Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 21 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Όλα καλά θα πάνε δεν είναι τίποτα η μέθη μην σε ανχωνει εδώ θα γίνεις μανα η μέθη θα σε τρομοκρατήσει ! 

      @Jo1984 Μα η μέθη είναι το ωραίο της υπόθεσης!!!!  εγώ αυτή σκεφτόμουν α και έπαιρνα κουραγιο !!😝

      On 8/10/2024 at 10:26 ΜΜ, Blue Velvet είπε:

      Έχω ένα κοριτσάκι και τώρα προσπαθώ για το δεύτερο,αύριο ξεκινάω τα σικλακουρ και σε δύο εβδομάδες θα πάμε για εμβρυομεταφορά,θα βάλουμε ένα και ελπίζω να πιάσει❤️Ευχαριστω πολύ ❤️ 🥰 

      Σε μένα θα στείλεις το τεστ!!! 

      • Μου αρέσει 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Κορίτσια υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να φύγω αύριο το πρωί για Γιάννενα εκτάκτως! Είναι εκεί ήδη ο αντρούλης μου και θα πάω κι εγώ για κάποιες δουλειές αλλά και για να ξελαμπικάρει λίγο το μυαλό!

Καλό ταξίδι αν φύγεις και καλά να περάσεις.

Κορίτσια, σήμερα πρέπει να έχει γενέθλια η Αρετούλα!

Ναι σήμερα είναι, Αρετή να τα χιλιάσεις και με το καλό να αποκτήσεις και το τρίτο μωράκι σου.

Η φεριτινη...ειναι μολις 2,4....ενω επρεπε να ειναι πανω απο 10!!!!!!

:(:confused::confused::confused::confused:

Και το σιδηρο ειναι εξισου πεσμενο....δεν θυμοταν ποσο του ειπαν ακριβως...

Το πολύ-πολύ να σας πει να πάρει το παιδί για ένα εξάμηνο σίδηρο, στην αρχή πρωί -απόγευμα και μετά μία φορά τη μέρα. Θα ανέβει μην ανησυχείς.

Κοριτσια τι γκαντεμια ειναι αυτη??εκει που επαιζε ο μικρος με ενα αυτοκινητακι ανοιξε το πορτακι και το εμπηξε στο ματι του,εχει πρηστει γυρω γυρω και εχει κοκινισει και ανα διαστηματα ο μικρος το πιανει και κλαιει δεν βλεπω κατι ρε γαμωτο και απο τα τεστ που το εκναα βλεπει απο αυτο το ματι,περιμενω να γυρισει ο Τ απο την δουλεια να παμε σε παιδων σε οφθαλμιατρο ξερετε ποιο εφημερευει σημερα?

Καλά κάνετε που θέλετε να το δει παιδίατρος, έτσι για σιγουριά. Μάλλον δε θα είναι τίποτα, αλλά ας το επιβεβαιώσει και ο γιατρός. Περαστικά του.

άρα εγώ που δεν έφτιαξα περπατίποτα...εκεί οφείλεται το ότι έχει κάνει τα γόντατά της από το πέσιμο σημαδούρες!

χαχαχαχαχαχα πολύ γέλιο το περπατίποτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Αγγελική, μόλις είδα το σάιτ με τα κουπόνια τα εκπτωτικά. Ξέρεις τι φοβάμαι, ότι τα σ/μ δε θα τα δεχτούν, γιατί δεν έχουν μπαρκόουντ. Τον τελευταίο καιρό δε δέχονται κουπόνια που δεν έχουν μπαρκόουντ πάνω. Αν δοκιμάσεις και τα δεχτούν, πες μου, για να δώσω το σάιτ και στην κόρη μου και σε συγγενείς στην Αθήνα.

Link to comment
Share on other sites

γιαννενα ε,??πωωω..δεν εχω παει κι ομως μαρεσουν πολυ.θελω πολυ να παω!1!!ολοι λενε τα λακυτερα!καλα να περασετε!

Με την πρώτη ευκαιρία πήγαινε, θα σου αρέσουν είμαι σίγουρη!

Αγγελική, μόλις είδα το σάιτ με τα κουπόνια τα εκπτωτικά. Ξέρεις τι φοβάμαι, ότι τα σ/μ δε θα τα δεχτούν, γιατί δεν έχουν μπαρκόουντ. Τον τελευταίο καιρό δε δέχονται κουπόνια που δεν έχουν μπαρκόουντ πάνω. Αν δοκιμάσεις και τα δεχτούν, πες μου, για να δώσω το σάιτ και στην κόρη μου και σε συγγενείς στην Αθήνα.

