Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 21 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Όλα καλά θα πάνε δεν είναι τίποτα η μέθη μην σε ανχωνει εδώ θα γίνεις μανα η μέθη θα σε τρομοκρατήσει ! 

      @Jo1984 Μα η μέθη είναι το ωραίο της υπόθεσης!!!!  εγώ αυτή σκεφτόμουν α και έπαιρνα κουραγιο !!😝

      On 8/10/2024 at 10:26 ΜΜ, Blue Velvet είπε:

      Έχω ένα κοριτσάκι και τώρα προσπαθώ για το δεύτερο,αύριο ξεκινάω τα σικλακουρ και σε δύο εβδομάδες θα πάμε για εμβρυομεταφορά,θα βάλουμε ένα και ελπίζω να πιάσει❤️Ευχαριστω πολύ ❤️ 🥰 

      Σε μένα θα στείλεις το τεστ!!! 

      • Μου αρέσει 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια...ο καλος καιρος εδω συνεχιζει!σημερα θα κανω αναμεικτα λαχανικα!αυτο με το φασολακια το καροτο το καλαμποκι...μαρεσει πολυ το συγκεκριμενο...να εχουμε μια υπεροχη μερα ολες μας.....:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

ελένη φτιάξε καφέ βαρύ γλυκό!

Εφτασε!!!!!;)

καλημέρα αδερφή ψυχή έλεν.

τί έχει η κουφετάκι; εβίρι να της στείλεις φεφοφιλάκια! να φύγουν τα εμπόδια!

Καλά είναι αλλά περασε αρκετα το τελευταίο διάστημα..

με πήρε ο γυναικολόγος μου και μου είπε ότι στις προγεννητικές βρέθηκε το ζάχαρο ανεβασμένο στα 100 και έτσι σήμερα πρωί-πρωί το επανέλαβα και το απόγευμα θα έχω τα αποτελέσματα

Μπορεί να ήταν τυχαίο, μην τρελαίνεσαι... Κι αν είναι λίγο ανεβασμένο θα κάνεις διατροφή σαν την Αννούλα!

Κορίτσια υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να φύγω αύριο το πρωί για Γιάννενα εκτάκτως! Είναι εκεί ήδη ο αντρούλης μου και θα πάω κι εγώ για κάποιες δουλειές αλλά και για να ξελαμπικάρει λίγο το μυαλό!

Να πας και να περάσετε πολύ πολύ όμορφα!!!;)

Με πηρε τηλ ο καλος μου.....

πηρε τηλ για τα αποτελεσματα του θησαυρου.....

Η φεριτινη...ειναι μολις 2,4....ενω επρεπε να ειναι πανω απο 10!!!!!!

Μήπως να βλέπατε κάποιον αιματολόγο και να σας δώσει την καταλληλότερη αγωγή για να μην ταλαιπωρηθεί το παιδί;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

[quote=eleni2008;1486645

Μήπως να βλέπατε κάποιον αιματολόγο και να σας δώσει την καταλληλότερη αγωγή για να μην ταλαιπωρηθεί το παιδί;

Ναι θα παμε αυριο στο νοσοκομειο οπου και καναμε τις εξετασεις και θα μιλησουμε με την γιατρο που ειδικεύεται πανω στο θεμα.

Εκεινη θα μας δωσει σιδηρο για το παιδι και ισως και βιταμινες.

Αυριο θα ξερουμε....


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

κ επιτελους σημερα κ καμμια για την Βεπιπεδου,αντε να περασει η σημερινη μερα να θαυμασουμε το στρουμφακι μας!!!

φιλακια πολλα σε ολες!

Με το καλό και όλα θα είναι τέλεια

Συνταγή δεν ξέρω αλλά απ'όσο γνωριζω είναι ένα κέϊκ που το βαφτίζεις περπατόπιτα!

Αυτό που ξέρω είναι ότι την περπατόπιτα την φτιάχνει η νονά και την ώρα που την φτιάχνει όποιος είναι στο σπίτι μαζί του τρέχει!!!!:P

Με χτυπάς ακριβώς πάνω στην...πληγή Ελεν!:tongue::confused:

Φτιαξε μου και μενα ενα καφε και σε συγχωρώ:tongue:

κουκου!σας έλειψα?

