Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Εκανα τεστ φαρμακείου 10 μέρες μετά τη μεταφορά και βγήκε αρνητικό. 😣Το ξέρω πως δεν είναι αξιόπιστα όσο αφορά τα αρνητικά αποτελέσματα, αλλά είπα να το κάνω και γω μήπως δείξει θετικό και πάρω τα πάνω μου! Θα περιμένω μέχρι τη Δευτέρα για τη χοριακη πφφφφφφ. 
      Καμια με εμπειρία αρνητικού τεστ και θετικής χοριακης;;;

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημερούδια!!!

ολα τα μωρα ιδια ?ολα?τι σαρα τα πιανει?και που καταλαβαινουν ποια ειναι ψευτικα και πια οχι?εκαι αυτα...θελουν τα αληθινα..τα παιχνιδια δεν τους κανουν

Έχουν αντίληψη παιδί μου! Ο μικρός έχει καταλάβει ποιό είναι το κουμπί που κλείνει την τηλεόραση κι εκεί που βλέπεις το πατάει και σβήνει! Μετά γυρνάει και σε κοιτάει με ένα ύφος κοροιδευτικό και περιμένει να κάνεις τον εκπληκτο!!!

Εγω ξυπνησα με ιλιγγο σημερα, το παθαινω ποτε ποτε δυστυχως, και ζαλιζομουν τρελλα, το στομαχι μου ηταν χαλια..

Πηγα στη δουλεια, γυρισα σα ζομπι, και τωρα εβαλα θερμομετρο και εχω δεκατα...Δεν καταλαβαινω τη συνδεση αναμεσα στα δυο,μπορει να ναι κ τυχαιο παντως ολο το βραδυ ετρεμα στο κρεββατι, εβλεπα εφιαλτες, και τωρα ειμαι μ ενα κεφαλι καζανι..

θα συμφωνήσω με την Έβιρι. Ο άντρας μου είχε τα ίδια ακριβώς πριν μερικά χρόνια και ήταν όντως διαταραχή του λαβυρίνθου. Του έδωσε και ήπιε κάτι αμπούλες, νομίζω ήταν μαγνησίου, και έγινε περδίκι πολύ γρήγορα!

Εσεις τι κανετε? Χτες εφτιαξα γαλακτομπουρεκο και μοσχαρακι κοκκινιστο με ντοματορυζο. Σημερα, που σερνομαι, βραζω κοτοπουλο....θα δω αν θα βαλω κοφτο μακαρονακι η' ρυζακι μεσα..

καλησπερα κοριτσια, σας εχω διαβασει δεν θυμαμαι και τιποτα βεβαια..

μπηκα να δωσω το παρον.. η κορη μου με εχει εξαντλησει..

καθε βραδυ ξυπναει καθε μια ωρα και ολο κατι θελει.. μια πιπιλα, μια τσιτσιο, μια αγκαλια, μια πεταμα απο το μπαλκονι..:tongue:

Αφηστε ζουμε μεγαλεια.. μαλλον ετοιμαζεται και τριτο δοντακι και την πληρωνουμε εμεις..

Κατα την διαρκεια της μερας, θελει ολο παιχνιδι και να ασχολουμε μαζι της..

Ωχου το μωρέ, μάλλον την ενοχλεί το δοντάκι και ζητάει την παρηγοριά σας!

Σημερα φαγαμε κοτα σουπα..

Σας φιλω ολες!!

Κοριτσάκια ευχαριστώ πολύ για τις ευχές.Να σας πω και πως τραγουδάει ο γιος μου το τραγουδάκι:

"Να ζήσεις μανούλα και χρόνια πολλά..

μεγάλη να γίνεις με άσπρα μαλλιά

Παντού να σκορπίζεις της νωσης το φως

και όλοι να λένε να ΜΙΑ ΣΤΟ ΦΩΣ".

Και σπάτε την λάμπα????:tongue::tongue::tongue::tongue:

Μόλις τελείωσα μια τούρτα με πάνες δώρο για τον ανηψούλη.Και πάω να την πέσω.

Αγγελική θέλω μια μέρα να έρθω να ψωνίσουμε ψωμί και σαπούνι αλλά να είναι και ο μικρός μαζί εννοείται!

