Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου γεια σας.

Σας γράφω στα γρήγορα γιατί τρέχω.

Γέννησε η αδερφούλα μου σήμερα!Εναν μπεμπούλη 3300.Ταλαιπωρήθηκαν μανούλα και γιος ,αλλά ευτυχώς όλα καλά.Είμαι απ'το πρωί στο νοσοκομείο,ήρθα για λίγο να δω τα μικρά μου και φεύγω τώρα να πάω να μείνω το βράδυ μαζί της.Ελπίζω να τα πούμε αύριο αναλυτικά.Φιλιά!

να σας ζήσει! να είναι γερό κ καλότυχο! συγχαρητήρια στην αδερφούλα σου!

Aφροδιτη μου πολυ καλυτερα σ ευχαριστω. Με πιανει μονο στον υπνο μου και ξυπναω με αυτο , και παντα αρχιζει οταν παω να γυρισω το κεφαλι μου απο την αλλη μερια! Τωρα γυρναω με προσοχη, πηρα και ειδικο μαξιλαρι να δω αν θα βοηθησει...Το στομαχι χτες χαλια, ανακατευομουν, σημερα μια χαρα, μου χει μεινει μονο η χλωμαδα και η κουραση...

για αυχενικό σύνδρομο μου μοιάζει, χωρίς να έχω γνώση ή εμπειρία προσωπική! να μην κοιμάσαι ποτέ με βρεγμένα μαλλιά! κ ποτέ να μη βγαίνεις έξω με βρεγμένα μαλλιά επίσης.

Αφροδιτη η σπιρουλινα ειναι σε χαπακια ως συμπληρωμα διατροφης, λενε οτι κανει πολυ καλο ειδικα για ενεργεια στον οργανισμο..Και η Ελλαδα ειναι απο τα λιγα μερη που παραγεται καλης ποιοτητος σπιρουλινα.

δεν το ήξερα! ΤΥ!

Τι ειναι καλε η λαλατζα?

Παραδοσιακό φαγητό της καππαδοκίας. ζυμάρι με μαγιά-σαν το ψωμί- που μόλις φουσκώσει το ανοίγεις σε μικρά κυκλάκια, το γεμίζεις τυρί στο μισό, το κλείνεις μισοφέγγαρο, πατώντας με τα δάχτυλα τις άκρες κ τα τηγανίζεις σε μπόλικο λάδι. λέγονται κ λαλαγγίτες. στη διάλεκτο των μυστιωτών λέγονται λαλάντζα! γίνονται κ νηστείας, δηλαδή δεν κλείνεις το στρόγγυλο, τα τηγανίζεις σκέτα κ ρίχνεις μέλι ή ζάχαρη! ή μπορείς να γεμίσεις με γέμιση πατάτας ή ό,τι γουστάρεις!

Ειδες ποσο καλο κανει ο ηλιος? Αντικαταθλιπτικο πραγματικα!!!

Φαιη για το προσωπο να κανεις πηλινγκ με σιμιγδαλι..οχι με ζαχαρη γιατι εχει μεγαλους κοκκους και ειναι λιγο "αγριο" στο δερμα.

χρήσιμη κ αυτή η πληροφορία σου!

να δεισ τι καλα σημερα!!!νευριασα πολυ!σαπισαν οι βολβοι!γιατι?δεν ξερω!φωτεινη-λουλουδια τελος!!!!!!!τα πεταξα ολα!και τισ πλαστικεσ τισ γλαστρες!!!!πηγα σε ενα κεντρο κηπου και πηρα 2 πηλινες γλαστρες μεγαλες οχι σε αυτο το κεραμιδι το χρωμα τις πηρα σε γκρι-καφε!κατι τετοιο τελος παντων.διαλεξα και 2 λεμονοκυπαρισα και εβαλα την κυρια που ηταν εκει και τα μεταφυτεψε.εγω απλα τα εβαλα στο μπαλκονι!!!!τον αλλον μηνα που θα πληρωθω θα παρω αλλα 2!μονο τετοια απο δω και περα.λουλουδια τερμα!!!!και θα βαλω παλι την κυρια να τα κανει!δεν ξερω τι κανω λαθος!!!!!

εσύ να είσαι καλά!

ούτε τα δικά μου χέρια πιάνουν...:(

Ασχετο αλλα σας ειπα οτι το γαλακτομπουρεκο μου βγηκε κο-ρυ-φη???