αχ!κουτουλάω απ'τη νύστα.Με ξενύχτησε το ανηψούδι.Αλλά χαλάλι του!χαχα!Πέρασα πολύ ωραία με τον ανηψιό και την αδερφή μου.

Τι ωραίες στιγμές Φούμπι μου

Απόλαυσέ τις

Link to comment
Share on other sites

Με πηρε τηλ ο καλος μου.....

πηρε τηλ για τα αποτελεσματα του θησαυρου.....

Η φεριτινη...ειναι μολις 2,4....ενω επρεπε να ειναι πανω απο 10!!!!!!

:(:confused::confused::confused::confused:

Και το σιδηρο ειναι εξισου πεσμενο....δεν θυμοταν ποσο του ειπαν ακριβως...

αλλα τωρα που θα ερθει σπιτι θα ξανα παρει στο μικροβιολογικο να μαθει ακριβως για να μιλησουμε με παιδιατρο.

Εμμμ οταν λεω εγω δεν τρωει τιποτα:rolleyes::(:(:(:(:(

Δωράκι μου θα σου πω ό,τι και τα άλλα κορίτσια

Να ρωτήσετε παιδίατρο και αιματολόγο

Και να μην μου στενοχωριέσαι

Οι δικές εξετάσεις βγαίνουν αύριο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου σήμερα έχω ξυπνήσει από πολύ νωρίς...Λοιπόν προχτές με πήρε ο γυναικολόγος μου και μου είπε ότι στις προγεννητικές βρέθηκε το ζάχαρο ανεβασμένο στα 100 και έτσι σήμερα πρωί-πρωί το επανέλαβα και το απόγευμα θα έχω τα αποτελέσματα,αχ ελπίζω να μην είναι ανεβασμένο θα σκάσω....Αννούλα σήμερα έχετε β'επιπέδου??Με το καλό όλα θα είναι τέλεια!!!!!

Σήμερα θα κάνω πατάτες γιαχνί με μαϊντανό και μακαρονάκι κοφτό μιαμ μιαμ

Αννια που μπορεί να είναι μια τυχαία μέτρηση και να μην υπάρχει κανένα πρόβλημα

ΘΑ δεις τι θα σου πουν και οι γιατροί

Δεν είναι ανησυχητικό,με συγκεκριμένη διατροφή αντιμετωπίζεται

εγω θα σου πω συμπεθερα μου!

http://nena-creations.blogspot.com/2009/11/blog-post.html

οριστε ενα λινκ να δεις, απλα ενα γλυκακι φταχνεις και το μοιραζεις τρεχοντας!!!

Ευχαριστω!!

Μάκια

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι γκαντεμια ειναι αυτη??εκει που επαιζε ο μικρος με ενα αυτοκινητακι ανοιξε το πορτακι και το εμπηξε στο ματι του,εχει πρηστει γυρω γυρω και εχει κοκινισει και ανα διαστηματα ο μικρος το πιανει και κλαιει δεν βλεπω κατι ρε γαμωτο και απο τα τεστ που το εκναα βλεπει απο αυτο το ματι,περιμενω να γυρισει ο Τ απο την δουλεια να παμε σε παιδων σε οφθαλμιατρο ξερετε ποιο εφημερευει σημερα?


:-D

Link to comment
Share on other sites

Με πηρε τηλ ο καλος μου.....

πηρε τηλ για τα αποτελεσματα του θησαυρου.....

Η φεριτινη...ειναι μολις 2,4....ενω επρεπε να ειναι πανω απο 10!!!!!!

:(:confused::confused::confused::confused:

Και το σιδηρο ειναι εξισου πεσμενο....δεν θυμοταν ποσο του ειπαν ακριβως...

αλλα τωρα που θα ερθει σπιτι θα ξανα παρει στο μικροβιολογικο να μαθει ακριβως για να μιλησουμε με παιδιατρο.

Εμμμ οταν λεω εγω δεν τρωει τιποτα:rolleyes::(:(:(:(:(

Μην αγχώνεσαι, πηγαίντε στους γιατρούς που πρέπει και με την κατάλληλη αγωγή όλα θα στρώσουν!