ΟΚ! Θα πας να τα πάρεις εσύ μαζί του γιατί εγώ θα ψωνίζω κάτι άλλα πράγματα σε διπλανό διάδρομο!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες κι αν ξεχνάω κάποια,συγχωρέστε με .Είναι περασμένη η ώρα και το κουρασμένο μου μυαλό δεν βοηθάει.Φιλιά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημερα κοριτσια μια τρυπα στο νερο καναμε χθες την ωρα που ηταν η σειρα μας να μας παρει του ετυχε εκτακτο περιστατικο και κατεβηκε χειρουργειο ηρθε ενας απο την ομαδα του καναμε υπερηχο το οποιο ειναι καλο απο οτι μου ειπε περιμεναμε τον γιατρο αλλα απο οτι μαθαμε θα αργουσε οπωτε περιμενω τηλ για την ερχομενη εβδομαδα να ολοκληρωθει ο ελεγχος και να μιλησουμε με το γιατρο.:confused: Τα νευρα του γιου μου δεν περιγραφονται περιμενε οτι θα τελειωνε τι να κανουμε ομως υπομονη.Για σημερα εχω σπανακορυζο.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου...ξυπνησα παλι 10 η ωρα...δεν εχω δουλειες ,δεν προσεχω μωρα σημερα οποτε θα κανω οτι θελω...αρχικα θα παμε παλι βουνο για περπατημα και θα βγαλω και βολβους απο αγριους κρινους....ετσι θα γεμισω τις γλαστουλες μου....εβγαλα μερικους και ειναι υπεροχοι...και μετα θα παω να παρω μια μασκα προσωπου και ενα μανο και θα ερθω σπιτι για μποτε....με εχω παραμελησει κανονικα.....θα κανω και πιλινγ με ζαχαρη!εν τω μεταξυ μηρα και μια κρεμα για την κυτταριτιδα..καθε μαρτη αγοραζω καθε απριλη τα παραταω!αλλα δεν με πειραζει!κανει καλο στην ψυχολογια!:-Pσημερα θαφαμε τα μακαρονια με κιμα που εμειναν!εκανα εχτρα εχθες για να εχω ελευθερη μερα σημερα να κανω οτι θελω!εχει τοσο ηλιο εξω και πραγματικα λειτουργει σαν αντικαταθλιπτικο!!!!

Link to comment
Share on other sites

επί της ουσίας όμως σμαρτάκι μου ο γιος σου είναι καλά! αυτό μετράει!

ρε παιδιά, πάλι ήρθε ο λογ. πάλι άρχισε τις φίφες. αυτή τη φορά τον διέκοψα κ ευγενικά του είπα να μη μου ξανακάνει συζήτηση για αυτά, γιατί δεν θέλω να ξέρω.

έπαθε ένα σοκ κ μάλλον μούτρωσε. δεν μου ξαναμίλησε. σέστηκα, αλλά είχε παραγίνει κάθε μέρα τα ίδια τρομολάγνα λόγια!!!!!!

στην τελική αν είναι να κλείσει το μαγαζί, ας κλείσει!

δεν δουλεύωω για ηθικούς λόγους, αλλά για επιβίωσης. κ είμαι απλήρωτη τον γενάρη! θα κάθομαι να συζητάω αν οι λογιστές δυσκολεύονται με τις επιταγές ή τις δανειακές υποχρεώσεις της εταιρείας;

τί τάβλα τους πιάνει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερουδια,αν κ μεσημεριασε μεχρι να μπω χιχιχι!!!!σημερα θα φαμε μπακαλιαρο με σαλατα!εχω φαει κολλημα με τον μπακαλιαρο,ουτε 25μαρτιου να ταν,συνεχεια αυτο θελω χιχιχιχι!

Φεφι η Συσα ειναι θεα,κ ναι κ εγω ετσι ημουν με την μαμα μου..δεν την αφηνα να κανει βημα χωρις εμενα!κ κλασσικα κρατουσα παντα την φουστα της χιχιχι!!!

περαστικα στα αρρωστουλικα μας!Μαρακι υπομονη,δοντακια ειναι θα βγουν καποια στιγμη..μαμωτο ειναι πολλα τα ατιμα!!!!!

