδί μου. Βιταμίνες παίρνεις; Πιες πορτοκαλάδες, βότανα, πες να σου κάνουν εντριβή με κάτι ζεστό στο θώρακα-πλάτη. (Τσικουδιά μαζί με ασπιρίνη για εντριβή)

τί μαθαίνω!

Άννια μου όλα καλά θα είναι.

καλημερα σε ολα τα κοριτσια!

ξυπνησα νωρις σημερα μιας και για δευτερη μερα κοιμηθηκα η περδικα μου εκανε την χαρη και ξυπνησε μονο 2 φορες..

χτες την αφησα με τον μπαμπα της και πηγα για χορο, περασαν ωραια και εφαγαν κιολας μαζι..

Μολις γυρισα το σκατουλι μου εκανε κατι χαρες, λες και ειχε να με δει μερες.. Καλα ελιωσα η χαζομαμα..

Σημερα θα φαμε μπιφτεκακια με σαλατα βραστων λαχανικων.

όποτε διαβάζω ότι βγαίνεις έξω βράδυ κ ο σύζυγος κρατάει την καραμελίτσα, λιώνω! θεός ο σύζυγος! σκόρδα!:D

:Dβαλε μου απουσια. πονουσα τρομερα και ξαπλωσα πολυ νωρις...

λοιπον χθες μολις πηγα σπιτι ο πονος αυξηθηκε. ημουν ξαπλα απο τις 8 και χαζοκοιμομουν. ευτυχως ο χαμπυ ειχε αναλαβει το παιδι. μονο ενα πλυντηριο μπορεσα να βαλω και αυτο το απλωσε ο καλος μου.κατα τις 4 ξυπνησα γιατι παλι πονουσα, πηρα παυσιπονο αλλα δεν μεπιανε υπνος. 6 η ωρα ορθια.εβαλα ενα πλυντηριο πιατων, μαζεψα καποια απλωμενα, απλωσα αλλα, μαζεψα κουζινα, παγκους και γενικα οτι κυκλοφορουσε και εχω αφησει το σπιτι σε πολυ καλη κατασταση. σημερα πρεπει οπωσδηποτε να βαλω σκουπα και να ξεκινησω την γενικη της κουζινας.

η κορακλα μου το πρωι ειχε πολυ ορεξη για αγκαλιτσες και φιλακια.και εγω αλλο που δεν ηθελα:D:D

φεφη πως εισαι σημερα εσυ???εγω ποναω αλλα ειναι ανεκτος ο πονος.καλημερα σε ολα τα μαγειροκοριτσα

πονάω......

Καλημέρα!

Και σήμερα μέσα στην μούχλα είμαστε και ρίχνει πολύ νερό...

Σήμερα θα ξαναφάμε φακές και για την Λουκία έκανα τραχανά.

μάκια στα όμορφα ματάκια!

καλημερουδια!εφτασε η μεγαλη μερα κ μετραω ωρες πλεον χιχιχι!Ελενακι μου ειμαι πανετοιμη,κ τωρα να μου λεγανε αμεσως θα ετρεχα!!!!!εχω αγχος βεβαια αλλα σκεφτομαι θετικα για να μου ρθουν ολα θετικα :)!!!!!!!!!!

αυταθυμαμαι για την ωρα,που μυαλλο σημερα χιχιχι!

α να σας πω κ θα φαμε,λοιπον μοσχαρισιες μπριζολες ψητες με σαλατα για μενα κ καμμια κουταλιτσα πουρε(κλεβω λιο ;) ) κ τα ιδια για τον αντρουλη αλλα με μπολικο πουρε!!!!!!σημερα μαγειρευει η πεθερουλα!!!

όλα θα είναι τέλεια! σοπυ στέλνω στρουμφοφιλάκια!

εκεί που πλένω πιάτα χθες λέω στην Σύσα ορίστε δίνοντάς της το κουταλάκι που ήθελε για να παίξει. κ μου απαντά "ορίστε φάτο":p

βγαίνω ση βεράντα για τσιγάρο κ περιμένουμε τον μπαμπά μας να επιστρέψει από ταξίδι επαγγελματικό. η σύσα στα κάγκελα κρεμασμένη φωνάζει "μπαμπούλη λέγε!"

επειδή κάθε πρωί του φωνάζει μπαμπούλη κ εκείνος απαντά "λέγε"!!!!:tongue::lol:

το μικρό μου τσούργελο!