εύγε!

καλημερα σε ολη την παρεα!!

εμεις καλα ειμαστε, σημερα ειχαμε παιδιατρο αλλα μας το ακυρωσε γιατι ειχε πολλα αρρωστουλικα..

Ειμαστε καλα, ολη μερα θελει να στεκεται ορθια, και ολη μερα μας χαμογελαει..

Χτες χαθηκα γιατι ειχαμε τον μπαμπα στο σπιτι και ειμασταν εξω για βολτα και δουλιτσες.

Σημερα ευτυχως ξυπνησε μονο δυο φορες και ετσι η μαμα κοιμηθηκε καλα!

Επισης δεν εχω μαγειρεμα γιατι εκανε γιναντες η γειτονονονα.:tongue:

τι κανετε? σας διαβασα λιγακι..

Σας αφηνω, θα τα πουμε και μετα!

τί καλή η καραμελίτσα!

αφροδίτη, σήμερα λέω να σχολάσουμε τουγκέδερ! τί λες;

χθες φάγαμε την κρεμούλα μας, σιδέρωσα λιγάκι κ το έστρωσα στην τηλεόραση. είχα καιρό να δω το τούρκικο! χαζομάρα, αλλά έτσι για να ξεφύγω...

το μικρό μου μίρλιζε για βόλτα για πολλή ώρα! τί χωράφια κ ποτάμια ζητούσε, τι να πάμε στη νούνα, πολλή γκρίνια κ αφού δεν έφαγε από το φαγητό της παρά μόνο 2 κουταλιές ζήτησε γάλα νωρίς κ ξεραθήκαμε μαζί στον ύπνο από τις 10παρά!

σήμερα πονάω περισσότερο!

το απόγευμα τελικά θα κάνω το κοτόπουλο στη γάστρα με πατάτες μάλλον λεμονάτες με πάπρικα κ σκόρδο!

ευτυχώς τελείωσα το σιδέρωμα, γιατί θέλω να βάλω σκούπα!

κατά τα άλλα...βαριέμαι φριχτά! ο καιρός είναι μουντός κ η διάθεσή μου στο πάτωμα!

το κοριτσάκι που έχει να μπει πολύ καιρό κ χτες την σκεφτόμουν είναι η κουφετάκι! πού είσαι χρυσό μου κουφέτο; όπως κ η παστάκια! ρε κόρες, τί απουσίες είναι αυτές; εύχομαι να είστε όλες καλά κ τα παιδάκια σας καλύτερα!

μάκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημερα στα μαγειροκόριτσα

Μπαίνω με δυσκολία στο καφέ.Χθες βραδυ με πετούσε συνεχώς έξω.Εχει και ο υπολογιστής πρόβλημα...

Φούμπι μου να σας ζήσει το νέο μέλος στην οικογένεια!Αγορομάνες η αδερφούλα σου και εσύ!!Είναι το πρώτο της;

Αλλη μια μουντή ημέρα,δεν έχει σταματήσει να βρέχει.Βαρέθηκα πια αυτόν τον καιρό

Τι κάνουν τα υπόλοιπα κοριτσάκια;

Ποια θα μου πει τι είναι η περπατόπιτα και πώς φτιάχνετε;Να φτιάξω ένα γλυκάκι και να το βαφτίσω έτσι;Για πείτε...

Από συνάχι καλά πάμε...Εσκασα με αυτή τη μάσκα.Δεν την αντεχω,αλλά δεν μπορω και να μην την βάλω...Σάμπως έχει τρίτο μάτι ο περιστέρης και με...κατασκοπεύει που έλεγε παλιά και το άσμα...

Φιλάκια σε όλες

Κι αν μπορέσω θα ξαναμπώ

Βασικά το πρόβλημα μου είναι ότι μου κολλά πληκτρολόγιο-ποντίκι,οπότε εκεί που γράφω,χάνονται όλα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα από την βροχερή Θεσσαλονίκη.... Δεν λέει να στρώσει ο καιρός με τίποτα!!

Χθες κι εμείς πήγαμε για ψώνια και έπαθα σοκ από πολύ πολύ γνωστη αλυσίδα σ/μ, με το πόσο ψηλά πήγε τις τιμές!!!:shock::shock:

Βρήκα όμως και ένα καινούριο σ/μ που έχει φανταστικές τιμές!!!

Για σήμερα έκανα φακούλες!