φιλακια πολλα σε ολες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα.

\Ο καιρος σημερα ειναι μουντος και βροχερος!!!

Δεν με χαλαει φυσικα....αλλα πολυ θα ηθελα μια λιακαδα να βγαλω το θησαυρο μου στις κουνιες....

Για σημερα σκιεφτομαστε να κανουμε μακαροναδα με κοκκινη σαλτσουλα

αλλα δεν εχω και περιμενω τον μπαμπακα μας να μας φερει.

Ευτυχως που τα μακαρονια ειναι απο τα πιο γρηγορα φαγητα.

Για το θησαυρο μου,θα φτιαξω κοτοσουπιτσα αυγολεμονο.

Μιλησα χθες με τον γιατρο μου για τον θηροειδη και μου ειπε οτι αν τα αποτελεσματα βγουν καλα,τοτε με στελνει στο καπακι σε καρδιολογο για υπερηχο......:confused:........

Α,σημερα περιμενουμε τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις που εκανα εδω και πολλες μερες στο θησαυρο για τον σιδηρο και την φεριτινη του.

Για να δω ποσο πεσμενα θα ειναι οεο;


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

επιτέλους μπόρεσα να μπω!

παράθεση δεν ρισκάρω...

να πω χρόνια πολλά κ από εδώ στην φούμπι μου! ό,τι επιθυμείς κοριτσάρα μου!

περαστικά σε ζωπ, παιδάκια άννιας!

αφροδίτη μου, βάλε φωτό κ ασε την άννα να λέει!

σμαρτάκι μου όλα καλά θα είναι! από καρδιάς!

φούμπι μου, με το καλό ο παίδαρος! αγορομάνες δηλαδή!

γενόσημα...αφού γιαννακόπουλοι! πλαφόν δεν μπορούν να επιβάλουν στα ελληνικά; έχω άγνοια κ το δηλώνω!

εβίρι, συνηθισμένη είσαι στα δρομολόγια, θα τα καταφέρεις κ εκεί!

περιστεράκι μου, ζωηρός ο γιόκας; κουράγια!

χάρηκα που περάσατε όμορφα οι περισσότερες!

κάγκλυ μου να περάσεις όμορφα με τους γονείς σου!

είδα ένα όνειρο χθες...τόσο ζωντανό...κ συνήθως ξέρω να τα ερμηνεύω, αλλά αυτό ΔΕΝ! είχα γάλα στο στήθος μου, το έβλεπα να ρέει! τί είναι;

φούμπι για σύγκαμα: να πλένεις σε κάθε αλλαγή πάνας, ποτέ μωρομάντηλα, μόνο χαρτί, όχι κρέμα για συγκάματα, μόνο ελαιόλαδο κ από πάνω μια χούφτα νισεστέ, παντού, να κολλήσει σε πτυχώσεις, μπόλικο! θα ανακουφιστεί το γιαβρί μου!

η σύσα μόνο με ελαιόλαδο, ακόμα. κ σε περίπτωση συγκάματος μόνο λάδι κ νισεστέ! μας το έμαθε παιδίατρος!

δεν το αλλάζω με τίποτα, αφού είχα δοκιμάσει τα πάντα!

ζωπ, τράβα στο γιατρό καλό μου!

χα...το βρηκα το ονειρο σου!μμμ...λες να παμε για αδερφακι για την συσα?κι εμενα αυτη η κοπελα μου ειπε να μην χρησημοποιω μωρομαντιλα και οταν κατουραει και οταν κανει τα αλλα κατω απο την βρυση και νερακι!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μια τρυπα στο νερο καναμε χθες την ωρα που ηταν η σειρα μας να μας παρει του ετυχε εκτακτο περιστατικο και κατεβηκε χειρουργειο ηρθε ενας απο την ομαδα του καναμε υπερηχο το οποιο ειναι καλο απο οτι μου ειπε περιμεναμε τον γιατρο αλλα απο οτι μαθαμε θα αργουσε οπωτε περιμενω τηλ για την ερχομενη εβδομαδα να ολοκληρωθει ο ελεγχος και να μιλησουμε με το γιατρο.:confused: Τα νευρα του γιου μου δεν περιγραφονται περιμενε οτι θα τελειωνε τι να κανουμε ομως υπομονη.Για σημερα εχω σπανακορυζο.