QUOTE]

η περπατοπιτα ειναι γλυκο συνηθως ταψιου, το φτιαχνεις μολις περπατησει το παιδι, και καλα για να περπαταει καλα και να μην πεφτει.εγω εφτιαξα καρυδοπιτα. το μοιραζεις και το κερνας.

δεν ήξερα ότι υπήρχε γλυκό γι΄αυτη την περίσταση!

Αφροδιτούλα μόνοι μας θα είμαστε χωρίς τα παιδιά!:wink::wink::wink:

Καλημέρα από την βροχερή Θεσσαλονίκη.... Δεν λέει να στρώσει ο καιρός με τίποτα!!

Χθες κι εμείς πήγαμε για ψώνια και έπαθα σοκ από πολύ πολύ γνωστη αλυσίδα σ/μ, με το πόσο ψηλά πήγε τις τιμές!!!:shock::shock:

Βρήκα όμως και ένα καινούριο σ/μ που έχει φανταστικές τιμές!!!

μπήτε σε αυτό το site, εγγραφείτε και τυπώστε κουπόνια για πολλά επώνυμα προιόντα που πωλούνται στα σούπερ μάρκετ. Livesmart.gr

Μόλις τύπωσα κουπόνια συνολικής αξίας 17 ευρώ!

Κοριτσια τι γκαντεμια ειναι αυτη??εκει που επαιζε ο μικρος με ενα αυτοκινητακι ανοιξε το πορτακι και το εμπηξε στο ματι του,εχει πρηστει γυρω γυρω και εχει κοκινισει και ανα διαστηματα ο μικρος το πιανει και κλαιει δεν βλεπω κατι ρε γαμωτο και απο τα τεστ που το εκναα βλεπει απο αυτο το ματι,περιμενω να γυρισει ο Τ απο την δουλεια να παμε σε παιδων σε οφθαλμιατρο ξερετε ποιο εφημερευει σημερα?

Μην σταναχωριέσαι, αν ήταν κάτι τόσο σοβαρό το παιδί δεν θα στεκόταν από τους πόνους. Κάποιος επιπόλαιος τραυματισμός είναι και καλά θα κάνετε να το πάτε το παιδί στον γιατρό για να ησυχάσετε.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή fefi! Κι εγώ θέλω να σχολάσω, όχι για να οριζοντιωθώ αλλά γιατί μου την δίνει πολύ εδώ μέσα ώρες-ώρες!

Κορίτσια υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να φύγω αύριο το πρωί για Γιάννενα εκτάκτως! Είναι εκεί ήδη ο αντρούλης μου και θα πάω κι εγώ για κάποιες δουλειές αλλά και για να ξελαμπικάρει λίγο το μυαλό!

καλά το πρώτο...κοινό μικρόβιο μας χτύπησε!

άδεια ή για δουλειά;

να περάσετε όμορφα!

Κορίτσια, σήμερα πρέπει να έχει γενέθλια η Αρετούλα!

Πολύχρονη κοριτσάκι και με το καλό να γεννηθεί και το μωράκι σου! Μου έλειψες!!

αχ, κ μοιάζετε τόσο στον τρόπο που γράφετε! είστε κ οι δύο τόσο ευγενικές ψυχές!

μακαρι να είναι καλά η φιλενάδα μας κ οικογένειά της επίσης! χρόνια της πολλά κ καλά!

Δώρα μου, αιματολόγο. συμφωνώ με έλεν!

τα φιλιά μου κ τις ευχές μου να το διορθώσετε γρήγορα κ εύκολα!

αφροδίτη, σήμερα λέω να σχολάσουμε τουγκέδερ! τί λες;θελω θελω. θες να σχολασουμε τωρα και οχι στις 5???

το ρωτάς; φύγαμε!

και η δικια μου χθες βολτα ηθελε.μου εφερνε τα παπουτσια και μου ελεγε, σηκω μαουλα, βοτα παμεεεε...

ίδια φάση περνούν οι κορούλες μας!