Ταξιδάκι είχαμε πάει για ρηλάξ!!!;)

Κοριτσάκια μου γεια σας.

Σας γράφω στα γρήγορα γιατί τρέχω.

Γέννησε η αδερφούλα μου σήμερα!Εναν μπεμπούλη 3300.Ταλαιπωρήθηκαν μανούλα και γιος ,αλλά ευτυχώς όλα καλά.Είμαι απ'το πρωί στο νοσοκομείο,ήρθα για λίγο να δω τα μικρά μου και φεύγω τώρα να πάω να μείνω το βράδυ μαζί της.Ελπίζω να τα πούμε αύριο αναλυτικά.Φιλιά!

images?q=tbn:ANd9GcTBoaDC1vgz8ZaHnss67EX_MOI6crR0zxpso22H9_wAay76_wTehQ

Nα σας ζήσει!!!!

Γερό και καλότυχο!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια απο μια βροχερη Θεσσαλονικη,αμαν η υγρασια με νευριαζει!!!!!!!!!!!

Φουμπη να το χερεστε το νεο νινακι σας,μωρε τι ομορφες στιγμες!μπραβο στην αδερφουλα που τα καταφερε μια χαρα!!!!

Ελενιτσα ποιο σ/μ βρηκες με καλες τιμες?στειλε κανενα μηνυμα να ξερουμε κ εμεις!!!

σημερα θα φαμε φασολακια λαδερα απο την μανουλα!!!γιαμι!!!!!!!!!!

κ επιτελους σημερα κ καμμια για την Βεπιπεδου,αντε να περασει η σημερινη μερα να θαυμασουμε το στρουμφακι μας!!!

φιλακια πολλα σε ολες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

κατά τα άλλα...βαριέμαι φριχτά! ο καιρός είναι μουντός κ η διάθεσή μου στο πάτωμα!

Να κεράσω καφεδάκι να φτιάξει η διάθεση λίγο;

2Q==

Καλημέρα αδερφή ψυχή!!!

Ποια θα μου πει τι είναι η περπατόπιτα και πώς φτιάχνετε;Να φτιάξω ένα γλυκάκι και να το βαφτίσω έτσι;Για πείτε...

Συνταγή δεν ξέρω αλλά απ'όσο γνωριζω είναι ένα κέϊκ που το βαφτίζεις περπατόπιτα!

Αυτό που ξέρω είναι ότι την περπατόπιτα την φτιάχνει η νονά και την ώρα που την φτιάχνει όποιος είναι στο σπίτι μαζί του τρέχει!!!!:P


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κ επιτελους σημερα κ καμμια για την Βεπιπεδου,αντε να περασει η σημερινη μερα να θαυμασουμε το στρουμφακι μας!!!

φιλακια πολλα σε ολες!

Αννούλα αυριο είναι η μεγάλη μέρα,ε;

Πω πω Χριστέ μου πως την περίμενα αυτή την μέρα....


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα αυριο είναι η μεγάλη μέρα,ε;

Πω πω Χριστέ μου πως την περίμενα αυτή την μέρα....

αχ ναι αυριο!!!!!!!!!!εγω να δεις πως την περιμενω!!!!!!!!!!!εχω μια αγωνια,αν κ μεσα μου λεω πως θα ειναι ολα τελεια!!!:D:D:D:D


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όλη μέρα σε όλα τα κορίτσια.

Σε λίγο θα ζυμώσω ψωμί και θα μαγειρέψω φακές. Κάποια στιγμή, εντός της ημέρας θα κάνω και μία σπανακόπιτα.

Ειμαστε καλα, ολη μερα θελει να στεκεται ορθια, και ολη μερα μας χαμογελαει..

Μα με τέτοιους χαμογελαστούς γονείς πώς να μη βγει χαμογελαστό μωράκι;

σήμερα πονάω περισσότερο!

Γιατί έτσι όμως; Και πολύ αίμα και περισσότερος πόνος; Μήπως έκανες κάτι και πήρες κρύο η κοιλιά όπως λέμε; Περπατούσες ξυπόλητη στο σπίτι, ανακατεύτηκες με παγωμένα νερά σε σφουγγάρισμα βεράντας;

το κοριτσάκι που έχει να μπει πολύ καιρό κ χτες την σκεφτόμουν είναι η κουφετάκι! πού είσαι χρυσό μου κουφέτο;

Η Κουφετάκι αυτό το διάστημα δεν μπορεί, αλλά μόλις ξεπεραστούν κάποια εμπόδια θα μπει.