Smartaki μου το θέμα είναι ότι ο γιος σου είναι μια χαρα και όλα βαίνουν καλώς.

Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα είναι,θα το δεις

Μιλησα χθες με τον γιατρο μου για τον θηροειδη και μου ειπε οτι αν τα αποτελεσματα βγουν καλα,τοτε με στελνει στο καπακι σε καρδιολογο για υπερηχο......:confused:........

Ο θυρεοειδής,αν υπάρχει πρόβλημα, δίνει ενδείξεις διαφόρων προβλημάτων.Το πιο πιθανό είναι να εχεις θυρεοειδή.

Ενας φίλος μας πέρυσι τρελάθηκε με αυτό το θέμα.Του είχαν κάνει εισαγωγή για έμφραγμα και τελικά δεν είχε πάθει τίποτα.Αλλά τα οζίδια στον θυρεοειδή του ήταν σαν τσαμπί με σταφύλι!!!

Α,σημερα περιμενουμε τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις που εκανα εδω και πολλες μερες στο θησαυρο για τον σιδηρο και την φεριτινη του.

Για να δω ποσο πεσμενα θα ειναι οεο;

Μην βλέπεις τα πράγματα αρνητικά

Να δεις που θα είναι μια χαρα οι εξετάσεις

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.

Πάλι πέρασε η ώρα και μαζί και η μέρα και μαζί και η βδομάδα. Μη γελάτε, έχω την αίσθηση ότι κάθε δύο μέρες έχουμε Παρασκευή. Έτσι μοιάζει ότι περνάει ο χρόνος εδώ. Λες και η βδομάδα κρατάει μόνο 3 μέρες.

Θα τηγανίσω ψαράκι παγκάσιους σήμερα για να φύγουν όλα τα αρτήσιμα από το ψυγείο και να νηστέψω κι εγώ επιτέλους. Ο άντρας μου ξεκίνησε ήδη από την Κ. Δευτέρα.

Ξέχασα να σας πω για τη σοκολάτα (εκείνη τη μεγάλη που είναι ίσαμε ένα πληκτρολόγιο) τελικά σκέτη απογοήτευση. Καταρχήν, ήταν πολύ ακριβή γι' αυτό που πρόσφερε. Μου στοίχισε 3.30 ευρώ τα 100γρ. Δεύτερον, η γεύση δεν έλεγε τίποτα. Σαν να είχαν πάρει κουβερτούρα ανοιχτόχρωμη και τις είχαν προσθέσει αμύγδαλα. Άρα, μόνο η περιέργεια μου έφυγε, η σοκολάτα δε με ικανοποίησε.

εβιρυ μηπως να μην αφηνες για του χρονου???φοβαμαι μην παραφορτωθει το παιδι με οοολα αυτα και στο τελος δεν μπορει να ανταπεξελθει.

Να σου πω την αλήθεια ακριβώς έτσι σκέφτομαι κι εγώ.

εχετε ακουσει για την σπιρουλινα???μου ειπανε οτι ειναι μια πολυβιταμινη η οποια περιοριζει και την ορεξη???

Έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια για τη σπιρουλίνα, ότι είναι πολυβιταμινούχο σκεύασμα, ότι ανεβάζει το σίδηρο, ότι δίνει ενέργεια, ότι βοηθάει στο αδυνάτισμα. Αλλά ιδία εμπειρία δεν έχω. Δεν έχω πάρει ποτέ και δεν ξέρω αν ανταποκρίνεται σε όσα υπόσχεται.

εύχομαι ν κάνετε το καλύτερο για το κοριτσάκι σου!

Αχ, σ' ευχαριστώ Φέφη μου, κι εγώ το εύχομαι, γιατί πολύ φοβάμαι μην κάνουμε λάθος και είναι σε βάρος της.

καναμε υπερηχο το οποιο ειναι καλο απο οτι μου ειπε

Τουλάχιστον έχετε ένα πρώτο ενθαρρυντικό αποτέλεσμα από τον υπέρηχο. Εύχομαι το ίδιο καλά και ενθαρρυντικά να σας τα πει και ο γιατρός την άλλη εβδομάδα.