πρωινή επιθυμία της κόρης μου να πάμε στο τενάκι να πάρουμε τη γιαγιά κ να πάμε βότα!:wink:

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα σε ολες.Θα φτιαξω σημερα μακαρονια και σαλτσα με μανιταρια.Καποιο προβλημα εχει η συνδεση απο χθες και με πεταει εξω. Φουμπι μου να σας ζησει το ανιψακι γερο και καλοτυχο να ειναι.Καντυ περαστικα σου αμαν αυτες οι ιωσεις φετος.Αννα καλα αποτελεσματα για τη β επιπεδου.Ελενη και εδω ο καιρος για βροχη το παει.Περιστερω πως εισαι? Μαμουλα μου τι κανεις? Η μικρη?Αφροδιτη μου περαστικα σου και σενα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Κολλήσαμε οικογενειακώς!Πωπω γλέντια!Ξεκίνησε απ'το μπεμπε,μετά πήρε η μπάλα τον μπαμπά μας και τώρα το πρωί ξυπνήσαμε εγώ και ο μικρός με συνάχι και πονόλαιμο.Ελπίζω να μείνει εκεί και να μην χειροτερέψουμε.Δεν μπορώ να πάω να δω και το μπεμπεδάκι μας.

Περαστικα σε ολη την οικογενεια μεχρι εδω να ειναι να το περασετε ελαφρια Φουμπι μου.Τι κανει το μπεμπε και η αδελφη σου?

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια!εφτασε η μεγαλη μερα κ μετραω ωρες πλεον χιχιχι!Ελενακι μου ειμαι πανετοιμη,κ τωρα να μου λεγανε αμεσως θα ετρεχα!!!!!εχω αγχος βεβαια αλλα σκεφτομαι θετικα για να μου ρθουν ολα θετικα :)!!!!!!!!!!

Να πιεις κρύο νεράκι πριν μπεις και να φας κατι σοκολατοειδές για να είναι ξυπνιο το στρουμφάκι και να τοδεις και ανφας και προφιλ!!!;);)

ολα καλα ευτυχως με το ματακι του,τν πηγαμε και μας ειπε οτι ερεθιστηκε μεσα ο βολβος και του εβαλε κατι σταγονες εκει και τελος,

Ευτυχώς το μωρό.... Ωραία!!!!

εκεί που πλένω πιάτα χθες λέω στην Σύσα ορίστε δίνοντάς της το κουταλάκι που ήθελε για να παίξει. κ μου απαντά "ορίστε φάτο":p

βγαίνω ση βεράντα για τσιγάρο κ περιμένουμε τον μπαμπά μας να επιστρέψει από ταξίδι επαγγελματικό. η σύσα στα κάγκελα κρεμασμένη φωνάζει "μπαμπούλη λέγε!"

επειδή κάθε πρωί του φωνάζει μπαμπούλη κ εκείνος απαντά "λέγε"!!!!:tongue::lol:

το μικρό μου τσούργελο!

πρωινή επιθυμία της κόρης μου να πάμε στο τενάκι να πάρουμε τη γιαγιά κ να πάμε βότα!:wink:

χαχαχαχα!!!!! Εχω λιώσει μιλάμε!!!!!:lol::lol::lol:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημερα σε ολες.Θα φτιαξω σημερα μακαρονια και σαλτσα με μανιταρια.Καποιο προβλημα εχει η συνδεση απο χθες και με πεταει εξω. Μαμουλα μου τι κανεις? Η μικρη?

καλημέρα κοριτσάρα μου!

σχετικά καλά είμαι. σωματικά είμαι ρετάλι, αλλά ψυχολογικά καλά!

η μικρή καλά. χθες με άκουγε όταν της έλεγα όχι κ μη, ίσως κ τα επιχειρήματά μου ήταν πειστικά, τα έλεγα με θετικές προτάσεις κ μέσα έβαζα κ έπαινο προκαταβολικά που είναι καλό παιδί κ βοηθάει τη μανούλα!

αλλά όταν γύρισε ο μπαμπούλης της έβγαλε όλη την ατίθαση προσωπικότητά της, με αποτέλεσμα να αγανακτήσει ο έρμος.

