Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 21 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Όλα καλά θα πάνε δεν είναι τίποτα η μέθη μην σε ανχωνει εδώ θα γίνεις μανα η μέθη θα σε τρομοκρατήσει ! 

      @Jo1984 Μα η μέθη είναι το ωραίο της υπόθεσης!!!!  εγώ αυτή σκεφτόμουν α και έπαιρνα κουραγιο !!😝

      On 8/10/2024 at 10:26 ΜΜ, Blue Velvet είπε:

      Έχω ένα κοριτσάκι και τώρα προσπαθώ για το δεύτερο,αύριο ξεκινάω τα σικλακουρ και σε δύο εβδομάδες θα πάμε για εμβρυομεταφορά,θα βάλουμε ένα και ελπίζω να πιάσει❤️Ευχαριστω πολύ ❤️ 🥰 

      Σε μένα θα στείλεις το τεστ!!! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

λέω να μην το ανοίξω...άλλο!

αυτός ο στόμας μου έχει απίστευτα γυρίσματα!!!!!!

το λεπόν...σήμερις θα ήθελα να λιώσω στον καναπέ να κάνουμε φωλίκα με την κοράκλα μου, αλλά πρέπει να μαγειρέψω κ να βάλω σκούπα!!!εκτός από το κοτόπουλο στη γάστρα θα κάνω κ κοτόσουπα για το μικρό μου για τα επόμενα βράδια!

πότε θα κάνει ξαστεριά ωρέ να πάμε καμιά βόλτα της προκοπής; δεν είναι ρητορικό το ερώτημα. όποια γνωρίζει, μας διαφωτίζει σχετικώς!

άσχετο, η Στυλιανοπούλου δεν ήταν κορυφή στις ελληνικές ταινίες;

Link to comment
Share on other sites

αγγελική εσύ κοίτα να περάσεις τέλεια το ΣΚ κ τα άλλα θα σου τα κάνω εγώ παράθεση!

έχω εξαιρετικά χαμηλή πίεση. μη φοβού! απλά στανιάρω=έρχομαι στα ίσια μου με τα έξω από εδώ ανθρωποειδή!

Link to comment
Share on other sites

αγγελική εσύ κοίτα να περάσεις τέλεια το ΣΚ κ τα άλλα θα σου τα κάνω εγώ παράθεση!

έχω εξαιρετικά χαμηλή πίεση. μη φοβού! απλά στανιάρω=έρχομαι στα ίσια μου με τα έξω από εδώ ανθρωποειδή!

:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν κορίτσια σχολάω και όπως όλα δείχνουν θα τα πούμε πάλι από Δευτέρα!

Φιλάκια σε όλες και να προσέχετε την πίεσή σας μερικές μερικές!:tongue::tongue::tongue:

Επίσης Αγγελική, καλά να περάσεις αυτές τις μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε γαλιάντρες;

Γαλιαντρίζετε,όπως πάντα!

Το ζουζούνι μου κοιμάται και θα το ξυπνήσω για να πάω κι εγώ στις δουλίτσες μου

Εβλεπα μια ωραία ταινία που την ξεκίνησα χθες.Ετσι τις βλέπω εγώ,σε δόσεις

Αννια είναι καλά ο μικρός σου

Αγγελική καλά να περάσετε στα όμορφα Γιάννενα

Μου εχει λείψει πολύ η Φούμπι,αλλά αφού λείπει για καλό...

Αφροδίτη μου,το βλέπω ότι πάλι ραντεβού στο γνωστό μέρος θα έχουμε απόψε.Το βλασταράκι μου θα αργησει να κοιμηθεί πάλι για βράδυ

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσάκια μου δεν σας πρόλαβα!

μου λείψατε!

έριξα έναν ξεγυρισμένο ύπνο γιατί δεν την πάλευα αλλά ακόμα να συνέλθω.Ευτυχώς ο άντρας μου σ'αυτά είναι θησαυρός και με στηρίζει απίστευτα.Πρόσεχε ο καημένος τα παιδία μόνος του από χθες το πρωί.Κάτι τέτοια μου θυμίζουν γιατί τον αγαπώ τόσο.

Πρόσπάθησα να διαβάσω αλλά το μυαλό δεν λειτουργεί και πολύ καλά.

Περασαστικά στο αγοράκι σου Αννια!

Δωράκι σίγουρα πρεπει να πάρει σίδηρο ο θησαυρούλης.Θέλει η υπομονή αλλά θα ανεβεί σιγά σιγά.Κι εγώ πρέπει να του ξανακάνω εξετάσεις...

Περιστεράκι ποιος το πιάνει το Περιστερόπουλο τώρα.Μπράβο!!!!!!!

Φέφη και Αφροδίτη χαπακωθείτε και στα ζεστά!

Αγγελική μου μακάρι να μπορέσεις να πας!Να περάσετε τέλεια με τον αντρούλη σου!