Α,σημερα περιμενουμε τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις που εκανα εδω και πολλες μερες στο θησαυρο για τον σιδηρο και την φεριτινη του.

Για να δω ποσο πεσμενα θα ειναι οεο;

Μπορεί και να μην είναι πεσμένα, δεν είναι σίγουρο αυτό.

χα...το βρηκα το ονειρο σου!μμμ...λες να παμε
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια δεν σας είπα τι μαγειρεύω...

Φτιάχνω ψητό κοτόπουλο και μπιφτεκάκια για να περασω κάποιες μέρες,μην εχω καθε μέρα μαγείρεμα.Αχ πάλι λείπει ο περιστέρης...

Και για τον μικρό κοτόσουπα

Και κάτι άλλο...

Ο μικρός μου τις τελευταίες ημέρες αφήνει τα χεράκια και περπατά κανονικά.Σήμερα μάλιστα κάνει και πολύ περισσότερα βήματα χωρίς να πιανεται

Εχω κατενθουσιαστεί

Link to comment
Share on other sites

φεφουλα μου τι ονειρο ειδες?

:rolleyes:....

δεν μας λες εσύ κανά νέο;;;;; :tongue:

καλημερουδια,αν κ μεσημεριασε μεχρι να μπω χιχιχι!!!!σημερα θα φαμε μπακαλιαρο με σαλατα!εχω φαει κολλημα με τον μπακαλιαρο,ουτε 25μαρτιου να ταν,συνεχεια αυτο θελω χιχιχιχι!

καλή όρεξη αννούλα!:)

Φεφι η Συσα ειναι θεα,κ ναι κ εγω ετσι ημουν με την μαμα μου..δεν την αφηνα να κανει βημα χωρις εμενα!κ κλασσικα κρατουσα παντα την φουστα της χιχιχι!!!

:Dείστε αγαπουλάκια!

φιλακια πολλα σε ολες!

φιλάκια στο μωρό σου!

Kαλημερα.

\Ο καιρος σημερα ειναι μουντος και βροχερος!!!

Δεν με χαλαει φυσικα....αλλα πολυ θα ηθελα μια λιακαδα να βγαλω το θησαυρο μου στις κουνιες....

κ εγώ. μπάφιασε το μανάρι μου!

Για σημερα σκιεφτομαστε να κανουμε μακαροναδα με κοκκινη σαλτσουλα

αλλα δεν εχω και περιμενω τον μπαμπακα μας να μας φερει.

Ευτυχως που τα μακαρονια ειναι απο τα πιο γρηγορα φαγητα.

Για το θησαυρο μου,θα φτιαξω κοτοσουπιτσα αυγολεμονο.

Μιλησα χθες με τον γιατρο μου για τον θηροειδη και μου ειπε οτι αν τα αποτελεσματα βγουν καλα,τοτε με στελνει στο καπακι σε καρδιολογο για υπερηχο......:confused:........

εεε;:confused: τί να σε πω συμπεθέρα μου; το καλύτερο εύχομαι!

Α,σημερα περιμενουμε τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις που εκανα εδω και πολλες μερες στο θησαυρο για τον σιδηρο και την φεριτινη του.

Για να δω ποσο πεσμενα θα ειναι οεο;

εγώ γιατί είμαι σίγουρη ότι θα είναι τέλεια τα αποτελεέσματα του γαμπρού μου;;)

χα...το βρηκα το ονειρο σου!μμμ...λες να παμε για αδερφακι για την συσα?κι εμενα αυτη η κοπελα μου ειπε να μην χρησημοποιω μωρομαντιλα και οταν κατουραει και οταν κανει τα αλλα κατω απο την βρυση και νερακι!

φαίη μου, με στράβωσε που με στράβωσε ο άλλος πρωί πρωί, μη το συνεχίζεις.

προσέχουμε λέμε μέχρι αηδίας!

αν γίνει ατύχημα, καλοδεχούμενο! προς το παρόν έχω ποτάμι περίοδο! της λαρίσης το ποτάμι που το λένε πηνειό!

όσο για συγκάματα ...έχω γίνει πρύτανης! τα δοκίμασα όλα. πέραν του ελαιολάδου δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο. απλά θέλει κόπο!