Από συνάχι καλά πάμε...Εσκασα με αυτή τη μάσκα.Δεν την αντεχω,αλλά δεν μπορω και να μην την βάλω...Σάμπως έχει τρίτο μάτι ο περιστέρης και με...κατασκοπεύει που έλεγε παλιά και το άσμα...

Πραγματικά πώς την αντέχεις. Ούτε εγώ δε θα την άντεχα. Τη φοράς και το βράδυ στον ύπνο;

κ επιτελους σημερα κ καμμια για την Βεπιπεδου,αντε να περασει η σημερινη μερα να θαυμασουμε το στρουμφακι μας!!!

Να το θαυμάσετε και να το καμαρώσετε. Να μας πεις αν θα χασμουριέται, αν θα πιπιλάει το δαχτυλάκι του, αν θα τεντώνεται.

Να κεράσω καφεδάκι να φτιάξει η διάθεση λίγο;

2Q==Ευχαριστούμε Ελένη. Φτιάξε ένα εγώ θα πιω.

Αυτό που ξέρω είναι ότι την περπατόπιτα την φτιάχνει η νονά και την ώρα που την φτιάχνει όποιος είναι στο σπίτι μαζί του τρέχει!!!!:P

χαχαχαχαχα πλάκα θα 'χει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

κουκου!σας έλειψα?

αχ!κουτουλάω απ'τη νύστα.Με ξενύχτησε το ανηψούδι.Αλλά χαλάλι του!χαχα!Πέρασα πολύ ωραία με τον ανηψιό και την αδερφή μου.

Δεν πρόλαβα να διαβάσω τίποτα γιατί μόλις ήρθα και γράφω βιαστικά πριν ξυπνήσει ο πασάκος που το ξενύχτησε χθες.Ευχομαι όλες να είστε καλά,και ελπίζω να μπω το βράδυ να διαβάσω τα νέα σας.

Φιλάκια!!!!


Link to comment
Share on other sites

αχ ναι αυριο!!!!!!!!!!εγω να δεις πως την περιμενω!!!!!!!!!!!εχω μια αγωνια,αν κ μεσα μου λεω πως θα ειναι ολα τελεια!!!:D:D:D:D

ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!

χαχαχαχαχα πλάκα θα 'χει αυτό.

Πολύ γέλιο Εβιρι!!!

images?q=tbn:ANd9GcTvVpS6stwe6EMdYbdNLxuNndag_4NBgLFAw8ufuVmhXHEpdsCGqA Στην υγειά σου!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ!κουτουλάω απ'τη νύστα.Με ξενύχτησε το ανηψούδι.Αλλά χαλάλι του!χαχα!Πέρασα πολύ ωραία με τον ανηψιό και την αδερφή μου.

Τι κάνει το φρατζολάκι; Το πήρες αγκαλίτσα;

Πολύ γέλιο Εβιρι!!!

images?q=tbn:ANd9GcTvVpS6stwe6EMdYbdNLxuNndag_4NBgLFAw8ufuVmhXHEpdsCGqA Στην υγειά σου!!!

Πωπωπωπω όνειρο ζω μη με ξυπνάτε. Τι τέλειος καφές είναι αυτός; Δικός μου, καταδικός μου; Κρίμα είναι να τον πιω και να τον χαλάσω. Ευχαριστώ Ελένη.

Link to comment
Share on other sites

Ποια θα μου πει τι είναι η περπατόπιτα και πώς φτιάχνετε;Να φτιάξω ένα γλυκάκι και να το βαφτίσω έτσι;Για πείτε...

εγω θα σου πω συμπεθερα μου!

http://nena-creations.blogspot.com/2009/11/blog-post.html

οριστε ενα λινκ να δεις, απλα ενα γλυκακι φταχνεις και το μοιραζεις τρεχοντας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες.

Βρεχει σημερα.....

Αννα,με το καλο να κανεις την εξεταση και να δεις το υγιεστατο μωρακι αου!!!!!

Σημερα δεν εχει μαγειρεμα.

Εχουμε μακαροναδα απο χθες και κοτοσουπα για τον μικρουλη μας!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μαγειροκόριτσα!!

Σήμερα τρώμε φασολάκια.

Κοριτσάκια μου γεια σας.