σήμερα πονάω περισσότερο!περαστικουλια σου, φιλακια και αγκαλιτσα σου στελνω

QUOTE]

μάκια!

η περπατοπιτα ειναι γλυκο συνηθως ταψιου, το φτιαχνεις μολις περπατησει το παιδι, και καλα για να περπαταει καλα και να μην πεφτει.εγω εφτιαξα καρυδοπιτα. το μοιραζεις και το κερνας.

άρα εγώ που δεν έφτιαξα περπατίποτα...εκεί οφείλεται το ότι έχει κάνει τα γόντατά της από το πέσιμο σημαδούρες!

υγειά σου!!![/quoteωραιο το καφεδακι αλλα επειδη δεν πινω, μηπως να με κερνουσες τσαγακι η τσοκολατα???

δεν παίζω...αν υπάρχει τσοκολάτα, δεν θέλω καφέ

μου φαινεται θα χαπακωθω παλι. ποναει η μεση μου. εχω φαει σαν το γουρουνι απτο πρωι-ενα μικρο πειρναλακι, ενα σταφιδοψωμο, ενα σοκοφρετακι και συνεχιζω ακαθεκτη....

στο σχολειο της μικρης ειναι τα μισα παιδια αρρωστα , ελπιζω να μην κολλησουμε. ειχαμε και χθες ενα σκηνικο με τους γνωστους αγνωστους....και οσο λεω να δωσω τοπο στην οργη, τοσο με κανουν θηριο!!!! φταιω μετα εγω που απομακρυνομαι???

βαριεμαι. μακιαααα

καλά κουράγια σε όλα τα επίπεδα!

καλημερα κοριτσια...ο καλος καιρος εδω συνεχιζει!σημερα θα κανω αναμεικτα λαχανικα!αυτο με το φασολακια το καροτο το καλαμποκι...μαρεσει πολυ το συγκεκριμενο...να εχουμε μια υπεροχη μερα ολες μας.....:cool:

είσαι όαση! φιλιά!

Εφτασε!!!!!;)

Καλά είναι αλλά περασε αρκετα το τελευταίο διάστημα..

πολύ λυπάμαι! τα καλύτερα από εδώ κ πέρα, από καρδιάς!

Μήπως να βλέπατε κάποιον αιματολόγο και να σας δώσει την καταλληλότερη αγωγή για να μην ταλαιπωρηθεί το παιδί;

Ναι θα παμε αυριο στο νοσοκομειο οπου και καναμε τις εξετασεις και θα μιλησουμε με την γιατρο που ειδικεύεται πανω στο θεμα.

Εκεινη θα μας δωσει σιδηρο για το παιδι και ισως και βιταμινες.

Αυριο θα ξερουμε....

Με χτυπάς ακριβώς πάνω στην...πληγή Ελεν!:tongue::confused:

Φτιαξε μου και μενα ενα καφε και σε συγχωρώ:tongue:

εβίρι, φέφη, αφροδίτη, περιστέρω κ καφετζού η έλεν! όνειρο!

Τι ωραίες στιγμές Φούμπι μου

Απόλαυσέ τις

Κοριτσια τι γκαντεμια ειναι αυτη??εκει που επαιζε ο μικρος με ενα αυτοκινητακι ανοιξε το πορτακι και το εμπηξε στο ματι του,εχει πρηστει γυρω γυρω και εχει κοκινισει και ανα διαστηματα ο μικρος το πιανει και κλαιει δεν βλεπω κατι ρε γαμωτο και απο τα τεστ που το εκναα βλεπει απο αυτο το ματι,περιμενω να γυρισει ο Τ απο την δουλεια να παμε σε παιδων σε οφθαλμιατρο ξερετε ποιο εφημερευει σημερα?

:(περαστικά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


φέφι θα συνδιάσω και δουλειές που εχω εκεί αλλά και ......ψυχαγωγία, μια και θα είμαστε τα δυό μας!:tongue::tongue::tongue:

γιαννενα ε,??πωωω..δεν εχω παει κι ομως μαρεσουν πολυ.θελω πολυ να παω!1!!ολοι λενε τα λακυτερα!καλα να περασετε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...