μετά το ελαιόλαδο πολύ καλό είναι το αμυγδαλέλαιο, μετά της φρέζυ ντερμ.

το μελάνι για σύγκαμα είναι καλό, τόσο το μπλε όσο κ το εοζίν (κόκκινο), αλλά πολλή χημεία γιατο τίποτα!

γενικώς ρωτήστε με ό,τι θέλετε για κρέμες. μακριά από σούντοκρημ!

Γεια σας κορίτσια.

Πάλι πέρασε η ώρα και μαζί και η μέρα και μαζί και η βδομάδα. Μη γελάτε, έχω την αίσθηση ότι κάθε δύο μέρες έχουμε Παρασκευή. Έτσι μοιάζει ότι περνάει ο χρόνος εδώ. Λες και η βδομάδα κρατάει μόνο 3 μέρες.

έτσι νιώθω με την σύσα μου. πότε την γέννησα πότε έγινε κορίτσι...:confused:

Θα τηγανίσω ψαράκι παγκάσιους σήμερα για να φύγουν όλα τα αρτήσιμα από το ψυγείο και να νηστέψω κι εγώ επιτέλους. Ο άντρας μου ξεκίνησε ήδη από την Κ. Δευτέρα.

μπράβο του!

Ξέχασα να σας πω για τη σοκολάτα (εκείνη τη μεγάλη που είναι ίσαμε ένα πληκτρολόγιο) τελικά σκέτη απογοήτευση. Καταρχήν, ήταν πολύ ακριβή γι' αυτό που πρόσφερε. Μου στοίχισε 3.30 ευρώ τα 100γρ. Δεύτερον, η γεύση δεν έλεγε τίποτα. Σαν να είχαν πάρει κουβερτούρα ανοιχτόχρωμη και τις είχαν προσθέσει αμύγδαλα. Άρα, μόνο η περιέργεια μου έφυγε, η σοκολάτα δε με ικανοποίησε.

πού να δουν ίον γάλακτος τα κακόμοιρα να τουςφύγει η μαγκιά!

Κορίτσια δεν σας είπα τι μαγειρεύω...

Φτιάχνω ψητό κοτόπουλο και μπιφτεκάκια για να περασω κάποιες μέρες,μην εχω καθε μέρα μαγείρεμα.Αχ πάλι λείπει ο περιστέρης...

Και για τον μικρό κοτόσουπα

Και κάτι άλλο...

Ο μικρός μου τις τελευταίες ημέρες αφήνει τα χεράκια και περπατά κανονικά.Σήμερα μάλιστα κάνει και πολύ περισσότερα βήματα χωρίς να πιανεται

Εχω κατενθουσιαστεί

κ εγώ!!!!!! μπράβο του το αγόρι μου το ομορφούλικο! άντε καλά κουράγια με τη μέση τώρα!!!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν σας είπα τι μαγειρεύω...

Φτιάχνω ψητό κοτόπουλο και μπιφτεκάκια για να περασω κάποιες μέρες,μην εχω καθε μέρα μαγείρεμα.Αχ πάλι λείπει ο περιστέρης...

Και για τον μικρό κοτόσουπα

Παλλι μοναχουλα περιστερω;

Και κάτι άλλο...

Ο μικρός μου τις τελευταίες ημέρες αφήνει τα χεράκια και περπατά κανονικά.Σήμερα μάλιστα κάνει και πολύ περισσότερα βήματα χωρίς να πιανεται

Εχω κατενθουσιαστεί

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!

Μπορεί και να μην είναι πεσμένα, δεν είναι σίγουρο αυτό.

Δεν το νομιζω....αφου δεν τρωει καθολου κρεας...και γενικα δεν τρωει!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Δώρα μου δεν ξέρω αν σε παρηγορεί αυτό που θα σου γράψω, αλλά κ η Σύσα που είναι καλή στο φαγητό της τελευταία βαριέται να μασάει το κρέας! κ ας είναι πολύ καλά μαγειρεμένο!

πιο πολύ ενθουσιάζεται να παίξει, να τρέξει, να χορέψει κλπ παρά να φάει. πρέπει να έχει φτάσει στο αμήν για να φάει όλο το φαγητό, αν περιέχει κρέας!