Αυτά μπορέσα να συγκρατήσω.

όσο για τα ονόματα ,αν έχει την μύγα ο άλλος,θα βρει να στραβώσει.Εγώ παρ'όλα όσα μου κάνανε συμφώνησα να βγάλω το όνομα του πεθερού γιατί δεν ήθελα να μουρμουράνε το παιδάκι μου.Τλευταία στιγμή μου αποκάλυψε ο άντρας μου πως έχει τάξει το παιδί και θέλει να του δώσουμε δυο ονόματαΠαρ'όλο που δεν μου άρεσε πάλι συμφώνησα .Και στο τέλος θυμώσανε κι από πάνω οι δικοί του γιατί δεν ακούστηκε μόνο το όνομα του πεθερού γιατί νόμιζαν πως είναι δική μου ιδέα.Εχω άδικο λοιπόν που κι εγώ φωνάζω το τάξιμο και όχι του πεθερού?

Το μπεμπόνι μας έχει πολύ πλάκα.Είναι ένα μικρό γατάκι που όλη την ώρα κάνει κάτι γκριμάτσες και θες να κάθεσαι να το χαζεύεις.Καμαρώνω τον γαμπρούλη μου.Υπόδειγμα συντρόφου και μπαμπα! Η αδερφούλα μου είναι ακόμα πολύ αγχωμένη.Τράβηξε η καημένη όλους τους πόνους και στο τέλος της έκαναν καισαρική!Επαθα σοκ όταν είδα το κεφαλάκι του μωρού.Ζορίστηκε πολύ το μαναράκι μου.Δόξα το Θεό όλα καλά!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι λες βρε εσύ!

Εκείνη ήθελε να μείνω κι απόψε.Νιώθει πιο άνετα μαζί μου .Αλλά ο γαμπρός μου δεν κρατιεται,και χθες με το ζόρι έφυγε.Θέλει λέει να συσφίξει τις σχέσεις με τον γιό του.Γι'αυτό τον αγαπάω τόσο πολύ.Είναι χρυσό παιδι και θα γίνει τέλειος μπαμπάς.Η αδερφή μου είναι ακόμα καταπονημένη απ'την καισαρική αλλά πολύ καλύτερα από χθες.


Link to comment
Share on other sites

Κόρες καλησπέρα

είμαι με 39.5 πυρετό από εχθές, έχω λιώσει λέμε...και το αριστερό μου μάτι είναι κατακόκκινο και τρέχει τρέχει... χρόνια είχα να πέσω έτσι στο κρεββάτι και σκέφτομαι πόσο πολύ ταλαιπωρούνται τα μικρά μας όταν αρρωσταίνουν !

Τα παιδιά ευτυχώς είναι απύρετα. Το πρωί έριξαν από μια ρουκέτα έκαστος αλλά έχουν πολύ βήχα.Ευτυχώς ήρθε ο παππούς και τα πήρε, αύριο να μην πάνε σταθμό μπας και ισιώσουμε !

Φούμπι μου,

Να σας ζήσει το ανήψι ! Ολόκληρος παίδαρος ! Να μου φιλήσεις και την αδερφή σου ξερω τί περνάει κι εγώ έτσι γέννησα το Νικόλα....

Δώρα μου,

Μην στεναχωριέσαι ο κατάλληλο γιατρός (αιματολόγος) είμαι σίγουρη πως θα σας δώσει την κατάλληλη αγωγή !Με το καλό και τα δικά σου αποτελέσματα... αμάν βρε παιδί μου όλα μαζί !

Άννια,

Έκανες την επαναληπτική εξέταση ? Μου κάνει εντύπωση τόσο αδύνατη που είσαι βρε ψυχή μου και να σου βρει σάκχαρο... αλλά είναι κάτι που ρυθμίζεται μα την κατάλληλη αγωγή !

Περιμένουμε νέα και από την αυχενική αύριο της Άννας ! Με το καλό !

Αγγελική 2,

Καλά να περάσετε τυχερούλα !

Δεν θυμάμαι τί άλλο έχω διαβάσει... Φεφη περαστικά... είναι και η Αφροδίτη αρρωστούλα ???

Φιλάκια !

Link to comment
Share on other sites

είμαι με 39.5 πυρετό από εχθές, έχω λιώσει λέμε...και το αριστερό μου μάτι είναι κατακόκκινο και τρέχει τρέχει... χρόνια είχα να πέσω έτσι στο κρεββάτι και σκέφτομαι πόσο πολύ ταλαιπωρούνται τα μικρά μας όταν αρρωσταίνουν !

Πωρε τώρα τι να πω; Πολύ πυρετός βρε παιδί μου. Βιταμίνες παίρνεις; Πιες πορτοκαλάδες, βότανα, πες να σου κάνουν εντριβή με κάτι ζεστό στο θώρακα-πλάτη. (Τσικουδιά μαζί με ασπιρίνη για εντριβή)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...