Σας γράφω στα γρήγορα γιατί τρέχω.

Γέννησε η αδερφούλα μου σήμερα!Εναν μπεμπούλη 3300.Ταλαιπωρήθηκαν μανούλα και γιος ,αλλά ευτυχώς όλα καλά.Είμαι απ'το πρωί στο νοσοκομείο,ήρθα για λίγο να δω τα μικρά μου και φεύγω τώρα να πάω να μείνω το βράδυ μαζί της.Ελπίζω να τα πούμε αύριο αναλυτικά.Φιλιά!

να σας ζήσει ο μπεμπάκος φούμπι!!!! Να είναι γερός και δυνατός!

Λοιπόν, κορίτσια, εγώ σήμερα θα έφτιαχνα σταφιδόψωμο στον αρτοπαρασκευαστή, αλλά το γκαντέμιασα!!! :(

Κατ' αρχήν μες στη βιασύνη μου ξέχασα να βάλω τον αναδευτήρα και όταν άρχισε να ζυμώνει και το κατάλαβα προσπάθησα να σταματήσω τον αρτοπαρασκευαστή, δεν μπορούσα, οπότε έβγαλα τον κάδο όλο και άδειασα τα αλεύρια σε ένα μπωλ, βίδωσα τον αναδευτήρα και ξανάβαλα τα αλεύρια ενώ ο αρτοπαρασκευαστής προσπαθούσε να ζυμώσει... ως εδώ όλα καλά. Ήμουν και γρήγορη και νόμιζα ότι θα το σώσω :rolleyes:

Αλλά λογάριαζα χωρίς τον ξενοδόχο. Επειδή έβριζα και καταριόμουνα, με άκουσε ο άντρας μου που έπαιζε με τον μικρό στο σαλόνι και ήρθε στην κουζίνα να δει τι έγινε. Του εξηγώ (ενώ έβαζα και έβγαζα άλευρα). Ακούει αυτός το μηχάνημα που συνέχιζε να γυρίζει και μου λέει "γιατί δεν το κλείνεις;" Του απαντάω βιαστικά "γιατί δεν κλείνει". Και τι κάνει τότε το αστέρι μου; Πατάει το κουμπί που λέει Start/Stop και το κρατάει πατημένο, οπότε ακυρώνεται όλο το πρόγραμμα!!! Ορίστε, μου λέει όλο χαρά, κλείνει :)

Γκρρρρρρρρρ τα παίρνω στο κρανίο εγώ :evil: γιατί αφού έκλεισε ο αρτοπαρασκευαστής έπρεπε να ξεκινήσω το πρόγραμμα πάλι από την αρχή, παίρνω ανάποδες, πάταγα κουμπιά στην τύχη μήπως καταφέρω τίποτα, τελικά κόλλησε το μηχάνημα σε ένα άσχετο πρόγραμμα :evil: :evil: και πάει το ψωμάκι μουυυυυυυ :(

Έβγαλα τον αρτοπαρασκευαστή από την πρίζα, πέταξα τα άλευρα, έπλυνα τον κάδο, έφτιαξα κι ένα τσάι και μόλις ηρεμήσω, ίσως ξεκικήσω πάλι από την αρχή.

Ηθικό δίδαγμα: όταν σας συμβεί κάτι αναπάντεχο στην κουζίνα, μην βρίζετε δυνατά.

Άντρες!!!!!! :confused::confused::confused:

Καλησπέρα!

Είμαι καλύτερα αλλά όχι καλά:?. Για σήμερα είχαμε φακές που μου βγήκαν πεντανόστιμες!

Καταρχήν, να πω ότι διαβάζω τα κατορθώματα όλων των παιδιών του καφέ μας και χαμογελάω μέχρι τ' αυτιά!!:D (Αγγελικούλα, θα έρθω κι εγώ για ψώνια μαζί σας...:tongue:)

Να μαζευτούμε, να το πάρετε το καμάρι μου και να πάτε!

Συμπαθάτε με αν ξεχνάω κάτι. Τα έχω πάρει λίγο και με το δίπλα...


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

ελένη φτιάξε καφέ βαρύ γλυκό!

εβίρι μάλλον κρύωσα. είχα κ κάτι ενοχλήσεις πριν αδιαθετήσω, δεν ξέρω αν σχετίζονται. πάντως είμαι κομμάτια!!!

αννούλα όλα θα είναι τέλεια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...