Όταν τα τυπώνεις έχουν μπαρκόουντ Έβιρι. Στην αρχική μορφή δεν φαίνεται.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όταν έμεινα έγκυος συμφωνήσαμε με τον άντρα μου αν ήταν κορίτσι να βγει το όνομα της μαμάς μου. Όμως λίγο καιρό πριν την βάφτιση, μου ζήτησε να βγάλουμε και το όνομα της πεθεράς μου γιατί μάλλον εκείνη δεν θα το άκουγε από την κόρη της το όνομα. Η αλήθεια είναι ότι στράβωσα λίγο για την τελευταία στιγμή, αλλά συμφωνήσαμε να ακουστεί μόνο στην εκκλησία και ως εκεί. Και πραγματικά έτσι έγινε.

Ο Χρήστος πήρε το όνομα του πεθερού μου, όχι μόνο γιατί ήταν η σειρά του άντρα μου αλλά και γιατί τον αγαπούσα πάρα πολύ και ήθελα να ακουστεί το όνομά του έστω και μετά τον θάνατό του.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το ότι αγαπούσες τον πεθερό σου το θυμόμουν.

πρώτο μπήκε το δικό της; κ την φωνάζεις με της μαμάς σου; άρα ο άντρας σου είναι προχώ!

με τριγυρίζουν σκέψεις!!!!!!! για το δικό μου παιδί, να την φωνάζω χρύσα!

μια αφορμή ζητάω!

πώς λένε οι ζητιάνοι: δεν ζητάω τα λεφτά σας, την αγάπη σας ζητάω! αυτό!

Link to comment
Share on other sites

το ότι αγαπούσες τον πεθερό σου το θυμόμουν.

πρώτο μπήκε το δικό της; κ την φωνάζεις με της μαμάς σου; άρα ο άντρας σου είναι προχώ!

με τριγυρίζουν σκέψεις!!!!!!! για το δικό μου παιδί, να την φωνάζω χρύσα!

μια αφορμή ζητάω!

πώς λένε οι ζητιάνοι: δεν ζητάω τα λεφτά σας, την αγάπη σας ζητάω! αυτό!

Όχι βέβαια! Πρώτο μπήκε της μαμάς μου! Και μάλιστα κάποιοι καλοθελητές από το σόι του άντρα μου μόλις το άκουσαν ειπαν " Τον έβαλε στο βρακί της, πρώτο παιδί και έβγαλε δικό της¨"! Βέβαια αυτό το έμαθα μόλις φέτος, 10 χρόνια μετά την βάφτιση, γιατί ο άντρας μου δεν έδωσε συνέχεια και ούτε μου είπε τίποτα για να μην στενοχωρηθώ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

τι θεμα και αυτο με τα ονοματα??ειναι ωραιο να θελεις να τον τιμησεις τον αλλον.εμεις εννοειται βαλαμε της πεθερας, δεν τεθηκε θεμα συζητησης, παρολα οσα εχει κανει. και απο οτι καταλαβα το θεωρουσαν και δεδομενο. τοθελε και ο χασμπυ βεβαια. και αμα κανουμε αλλο παλι θελει να βαλει τον πατερα του!!!δεν το συζηταω βεβαια γιατι ανεβαινει και η δικη μου πιεση φεφη!!!!!και αρχικα οταν ειπαμε οτι θα την φωναζουμε με υποκοριστικο ελεγαν τι βλακειες ειναι αυτες, ετσι ειναι το ονομα της. οποτε γυρανω και λεω εμεις ετσι αποφασισαμε, εσεις αν θελετε φωναστε την και στο αρσενικο του. τωρα την φωναζουν συνηθως με ολοκληρο το ονομα, οπως και της καλης γιαγιας!!!! χ@@@α βεβαια. ας ηταν ενταξει σε ολα τα αλλα και πραγματικα δεν θα με πειραζε καθολου το ονομα. τα μουτρα και η γκρινια με πειραζει

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια σχολάω και όπως όλα δείχνουν θα τα πούμε πάλι από Δευτέρα! Ξέρω θα μου βγουν τα μάτια πάλι να διαβάσω τα νέα σας αλλά χαλάλι σας που σας αγαπάω όλες!

Ίσως κάνω μία προσπάθεια και το βράδυ από το σπίτι να μπω διαφορετικά από εβδομάδα!

Φιλάκια σε όλες και να προσέχετε την πίεσή σας μερικές μερικές!:tongue::tongue::tongue:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...