σήμερα μου έλεγε ο φέφος ότι την έχουμε παραχαϊδέψει κ ότι από εδώ κ στο εξής θα πέφτει κ καμιά ψιλή. με προειδοποίησε να μην κάνω κιχ για παιδαγωγικές μεθόδους, γιατί μας έχει καβαλήσει!:confused::(

άδικο δεν έχει σε αυτό που θέλει να πετύχει, αλλά είμαι σίγουρη ότι δεν θα έχει επιτυχία η μέθοδος. άσε που δεν με πείθει ότι θα το κάνει!;)

Link to comment
Share on other sites

κ εγώ λιώνω. συνειδητοποιώ ότι όλα αυτά που κάνει, οι ταρζανιές, είναι για να μας κεντρίσει το ενδιαφέρον.

χθες άρχισε να κάνει τα τρελά κ απίστευτα, μόλις ξεκίνησα μια συζήτηση σοβαρή με τον φέφο. μέχρι εκείνη την ώρα ήταν πρότυπο!

είχαμε αφοσιωθεί στην κουβέντα κ δεν της άρεσε που δεν ασχολιόμασταν μαζί της!

αυτό ο φέφος δεν το αξιολογεί καν.

βέβαια, έχει δίκιο όταν λέει ότι δεν γίνεται να περιμένουμε πότε θα κοιμηθεί η σύσα για να μιλήσουμε! ούτε να γίνεται το δικό της πάντα...

σας αφήνω, γιατί πλάκωσε χαρτομάνι!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τα περαστικά!

Σμαρτάκι μου καλά είναι η αδερφή μου μόνο που την έχουν τρελλάνει την καημένη με το θέμα του θηλασμου.Μ'έχουν πιάσει και τα νεύρα μου που δεν μπρώ να πάω να την βοηθήσω.Εχω ξεμείνει κι από τηλέφωνα και βράζω!

Φεφακι μου γλυκό όλα τα παιδάκια είναι έτσι.Πες του Φέφου να μην κάνει κάτι το οποίο είναι σίγουρο πω θα το μετανιώσει.Δεν διορθώνεται μια κατάσταση απ΄τη μια μέρα στην άλλη.Θέλει υπομονή και επιμονή.Τα ίδια μου είπε ο Φούμπος για την πειθαρχία μια μέρα.Οχι για ξύλο-γιατί ξέρει την αντίδραση μου -αλλά ότι και καλά πρέπει να του βάζουμε καμιά φωνή.Είδε το μάτι μου που άστραψε και το έκοψε εκεί.

Καλό είναι πιστεύω να μπαίνουμε στη θέση του παιδιού που και που.Φαντάσου αν εμάς θα μας άρεσε να μας αγνοούν.

Βρείτε κάτι να της αποσπάτε την προσοχή όταν θέλετε να συζητήσετε.Βάλτε την να ζωγραφίσει ή στην ανάγκη ας δει ένα παιδικό.Θυμώνω πολύ -ακόμα και με τον εαυτό μου -όταν βλέπω πως έχουμε απαιτήσεις ενήλικα από ένα νήπιο.Αυτό εκείνη την ώρα δεν μπορεί να καταλάβει την σοβαρότητα της συζήτησης.Απλά νιώθει πως το παραμελούμε.

Το ξέρεις πως αυτά στα λέω με πολύ αγάπη.Είχα την ίδια συζήτηση με τον άντρα μου το πρωί.Απλά του είπα να σκεφτεί την σκηνή σαν τρίτος ,αν θα του άρεσε αυτό που βλέπει.Κατάλαβε πως κάποιες αντιδράσεις είναι λάθος,αλλά δεν το καταλαβαίνουμε όταν είμαστε μέσα στην "δράση".Εμένα αυτό με βοηθαέι να ηρεμήσω όταν βλέπω πως πάω να ξεφύγω.


Link to comment
Share on other sites

Να πιεις κρύο νεράκι πριν μπεις και να φας κατι σοκολατοειδές για να είναι ξυπνιο το στρουμφάκι και να τοδεις και ανφας και προφιλ!!!;);)

νερακι οκ αλλα σοκολατοειδη δε το βλεπω!!!!!βρε τρελλη γλυκα δεν κανει να τρωω,αμα ηταν ετσι θα την χτυπουσα την σοκολατιτσα που κ που,αλλα ειδικα μετα το μεσηρι θα μου φτασει το ζαγχαρο στα υψη!αχ οταν λεω κανω ειδικη διατροφη νομιζετε πλακα κανω,υποφερω λεμε χιχιχιχι!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...