σίδηρο κ φεριτίνη δεν δίνουν μόνο τα κρέατα!

ησυχασε σε παρακαλώ.

πότε μαθαίνουμε αποτελέσματα; να μας γράψεις. αν θέλεις βάζουμε κ στοίχημα. θέλω ένα κέηκ μπανάνας! κ το εννοώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μια τρυπα στο νερο καναμε χθες την ωρα που ηταν η σειρα μας να μας παρει του ετυχε εκτακτο περιστατικο και κατεβηκε χειρουργειο ηρθε ενας απο την ομαδα του καναμε υπερηχο το οποιο ειναι καλο απο οτι μου ειπε περιμεναμε τον γιατρο αλλα απο οτι μαθαμε θα αργουσε οπωτε περιμενω τηλ για την ερχομενη εβδομαδα να ολοκληρωθει ο ελεγχος και να μιλησουμε με το γιατρο.:confused: Τα νευρα του γιου μου δεν περιγραφονται περιμενε οτι θα τελειωνε τι να κανουμε ομως υπομονη.Για σημερα εχω σπανακορυζο.

Λίγο υπομονή ακόμη λοιπόν και θα ξεμπερδέψετε! Το καλό είναι πως το παιδί είναι καλά!

καλημερα κοριτσια μου...ξυπνησα παλι 10 η ωρα...δεν εχω δουλειες ,δεν προσεχω μωρα σημερα οποτε θα κανω οτι θελω...αρχικα θα παμε παλι βουνο για περπατημα και θα βγαλω και βολβους απο αγριους κρινους....ετσι θα γεμισω τις γλαστουλες μου....εβγαλα μερικους και ειναι υπεροχοι...και μετα θα παω να παρω μια μασκα προσωπου και ενα μανο και θα ερθω σπιτι για μποτε....με εχω παραμελησει κανονικα.....θα κανω και πιλινγ με ζαχαρη!εν τω μεταξυ μηρα και μια κρεμα για την κυτταριτιδα..καθε μαρτη αγοραζω καθε απριλη τα παραταω!αλλα δεν με πειραζει!κανει καλο στην ψυχολογια!:-Pσημερα θαφαμε τα μακαρονια με κιμα που εμειναν!εκανα εχτρα εχθες για να εχω ελευθερη μερα σημερα να κανω οτι θελω!εχει τοσο ηλιο εξω και πραγματικα λειτουργει σαν αντικαταθλιπτικο!!!!

Αχ τι καλά! Μακάρι να είχα κι εγώ χρόνο να ασχοληθώ με τις γλαστρούλες μου! Το μόνο που έκανα ήταν να φυτέψω κάτι βολβούς από φρέζες πριν δυό μήνες και τώρα έχουν αρχίσει να ανθίζουν!

ρε παιδιά, πάλι ήρθε ο λογ. πάλι άρχισε τις φίφες. αυτή τη φορά τον διέκοψα κ ευγενικά του είπα να μη μου ξανακάνει συζήτηση για αυτά, γιατί δεν θέλω να ξέρω.

έπαθε ένα σοκ κ μάλλον μούτρωσε. δεν μου ξαναμίλησε. σέστηκα, αλλά είχε παραγίνει κάθε μέρα τα ίδια τρομολάγνα λόγια!!!!!!

Όλοι έχουν την εντύπωση πως δεν κάνουμε άλλη δουλειά από το να ασχολούμαστε με τα της κρίσης. και φυσικά αν τους κόψεις την φόρα σε κοιτούν λες και κατέβηκες από άλλο πλανήτη! Αλλά όχι κύριε, γουστάρω να ζω στον κόσμο μου και να μην νταουνιάζω με κάθετι που ακούω ή διαβάζω! Δόξα τω Θεό θα βρεθεί τρόπος να τα βγάλουμε πέρα....

στην τελική αν είναι να κλείσει το μαγαζί, ας κλείσει!

δεν δουλεύωω για ηθικούς λόγους, αλλά για επιβίωσης. κ είμαι απλήρωτη τον γενάρη! θα κάθομαι να συζητάω αν οι λογιστές δυσκολεύονται με τις επιταγές ή τις δανειακές υποχρεώσεις της εταιρείας;

τί τάβλα τους πιάνει;


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...